سوالات و مشکلات PSP

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
3.03 Upgraderمنظورم همون

ميلاد لينك سالمه من الان تست كردم. بعد از اينكه روي لينك كليك كردي روي
dl.gif
كليك كن تا دانلود بشه.

به هر حال اگه نتونستي اينم يه لينك ديگه:
http://www.psp-hacks.com/file/958

mehdi_siasat

کاربر سایت
Jul 13, 2007
194
سلام دوستان چند تا سوال
1.psp در تهران چند است؟
2.psp Valuve Ack نو 280 هزار میرزه یا نه؟
3.تمام لوزم جانبی Psp را فقط نام ببرید وقت ندارم برم تو تایپک لوازم جانبی و همه صفحاش را بخونم.
4.psp بخرم یا Psp Slime بخرم یا Pc را آپدیت کنم؟
5.من یک پی اس پی ولو پک + کابل تلویزیون + 2 گیگ مموری + قاب + شارژر ماشین می خوام قیمت قطعات بالا را یکی یکب بگید.
ممنون میشم Please

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
آقا یه سوال.
این دستگاه جدید من یه مشکلی داره.
مشکلش اینه که Auto Off اش کار نمیکنه.یعنی اگر یه مدت بیکار بمونه (چه تو XMB و چه تو بازی) فقط Backlight خاموش میشه و دستگه روشن میمونه.
از توی بخش Power Save Settings هم تنظیم کردم رو 5 و 10 دقیقه بازهم فرقی نکرد.
مشکل از کجاست و چجوری میشه حلش کرد؟
باتشکر.....

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
آقا یه سوال.
این دستگاه جدید من یه مشکلی داره.
مشکلش اینه که Auto Off اش کار نمیکنه.یعنی اگر یه مدت بیکار بمونه (چه تو XMB و چه تو بازی) فقط Backlight خاموش میشه و دستگه روشن میمونه.
از توی بخش Power Save Settings هم تنظیم کردم رو 5 و 10 دقیقه بازهم فرقی نکرد.
مشکل از کجاست و چجوری میشه حلش کرد؟
باتشکر.....
محمد حسين راستش نميدونم مشكل چيه. اصولا اگه Auto Sleep رو تنظيم كني سر زمان تنظيم شده بايد خاموش بشه.

ميگم يه كار ميتوني بكني اينكه فريمور دستگاهتو به جديدترين فريمور يعني 3.52M33 تبديل كني احتمال داره مشكلت حل بشه، و با يه تير دو نشونم ميزني :) همين كه جديدترين فريمور رو ميزي كه امكانات بيشتري نسبت به قبليا داره و هماهنگي بهتري با بازي ها داره و هم اينكه مشكلت حل ميشه:)

agha mehdi man ye bazi gir avorda neveshte update to 1.52 GTA nist
bebinam ba on mishe??????????
نه نميشه، فقط بايد GTA باشه.

در ضمن فارسي تايپ كن.

سلام دوستان چند تا سوال
1.psp در تهران چند است؟
2.psp Valuve Ack نو 280 هزار میرزه یا نه؟
3.تمام لوزم جانبی Psp را فقط نام ببرید وقت ندارم برم تو تایپک لوازم جانبی و همه صفحاش را بخونم.
4.psp بخرم یا Psp Slime بخرم یا Pc را آپدیت کنم؟
5.من یک پی اس پی ولو پک + کابل تلویزیون + 2 گیگ مموری + قاب + شارژر ماشین می خوام قیمت قطعات بالا را یکی یکب بگید.
ممنون میشم Please
1.وليو حدود 270 هست بيسيك هم 230 تومن تقريبا
2.خوبه فكر كنم، چون الان تابستون هست رفته بالا وگرنه بعد از تابستون قيمتش خيلي مياد پايين.
3.اين صفحه رو بخون: http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=3522
4.اينا همش بستگي به خودت داره اگه ميتوني صبر كني مطمئنا PSP Slim از همش بهتره.
5.وليو رو كه بالا گفتم چنده، كابل تلويزيون كه وجود خارجي نداره،:) مموري 2 گيگ فكر كنم حدود 25 باشه، قاب انواع و اقسام داره ولي حدودي بخوام بگم 10 تومن ميشه. شارژ ماشينم نميدونم.

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
یه سوال.
من با نرم افزار Total Video Converter یه فایل تصویری رو تبدیل کردم به MP4 برای PSP.
توی PSP که میریزم بار اول نشونش میده ویدئو رو ولی سری های بعدی که خاموش روشن می کنی و میخوای ببینی Curropted Video مینویسه ! بعضی وقت ها هم وسط پخش کردن یهو مینویسه cannot play this video.
مشکل چیه دوستان ؟

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
محمد حسين راستش نميدونم مشكل چيه. اصولا اگه Auto Sleep رو تنظيم كني سر زمان تنظيم شده بايد خاموش بشه.

ميگم يه كار ميتوني بكني اينكه فريمور دستگاهتو به جديدترين فريمور يعني 3.52M33 تبديل كني احتمال داره مشكلت حل بشه، و با يه تير دو نشونم ميزني همين كه جديدترين فريمور رو ميزي كه امكانات بيشتري نسبت به قبليا داره و هماهنگي بهتري با بازي ها داره و هم اينكه مشكلت حل ميشه
من به این تازه کارا اطمینان ندارم....دیگه فیرموری که براش پچ بیاد اوضاعش معلومه....!!
نه....حالا یه تستی میکنم ببینم چی میشه.
فقط من یه مدت دنبال نمیکردم....
بگو کدوم فیرمور رو با کدومم پچش نصب کنم خداروخوش میاد؟
باتشکر....

Dixy

کاربر سایت
Mar 22, 2007
21
نام
Dixy
osji kfhadn!!!

سلام و خسته نباشید خدمت بروبچز BC
من در دو مورد نیاز به راهنمایی داشتم :
1- من الن فریمور دستگاهم 3.10 oe می باشد خوب فکر می کنم همین به خودی خود یک مشکل است خلاصه من الان بین 3.40 oe و 3.51 m33 باید یکی رو انتخاب کنم اول از همه اینکه ایا با آپ کردن به هر کدام از این دو به مشکلی در مورد بازی ها و برنامه هایی که الان با 3.10 oe به راحتی اجرا می شوند به مشکلی برمی خورم یا نه و اینکه این 3.51 m33 با برنامه هایی که برای oe نوشته می شوند سازگاری کامل داره یا نچ؟ و دوم اینکه کدوم بهتره و احتمالا کمترین دردسر رو برام درست میکنه. و می رسیییییییییییم ( یعنی باید از تاکسی پیاده شم!) به اصل ماجرا گذشته از اینکه عروس کجا رفته ( یا داره با کی چِت میکنه ) من باید چه جوری این کار رو بکنم ؟ بریک که نمیشه، بریک نشه یهو ، لطفا در این مورد بیشتر توضیح بدین میرسی(مر30). اگه پیشنهاد به صورت یه easy instaler باشه که دیگه باید یه کادو هم برات بخرم!!

2- موضوع دیگه در مورد PSP Camera می باشد من یه مدلی هست که یه شش ماهیه که تو بازار می بینم با یک پک زرد و نوشته های ژاپنی. اما با یه خورده سرچ ینگ کردن به مدل Go!Cam برخوردم که مثل اینکه همون مدل است ولی برای اروپا با این اسم عرضه شده ، ولی مطمئن نیستم خلاصه اینکه مشخصات دقیقش رو از ویکی جون گرفتم ولی این وسط مطلبی در مورد eyetoy که روی بازیهایی که با این eyetoy بازی میشن نوشته camera needed! پس یعنی هر دو تا مدل این امکان eyetoy رو دارن دیگه،نه! خوب اینکه این جدیده Macro هم داره که باهاش میشه از نزدیک عکسهای خیلی واضح بگیری. و اگه با بهترین کیفیت فیلم بگیری با 4GB میتونی 40 دقیقه فیلیم بگیری؟!! ولی در کل کیفیت عکس برداریش چه جوریه به نظرت و اینکه همینی که تو بازاره رو بخرم یا اینکه منتظر Go!Cam یه عکس هم از پک سفیدش \Review_ PSP Go!Cam - PSP-Media.nl رو اینجا می تونین ببینین.

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
سلام
من براي theme ميخواستم از كجا بايد دانلود كنم؟نصبش رو هم اكر مي شه توضيح بديد.
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=1809

من به این تازه کارا اطمینان ندارم....دیگه فیرموری که براش پچ بیاد اوضاعش معلومه....!!
نه....حالا یه تستی میکنم ببینم چی میشه.
فقط من یه مدت دنبال نمیکردم....
بگو کدوم فیرمور رو با کدومم پچش نصب کنم خداروخوش میاد؟
باتشکر....
فريمور 3.52 رو بريز به نظر من پچ هم نميخواد نصب كني چون پچي براش نيومده.(البته باز نظر خودته هر جور خودت مايلي)
اينم لينك با توضيحات

سلام و خسته نباشید خدمت بروبچز BC
من در دو مورد نیاز به راهنمایی داشتم :
1- من الن فریمور دستگاهم 3.10 oe می باشد خوب فکر می کنم همین به خودی خود یک مشکل است خلاصه من الان بین 3.40 oe و 3.51 m33 باید یکی رو انتخاب کنم اول از همه اینکه ایا با آپ کردن به هر کدام از این دو به مشکلی در مورد بازی ها و برنامه هایی که الان با 3.10 oe به راحتی اجرا می شوند به مشکلی برمی خورم یا نه و اینکه این 3.51 m33 با برنامه هایی که برای oe نوشته می شوند سازگاری کامل داره یا نچ؟ و دوم اینکه کدوم بهتره و احتمالا کمترین دردسر رو برام درست میکنه. و می رسیییییییییییم ( یعنی باید از تاکسی پیاده شم!) به اصل ماجرا گذشته از اینکه عروس کجا رفته ( یا داره با کی چِت میکنه ) من باید چه جوری این کار رو بکنم ؟ بریک که نمیشه، بریک نشه یهو ، لطفا در این مورد بیشتر توضیح بدین میرسی(مر30). اگه پیشنهاد به صورت یه easy instaler باشه که دیگه باید یه کادو هم برات بخرم!!

2- موضوع دیگه در مورد PSP Camera می باشد من یه مدلی هست که یه شش ماهیه که تو بازار می بینم با یک پک زرد و نوشته های ژاپنی. اما با یه خورده سرچ ینگ کردن به مدل Go!Cam برخوردم که مثل اینکه همون مدل است ولی برای اروپا با این اسم عرضه شده ، ولی مطمئن نیستم خلاصه اینکه مشخصات دقیقش رو از ویکی جون گرفتم ولی این وسط مطلبی در مورد eyetoy که روی بازیهایی که با این eyetoy بازی میشن نوشته camera needed! پس یعنی هر دو تا مدل این امکان eyetoy رو دارن دیگه،نه! خوب اینکه این جدیده Macro هم داره که باهاش میشه از نزدیک عکسهای خیلی واضح بگیری. و اگه با بهترین کیفیت فیلم بگیری با 4GB میتونی 40 دقیقه فیلیم بگیری؟!! ولی در کل کیفیت عکس برداریش چه جوریه به نظرت و اینکه همینی که تو بازاره رو بخرم یا اینکه منتظر Go!Cam یه عکس هم از پک سفیدش \Review_ PSP Go!Cam - PSP-Media.nl رو اینجا می تونین ببینین.

1.الان ورژن جديدتر از 3.51 هم اومده اگه ميخواي فريمور رو تغيير بدي بهتره به جديدترين ورن اين كار رو انجام بدي يعني 3.52M33
اينم لينك با توضيحات كامل
در مورد بريك شدن هم همچي بر ميگرده به خودت اگه دقيقا همين كارا كه من گفتم رو انجام بدي مطمئن باش به هيچ وجه بريك نميشه.
2.در مورد Camera حقيقتش نميتونم راهنماييت كنم.

یه سوال.
من با نرم افزار Total Video Converter یه فایل تصویری رو تبدیل کردم به MP4 برای PSP.
توی PSP که میریزم بار اول نشونش میده ویدئو رو ولی سری های بعدی که خاموش روشن می کنی و میخوای ببینی Curropted Video مینویسه ! بعضی وقت ها هم وسط پخش کردن یهو مینویسه cannot play this video.
مشکل چیه دوستان ؟
شرمنده من با همچين مشكلي تا حالا برخورد نداشتم. اما به نظرم بهترين كار اينه كه برنامه رو عوض كني از يه برنامه ديگه براي تبديل استفاده كني.با برنامه Xvid4PSP هم تست كردي؟

mehdi_siasat

کاربر سایت
Jul 13, 2007
194
چی؟

شرمنده من با همچين مشكلي تا حالا برخورد نداشتم. اما به نظرم بهترين كار اينه كه برنامه رو عوض كني از يه برنامه ديگه براي تبديل استفاده كني.با برنامه Xvid4PSP هم تست كردي؟[/quote]

وقتی خواستم نصبش کنم فریم ورک 3 را خواست که 50 مگ برای من دیال آپ میشه 50 سال!

nemesis12

کاربر سایت
Aug 30, 2006
570
نام
علیرضا
به نظر من از Im Too Mpeg Encoder استفاده کنید.... عالیه!
اگر این نرم افزار رو روی کامپیوترتون داشته باشید دیگه به هیچ کانورتری نیاز ندارید چون همه چیز رو به همه چیز با سرعت عالی تبدیل میکنه!
تازه مثلا میتونید از یه فایل تصویری صدا یا فقط تصویر رو جدا کنید!

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
خوب اگه بخوام از اونا استفاده کنم که ImTOO PSP Video Converter رو استفاده می کنم.
خوب گفتیها بزار یه امتحانی بکنم.
از برنامه Xilisoft PSP Video Converter Wizard 3 این هم میتونی استفاده کنی یکم بهتر از اونه
کی جن شم خواستی بهت میدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر