سوالات و مشکلات PSP

MnO2

کاربر سایت
Jul 20, 2008
32
سلام دوستان!
rose3.gif

چندوقت پیش قمقمه و PSPـم توی کیفم بود
hiker.gif
و من هم اصلا حواسم نبود
129fs916747.gif
خلاصه رو PSPـم اب ریخت و من هم بردمش بیمارستان
stretcher.gif

اونجا تعمیرش کردن و من اوردمش خونه
confetti.gif
ولی الان چند تا مشکل داره:
1.بعضی از بازی هایی که قبلا اجرا میشد الان اصلا نمایش داده نمیشه!

2. Them ها هم اجرا نمیشن.

(وقتی گرفتمش مموریش فرمت شده بود
wambly_rabbit__by_arrioch.gif
)

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
من تو بازی فاینال فانتزی سیوم رو corrupted data زد.یه بارم تو پاتاپون این طوری شد.موقع سیو خاموش نکردم ولی نمی دونم چرا این طوری شد کسی دلیلش رو می دونه؟؟

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
سلام دوستان:blushing:
دیروز اخوی شاسکول psp رو انداخت و lcd اش مشکل پیدا کرد:((
از زیر شکسته و شکل عجیبی داره دو سوم از lcd از کار افتاده و یه شکل ترک (tarak) رو نشون میده و یک سوم از lcd کار میکنه ولی برفکی با رنگ های عجیب و بعضی وقتها هم اصلا چیزی نشون نمیده:(
خرما پخش کنم :cheesygri
درست میشه یا نه؟
ممنون

PSP-hacks

کاربر سایت
Jun 29, 2007
150
سلام دوستان:blushing:
دیروز اخوی شاسکول psp رو انداخت و lcd اش مشکل پیدا کرد:((
از زیر شکسته و شکل عجیبی داره دو سوم از lcd از کار افتاده و یه شکل ترک (tarak) رو نشون میده و یک سوم از lcd کار میکنه ولی برفکی با رنگ های عجیب و بعضی وقتها هم اصلا چیزی نشون نمیده:(
خرما پخش کنم :cheesygri
درست میشه یا نه؟
ممنون

درست میشه.
باید بدی ال سی دی رو عوض کنن.

یک چیز تو مایه های عکس های زیر:

imagespspcrazy_a79abd1e.jpg

psp_dead_pixels.jpg

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی
من يه سوال دارم لطفا سريع جواب بدين
من كابل USB-MiniUSB مو گم كردم . رفتم يكي ديگه گرفتم مارك كريتيو. حالا وقتي PSP رو با كابل وصل مي كنم كنار نوار استارت يه پيغام مياد كه USB device not Recognized و صفحه ي PSP هم تو همون حالت Please waite مي مونه و مجبور مي شم بك بزنم. با همون سيم گوشي وصل مي شه هيچ مشكلي هم نداره مودم هم USB هست يعني پورتهام مشكلي ندارن با همشونم امتحان كردم وقتي هم مموري رو مي ذارم تو مموري ريدر با همون كابل بازم نمي خونه. گفتم شايد مشكل از مموريم باشه ولي مموري رو از تو PSP در اوردم بعد دكمه سلكت رو زدم گذاشتم رو حالت هاي ديگه ي USB مثله Flash 0, Flash 1 umd , ... ولي بازم وصل نمي شه. حالا شما بياين بگين مشكل از كجاست
پ . ن : لطفا آخرين راهي كه مي گين اين باشه كه مموري رو فرمت كنم . آخه الان روش winning , fifastreet , fifa 08 , COD دارم كه COD و Fifa 08 رو با سيواش رو ندارم (از يه بنده خدايي گرفتم) .

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی
من كابل USB-MiniUSB مو گم كردم . رفتم يكي ديگه گرفتم مارك كريتيو. حالا وقتي PSP رو با كابل وصل مي كنم كنار نوار استارت يه پيغام مياد كه USB device not Recognized و صفحه ي PSP هم تو همون حالت Please waite مي مونه و مجبور مي شم بك بزنم. با همون سيم گوشي وصل مي شه هيچ مشكلي هم نداره مودم هم USB هست يعني پورتهام مشكلي ندارن با همشونم امتحان كردم وقتي هم مموري رو مي ذارم تو مموري ريدر با همون كابل بازم نمي خونه. گفتم شايد مشكل از مموريم باشه ولي مموري رو از تو PSP در اوردم بعد دكمه سلكت رو زدم گذاشتم رو حالت هاي ديگه ي USB مثله Flash 0, Flash 1 umd , ... ولي بازم وصل نمي شه. حالا شما بياين بگين مشكل از كجاست
پ . ن : لطفا آخرين راهي كه مي گين اين باشه كه مموري رو فرمت كنم . آخه الان روش winning , fifastreet , fifa 08 , COD دارم كه COD و Fifa 08 رو با سيواش رو ندارم (از يه بنده خدايي گرفتم) .
يعني اينقدر مشكل من خفنه كه هيچكس جواب نمي ده !!!
توروخدا كمك كنيد از بس بازي تكراري كردم مردم:((

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
خوب به احتمال زیاد مشکل از کابل هست !!

M REZA

کاربر سایت
Sep 1, 2007
57
نام
محمدرضا قربانی
سلام
با برنامه اي كه براي ساختن باتري پاندورا بود فقط مي شد باتري هاي phat رو پاندورا كرد و روي باتري هاي slim جواب نميداد :(
حالا برنامه اي هست كه جفتشو ساپورت كنه ؟

||SIAVASH||

کاربر سایت
Nov 1, 2007
33
خوب بذارید اول جواب دوستمون که با USB مشکل داره بدم بعد یه نفر جواب خودم رو بده !!
شما همین طوری که رو حالت USB هستی PC رو یک بار ریست بده در ضمن از جلوی کیس USB وصل نباشه !!

سوال خودم :: مگه PSP فرمت MP4 رو ساپورت نمیکنه !! ولی من بیشتر وقت ها وقتی کانورت میکنم و میریزم رو PSP ساپورت نمیکنه و میزنه unsupported data !!!!!!:((

shadowfax

کاربر سایت
Jan 4, 2007
67
میشه بگین یه پلاگین را که نصب کردم باید چه جوری حذف کنم؟
چون یه جا دیدم 4 نفر یه پلاگین را نصب کرده بودند و وقتی اون پلاگین را حذف کردم دیگه psp روشن نمیشده؟
روش خاصی داره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر