سوالات و مشکلات PSP

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری

black-s-rose

کاربر سایت
Sep 17, 2008
14
نام
احمد
سلام خدمت همه دوستان عزیز
میدونم سوالم تکراریه و توی صفحات قبل بهش جواب داده شده اما یه لینک کامل و مرجع میخواستم که همه آموزش های کپی خور کردن psp توش باشه
ممنون میشم یکی کمکم کنه

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
سلام خدمت همه دوستان عزیز
میدونم سوالم تکراریه و توی صفحات قبل بهش جواب داده شده اما یه لینک کامل و مرجع میخواستم که همه آموزش های کپی خور کردن psp توش باشه
ممنون میشم یکی کمکم کنه
فرم ور حال حاضر دستگاه شما چی هست؟!
مدل دستگاهتون چی هست؟!

• Like
Reactions: m0jtaba

LordSuperBoys

کاربر سایت
Aug 8, 2007
375
نام
حسام
مر30 ولی من نه زیاد بیرون میرم نه زیاد تو خونم./:)
ببخشید ولی فقط میشه یکیرو پیشنهاد کنید.;)
به نظر من صد در صد یه کنسول دستی حالا بسته به سلیقت psp یا ds ئلی باز تو ایران psp بیشتر به درد می خوره ولی به نظرم کنسول دستی یه پنجره ی تازس مثل کنسولای خونگی تکرار مکرارات نیس وقتای پرت میتونی سر گرم شی نه مثل کنسول خونگی وقتی اصلیتو بزاری

miladhoveyda

کاربر سایت
Mar 12, 2011
11
نام
میلاد
سلام من یه psp دارم هیچی نداره یعنی فقط شارژر داره چه چیزهای باید براش بخرم چه جوری کپی خور کنم برای کپیخور به psp دیگه ای نیاز دارم اگه نداشته باشم نمیشه؟؟؟؟؟؟ باتری psp من 1200 میلی آمپر هست باید عوض کنم چه جوری مارک مین بورد بفهم چه جوری سال مدلم رو بفهم از کجا وسایلشو بخرم
والا این پی سی مال پسر عموم بئده از آمریکا اورده وقتی اورد هیچی نیاورد باهاش بعد چه قدر کلا خرج داره من رفتم پشت شهرداری یکی میگفت 8 تومن یکی میگفت 20 تومن میگرم کپی خور میکنم به نظر شما بدم یا نه راستی پشت باتری نوشته psp 2001 وقتی پرسیدم گفتن 2000 اسلیم هست
کسی توی این فروم هست که پول بگیره کپی خور کنه چون من به بچه های پشت شهرداری اعنماد ندارم
میدونم تمام اینها سوالها تو فروم جواب داده شده ولی تمام پست ها مال 4 سال پیشه اگه میشه نحوه تمام کارها بالا برام توضیح بدید ببخشید من چون کنسول بازی نمیکنم هیچی از کنسول حالیم نیست :x:x

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
سلام من یه psp دارم هیچی نداره یعنی فقط شارژر داره چه چیزهای باید براش بخرم چه جوری کپی خور کنم برای کپیخور به psp دیگه ای نیاز دارم اگه نداشته باشم نمیشه؟؟؟؟؟؟ باتری psp من 1200 میلی آمپر هست باید عوض کنم چه جوری مارک مین بورد بفهم چه جوری سال مدلم رو بفهم از کجا وسایلشو بخرم
والا این پی سی مال پسر عموم بئده از آمریکا اورده وقتی اورد هیچی نیاورد باهاش بعد چه قدر کلا خرج داره من رفتم پشت شهرداری یکی میگفت 8 تومن یکی میگفت 20 تومن میگرم کپی خور میکنم به نظر شما بدم یا نه راستی پشت باتری نوشته psp 2001 وقتی پرسیدم گفتن 2000 اسلیم هست
کسی توی این فروم هست که پول بگیره کپی خور کنه چون من به بچه های پشت شهرداری اعنماد ندارم
میدونم تمام اینها سوالها تو فروم جواب داده شده ولی تمام پست ها مال 4 سال پیشه اگه میشه نحوه تمام کارها بالا برام توضیح بدید ببخشید من چون کنسول بازی نمیکنم هیچی از کنسول حالیم نیست :x:x
فرم ور حال حاضر دستگاه شما چند هست؟!

• Like
Reactions: m0jtaba

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر