سوالات و مشکلات Windows Phone

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,979
نام
محسن
آقا من داداشم لومیا 520 داره اودم به 8.1 اپدیت کنم موقع نصب که اون دوتا چرخ دنده ها هستن یه پیغام اومد که نوشت.
"با این SD Card نمیشه نصب کرد به کامپیوتر وصل کن تا فیکس بشه" بعد من حافظه داخلی گوشی رو دیدم ی چیزی حدود 2.3 گیگ خالیه SD هم حدود 2.5 گیگ خالیه این ارور کس دیگه ایی داشته؟!

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,757
نام
محمد امین
سلام خدمت دوستان

من ی چند وقتی یه مشکلی پیدا کردم با store گوشیم

وقتی میخوام برنامه یا بازی دانلود کنم مینویسه : there is a problem with your microsoft acount please try again later
هیچ برنامه ایم هم ابدیت نمیشه چی کار کنم ؟

• Like
Reactions: alisantori

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,979
نام
محسن
سلام خدمت دوستان

وقتی میخوام برنامه یا بازی دانلود کنم مینویسه : there is a problem with your microsoft acount please try again later
شاید ایمیل outlook که ساختید از گوشی اومده بیرون!
یا شما هم یه بار از ایمیل بیا بیرون با برو تو ببین درست میشه یا نه!؟

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,980
نام
sami
سلام خدمت دوستان

اگه نمیتونی وارد اکانت مایکروسافت بشی از طریق گوشی اول تاریخ میلادی گوشیتو درست کن بعدش برو location بزار تهران درست میشه

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
سلام دوستان برای ساخت اکانت ماکروسافت حتما باید outlook یا live بسازیم ؟
من یاهو زدم گرفت :d
بعدا مشکلی پیش نیاره :d

فکر کنم حتما باید همون دوتا باشه ! آخه نمیشه که!
مثلا تو ویندوز 8.1 PC ، تو میای لاگین میکنی کلی sYNCE و زندگانی داره و oNE Drive و بک آپ و ... :D

• Like
Reactions: alisantori

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
دوستان من یه مشکلی 'دارم 'اونم اینه که تازه لومیا ۶۳۰ گرفتم'همه اکانت ها رو هم درست کردم 'ولی در بخش گیم xbox در خود گوشی نمی تونم وارد حسابم بشم'یعنی یه صفحه میاد می نویسه ریجن و اپشن های مربوط به تاریخ اینا 'بعد پایینش دکمه accept روشن نیست '
ترو خدا کمک کنید

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
دوستان من یه مشکلی 'دارم 'اونم اینه که تازه لومیا ۶۳۰ گرفتم'همه اکانت ها رو هم درست کردم 'ولی در بخش گیم xbox در خود گوشی نمی تونم وارد حسابم بشم'یعنی یه صفحه میاد می نویسه ریجن و اپشن های مربوط به تاریخ اینا 'بعد پایینش دکمه accept روشن نیست '
ترو خدا کمک کنید
برو تو تنظیمات، محل زندگی رو بزن آمریکا. فکر کنم این باشه:-"

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
دوستان من یه مدت حدود ۲ گیگاوات برنامه و بازی نصب کردم از استور' به راحتی 'ولی امروز یه لحظه موبایلم خاموش شد به خاطر شارژ تموم کردن'بعد از اون موقع دان همش دانلود قطع می شود و همش اون چیزه attention required میاد که می زنم 'یه لحظه شروع می کنه و دوباره این طوری میشه'موبایل هم 630

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر