سومین جام فیفا 13 (جام رمضان) - Fifa13 PS3

شما برگزاری دوم جام قبل رو چطور برآورد میکنید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    37

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
بازی منو علی آقا هم انجام شد!!! بازی رفت رو تو زمین خوردم 1-0 باختم!!! بازی دوم هم تو زمین علی آقا 2-1 باختم!!! با تبریک به علی اقا، وداع خودم رو با جام اعلام میدارم!!!
==========================
از اینکه بازی ما دیر انجام شد معذرت می خوام!!! ما دیشب با علی آقا بازی کردیم و لی هی وسط بازی قطع میشد!!! ده بار بیشتر امتحان کردیم!!! دیگه نزدیکای سحری بود که علی آقا گفت بذاریم فردا ساعت پنج تا شش!!! باز عذر می خوام بابت دیر کرد!!!

به به داش حسام به جمع ما خوش اومدی :d

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
آره محمود عزیز!! اگر اینطوری باشه خوبه!!! من خواستم شرکت کنم دیدم یک جورایی عجیب غریبه، بهش گفتم منو حذف کنه!!!!
یه چلنجه اتوماتیک داره دیگه خودش بازیهارو بهم وصل میکنه و تصادفی اینجوری میتونیم بدون گروه بندی و از همون اول حذفی بریم جلو و خوبه فقط مشکلش اینه که باید یه 3 4 ساعتی آن باشی و بازی کنی و منتظر بازی بقیه بشی چوون تو یه روز انجام میشه دقیقا مثل جام های توی کلوب هاست :D برای ورودیشم بعد تصمیم میگیریم خودت یا عرفان میشید مادر خرج:D میریزیم به حساب شما که دیگه همه بشما اطمینان دارن
بعد میریم دبی :))

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
من افقی میخوندم:D
آقا خودتون جام بعدی رو راه بندازین..اون جام ها من که چشمم آب نمیخوره...

خدا بگم چیکارت نکنه مصطفی رودم از دهنم زد بیرون از بس خندیدم :d
والله واسه جام های بعدی دیگه من نمیتونم باشم و این یوزرم هم دست پسرخالم دیگه میچرخه اونم PS3داره اما اهل آنلاین بازی کردن نیست
پس زحمت مدیریت جام رو باید یکی از بچه ها بدوش بکشه
همه میان بازی هاشون رو انجام میدن و کسی یه کارهای مدیریتی کاری نداره و همه از مدیر انتظار دارن که تصمیم بگیره نظر بده و کارها رو بدون مشکل انجام بده،حقم دارن
پس کار خیلی مشکلیه اینکار و هرکسی به عهده میگیره باید واقعا زحمت بکشه
اما خوشبختانه و خدا رو شکر اینقدر جمع بچه های اینجا خوب هست که آدم خستگیش در میره
بازی من با محمدرضا بود mrh3ds از طریقه بازیش اصلا خوشم نیومد و با تکل بازی من رو خراب کرد و خیلی عصبی شده بودم و بعضی وقتها هم بد باهاش حرف زدم چون واقعا تویه اون بازی فیرپلی بازی نکرد اما انقدر باهام مناسب برخورد کرد که کلی باهاش حال کردم و فهمیدم رفاقتمون خیلی بیشتر این بازی ها ارزش داره خلاصه از همون جربان خیلی چیزا یاد گرفتم و ازش خیلی ممنونم که عصبانیتم رو درک کرد و با صبر قضیه رو حل کرد و گرنه اون بازهاش رو برده بود و میتونست بگه به ت..مم که بازی رو باختی :d خلاصه جمع بچه ها خدا رو شکر خیلی عالیه و امیدوارم همیشه اینطور بمونه
مرسی از همتون

- - -ویرایش - - -

یه چلنجه اتوماتیک داره دیگه خودش بازیهارو بهم وصل میکنه و تصادفی اینجوری میتونیم بدون گروه بندی و از همون اول حذفی بریم جلو و خوبه فقط مشکلش اینه که باید یه 3 4 ساعتی آن باشی و بازی کنی و منتظر بازی بقیه بشی چوون تو یه روز انجام میشه دقیقا مثل جام های توی کلوب هاست :D برای ورودیشم بعد تصمیم میگیریم خودت یا عرفان میشید مادر خرج:D میریزیم به حساب شما که دیگه همه بشما اطمینان دارن
بعد میریم دبی :))

دبی رو دوست دارم
همه بریزید به حساب من :d اول وایسید چمدونهام رو جمع کنم بعد بریزید ها :d

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
خدا بگم چیکارت نکنه مصطفی رودم از دهنم زد بیرون از بس خندیدم :d
والله واسه جام های بعدی دیگه من نمیتونم باشم و این یوزرم هم دست پسرخالم دیگه میچرخه اونم PS3داره اما اهل آنلاین بازی کردن نیست
پس زحمت مدیریت جام رو باید یکی از بچه ها بدوش بکشه
همه میان بازی هاشون رو انجام میدن و کسی یه کارهای مدیریتی کاری نداره و همه از مدیر انتظار دارن که تصمیم بگیره نظر بده و کارها رو بدون مشکل انجام بده،حقم دارن
پس کار خیلی مشکلیه اینکار و هرکسی به عهده میگیره باید واقعا زحمت بکشه
اما خوشبختانه و خدا رو شکر اینقدر جمع بچه های اینجا خوب هست که آدم خستگیش در میره
بازی من با محمدرضا بود mrh3ds از طریقه بازیش اصلا خوشم نیومد و با تکل بازی من رو خراب کرد و خیلی عصبی شده بودم و بعضی وقتها هم بد باهاش حرف زدم چون واقعا تویه اون بازی فیرپلی بازی نکرد اما انقدر باهام مناسب برخورد کرد که کلی باهاش حال کردم و فهمیدم رفاقتمون خیلی بیشتر این بازی ها ارزش داره خلاصه از همون جربان خیلی چیزا یاد گرفتم و ازش خیلی ممنونم که عصبانیتم رو درک کرد و با صبر قضیه رو حل کرد و گرنه اون بازهاش رو برده بود و میتونست بگه به ت..مم که بازی رو باختی :d خلاصه جمع بچه ها خدا رو شکر خیلی عالیه و امیدوارم همیشه اینطور بمونه
مرسی از همتون

- - -ویرایش - - -

دبی رو دوست دارم
همه بریزید به حساب من :d اول وایسید چمدونهام رو جمع کنم بعد بریزید ها :d
بچه ها من میدونم عرفان میخواد یکم نازشو بکشیم تا بیاد :D
به ت...مم میگم ها اگه نیومدی :)) =))
نه واقعا خوب جمعی دوره هم جمع شد .! چی گفتم :D اون جام بلاگ فا فقط جمعه هاست میتونیم اونو داشته باشیم و یه جامه دیگه مثله همین 3 تا جام م درست کنیم که کاره خوده حسامه :D
عرفان تنبونش 2 تا شده نمیرسه بیاد :))

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
بچه ها من میدونم عرفان میخواد یکم نازشو بکشیم تا بیاد :D
به ت...مم میگم ها اگه نیومدی :)) =))
نه واقعا خوب جمعی دوره هم جمع شد .! چی گفتم :D اون جام بلاگ فا فقط جمعه هاست میتونیم اونو داشته باشیم و یه جامه دیگه مثله همین 3 تا جام م درست کنیم که کاره خوده حسامه :D
عرفان تنبونش 2 تا شده نمیرسه بیاد :))

عرفان بدبخت تنبونش تویه ارشد گیر کرده و میخوام بشینم واسه ارشد بخوونم :d
به ت...م محمود که من نمیام :)) =))
محمودد یه بار خودتبرگزار کننده شو :d

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
آره محمود، خودت جام بعدی رو بدست بگیر!!! ولی بین بچه های خودمون جام رو برگزار کن!!! که جام منظمی داشته باشیم! محمود ولی ببین بچه ها کیا پیاه هستن!!! آخه شاید خیلی بعد از ماه مبارک برن سفر!!!
------------------------------------
حسن آقا با علی آقا صحبت کردم، گفت آخر شب امشب و فردا حدود ساعت 5 یا 6 آنلاین میشه که بازی رو انجام بدید!!! مرسی

ir7lv

کاربر سایت
Jul 9, 2007
636
نام
حسن
آره محمود، خودت جام بعدی رو بدست بگیر!!! ولی بین بچه های خودمون جام رو برگزار کن!!! که جام منظمی داشته باشیم! محمود ولی ببین بچه ها کیا پیاه هستن!!! آخه شاید خیلی بعد از ماه مبارک برن سفر!!!
------------------------------------
حسن آقا با علی آقا صحبت کردم، گفت آخر شب امشب و فردا حدود ساعت 5 یا 6 آنلاین میشه که بازی رو انجام بدید!!! مرسی
دستت طلا ولی فعلا که 5 ساعته انلاین نشده

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
والا عرفان جان با امين داشتيم بازي رفت ميكرديم ديشب اواسط بازي نتش بهم ريخت حالا قراره امشب انجام بديم

ممنون فراز جان علی و حسن چرا بازیشون رو انجام نمیدن؟ دوتا از با نظم هامون هستن علی و حسن

ir7lv

کاربر سایت
Jul 9, 2007
636
نام
حسن
ممنون فراز جان علی و حسن چرا بازیشون رو انجام نمیدن؟ دوتا از با نظم هامون هستن علی و حسن
من که تازه دیروز مشخص شد با علی باید بازی کنم بعدش اخر شب قرار شد انلاین بشه به گفته حسام که نشد گزاشتن امروز ساعت 6 دیگه

- - -ویرایش - - -

الانم انلاین نشده کجایی علی بیا دیگه
من بعد افطار نیستما این دومین باره منو میکاری

آخرین ویرایش:

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,240
نام
فراز
بازی من با امین انجام شد رفت میزبان من بودم 4-4 شد برگشت امین میزبان بود 2-2 شد ولی بازی رفت 35 دقیقه زدیم چون ادامه دیشب بود و نت امین بهم ریخت مجبور شدیم امروز بزنیم فکر کنم دیشب اماده تر بودم ولی چاره ای نیست از عرفان جان ممنونم که زحمت کشید برای این جام و منم دوستان زیادی پیدا کردم و لذت بردم به امین هم تبریک میگم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر