سوالات و مشکلات PSP

پس چینی بدون مشکل هست و اینکه اگر ممکنه از منو هاش چند تا عکس بگذارید
با next gen که مقایسه نمی کنم ولی به اندازه PS 2 هست و آیا شبیه سازی برای بازی های PS 2 روی PSP هست یا نه و این برنامه برای باز کردن فایلهای PDF روی PSP چیز خوبیه و میشه برای کتاب خوندن ازش استفاده کرد آخه یکی از دلایل اصلی خریدش برای من همینه که بتونم روش کتاب بخونم آخه نشسته پشت کامپیوتر آدم چشم کمرش داغون میشه اگر ممکنه از یک فایل PDF هر روی PSP عکس بگیرید این مشکل سوختن پیکسل ها را باید چه کار کرد و در آخر یک جا در اصفهان معرفی کنید که بشه تهیه کرد با تشکر فراوان

سلام به همگی :biggrin1:
آقایون عزیز من بیشتر پست های قبلی رو خوندم ولی خیلی چیزا رو مشکل دارم . اگه می شه به من جواب کامل و درست بدید.

1. این ورژن های که دربارش صحبت می کنید قضیش چیه مثلا ورژن 1.5 و کمتر بهتره یا 2.0 و 2.5 و 2.8 و ... ؟ کدوم بهتره؟ اصلا ببینم چه فرقی می کنه آیا رو هر ورژنی می شه بازی با کیفیت بالا انجام داد یا نه یا حتی رو هر ورژنی می شه برنامه های گوناگون ریخت؟
تو خارج چه جوریه کدوم ورژن بهتره چون اونا فقط اورجینال بازی می کنند.

2. این که می گن والیو یا گیگا پک چه فرقی می کنه. اصلا کدومشون بهتره یا از این دوتا بهتر هم وجود داره.

3. این که می گید کپی خور یا نه چه جوری باید برنامه ای داشت برای کپی خوردن یا نه.

4. این که می گید دانگرید یعنی چی همون upgraid است و روی psp چیکار میکنه اگه بریزی.

5. درباره برنامه های مو جود برای psp توضیح می دی و اینکه windows xp برای psp قضیش چیه و خوبه یا نه و ...

6. آخه ادم گیج میشه رو هر ورژنی میشه بازی کرد مثلا tekken یا medal of honor و ... که هیچ مشکلی پیش نیاد .اصلا برای چی باید psp را upgrad کرد.
اگه یکی این سوال ها را به من درست جواب بده ازش خیلی ممنون می شم.:)

سلام
اساتید لطفا راهنمایی کنید.
یه PSP گرفته ام که 2.71 هستش و مادر بوردش متاسفانه 1003 هستش.
1.دارک الکس برای این ورژن اومده؟یا نه؟
2. ظاهرا بازی ریختن با دوهوک دردسر داره؟آره؟
3.اگه دردسر داره این ورژن هر طوری شده ببرم پسش بدم ؟حتی اگه شده با ضرر:mad:
4.من360 دارم و هیچی از PSP سر در نمیارم.مغازه دار بهم گفت که کپی خوره . من یه مموری1 گیگ خودم داشتم .اون یه مموری 2گیگ گذاشته بود تو کارتن دستگاه رو من اونو نگرفتم که فکر می کنم برنامه دوهوک تو اون مموریه بوده حالا چکار کنم ؟
صفحات این تاپیکها هم که اینقدر زیاد شده که خوندنش دیگه کار حضرت فیله:biggrin1:
:biggrin1: :biggrin1: :biggrin1:
وقتی دیشب توی فروم خوندم که pspهای ic1003 هک نمیشند :eek: و حتی مود چیپ هم روشون نصب نمیشه و سونی این مادربورد رو زده تا هکر ها نتونند هکش کنن :eek: و ....حالم خیلی گرفت و به خودم گفتم ای بد شانس بازم سرت کلاه رفت با این pspیی که خریدی :(( .برای همین پست بالا رو زدم.گرچه اساتید کمک نکردند ولی با استفاده از اساتید فروم psp hacks براحتی تونستم مادربرد ta-82 رو که دوستان میکفتند با دارک الکس کپی خور نمیشه رو به1.5 دانگرید و سپس به 3.10 اپگرید کنم:) وحالا من هم یه psp کپی خور شده دارم و به جمع pspدارانه فروم پیوستم.:cheesygri
پیشنهاد میکنم:برای جلوگیری از سردرگمی تازه واردان و جمع بندی مباحث, یکی از مدیران, تاپیک قفل شده ای را جهت راهنمایی کامل در مورد این کنسول و هک آن و برنامههاش بگذارند مثل کاری که جناب lich king در قسمت 360 زحمت کشیدند و قرار دادند.تا از سئوالات تکراری تازه واردان مثل بنده و راهنمایی غلط توسط کاربران دیگر جلوگیری بعمل بیاد.:biggrin1:
متشکرم

سلام به همگی :biggrin1:
آقایون عزیز من بیشتر پست های قبلی رو خوندم ولی خیلی چیزا رو مشکل دارم . اگه می شه به من جواب کامل و درست بدید.

1. این ورژن های که دربارش صحبت می کنید قضیش چیه مثلا ورژن 1.5 و کمتر بهتره یا 2.0 و 2.5 و 2.8 و ... ؟ کدوم بهتره؟ اصلا ببینم چه فرقی می کنه آیا رو هر ورژنی می شه بازی با کیفیت بالا انجام داد یا نه یا حتی رو هر ورژنی می شه برنامه های گوناگون ریخت؟
تو خارج چه جوریه کدوم ورژن بهتره چون اونا فقط اورجینال بازی می کنند.

2. این که می گن والیو یا گیگا پک چه فرقی می کنه. اصلا کدومشون بهتره یا از این دوتا بهتر هم وجود داره.

3. این که می گید کپی خور یا نه چه جوری باید برنامه ای داشت برای کپی خوردن یا نه.

4. این که می گید دانگرید یعنی چی همون upgraid است و روی psp چیکار میکنه اگه بریزی.

5. درباره برنامه های مو جود برای psp توضیح می دی و اینکه windows xp برای psp قضیش چیه و خوبه یا نه و ...

6. آخه ادم گیج میشه رو هر ورژنی میشه بازی کرد مثلا tekken یا medal of honor و ... که هیچ مشکلی پیش نیاد .اصلا برای چی باید psp را upgrad کرد.
اگه یکی این سوال ها را به من درست جواب بده ازش خیلی ممنون می شم.:)

سلام به قاتل عزيز (ما رو نياي نايف كني :) )

1. ورژن هايي كه ميگن در واقع Frimware دستگاه هست. هر چي باشه هيچ فرقي نميكنه . (البته زير 3.03 ) چون شما دانگريد ميكني به 1.5 بعد فريمور رو 3.10 OE ميكني كه ديگه هيچ مشكلي نداره. بازي ها رو هم به راحتي ميشه اجرا كرد. كيفيت بازي ربطي به فريمور نداره. تو خارج هم هر روز كه سوني فريمور جديد رو به بازار عرضه ميكنه اونا اپديت ميكنن به ورژن جديد تر. برا ما هم فرقي نداره چون الان 3.10 رو به راحتي ميشه ريخت كه بازي هاي كپي رو هم اجرا ميكنه و Homebrow ها هم به راحتي اجرا ميشه.

2. قبلا در اين مورد توضيح دادن بچه ها. Value قيمتش كمتره نسبت به Giga و به صرفه تر هست از نظر خريد. فرقشونم زياد نيست توي گيگا يه مموري يك گيگي هست كه داخل Value نيست (توي وليو مموري 32 مگي هست) و همچنين توي گيگا كابل USB هست كه قيمتش مفت هست (1500 تا 3000تومن). در مورد مموري 1 گيگ هم اينو بگم كه شما چه بخواي چه نخواي حداقل به يه مموري 2 گيگ احتياج داري چون بيشتر بازي ها بالاي 1 گيگ حجم دارن و بالاخره بايد يه 2 گيگ بخري.

3.كپي خور: قبلا كه فريمور 1.5 بود بايد با استفاده از برنامه، بازي هاي كپي رو اجرا مي كردي. اما الان ديگه وضعيت فرق كرده و Dark_Alex فريم ور 3.10 (قبلش 3.02 و 3.03 ) رو هك كرده و با ريختن اين فريمور روي دستگاه ديگه احتياج به برنامه براي اجراي بازي كپي نيست و مستقيم بازي رو اجرا ميكني انگار UMD رو گذاشتي تو دستگاه.

4.دانگريد در واقع برعكس آپگريد هست. با آپگريد ورژن دستگاه رو ارتقا ميديد و بالا ميبريد و با دانگريد ورژن رو مياريد پايين و به 1.5 تبديل ميكنيد.

5.برنامه هم داره PSP مثل ماشين حساب، برنامه براي اجراي PDF، ... ويندوز XP هم كه هست فكر نكن كه مثل اين XP اي كه روي PC داري هست در واقع شبيه سازي اين اين ويندوز به صورت خيلي ناقص هست و ارزش زيادي نداره.

6. رو هر ورژني نميشه بازي كپي اجرا كرد. روي ورژن 1.5 با استفاده از برنامه هاي شبيه ساز ميشه و هچنين فريمور هاي SE , OE . كه آسون ترين و كامل ترين اون OE هست. كه الان جديد ترين ورژنش 3.10 هست.

وقتی دیشب توی فروم خوندم که pspهای ic1003 هک نمیشند و حتی مود چیپ هم روشون نصب نمیشه و سونی این مادربورد رو زده تا هکر ها نتونند هکش کنن و ....حالم خیلی گرفت و به خودم گفتم ای بد شانس بازم سرت کلاه رفت با این pspیی که خریدی .برای همین پست بالا رو زدم.گرچه اساتید کمک نکردند ولی با استفاده از اساتید فروم psp hacks براحتی تونستم مادربرد ta-82 رو که دوستان میکفتند با دارک الکس کپی خور نمیشه رو به1.5 دانگرید و سپس به 3.10 اپگرید کنم وحالا من هم یه psp کپی خور شده دارم و به جمع pspدارانه فروم پیوستم.
پیشنهاد میکنم:برای جلوگیری از سردرگمی تازه واردان و جمع بندی مباحث, یکی از مدیران, تاپیک قفل شده ای را جهت راهنمایی کامل در مورد این کنسول و هک آن و برنامههاش بگذارند مثل کاری که جناب lich king در قسمت 360 زحمت کشیدند و قرار دادند.تا از سئوالات تکراری تازه واردان مثل بنده و راهنمایی غلط توسط کاربران دیگر جلوگیری بعمل بیاد.
توي اين انجمن هم نحوه دانگريد مادربرد Ta082 توضيح داده شده توسط بچه ها .

اون پستي كه شما خوندي حتما مال خيلي قبل بوده كه هنوز 1003 دانگريد نميشد.

وگرنه تاپيك براي دانگريد 1003 هم هست.

با next gen که مقایسه نمی کنم ولی به اندازه PS 2 هست و آیا شبیه سازی برای بازی های PS 2 روی PSP هست یا نه و این برنامه برای باز کردن فایلهای PDF روی PSP چیز خوبیه و میشه برای کتاب خوندن ازش استفاده کرد آخه یکی از دلایل اصلی خریدش برای من همینه که بتونم روش کتاب بخونم آخه نشسته پشت کامپیوتر آدم چشم کمرش داغون میشه اگر ممکنه از یک فایل PDF هر روی PSP عکس بگیرید این مشکل سوختن پیکسل ها را باید چه کار کرد و در آخر یک جا در اصفهان معرفی کنید که بشه تهیه کرد با تشکر فراوان
اگر ممکنه سوالات بالا را جواب دهید در ضمن این ع Frimware چی هست؟

سلام به قاتل عزيز (ما رو نياي نايف كني :) )

1. ورژن هايي كه ميگن در واقع Frimware دستگاه هست. هر چي باشه هيچ فرقي نميكنه . (البته زير 3.03 ) چون شما دانگريد ميكني به 1.5 بعد فريمور رو 3.10 OE ميكني كه ديگه هيچ مشكلي نداره. بازي ها رو هم به راحتي ميشه اجرا كرد. كيفيت بازي ربطي به فريمور نداره. تو خارج هم هر روز كه سوني فريمور جديد رو به بازار عرضه ميكنه اونا اپديت ميكنن به ورژن جديد تر. برا ما هم فرقي نداره چون الان 3.10 رو به راحتي ميشه ريخت كه بازي هاي كپي رو هم اجرا ميكنه و Homebrow ها هم به راحتي اجرا ميشه.

2. قبلا در اين مورد توضيح دادن بچه ها. Value قيمتش كمتره نسبت به Giga و به صرفه تر هست از نظر خريد. فرقشونم زياد نيست توي گيگا يه مموري يك گيگي هست كه داخل Value نيست (توي وليو مموري 32 مگي هست) و همچنين توي گيگا كابل USB هست كه قيمتش مفت هست (1500 تا 3000تومن). در مورد مموري 1 گيگ هم اينو بگم كه شما چه بخواي چه نخواي حداقل به يه مموري 2 گيگ احتياج داري چون بيشتر بازي ها بالاي 1 گيگ حجم دارن و بالاخره بايد يه 2 گيگ بخري.

3. من رفتم توی System Settings بعد از اونجا رفتم توی System Software و نوشته بود ورژن 3.10 آoe آیا این دیگه کپی می خوره و نیازی به کاره دیگری نداره.

4. و اینکه بازی های اورجینال قیمتش چقدره و اگه می شه یه جایی هست معرفی کنید که خیلی ارزون باشه. جون من

3.كپي خور: قبلا كه فريمور 1.5 بود بايد با استفاده از برنامه، بازي هاي كپي رو اجرا مي كردي. اما الان ديگه وضعيت فرق كرده و Dark_Alex فريم ور 3.10 (قبلش 3.02 و 3.03 ) رو هك كرده و با ريختن اين فريمور روي دستگاه ديگه احتياج به برنامه براي اجراي بازي كپي نيست و مستقيم بازي رو اجرا ميكني انگار UMD رو گذاشتي تو دستگاه.

4.دانگريد در واقع برعكس آپگريد هست. با آپگريد ورژن دستگاه رو ارتقا ميديد و بالا ميبريد و با دانگريد ورژن رو مياريد پايين و به 1.5 تبديل ميكنيد.

5.برنامه هم داره PSP مثل ماشين حساب، برنامه براي اجراي PDF، ... ويندوز XP هم كه هست فكر نكن كه مثل اين XP اي كه روي PC داري هست در واقع شبيه سازي اين اين ويندوز به صورت خيلي ناقص هست و ارزش زيادي نداره.

6. رو هر ورژني نميشه بازي كپي اجرا كرد. روي ورژن 1.5 با استفاده از برنامه هاي شبيه ساز ميشه و هچنين فريمور هاي SE , OE . كه آسون ترين و كامل ترين اون OE هست. كه الان جديد ترين ورژنش 3.10 هست.

آقا Mehdi عزیز جدا دستت درد نکنه تا حدودی متوجه شدم.:biggrin1:
1. ولی هنوز یه چیزی رو متوجه نشدم که باید psp 1.5 باشه یا 3.10. که شما گفتید اگه بگید ممنون میشم یعنی چه فرقی می کنه . و برای اینکه بشه به بهترین نحو از psp استفاده کرد باید چیکار کنم؟
من psp والیو پک (ورژنش را بعدا می گم ) را دارم و می خواستم راهنمایی کنید که برای بهتر شدن باید چیکار کنم و چه جوری به 3.10 یا 1.5 (که نمی دونم فرقش چیه و به کدوم باید تبدیل بشه) تبدیل کنم . تو این سایت جایی است که بشه این کارو کرد البته درستش رو.
اگه راهنمای کنی ممنون می شم یه کم واضح تر.;)

2. بعد برای اینکه بازی کنم باید چی کار کنم(می دونم که اینجا جاش نیست ولی ...) یعنی هم بازی که به صورت اورجینال است و هم بازی که به صورت کپی است.باید بازی اورجینال را از روی cd بازی کرد یا باید نصبش کرد. بازی کپی هم چه جوری باید بازی کرد یعنی باید ریخت روی psp یا نصبش کرد و باید در کجا بریم که بشه به بهترین نحو و کیفیت بازی کرد. یعنی بریم تو umd (درست گفتم) و بعد بازی کرد یا بریم تو game/ memory stick (زبانم کمی ضعیفه البته نوشتاری ) .

3. من رفتم توی System Settings بعد از اونجا رفتم توی System Software و نوشته بود ورژن 3.10 آoe آیا این دیگه کپی می خوره و نیازی به کاره دیگری نداره.

4. و اینکه بازی های اورجینال قیمتش چقدره و اگه می شه یه جایی هست معرفی کنید که خیلی ارزون باشه. جون من

آخرین ویرایش:

نه چيني مشكلي نداره.

عكس از منو ها: (نميدونم همينا رو ميخواي يا نه)
http://www.azpoint.net/img/articoli/psp/psp_menu_web.jpg
http://www.weblogsinc.com/common/images/5452458691402224.JPG?0.8049828282517925
http://www.pdafrance.com/img/testproduit_multimedia/PSP/Menu/Photo/DSC04826_300_small.JPG
http://www.123macmini.com/news/images/pspusbconnection.jpg

شبيه سازي براي Ps2 نيست.

من خودم اون PDF رو تست نكردم. نميدونم دقيقا چه جورياست. بايد يه تست كنم. اصلا ببينم با فارسي مشكل داره يا نه.

اگه پيكسل بسوزه كه هيچي كاريش نميشه كرد. در ضمن با چشم قابل تشخيص نيست به اون صورت، با برنامه بايد تست كني.

در اصفهان هم دوستان گل اصفهاني بايد راهنمايي كنند.

آقا Mehdi عزیز جدا دستت درد نکنه تا حدودی متوجه شدم.
1. ولی هنوز یه چیزی رو متوجه نشدم که باید psp 1.5 باشه یا 3.10. که شما گفتید اگه بگید ممنون میشم یعنی چه فرقی می کنه . و برای اینکه بشه به بهترین نحو از psp استفاده کرد باید چیکار کنم؟
من psp والیو پک (ورژنش را بعدا می گم ) را دارم و می خواستم راهنمایی کنید که برای بهتر شدن باید چیکار کنم و چه جوری به 3.10 یا 1.5 (که نمی دونم فرقش چیه و به کدوم باید تبدیل بشه) تبدیل کنم . تو این سایت جایی است که بشه این کارو کرد البته درستش رو.
اگه راهنمای کنی ممنون می شم یه کم واضح تر.

2. بعد برای اینکه بازی کنم باید چی کار کنم(می دونم که اینجا جاش نیست ولی ...) یعنی هم بازی که به صورت اورجینال است و هم بازی که به صورت کپی است.باید بازی اورجینال را از روی cd بازی کرد یا باید نصبش کرد. بازی کپی هم چه جوری باید بازی کرد یعنی باید ریخت روی psp یا نصبش کرد و باید در کجا بریم که بشه به بهترین نحو و کیفیت بازی کرد. یعنی بریم تو umd (درست گفتم) و بعد بازی کرد یا بریم تو game/ memory stick (زبانم کمی ضعیفه البته نوشتاری ) .
1. براي اجراي بازي فرقي نميكنه كه 1.5 باشه يا 3.10OE ولي از لحاظ راحتي و امكانات بيشتر 3.10 رو پيشنهاد ميكنم و شما هم 100 درصد به 3.10 OE تبديل كن.

شما الان فريمور دستگاهتون چي هست؟ بازي كپي ميتوني اجرا كني؟

بالاتر هم گفتم بهترين همون 3.10 OE هست.

ورژن دستگاهتو بگو تا بگم چطوري به 3.10 تبديل كني.

2. براي اجراي بازي اگه به 3.10 تبديل كني ديگه هيچ مشكلي نداري. هم بازي هاي كپي رو ميتوني باز كني هم بازي هاي اصل كه به صورت UMD در بازار موجود هست و قيمت هاي متفاوتي داره مثلا از 20 هزار تومن تا 90 تومن.

بازي هاي كپي هم كه بچه ها ميگن. در واقع از روي UMD هاي اصل ايميج گرفته ميشه كه به صورت Iso هست و هيچ فرقي با UMD نداره از لحاظ كيفيت و ... شما ايميج بازي رو كپي ميكنيد در مموري PSP در پوشه ي ISO و بعد از داخل PSP و از قسمت Game و بعد قسمت Memory Stick بازي رو اجرا ميكني.

احتياج به نصب كردن هم نداره. فقط iso ي بازي (همون ايميج بازي ) رو كپي مي كني توي مموري.

بسیار متشکر از شما منتظر نظرتون در مورد Pdf هستم
قدرتش به اندازه Ps 2 هست و بازی ها معمولا با بر یک اساس هستن یا مجزا آخه یک جا خوندم که Psp همون Ps 2 ولی قابل همل این درسته از نظر بازی ها میگم........
چه شبیه سازهایی برای Psp میشناسید مثلا شبیه ساز گیم بوی یا گیم کوب وجود داره
من هنوز منظورتون را از Frimware نفهمیدم اگر میشه یک مقدار بیشتر توضیح دهید اینطور که من فهمیدم PSP ها با هم از لحاظ سخت افزاری فرق نمی کنن و با روش نر افزاری میشه به هم تبدیلش کرد ولی چرا میگید ورژن 3 را بگیریم؟

آخرین ویرایش:
بسیار متشکر از شما منتظر نظرتون در مورد Pdf هستم
قدرتش به اندازه Ps 2 هست و بازی ها معمولا با بر یک اساس هستن یا مجزا آخه یک جا خوندم که Psp همون Ps 2 ولی قابل همل این درسته از نظر بازی ها میگم........
چه شبیه سازهایی برای Psp میشناسید مثلا شبیه ساز گیم بوی یا گیم کوب وجود داره
من هنوز منظورتون را از Frimware نفهمیدم اگر میشه یک مقدار بیشتر توضیح دهید اینطور که من فهمیدم PSP ها با هم از لحاظ سخت افزاری فرق نمی کنن و با روش نر افزاری میشه به هم تبدیلش کرد ولی چرا میگید ورژن 3 را بگیریم؟
در مورد گرافيك به نظرم خيلي خوب هست در حد خودش. راستش نميتونم با PS2 مقايسه كنم چون خودم PS2 ندارم. در آينده هم از ايني كه الان هست يقينا بهتر خواهد شد.

در مورد بازي ها بايد بگم فكر كنم خط داستاني بعضي بازي ها فرق داره.(نه همه) مثلا Need For Speed Carbon كه براي PSP اومد كاملا متفاوت با اون چيزي هست كه ما روي PC بازي كرديم. يا GTA Vice City كه من الان دارم بازي ميكنم و با اون چيزي كه روي PC بازي كردم كاملا از لحاظ داستاني و كاراكتر اصلي بازي فرق داره.

شبيه ساز براي PS1 و سگا و نينتندو 64 و ميكرو و گيم بوي و .. هست (براي GameCube فكر نكنم چيزي اومده باشه)

یه سئوال دارم :
از دیروز که به 1.5 دانگرید و بعدش به 3.10 آپگرید کردم, نور lcdیم بنظرم ضعیف شده:confused: :( نسبت به قبل که 2.71 اصلی رو داشتم واین در حالیکه که در مشخصات فرم ور 3.10oe ذکر شده بود استفاده از 4مین لول نور در lcd که باعث روشنایی بیشتر اون میشه:confused: .علت چیه؟تو منوها هم گشتم جایی برای تنظیم نور نبود :( چکار کنم؟:confused:

1. براي اجراي بازي فرقي نميكنه كه 1.5 باشه يا 3.10OE ولي از لحاظ راحتي و امكانات بيشتر 3.10 رو پيشنهاد ميكنم و شما هم 100 درصد به 3.10 OE تبديل كن.

شما الان فريمور دستگاهتون چي هست؟ بازي كپي ميتوني اجرا كني؟

بالاتر هم گفتم بهترين همون 3.10 OE هست.

ورژن دستگاهتو بگو تا بگم چطوري به 3.10 تبديل كني.

2. براي اجراي بازي اگه به 3.10 تبديل كني ديگه هيچ مشكلي نداري. هم بازي هاي كپي رو ميتوني باز كني هم بازي هاي اصل كه به صورت UMD در بازار موجود هست و قيمت هاي متفاوتي داره مثلا از 20 هزار تومن تا 90 تومن.

بازي هاي كپي هم كه بچه ها ميگن. در واقع از روي UMD هاي اصل ايميج گرفته ميشه كه به صورت Iso هست و هيچ فرقي با UMD نداره از لحاظ كيفيت و ... شما ايميج بازي رو كپي ميكنيد در مموري PSP در پوشه ي ISO و بعد از داخل PSP و از قسمت Game و بعد قسمت Memory Stick بازي رو اجرا ميكني.

احتياج به نصب كردن هم نداره. فقط iso ي بازي (همون ايميج بازي ) رو كپي مي كني توي مموري.

خیلی ازت ممنونم
گفتم ورژنم رو که رفتم تو setting دیدم نوشه بود 3.10 oe . و بازی های گپی هم می خوره . آیا دیگه مشکلی ندارم و می تونم با خیال راحت با psp کار کنم.
راستی این شماره 1000 یا 1001 و ... که رو psp زده چیه و 1004 نشونه چیه؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or