سوالات و مشکلات Xbox Series X|S

merlin_179317002_bdab34db-887e-4d98-9d35-989134dda4af-superJumbo.jpg
سوالات مربوط به کنسول اکس باکس سری X و S رو میتونید در این تاپیک بپرسید و پیگیری کنید.
برای سوالات مربوط به کنسول های نسل 8 ماکروسافت به تاپیک پرسش و پاسخ Xbox One مراجعه کنید
برای سوالات مربوط به شبکه لایو به تاپیک مشکلات اینترنتی(ایران) کنسول اکس باکس و پیشنهادات رفع و رجوع آنها مراجعه کنید.

سوالات متداول:​

1. چند مدل از اکس باکس وجود داره و تفاوت های بینشون چی هست؟
در کل تا آخرین ویرایش این تاپیک 3 نسخه کنسول برای نسل 8 و دو نسخه برای نسل 9 منتشر شده
نسخه های نسل 8 شامل xbox one - xbox one s - xbox one x و نسخه های نسل 9 شامل xbox series s و xbox seeies x هستند

2. تفاوت بین کنسول های series s و series x چیست؟
کنسول series s با قیمت 300 دلار و کنسول series x با قیمت 500 دلار عرضه شدند
کنسول series x قابلیت اجرای بازی ها با رزولوشن 4k و کنسول series s با رزولوشن 1440p را دارند.
حافظه داخلی کنسول series x معادل 1 ترابایت و حافظه داخلی کنسول series s معادل 512 گیگابایت هستند.
کنسول series s بر خلاف series x درگاه دیسک ندارد.

3. آیا محدودیتی در انتشار بازی ها برای کنسول های series x|s وجود دارد؟
خیر. تمامی بازی ها برای هر دو کنسول منتشر میشوند.

4. آیا استفاده از کنسول های اکس باکس در ایران خطر بن شدن را دارد؟
خیر. هیچ خطری در صورت رعایت قوانین مربوط به کاربران وجود ندارد.

5. آیا میتوانم کنسول خودم را هک (کپی خور) کنم؟
خیر در حال حاضر نمی توانید کنسول خود را کپی خور کنید اما میتوانید از طریق برخی فروشگاه ها اقدام به نصب عناوین به صورت آفلاین کنید.

6. برای اتصال به سرویس xbox live دچار مشکل هستم.
برای اتصال به سرویس لایو شما باید روی کنسول خودتون DNS های گذر از تحریم ست کنید که میتونید اطلاعات دقیق تر در این مورد رو در تاپیک مشکلات اینترنتی(ایران) کنسول اکس باکس و پیشنهادات رفع و رجوع آنها کسب کنید.

7. چطوری میتونم به فیلم ها و عکس های خودم از بازی ها دسترسی داشته باشم؟
در حالت عادی شما با استفاده از نرم افزار موبایل xbox به تصاویر آپلود شده در اینترنت دسترسی دارید اما اگر تمایل به ثبت تصاویر به صورت آفلاین هستید میتوانید یک هارد اکسترنال را به کنسول خود متصل کرده و با تنظیم کردن هارد به عنوان یک media storage اقدام به ذخیره ی تصاویر در هاردتان کنید.

8. آیا خاموش نکردن کنسول به صورت کامل و روشن بودن کنسول در حالت استندبای خطرناک است؟
خیر هیچ خطری وجود ندارد اما مصرف برق شما کمی بالاتر میرود.

9. آپدیت بازی را کنسل کردم و کل بازی حذف شد مشکل چیست؟
در کنسول های اکس باکس بعد از شروع آپدیت به هیچ عنوان نمیتوان حتی به صورت آفلاین وارد بازی شد چرا که فایل های بازی دچار تغییر شدند و قابل اجرا نیستند پس باید تا آخر آپدیت صبر کنید و کنسل کردن آپدیت به معنای حذف کامل بازی از کنسول شماست.

10. آیا اکانت های ظرفیتی و اشتراکی در اکس باکس قابل استفاده هستند؟
بله هر اکانت در اکس باکس دارای 2 ظرفیت میباشد.
اگر اکانت در کنسول به صورت Home ثبت شده باشد به آن ظرفیت هوم میگویند و میتوانید به تمام خدمات آن اکانت از طریق حساب کاربری خودتان دسترسی داشته باشید (گلد ، گیم پس و بازی ها)
اگر اکانت در کنسول به صورت Home ثبت نشده باشد به آن ظرفیت عادی یا سوییچ میگویند و شما برای استفاده از بازی های این اکانت ها باید ابتدا وارد آن اکانت شوید و سپس با switch profile به حساب کاربری خودتان لاگین کنید
از ظرفیت هوم به صورت آفلاین هم میتوانید استفاده کنید اما در صورت استفاده از ظرفیت سوییچ الزاما باید به اینترنت متصل باشید.

11. گیم پس چیست؟
گیم پس یک اشتراک در اکس باکس است که به شما اجازه میدهد تا از لیست بازی های موجود در گیم پس هر کدام را که میخواهید بدون محدودیت در تعداد بازی کنید.

12. آیا بازی های گیم پس همیشه برای من میمانند؟
خیر! برخی از بازی ها با اضافه شدن بازی های جدید از گیم پس حذف میشوند و بعد از حذف دیگر نمیتوانید آن ها را بازی کنید.

13. آیا می توانم از گیم پس به صورت آفلاین استفاده کنم؟
خیر با هر نوع از ظرفیت به هر حال باید الزاما آنلاین باشید.

14. آیا میتوانم بعد از اتمام سرویس گیم پس همچنان به استفاده از گیم پس ادامه دهم؟
خیر شما باید سرویستان را تمدید کنید و هیچ راهی برای ادامه ی استفاده بدون تمدید وجود ندارد.

15. تفاوت بین گیم پس و گیم پس آلتیمیت چیست؟
گیم پس آلتیمیت همان گیم پس است اما در کنارش سرویس gold و EA play نیز به شما تعلق میگیرد.

پست اول به مرور تکمیل میشه​

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
624
دوستان یه سوال داشتم تو سری اس میشه هارد اکسترنال وصل کرد به کنسول ؟ و اینکه میشه از روی هارد اکسترنال بازی انجام داد ؟
بله میشه وصل کرد
تا جایی که من میدونم بازی های قدیمی امکان اینکه از روی هارد اجرا بشن رو دارن ولی بازی های جدید که بر اساس اس اس دی ساخته میشن حتما باید روی خود کنسول باشن
البته میتونید دیتای بازی های جدید رو هم هر وقت خواستین به هارد اکسترنال انتقال بدین و فضار کنسولتون رو خالی کنید و اگه خواستین دوباره بازی کنید بازی رو به کنسول منتقل کنید
ظاهرا سرعت کپی و انتقال بالاست

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,091
نام
شایان
بله میشه وصل کرد
تا جایی که من میدونم بازی های قدیمی امکان اینکه از روی هارد اجرا بشن رو دارن ولی بازی های جدید که بر اساس اس اس دی ساخته میشن حتما باید روی خود کنسول باشن
البته میتونید دیتای بازی های جدید رو هم هر وقت خواستین به هارد اکسترنال انتقال بدین و فضار کنسولتون رو خالی کنید و اگه خواستین دوباره بازی کنید بازی رو به کنسول منتقل کنید
دقیقا یه دوستی رو دیدم که روی اکسترنال بازی هورایزن 5 رو ریخته بود برام سوال شد
اگر بشه انتقال داد هر وقت خواست که عالیه

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
624
هورایزن 5 فکر کنم کراس جن محسوب میشه و کاملا نکست جن نیست ...
بله انتقالش راحته ظاهراً

MU30YO

کاربر سایت
Mar 21, 2021
50
انتقال میشه داد و سرعتشم خوبه، خیلی بهتر از دوباره دانلود کردنه حداقل

• Like
Reactions: ArMaN458

Dysphoria

کاربر سایت
Jul 2, 2009
1,298
نام
محمدرضا
بله میشه وصل کرد
100 گیگ Flight Simulator حدود 10 دقیقه ریخته شد که به نظر من عالیه.
البته هارد USB.3 (فکر کنم USB2 نمیخونه اصلا کنسول اصلا!)

• Like
Reactions: emaad.mir

arthur97

کاربر سایت
Oct 21, 2017
303
من سری ایکس دارم میشه.
بازی های قدیمی که کاملا از روی هارد اجرا میشن.
بازی های جدید هم میشه انتقال داد به هارد ولی برای اجرا باید دوباره منتقل بشه به حافظه دستگاه.

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
دوستان من هارد وصل کردم به اکس باکس و یه سری نکات رو متوجه شدم که گفتم به اشتراک بزارم براتون.
هارد که وصل میکنید میتونید به عنوان مدیا یا گیم درایو باشه که یکی فرمت نمیشه و بازی نمیشه توش ریخت ولی اسکرین شات و مدیا خودتون میتونه داخلش باشه.
گیمدرایو هم که فقط با فرمت اکس باکسه و برای بازیاشه.
بازیای اکس باکس به چند دسته تقسیم میشه که میتونید از قسمت Manage و info اونارو پیدا کنید. فقط و فقط بازیایی که XboxGen9 هستن لازمه که رو اس اس دی باشن و خیلی از بازیایی که پچ نسل بعدی دارن مثل Sea of thieves و Masterchief collection هم میشه از اکسترنال اجرا بشن.
حدودا هر 50 گیگ 8 دقیقه طول میکشه تا کپی شه که دستگاه میتونه تو بکگراندم اینکارو بکنه فقط وقتی بازی اجرا میکنین کند تر میشه. طبیعتا باز این مقدار به هاردتون هم ربط داره. هارد من یه وسترن دیجیتال معمولیه ولی لازم به ذکره که هاردای USB2 و سرعت پایینو کلا نمیزاره استفاده کنید.
بازیایی که از اس اس دی میریزید رو هارد کوییک ریزومشون ریست میشه یا حداقل برای من شد. ایکن بازیا تو بخش کوییک ریزوم هم رفت که البته با یه ریستارت اوکی شد.
بازیایی که نسل 9 هستن و میریزید رو هارد تو لایبرری یه ایکن میاد براش که وقتی روشون کلیک میکنید از همونجا براتون میتونه پروسه کپی رو شروع کنه که خب خیلی ایده اله.
لازم به ذکره که این بازیا لزوما موو نمیشن. یعنی میتونید اگر دوستی قبلا بازیارو دانلود کرده صرفا هاردشو بگیرید و کپی کنید رو کنسول خودتون که عالیه.
من دستگاهم دیجیتاله ولی تا جایی که خوندم دیتا بازیای فیزیکی با دیجیتالی یکیه.

یه سری باتری شارژی هم گرفتم چند وقت پیش که یه شارژر Camelion 907 و دو تا باتری Energizer 2300 گرفتم که تا الان عالی بودن. جفتشو از همونجا که فکر میکنید گرفتم.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,058
نام
آریا
من ماه‌ها پیش می‌خواستم XSX بخرم، ولی بعدش متوجه این قضایای وی پــــی ان و DNS و اینا شدم و بی‌خیالش شدم. :D بعد دوباره تصمیم گرفتم برم سراغش که خورد به ماجراهای بن یه سری از اکانت‌ها و باز ول کردم! :| ولی الآن دیگه تصمیمم قطعیه و نهایتش تا یکی دو ماه دیگه که گرفتاری‌هام برطرف بشه و وقت آزاد پیدا کنم، می‌رم سراغ کنسول. فقط چند تا سوال داشتم:
۱. این ماجرای DNS چقدر پیچیده هست؟ من کلاً اهل بازی آنلاین نیستم و اصل کاری که با کنسول دارم اینه که بازی‌ها رو دانلود کنم و تک‌نفره برم سراغشون. برای دانلود خالی هم مصیبت زیاد داریم یا مشکلات کمتره؟ کلاً اولین بار که کنسول رو روشن می‌کنم و می‌خوام وصل بشم و یه چیزی دانلود کنم که ببینم درسته یا نه، باید DNS وارد کنم؟ بعد دقیقاً از کجا باید DNS گیر آورد؟ :D
۲. کسی که نخواد آنلاین بازی کنه و اشتراک گیم پس کامل و استاندارد داشته باشه (نه اشتراکی و فلان و چنان)، باید برای بازی‌های تک‌نفره همیشه آنلاین باشه؟ یا میشه آفلاین بازی کرد و فقط هر چند وقت یه بار برای چک کردن اعتبار گیم پس وصل شد؟ مثلاً PS Now این مدلیه که شما بازی رو دانلود می‌کنی و بعدش نیاز نیست آنلاین باشی، به جز اینکه هر ۱۲،۱۳ روز یه بار باید آنلاین بشی که سونی چک کنه ببینه چه غلطی می‌کنی! :D گیم پس هم این مدلیه یا باید همیشه آنلاین بود؟
۳. بزرگترین نگرانی‌م برای بن شدن هست و واقعاً حرص داره که آدم ۲۰ میلیون بده و کنسول تبدیل به آجر بشه. این قضیه بن شدن بیشتر برای اکانت‌های یک ماهه از دو تا فروشگاه خاص بوده دیگه؟
کاش می‌شد اینجا اسم جاهای مختلف رو آورد و به جرم تبلیغ شهید نشیم! :D ولی بخوام به طور رمزی(!) بگم، من قبلاً از دو تا فروشگاه «مات...گیم» (همون که لوگوش سوپر ماریو هست) و «گیفت‌کارت نَوَد و فلان» زیاد خرید کردم و برای گیم پس هم احتمالاً سراغ یکی از اینا برم. اینا در زمینه بن مشکلی نداشتن تا حالا؟
می‌دونم که بعضی جاها با قیمت‌های خیلی بهتری می‌فروشن و پولی که می‌خوام برای اکانت سه ماهه توی این فروشگاه‌ها بدم، بعضی جاها در حد یه سال اکانت به آدم میدن! ولی چیکار کنم که از قدیم یه مرضی دارم که دوست دارم سراغ چیزهایی برم که خیالم نسبت بهشون راحت‌تره. یعنی مثلاً PS Plus هم با قیمت‌های کمتر و اشتراکی و اینا وجود داره، ولی همیشه یه کد از این سایت‌ها می‌گرفتم که گرون‌تر درمی‌اومد. الآن هم نمی‌خوام اکانت اشتراکی و غیر هوم و چمیدونم این جور چیزها باشه و دیگه می‌خوام خیالم کامل راحت باشه. ولی باز این قضیه بن آدم رو نگران می‌کنه.
۴. در مورد باتری هم می‌خوام ببینم دوستان چیکار می‌کنن. زمان X360 دو تا روش داشتم. یکی باتری قابل شارژ خود مایکروسافت بود که روی کنترلر سوار می‌شد و یه سیم هم داشت برای مواقع شارژ. از طرف دیگه چهار تا باتری شارژی هم گرفته بودم که خیلی هم خوب عمر کردن، ولی گم و گور شدن (اگه بودن هم احتمالاً مُرده بودن تا الآن). توی این دوره زمونه، از این باتری‌هایی که برای خود کنترلر طراحی شده و یه سیم بهش وصله برای زمان‌های شارژ، با قیمت مناسب گیر میاد؟ یا بهتره بریم سراغ همون باتری‌های شارژی کلاسیک؟

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
من ماه‌ها پیش می‌خواستم XSX بخرم، ولی بعدش متوجه این قضایای وی پــــی ان و DNS و اینا شدم و بی‌خیالش شدم. :D بعد دوباره تصمیم گرفتم برم سراغش که خورد به ماجراهای بن یه سری از اکانت‌ها و باز ول کردم! :| ولی الآن دیگه تصمیمم قطعیه و نهایتش تا یکی دو ماه دیگه که گرفتاری‌هام برطرف بشه و وقت آزاد پیدا کنم، می‌رم سراغ کنسول. فقط چند تا سوال داشتم:
۱. این ماجرای DNS چقدر پیچیده هست؟ من کلاً اهل بازی آنلاین نیستم و اصل کاری که با کنسول دارم اینه که بازی‌ها رو دانلود کنم و تک‌نفره برم سراغشون. برای دانلود خالی هم مصیبت زیاد داریم یا مشکلات کمتره؟ کلاً اولین بار که کنسول رو روشن می‌کنم و می‌خوام وصل بشم و یه چیزی دانلود کنم که ببینم درسته یا نه، باید DNS وارد کنم؟ بعد دقیقاً از کجا باید DNS گیر آورد؟ :D
۲. کسی که نخواد آنلاین بازی کنه و اشتراک گیم پس کامل و استاندارد داشته باشه (نه اشتراکی و فلان و چنان)، باید برای بازی‌های تک‌نفره همیشه آنلاین باشه؟ یا میشه آفلاین بازی کرد و فقط هر چند وقت یه بار برای چک کردن اعتبار گیم پس وصل شد؟ مثلاً PS Now این مدلیه که شما بازی رو دانلود می‌کنی و بعدش نیاز نیست آنلاین باشی، به جز اینکه هر ۱۲،۱۳ روز یه بار باید آنلاین بشی که سونی چک کنه ببینه چه غلطی می‌کنی! :D گیم پس هم این مدلیه یا باید همیشه آنلاین بود؟
۳. بزرگترین نگرانی‌م برای بن شدن هست و واقعاً حرص داره که آدم ۲۰ میلیون بده و کنسول تبدیل به آجر بشه. این قضیه بن شدن بیشتر برای اکانت‌های یک ماهه از دو تا فروشگاه خاص بوده دیگه؟
کاش می‌شد اینجا اسم جاهای مختلف رو آورد و به جرم تبلیغ شهید نشیم! :D ولی بخوام به طور رمزی(!) بگم، من قبلاً از دو تا فروشگاه «مات...گیم» (همون که لوگوش سوپر ماریو هست) و «گیفت‌کارت نَوَد و فلان» زیاد خرید کردم و برای گیم پس هم احتمالاً سراغ یکی از اینا برم. اینا در زمینه بن مشکلی نداشتن تا حالا؟
می‌دونم که بعضی جاها با قیمت‌های خیلی بهتری می‌فروشن و پولی که می‌خوام برای اکانت سه ماهه توی این فروشگاه‌ها بدم، بعضی جاها در حد یه سال اکانت به آدم میدن! ولی چیکار کنم که از قدیم یه مرضی دارم که دوست دارم سراغ چیزهایی برم که خیالم نسبت بهشون راحت‌تره. یعنی مثلاً PS Plus هم با قیمت‌های کمتر و اشتراکی و اینا وجود داره، ولی همیشه یه کد از این سایت‌ها می‌گرفتم که گرون‌تر درمی‌اومد. الآن هم نمی‌خوام اکانت اشتراکی و غیر هوم و چمیدونم این جور چیزها باشه و دیگه می‌خوام خیالم کامل راحت باشه. ولی باز این قضیه بن آدم رو نگران می‌کنه.
۴. در مورد باتری هم می‌خوام ببینم دوستان چیکار می‌کنن. زمان X360 دو تا روش داشتم. یکی باتری قابل شارژ خود مایکروسافت بود که روی کنترلر سوار می‌شد و یه سیم هم داشت برای مواقع شارژ. از طرف دیگه چهار تا باتری شارژی هم گرفته بودم که خیلی هم خوب عمر کردن، ولی گم و گور شدن (اگه بودن هم احتمالاً مُرده بودن تا الآن). توی این دوره زمونه، از این باتری‌هایی که برای خود کنترلر طراحی شده و یه سیم بهش وصله برای زمان‌های شارژ، با قیمت مناسب گیر میاد؟ یا بهتره بریم سراغ همون باتری‌های شارژی کلاسیک؟
1-خود منم استرس اینو داشتم که دردسر داشته باشه ولی موقعی که میخوای sign in کنی نیاز به دی ان اس داری که خب من از دی ان اس شکن استفاده میکنم که مشکلی نداشته برام تا الان. موقع دانلود دی ان اسو برمیدارم که خب با سرعت تمام دانلود میکنه. با دی ان اس من مشکلیم برای انلاین بازی کردن نداشتم.
2-میشه افلاین بازی کرد چیزی مشابه PS Now ولی من بازیای EA PLAY رو نتونستم افلاین برم.
3- درسته. اون فروشگاه متاسفانه با کردیت دزدی اکانت ساخته بوده. من خودمم اکانت نمیگیرم و کد میگیرم که نباید مشکلی داشته باشه. کمی گرونتره ولی سالی 1.5 واقعا چیزی نیست در مقابل هزینه های دیگه و خب به خاطر مقداری ارزونتر به هیچکس توصیه نمیکنم ریسک کنه.
4- من باتری Energizer Recharge 2300 maH گرفتم و چند روزی روی دسته جواب میده. من تصمیم گرفتم یه شارژر خوب هم بگیرم که برام بمونه که یکمی گرون شد ولی تو یک ساعت این باتریا رو کامل شارژ میکنه که بی نهایت عالیه. Camelion Ultra Fast Charger BC-0907 هست اسمش.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
1.
DNS هیچ مصیبتی نیست واقعا :D صرفا یبار ست میکنی و دیگه هیچوقت بهش کاری نداری (تو این 3-4 ماهی که من استفاده میکنم یبار فقط تغییر دادم. چون DNS قبلی رو پوکوندن) :D DNS هم بچه ها تو تاپیکا میزارن اگر DNS های قبلی خراب بشه. چه برای دانلود و چه برای لاگین همین اوکیه. سایت شکن هم DNS خیلی خوبی داره پابلیکش.

2.
برای بازیای گیمپس فقط همون اول که لایسنسو بگیره انلاین شدن نیاز داره. نه حجمی میگیره و نه سختی داره. صرفا کنسول انلاین باید باشه دیگه... برای XBOX اگر اشتباه نکنم هر بار داخل بازی میری لایسنسو چک میکنه. در نتیجه اره. یک اتصال خیلی جزئی نت نیاز داره.

3.
نگران بن شدن نباشین. از فروشگاه معتبر و درست درمون خرید کنین اوکیه. یا خودتون کد بگیرین و رو اکانتتون بزنین. یکم هزینش بیشتر میشه (حدود سالی 1 و خورده ای) ولی خب مطمئن تره.
اون سایتایی که میگیدم امار بنی نشنیدم ازشون... چند تا سایت گیم سنتر و گیم رنتر و اینا بودن...

برای اینم یک توضیح بدم. چند تا چنل تلگرام هستن که فروشنده هاشون معتبرن و بچه ها 4-5 ساله میشناسنشون... اکانتای ظرفیتی اینا هست. بجز این با ساپروت حرف زده بود یکی از دوستان و بنظر کلا هرچی کد ردیم کنی هیچ مشکلی نداره. میشه از طریق ردیم کردن کد گیمپس التیمیت گرفت که خب قیمتش از این اکانتای ظرفیتی بیشتر میشه ولی خب خیلی مطمئن تره.

4.
کیت های شارژی هستن که هستن با قیمتای مناسب ولی اکثرا فیکن و شخصا توصیه نمیکنم. البته نمیدونم دوستان اگر چیز مناسبی میشناسن بگن ولی خب من یکی از اقوامم از این کیت ها داشت و اصلا خوب نبود :D کیت خود XBOX هست قیمتش یکم بالاست :D خرید باتری شارژی و یک شارژر بنظرم بهترین آپشنه...

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
دوستان xbox باز در مورد گیم پس بگم اگه ۲ تا بازی رو اجرا کنید در حدی که فقط وارد بشه و لوگو سازنده بیاد بعدش میتونید کنسول آفلاین کنید و همه بازی ها تا زمانی که کنسول Full shutdown نشه کار میکنه :pepsi:

اگه یک بازی فقط اجرا کنید و آفلاین کنید فقط همون بازی آفلاین اجرا میشه ولی اگه ۲ تا بازی رو اجرا کنید بعد آفلاین کنید همه بازی ها آفلاین کار میکنه:Victory:

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
امروز داشتم استور رو نگاه مینداختم، نمیدونم چرا ولی کلا هیچ اثری از بازسازی سه گانه GTA ندیدم. :| حقیقتا هرچقدر فکر کردم نتونستم بفهمم مشکل از کجاست. یه حسی عین این میداد که انگار معرفی شدنش کلا تو یه دنیای موازی بوده و اینجا اصلا یه جای دیگست. :D :)) حالا پری لود سن آندریاس روی گیمپس هم که بماند... اونم اثری ازش نیست. :D خواستم بپرسم که کسی میدونه جریان چطوریه؟ تو بخش Coming soon استور هم جدیدترین بازی لیست شده، Forza Horizon 5 هست. نکنه واقعا معرفی شدنش خوابی چیزی بوده. :D

mahyarxbox

کاربر سایت
Jul 6, 2014
1,427
نام
مهیار
امروز داشتم استور رو نگاه مینداختم، نمیدونم چرا ولی کلا هیچ اثری از بازسازی سه گانه GTA ندیدم. :| حقیقتا هرچقدر فکر کردم نتونستم بفهمم مشکل از کجاست. یه حسی عین این میداد که انگار معرفی شدنش کلا تو یه دنیای موازی بوده و اینجا اصلا یه جای دیگست. :D :)) حالا پری لود سن آندریاس روی گیمپس هم که بماند... اونم اثری ازش نیست. :D خواستم بپرسم که کسی میدونه جریان چطوریه؟ تو بخش Coming soon استور هم جدیدترین بازی لیست شده، Forza Horizon 5 هست. نکنه واقعا معرفی شدنش خوابی چیزی بوده. :D
والا SA هستش تو coming soon گیمپس.

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
والا SA هستش تو coming soon گیمپس.
آره خب تو حالت عادی برای همه هست، پیش خریدش هم که چند وقت پیش شروع شد. ولی یه بلایی سر استور من اومده که انگار اصلا آپدیت نشده و در نتیجه صفحه ای هم برای بازی دیده نمیشه.
حالا من عجله ای هم ندارم برای بازی، صبر میکنم شاید باگی چیزیه که موقع لانچ درست میشه. ولی انقدر رو مخم رفت که نتونستم در موردش نپرسم. :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر