سوالات و مشکلات PSP

PSP رو از هومن ( گروس ) خودمون بگیر.ولیو پک با مموری 2 گیگابایت میده 255000 تومان.با بهترین کیفیت.برات میفرسته شیراز.

Wi-Fi Max هم یه دستگاه هست که به کامپیوتر وصل میشه و از طریق اون شما می تونی با PSP هم به اینترنت وصل بشی و هم از طریقش آنلاین بازی کنی.

Location Free Player هم یه دستگاه هست که وقتی به PSP نصب می کنی با PSP می تونی تلویزیون ببینی

جک عزیز وقتی فرستادی فایل رو بدون میشه.در ضمن این چیزی که من دیدم همه چیز رو ساپورت می کنه که.شما لازمه برنامه هایی که توی سی دی همراه وای فای مکس هست رو گیر بیاری که ممکنه بدردت بخوره.

ببینم حجم برنامه که تو سی دی وای فای مکس هست چقدر هست؟میتونی اپلود کنی اگه زیاد هست میتونی برام رایت کنی هزینشم برات میفرستم:love:

سلام من يه مشكلي داشتم
يكي از بچه ها با PSPي من رفته توي DHم و بعدش رفته تو Setting و بعدش Restoreش كرده!
خب حالا هر وقت ميخوام وارد DH بشم يه صفحه ي آبي مياد و ميگه دايره رو بزن تا ريست بشه و دوباره همون مياد!
نميدونم خوب تونستم منظورمو بگم يا نه! اگه ميشه كمكم كنيد.
مرسي

آقایون psp های ژاپنی با pspهای چینی ازچه نظرایی فرق دارن و psp ژاپنی اصل با دانگرید 3 به من قیمت 265 دادن و رم 4 گیگ هم قیمت 75 تومان آیا قیمتاشونو خوب و مناسب گفته یا کلاه برداریه ؟

حجمش رو نمی دونم چقدره باید با Clone CD ازش ایمیج بگیرم بگذارم توی رپیدشیر تا دانلود کنی جک جون.

پویا جان یکم بیشتر توضیح بده.

بهادر خان فرقشون توی محل تولیدشون هست.من یکی از دوستام ژاپنی داره آورد آپگرید کنم براش دیدم تمام پیکسل سوزونده.نمی خوام بگم ژاپنی بده ولی اینی که من دیدم حالش وخیم بود.

من چینی دارم و هیچ مشکلی هم نداره.

يكم بيشتو توضيح ميدم:
دوستم رفته توي DevHook و رفته توي ورژن 2.71 بعد رفته توي Setting بعد رفته توي System Setting بعد رفته توي Restore Default Setting و همشو Yes كرده!
بعدش كه Reset شده موقع بالا اومدن يه صفحه ي آبي مياد و به چند زبان ميگه كه تنظيمات پيش فرض هستش و بايد دايره رو بزني تا Reset بشه حالا ما كه دايره رو ميزنيم Reset ميشه و دوباره همون مياد!
ممنون ميشم كمكم كنيد!

سلام به تمام pspبازها

من یه سوال داشتم اونم اینکه میشه صفحه های اینترنتو که با Internet Explorer ذخیره کردیم توی psp دید وطریقه ریختن کتابهای الکترونیکیروهم لطف کنین وتوضیح بدین
خیلی ممنون:love:

از جوابتون ممنون خودم پیداکرم وریختم روی psp خیلی توپ هست. پیشنهاد میکنم شماهم امتهانش کنید تازه کتابهای pdf خیلی زیاد هست

منکه کتاب سینوهه(پزشک مخصوص فرعون) روریختم ودارم میخونم

با سلام و خسته نباشيد به همگي
من مي خوام يه پي اس پي بگيرم همين پنجشنبه اگه ميشه لط كنين به سوالات من جواب بدين ممنون ميشم مي دونم كه سوالام تكراريه ولي اندفه رو آقايي كنيد.با تشكر قبلي
1-آقا من چه ورژني بگيرم بهتره؟
2-از كجا ميشه دونست اصله يا تقلبيه؟
3-پي اس پي اصل ساخت كدوم كشوره و آيا ميشه اصلش رو از بدلش تشخيص داد؟چطوري؟
4-چطوري ميشه از كامل سالم بودن ان هنگام خريد اطلاعي حاصل كرد؟
5-وقتي كه اونو خريدم بايد اول چيكار كنم؟آيا گيمي داره توش يا بايد خودم بزنم؟اگه بايد خودم بزنم توضيح كاملي در مورد نحوه ي اين كار بديد
6-پك هاي مختلف اون چه تفاوتي با هم دارند و كدوم بهتره؟و داخل هر پك چه چيزايي وجود داره؟و قيمت هر كدومشون چنده؟
با تشكرات قبلي.ببخشيد كه سوالاتم زياده ولي لطف كنين پاسخ كاملشونو همينجا بدين و اگه ميشه زود چون من ديگه نمي تونم دووم بيارم بدجوري منو وسوسه كرده و يك سواله مهم مهم شماها كي آن ميشين با هم آنلاين صحبت كنيم؟:)

سلام. ببین من چون تو خرید PSP یه بار سرم کلاه رفته راهنماییت میکنم...

1- ورژنشو OE بگیر! یا 3.03 یا 3.10
2- اصل و تقلبی نداره اینا! از جای مطمئن بگیری بهتره! از (GROOSS) عضو سایت هست!
3- اصلش ساخت ژاپنه ولی تا اونجا که من میدونم ژاپن فقط برای مصرف داخلیش تولید میکنه! تو سراسر دنیا دیگه بقیش چینه! (در جای باطریشو که باز کنی نوشته ساخت کجاست)
4- از ظاهر خود PSP معلومه! مثلا ببین AnalogSticke حالتش نرمال باشه! یا قابش باز شده نباشه و... کلا از ظاهرش میشه فهمید با شاستیاش...
5- گیم که میتونی براش بگیری بریزی روش از طریق کامپیوتر اینطوری به صرفه تره! یا اگرم مایه داری UMDدیسکاش هست دونه ای 30 - 40 تومان ولی Grooss ارزونتر میده! نحوه ریختنش هم مثل ریختن آهنگ روی موبایله! یه فولدر خاص داره که بازیاتو کپی میکنی اونتو.
6- پک های شمال: Basic Pack - Value Pack - Giga Pack هستن! در Basic Packهیچ وسیله اضافی ای نیست و فقط خود دستگاه + 1UMD دمو + شارژر هست! در Value Pack کیف + بند + 32MB مموری + شارژر هست! در Giga Pack هم مثل Value Pack هست فقط فرقش اینه که به جای 32MB مموری 1GB مموری داره که نسبت به قیمتش اصلا Giga Pack به صرفه نیست.

درضمن: به هیچ وجه سمت یگانه نرو! کلاتم افتاد اونورا برش ندار! دزد تر از یگانه خودشه...

امیدوارم اطلاعات کامل باشه...

آخرین ویرایش:
سلام. ببین من چون تو خرید PSP یه بار سرم کلاه رفته راهنماییت میکنم...

1- ورژنشو OE بگیر! یا 3.03 یا 3.10
2- اصل و تقلبی نداره اینا! از جای مطمئن بگیری بهتره! از (GROOSS) عضو سایت هست!
3- اصلش ساخت ژاپنه ولی تا اونجا که من میدونم ژاپن فقط برای مصرف داخلیش تولید میکنه! تو سراسر دنیا دیگه بقیش چینه! (در جای باطریشو که باز کنی نوشته ساخت کجاست)
4- از ظاهر خود PSP معلومه! مثلا ببین AnalogSticke حالتش نرمال باشه! یا قابش باز شده نباشه و... کلا از ظاهرش میشه فهمید با شاستیاش...
5- گیم که میتونی براش بگیری بریزی روش از طریق کامپیوتر اینطوری به صرفه تره! یا اگرم مایه داری UMDدیسکاش هست دونه ای 30 - 40 تومان ولی Grooss ارزونتر میده! نحوه ریختنش هم مثل ریختن آهنگ روی موبایله! یه فولدر خاص داره که بازیاتو کپی میکنی اونتو.
6- پک های شمال: Basic Pack - Value Pack - Giga Pack هستن! در Basic Packهیچ وسیله اضافی ای نیست و فقط خود دستگاه + 1UMD دمو + شارژر هست! در Value Pack کیف + بند + 32MB مموری + شارژر هست! در Giga Pack هم مثل Value Pack هست فقط فرقش اینه که به جای 32MB مموری 1GB مموری داره که نسبت به قیمتش اصلا Giga Pack به صرفه نیست.

درضمن: به هیچ وجه سمت یگانه نرو! کلاتم افتاد اونورا برش ندار! دزد تر از یگانه خودشه...

امیدوارم اطلاعات کامل باشه...
با سلام.آقا دسستتون طلا منم از فردا به جمع پي اس پي داران مي پيوندم
واقعا از اطلاعاتت ممنونم:cheesygri

یک قیمت اگر ممکنه من اگر بخواهم بخرم برای اینکه پیکسلش نسوزه با اخره چی بخرم خوبه و اینکه جنس چینی یک مقدار آدم را شک میندازه آیا در این مورد مطمئنه و اینکه آخرین ورژنی که کرک شده چی هست؟
و آیا کرکش مشکلی براش ایجاد نمی کنه؟ قدرتش چقدر هست از نظر گرافیک اگر زحمت بکشید و جواب های زیر هم جواب دهید متشکر میشم
http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=140419&postcount=641

یک قیمت اگر ممکنه من اگر بخواهم بخرم برای اینکه پیکسلش نسوزه با اخره چی بخرم خوبه و اینکه جنس چینی یک مقدار آدم را شک میندازه آیا در این مورد مطمئنه و اینکه آخرین ورژنی که کرک شده چی هست؟
و آیا کرکش مشکلی براش ایجاد نمی کنه؟ قدرتش چقدر هست از نظر گرافیک اگر زحمت بکشید و جواب های زیر هم جواب دهید متشکر میشم
http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=140419&postcount=641
قيمتش الان حدود 225 تا 230 خود دستگاه هست. Value البته.
مموري 2 گيگ هم الان حدودا 25 تومن هست.

تا 3.03 هم دانگريد ميشه.

الان قسمت اعظم PSP هاي موجود چيني هستند و ژاپني خيلي كم گير مياد مگر اينكه دسته 2 باشه. و مسئله اي هم ندارن. خودتو درگير اينكه چيني هست و ... نكن.

گرافيكشم خيلي خوب هست. البته نبايد با Next Gen ها مقايسه كني.

سلام
اساتید لطفا راهنمایی کنید.
یه PSP گرفته ام که 2.71 هستش و مادر بوردش متاسفانه 1003 هستش.
1.دارک الکس برای این ورژن اومده؟یا نه؟
2. ظاهرا بازی ریختن با دوهوک دردسر داره؟آره؟
3.اگه دردسر داره این ورژن هر طوری شده ببرم پسش بدم ؟حتی اگه شده با ضرر:mad:
4.من360 دارم و هیچی از PSP سر در نمیارم.مغازه دار بهم گفت که کپی خوره . من یه مموری1 گیگ خودم داشتم .اون یه مموری 2گیگ گذاشته بود تو کارتن دستگاه رو من اونو نگرفتم که فکر می کنم برنامه دوهوک تو اون مموریه بوده حالا چکار کنم ؟
صفحات این تاپیکها هم که اینقدر زیاد شده که خوندنش دیگه کار حضرت فیله:biggrin1:

سلام
اساتید لطفا راهنمایی کنید.
یه PSP گرفته ام که 2.71 هستش و مادر بوردش متاسفانه 1003 هستش.
1.دارک الکس برای این ورژن اومده؟یا نه؟
2. ظاهرا بازی ریختن با دوهوک دردسر داره؟آره؟
3.اگه دردسر داره این ورژن هر طوری شده ببرم پسش بدم ؟حتی اگه شده با ضرر:mad:
4.من360 دارم و هیچی از PSP سر در نمیارم.مغازه دار بهم گفت که کپی خوره . من یه مموری1 گیگ خودم داشتم .اون یه مموری 2گیگ گذاشته بود تو کارتن دستگاه رو من اونو نگرفتم که فکر می کنم برنامه دوهوک تو اون مموریه بوده حالا چکار کنم ؟
صفحات این تاپیکها هم که اینقدر زیاد شده که خوندنش دیگه کار حضرت فیله:biggrin1:

سلام اقایه دکتر از یگانه که نگرفتی:p
1-فکر کنم تو تاپیک فریمور بری اونجا کامل روشش رو اموزش داده
2-شما از این فریم ور جدید ها (OE) بریزی کار باهاش مثل اب خوردنه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or