سوالات و مشکلات Windows Phone

آقا من داداشم لومیا 520 داره اودم به 8.1 اپدیت کنم موقع نصب که اون دوتا چرخ دنده ها هستن یه پیغام اومد که نوشت.
"با این SD Card نمیشه نصب کرد به کامپیوتر وصل کن تا فیکس بشه" بعد من حافظه داخلی گوشی رو دیدم ی چیزی حدود 2.3 گیگ خالیه SD هم حدود 2.5 گیگ خالیه این ارور کس دیگه ایی داشته؟!

سلام خدمت دوستان

من ی چند وقتی یه مشکلی پیدا کردم با store گوشیم

وقتی میخوام برنامه یا بازی دانلود کنم مینویسه : there is a problem with your microsoft acount please try again later
هیچ برنامه ایم هم ابدیت نمیشه چی کار کنم ؟

• Like
Reactions: alisantori
سلام خدمت دوستان

وقتی میخوام برنامه یا بازی دانلود کنم مینویسه : there is a problem with your microsoft acount please try again later
شاید ایمیل outlook که ساختید از گوشی اومده بیرون!
یا شما هم یه بار از ایمیل بیا بیرون با برو تو ببین درست میشه یا نه!؟

سلام خدمت دوستان

اگه نمیتونی وارد اکانت مایکروسافت بشی از طریق گوشی اول تاریخ میلادی گوشیتو درست کن بعدش برو location بزار تهران درست میشه

سلام دوستان برای ساخت اکانت ماکروسافت حتما باید outlook یا live بسازیم ؟
من یاهو زدم گرفت :d
بعدا مشکلی پیش نیاره :d

فکر کنم حتما باید همون دوتا باشه ! آخه نمیشه که!
مثلا تو ویندوز 8.1 PC ، تو میای لاگین میکنی کلی sYNCE و زندگانی داره و oNE Drive و بک آپ و ... :دی

• Like
Reactions: alisantori
دوستان من یه مشکلی 'دارم 'اونم اینه که تازه لومیا ۶۳۰ گرفتم'همه اکانت ها رو هم درست کردم 'ولی در بخش گیم xbox در خود گوشی نمی تونم وارد حسابم بشم'یعنی یه صفحه میاد می نویسه ریجن و اپشن های مربوط به تاریخ اینا 'بعد پایینش دکمه accept روشن نیست '
ترو خدا کمک کنید

دوستان من یه مشکلی 'دارم 'اونم اینه که تازه لومیا ۶۳۰ گرفتم'همه اکانت ها رو هم درست کردم 'ولی در بخش گیم xbox در خود گوشی نمی تونم وارد حسابم بشم'یعنی یه صفحه میاد می نویسه ریجن و اپشن های مربوط به تاریخ اینا 'بعد پایینش دکمه accept روشن نیست '
ترو خدا کمک کنید
برو تو تنظیمات، محل زندگی رو بزن آمریکا. فکر کنم این باشه:-"

دوستان من یه مدت حدود ۲ گیگاوات برنامه و بازی نصب کردم از استور' به راحتی 'ولی امروز یه لحظه موبایلم خاموش شد به خاطر شارژ تموم کردن'بعد از اون موقع دان همش دانلود قطع می شود و همش اون چیزه attention required میاد که می زنم 'یه لحظه شروع می کنه و دوباره این طوری میشه'موبایل هم 630

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or