سوالات و مشکلات PSP

Alfredo

کاربر سایت
Sep 21, 2008
7
سلام دوستان.:biggrin1:

میگم که من وقتی بازی کردنم با دستگاه تموم میشه اون دکمه خاموش روشن رو میکشم بالا بعد ول میکنم ولی نگه نمیدارم

و وقتی روشنش میکنم از ادامه بازی میاد.

ولی وقتی زیاد دکمه رو بالا نگه میدارم و خاموش میکنم دیگه از ادا مه بازی نمیاد و انگار درست خاموش میشه !

اشکالی پیش نمیاد اگه من همش از اون مدلی اولی دستگاه رو خاموش کنم !؟

و اینکه وقتی دستگاه توی شارژ هست اشکال نداره زیاد باهاش بازی کنیم !؟ مثلا واسه باتریش مشکلی پیش نمیاد ؟!

ممنون.:love:

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
در مورد اون روش اول فک نمیکنم مشکلی پیش بیاد یجور pauseـه وگرنه sony اصلا همچین حالتی رو ، روش نمیذاشت.

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
من دیروز psp slim گرفتم همون موقع که بازی هایی که برام ریخته بود رو اجرا میکرد ولی فرداش داشتم تو منو ها حرکت می کردم یه دفعه یه صفحه ابی اومد بعد تنظیمات رو ازم خواست از اون به بعد دیگه هیچ بازی رو اجرا نمی کنه game could not be started 80020321 این ارور رو میده لطفا زود تر کمکم کنید

dc_error691

کاربر سایت
Apr 14, 2008
186
نام
علی

میگم که من وقتی بازی کردنم با دستگاه تموم میشه اون دکمه خاموش روشن رو میکشم بالا بعد ول میکنم ولی نگه نمیدارم

و وقتی روشنش میکنم از ادامه بازی میاد.

ولی وقتی زیاد دکمه رو بالا نگه میدارم و خاموش میکنم دیگه از ادا مه بازی نمیاد و انگار درست خاموش میشه !

اشکالی پیش نمیاد اگه من همش از اون مدلی اولی دستگاه رو خاموش کنم !؟

و اینکه وقتی دستگاه توی شارژ هست اشکال نداره زیاد باهاش بازی کنیم !؟ مثلا واسه باتریش مشکلی پیش نمیاد ؟!

ببین حالت اول فقط Sleep هست و دستگاه خاموش نشده و باتری داره مصرف میشه! بهترین راه برای ادامه دادن بازی از همانجا در هر موقع PSP Stats Experiment هست
در مورد سوال دوم بهتره نکنی

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان

میتونی باتری در بیاری با شارژر بازی کنی
اینجوری هم دستگاه کمتر داغ میکنه هم عمر باتری کم نمیشه:smile:;)

Aren

کاربر سایت
Jul 29, 2006
324
اقا وقتی که psp می خری باید تنظیمش کنی یا؟؟؟؟؟(منظورم اینه که به تنظیم خاصی نیاز داره که همه ی بازی ها رو اجرا کنه)

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
اقا وقتی که psp می خری باید تنظیمش کنی یا؟؟؟؟؟(منظورم اینه که به تنظیم خاصی نیاز داره که همه ی بازی ها رو اجرا کنه)
نه ! معمولا فروشنده کارهای لازم انجام میده ! اما اگر بدون umd بازی اجرا نکرد فقط در قسمت Recovery گزینه umd mode را تغیر بدی !
همین تمام !

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
دوستان 2تا psp اسلیم هست هر کاری که میکنم کپی خور نمیشه 2 تا مدل مختلف باطری مموری هم دارم هیچ کدومش کار نمیکنه !
روی هر psp دیگه هم که میزارم راحت کار میکنه اما واقعا برام سوال شده چرا روی اینها کار نمیکنه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر