سوالات و مشکلات PSP

راستی من می خوام psp بگیرم .فرمور اولیش چه فرمورهایی نباشه بهتره ؟یا همشون مثل همن و راحت دانگرید میشن؟آخه من یه نفر رو میشناختم psp داشت می گفت اگه دانگریدش کنم break میشه! به خاطر همین فقط باهاش یه gta vice city اورجینال بازی میکنه!
3.50 با پایین باشه .فریمورهای 3.51 و3.52 اصل سونی رو فعلا نمیشه دانگریدش کرد.دوستتون برای خودش گفته اگه 3.50 به پایین باشه مشکلی نداره.

کسی تونسته از این Emulator استفاده کنه؟
و Iso/Cso رو در کامپیوتر اجرا کنه؟
اسم: Potemkin
poke.jpg

لینکهای مرتبط (منابع) : 1 - 2

-------

ye chand vaghtiye psp man injoori shode:
--------------------------------------------------
vaghti man vared bazi misham ya masalan internet browser ya kollan harchizi ke ba scorol(hamoon shesmate zire felesha ke eyne mouse kar mikone( , ----khod be khod shoro be bala payin raftan mikone , moshkel chiye?

با سلام خدمت اساتید و دوستان
آقایون من این عکس را از سایت metacafe پیدا کردم ولی یک سوال است اینجا این icon که با دایره مشخص کردم چیه؟؟؟
4xz58vl.jpg

این عکس مربوط به PS3 هست . اون عکس هم شامل Massage هایی که برای شما فرستاده میشه و همچنین لیست Friend های شما که در PS Network با اونها اشنا شدید .
راستی دوستان هنوز شبیه سازی برای اجرای بازیهای Ps2 روی psp نیومده ؟ یعنی هنوز هیچ خبری نیست ؟ اصلا هکری روی این موضوع کار میکنه یا نه :confused: ؟

سلام دوستان . یک مشکلی برام پیش اومده که اگر کمکم کنید ممنون میشم .
فریمور من 3.40oe هست . چند روز پیش بازی Mgs رو ریختم رو مموری دستگاه و قشنگ اجرا میشد . بعدش به دلایلی مموری رو فرمت کردم و به جاش بازی Pes رو ریختم . اما امروز که Mgs رو دوباره ریختم بازی رو اجرا نمیکنه ! یعنی وقتی که رو بازی کلیک میکنم ارم Psp میاد و بعدش هم صفحه سیاه میشه و دیگه هیچی نمیاد ! چند تا بازی دیگه امتحان کردم هیچ مشکلی نداشت . فقط همین Mgs مشکل داره . به نظرم مشکل از خود بازی نیست چون تا چند روز پیش اجرا میشد اما الان اجرا نمیشه :( . باید چی کار کنم ... ؟
با تشکر
مهدی

آخرین ویرایش:
سلام دوستان . یک مشکلی برام پیش اومده که اگر کمکم کنید ممنون میشم .
فریمور من 3.40oe هست . چند روز پیش بازی Mgs رو ریختم رو مموری دستگاه و قشنگ اجرا میشد . بعدش به دلایلی مموری رو فرمت کردم و به جاش بازی Pes رو ریختم . اما امروز که Mgs رو دوباره ریختم بازی رو اجرا نمیکنه ! یعنی وقتی که رو بازی کلیک میکنم ارم Psp میاد و بعدش هم صفحه سیاه میشه و دیگه هیچی نمیاد ! چند تا بازی دیگه امتحان کردم هیچ مشکلی نداشت . فقط همین Mgs مشکل داره . به نظرم مشکل از خود بازی نیست چون تا چند روز پیش اجرا میشد اما الان اجرا نمیشه :( . باید چی کار کنم ... ؟
با تشکر
مهدی
روي حالت No-UMD Enable هست الان دستگاهت؟
Disbale كن بعد يه UMD بذار توي دستگاه و بعد اجرا كن درست ميشه.

به خاطر اينه كه همه بازي ها روي حالت No-UMD در 3.40 اجرا نميشن بعضي ها حتما بايد UMD داشته باشي.

بهترين حالت براي اجرا شدن بدون UMD فريمور 3.52M33 هست.

دوستان عزیز سلام
من مدتی پیش چند تا بازی خریدم مثل دزدان دریای کارائیب یا بورنوت یا بورد گیم وقتی بازی ها بدستم رسید و کپی کردم روی مموری اجرا نمیشدن اما بازی ساکر یا چن بازی دیگه اجرا میشد
زنگ زدم به وست که ازش بازی خریدم گفت باید فریمور رو اپ کنی ما هم امروز فریمورم رو از 3.03 به 3.52 اپ کردیم اما بازم بازی اجرا نمیشد
حالا من چه کنم ؟
حتی مموری رو هم با خود پی اس پی فرمت کردم اما نشد
حتی تنظیمات ریکاوری منو رو هم دست زدم اما نشد
میشه یه راهنمایی کنین

روي حالت No-UMD Enable هست الان دستگاهت؟
Disbale كن بعد يه UMD بذار توي دستگاه و بعد اجرا كن درست ميشه.

به خاطر اينه كه همه بازي ها روي حالت No-UMD در 3.40 اجرا نميشن بعضي ها حتما بايد UMD داشته باشي.

بهترين حالت براي اجرا شدن بدون UMD فريمور 3.52M33 هست.

ممنون مهدی جان :love: . این کار رو کردم و جواب داد . جالب اینجاست که این بازی تا دیروز بدون UMD جواب میداد اما امروز این طوری شده . امروز هم میخواستم فریمور 3.52M33 بریزم رو کنسول اما یک جورایی ترسیدم :blushing: .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or