سوالات و مشکلات PSP

PLEASE ANSWER THAT QUISTION::((
Man vaghti miram tooye deamon tools 4 ba erore zir robero misham:
intilazition eror.
this program requires at least windows 2000 with SPTD 1.21 or higher.
Kernel debugger must be deactived
.
lotfan dar morede khate akhar bishtar tozih bedin chon vaghti mikham version haye zadid taro nasb konam hamin khate akhar ro to akhare eror tekrar mikone.
darzemn agar serial numbere doroste alcohol120% ro darin benevisin.:love:

سلام
من مدتي پيش از يه umd فيلم ايميج گرفتم ولي نمي تونم رو PSP اون ايميج رو اجرا كنم راحي داره اون ايمجو ديد ؟!

موفق و پيروز باشيد

سلام
من مدتي پيش از يه umd فيلم ايميج گرفتم ولي نمي تونم رو PSP اون ايميج رو اجرا كنم راحي داره اون ايمجو ديد ؟!

موفق و پيروز باشيد
فکر کنم باید از برنامه های Run UMD استفاده کنی

سلام
من یه psp خریدم که چینی هستش طرف میگفت اروپایی و آمریکایی هم داره که منظور رجینش بود فکر کنم .میگفت با psp چینی بعضی از بازی هارو نمیتونم اجرا کنم راست میگه؟
شایدم منظورش ژاپنی بوده اگه ژآپنی بوده در این صورت چطور؟
psp که من گرفتم 170 تومن که به احتمال زیاد استاندارد پک باید باشه مموریش 1 gig?چه نوع مموری ای میخوره؟
psp پولوم شده دور کارتونش پوشش پلاستیکی داره یا نه؟

آخرین ویرایش:
سلام
من یه psp خریدم که چینی هستش طرف میگفت اروپایی و آمریکایی هم داره که منظور رجینش بود فکر کنم .میگفت با psp چینی بعضی از بازی هارو نمیتونم اجرا کنم راست میگه؟
شایدم منظورش ژاپنی بوده اگه ژآپنی بوده در این صورت چطور؟
psp که من گرفتم 170 تومن که به احتمال زیاد استاندارد پک باید باشه مموریش 1 gig?چه نوع مموری ای میخوره؟
psp پولوم شده دور کارتونش پوشش پلاستیکی داره یا نه؟
psp اگه کپی خور شده باشه ریجن فری هم میشه
مموریشم همون مموری استیک پرو های سونی هست
فکر نکنم فقط انجایی که باز میشه یه برچسب پلاستیکی هست.

psp اگه کپی خور شده باشه ریجن فری هم میشه
مموریشم همون مموری استیک پرو های سونی هست
فکر نکنم فقط انجایی که باز میشه یه برچسب پلاستیکی هست.
خوب psp من که فکر نکنم کپی خور باشه مطمعن نیستم و چینی هستش بیشتر بازی هارو میتونم بازی کنم؟ نگفتی مموریه خودش چقدره و حافظه داخلیش چقدره؟
ممنون

خوب psp من که فکر نکنم کپی خور باشه مطمعن نیستم و چینی هستش بیشتر بازی هارو میتونم بازی کنم؟ نگفتی مموریه خودش چقدره و حافظه داخلیش چقدره؟
ممنون
واسه منم چینی هست تا حالا همه بازی هارو اجرا کرده شما فقط دقت کن ببین فریمورش چی هست تا بتونی راحت کپی خورشکنی
خودش که توی این پکی که شما خریدری مموری نداره .حافظه داخلیش هم قابل استفاده نیست
فقط برای خود دستگاه هست
خواستی مموری بگیری اصلشو بخر از نمایندگی های مجاز سونی کمتر از 2gb هم نگیر

سلام
من یه مشکل دارم میشه حلش کرد.
از وقتی که فیرمور 3.51 رو ریختم ایکن های گیم یا برنامه ها گیر میکنن مثلا میام رو آیکن بعد میخوام برم بالا یا پایین دو روز بعدش میره میشه کاریش کرد.:mad::p

از وقتی که فیرمور 3.51 رو ریختم ایکن های گیم یا برنامه ها گیر میکنن مثلا میام رو آیکن بعد میخوام برم بالا یا پایین دو روز بعدش میره میشه کاریش کرد.
شما آخرین فیرمور رو دوباره بریز

کسی میتونه جوی استیکه psp منو درست کنه تا براش بفرستم؟ لطفا جوابمو بدین خیلی حیاتیه:(
شما خودت باید تشریف بیاری تهران ببری توپ خونه (امام خمینی) اون جا شاید درست کنن

Back