سوالات و مشکلات PSP

دو تا سوال هر دو تاشم تکراری !!!
دوستان دقت کنید لطفا ، قبلا از هر سوال جستجو کنید حتما به نتیجه می رسید.

سلام آقا مهدي
من كه هر كاري كردم نشد به p990 عكس بفرستم به نظر من يكي بايد بياد و آموزش كار كردن با وايرلس p990 رو بنويسه {من وقتي send ميكردم گوشي هيچي رو نشون نميداد وقتي با خود گوشي اسكن ميكردم psp منو ميشناخت بعدم كنارش يه ستاره ميومد و مينوشت پيكچر اما بازش نميكرد} حالا اگه يكي بيادو اينو توضيح بده تو بهشت يه كاخ براي خودش ساخته:laughing:
من امتحان کردم شد
فقط میتونی 2 مگ بفرستی:(

کسی نمی دونه با این شارژر های همراه موبایل سونی اریکسون از اینایی که اول جدا شارژ میشن بعد باهاشون موبایلو شارژ می کنی نمیشه psp رو شارژ کرد؟یا خود psp یه چنین چیزی نداره؟این سوال که تکراری نیست که:biggrin1:

سلا دوستان
چطوری میشه از این سایت کیو جی فایل دانلود کرد ؟
من که جونم ر اومد نتونستم دانلود کنم
یکی راهنمایی کنه
هم با opera تست کردم و هم با ie با هیچ کدوم نشد
نه با دانلود منیجر ie دانلود میشه نه با دپ و نه با دانلود منیجر اپرا
please help me !!!!

سلا دوستان
چطوری میشه از این سایت کیو جی فایل دانلود کرد ؟
من که جونم ر اومد نتونستم دانلود کنم
یکی راهنمایی کنه
هم با opera تست کردم و هم با ie با هیچ کدوم نشد
نه با دانلود منیجر ie دانلود میشه نه با دپ و نه با دانلود منیجر اپرا
please help me !!!!
با دانلود منیجر یا برنامه های نظبر که نمیتونی دانلود کنی چون لینکاش resume ساپورت نیستن .
من با فایر فاکس مشکلی ندارم.cookies رو کاملا پاک کن شاید درست بشه.

دوستان من به یک مشکل بر خوردم که اگر کمکم کنید ممنون میشم .
من امروز PSP خریدم و داخلش بازی PES و MGS رو ریختم . PES رو اجرا میکنه اما زمانی که میخواد MGS رو اجرا کنه این ایرور رو میده : the file could not be started . چند تا بازی دیگه هم تست کردم اما باز همین ایرور رو میده . فریمور دستگاه من 3.40 هست . مموری من هم 1 گیگ هست و مطمئنم که مموری اصل و مخصوص خود PSP هست . به نظر شما مشکل از کجاست :( ؟

خب مشکلم حل شد :biggrin1: . چون فریمور من OE هست حتما UMD باید داخل دستگاه باشه تا بازیها اجرا بشن . من هم UMD رو داخل دستگاه گذاشتم و خوشبختانه بازیها اجرا شدن ;) .

کسی می دونه چجوری باید از PSP به N80 چیز میز فرستاد ؟ ( میدونم با Irshell ولی نمی دونم چجوری باید با گوشی کار کنم و بگیرمش )

کسی می دونه چجوری باید از PSP به N80 چیز میز فرستاد ؟ ( میدونم با Irshell ولی نمی دونم چجوری باید با گوشی کار کنم و بگیرمش )
با PspIrda 0.0.2 میتونید من با w810 امتحان کردم فایلو میشناخت ولی نمیتونست چیزی ازش بگیره
ولی میتونست بفرسه n80 اینفرره داره؟فکر کنم فقط با اینفرره میشه.

دوستان من با p990 امتحان کرد کاملا کار کرد.;)(عکس فرستادن)
ولی انگار IR shell مشکل داره(یه موقعه هایی کار میکنه یه موقعه هایی هم..(شاید هم برای من اینجوریه)
سرعتشم عالیه:laughing:

من تو یه جا خوندم که با ir-shell میشه بازیهای ps1 رو هم multi player بازی کرد.کسی تست نکرده؟
راستی من می خوام psp بگیرم .فرمور اولیش چه فرمورهایی نباشه بهتره ؟یا همشون مثل همن و راحت دانگرید میشن؟آخه من یه نفر رو میشناختم psp داشت می گفت اگه دانگریدش کنم break میشه! به خاطر همین فقط باهاش یه gta vice city اورجینال بازی میکنه!

آخرین ویرایش:
Back