سوالات و مشکلات PSP

چشم دوست عزيز بيشتر توضيح ميدم برات

ببين شما فايل فلشي كه داري رو كپي كن داخل مموري ديسك PSP

مهم نيست كجا كپي كني مثلا داخل شاخه اصلي مموري كپي كن و ديگه توي فولدر خاصي نريز، مثلا اگه درايو PSP ات J باشه اين طوري ميشه فرضا

J:\1.swf

بعد برو PSP ات رو روشن كن و به قسمت Network برو و Internet Browser رو اجرا كن.

بعد ضربدر رو بزن و address Entry رو بزن و اينو بنويس:

File:/1.swf

اقا ببخشيد دوباره تمام كارها رو انجام دادم ولي اين ارور رو وي ده : the content connot be displayed
با تشكر

صفحه آبي

سلام و دستكاه من هنكام ابكريت كردن خراب شده و همش 1 صفحه آبي مياد و ميكه دايره را كليك كن تا ريستارت بشه و دوباره همون صفحه برميكردد ,كمك

نه نگران نباش برای من هم اینطوری شد
ولی یادم درست شد یه بار هم خودت ریست کن
ولی فکر نکنم خراب شده باشه یا بریک چون بالا میاد
واینکه دیگه برای خودت تاپیک نزن وسوالات رو جای دیگه بگو

سلام ...
من فكر ميكنم كه دستگاهت Breack نشده ، چون صفحه آبيه مياد و صفحه هم سياه و تاريكي مطلق رو نشون نميده ...
ولي ...
ولي لازم نبود تاپيك جديدي بزني ...
اينجوري به نفع خيلي از بچه هاس كه : :offtopic: البته منظور من با عصبانيت نيستش و اصلاً قيافم الان مثل اين بابا نيست ...
ولي شما لطف كن و هر سؤالي داري توي سؤالات و مشگلات در مورد PSP بپرس ...
ياعلي ...

سلام ...
وجداناً من از اين تاپيك ( اجراي بازي Psp از روي Pc ) هيچي نفهميدم
يه عزيز اي لطف ميكنه يه توضيح جامع و مانع !! با برنامه هاي مورد نياز رو قرار بده ؟!
ممنون ميشم پيشاپيش ...
با تشكر ...

سلام ...
وجداناً من از اين تاپيك ( اجراي بازي Psp از روي Pc ) هيچي نفهميدم
يه عزيز اي لطف ميكنه يه توضيح جامع و مانع !! با برنامه هاي مورد نياز رو قرار بده ؟!
ممنون ميشم پيشاپيش ...
با تشكر ...
توضيحات كامله. خيلي ها تونستن اين كارو بكنن.

چي شو متوجه نشدي؟

سلام و دستكاه من هنكام ابكريت كردن خراب شده و همش 1 صفحه آبي مياد و ميكه دايره را كليك كن تا ريستارت بشه و دوباره همون صفحه برميكردد ,كمك

شما به منوي ريكاوري ميتوني بري؟

آخرین ویرایش:
توضيحات كامله. خيلي ها تونستن اين كارو بكنن.

چي شو متوجه نشدي؟

شما به منوي ريكاوري ميتوني بري؟
من ميگم آيا بايد همه چيزايي رو كه اونجا براي دانلود قرار داده شده رو دانلود كنم؟
لينك اول اي كه dadasalam گذاشته، من نميتونم دانلود كنم ...
بعد اين PSP link چيه ؟
از كجا بايد گير بيارم ؟
M3hdi عزيز از حسن توجهت ممنونم ...
با اجازه ت اگه نتونستم، ميام و ازت ميپرسم.
قربانت.

من ميگم آيا بايد همه چيزايي رو كه اونجا براي دانلود قرار داده شده رو دانلود كنم؟
لينك اول اي كه dadasalam گذاشته، من نميتونم دانلود كنم ...
بعد اين PSP link چيه ؟
از كجا بايد گير بيارم ؟
M3hdi عزيز از حسن توجهت ممنونم ...
با اجازه ت اگه نتونستم، ميام و ازت ميپرسم.
قربانت.
اون لينك اول هيچي نيست در واقع يه نوع كلك هست براي گرفتن تشكر. اگه روي اون لينك كني تشكر ميكني از اون پست.

"لینک دانلود 2 "رو دانلود كن همه چي توش هست هم پلاگين هم برنامه PSP link

بعد هم طبق گفته ها عمل كن.

سلام . یه سوال دارم . آقا من از وقتی که پی اس پی را گرفتم . 2 تا از پیکسل هایش از اول از کار افتاده بود . (نسوخته).
می خواستم ببینم برنامه ای هست که پیکسل ها رو فعال کنه . تو را به خدا جواب بدین چون این مسئله اعصابم را خراب کرده .:((
با تشکر

:confused: man psp daraye moshkel shode! dore safe ye khorde rangesh fargh karde! baraye didanesh ham behtarin moghe vasate bazie ke HOME ro mizanam ghashang dore safeye toosi vazehe!!!! chi kar bayad bokonam? doros mishe?

سلام
من چرا جديداً يک مشکلی پيدا کردم که وقتی ميخوام از بازی ها خارج بشم با دکمه home روی please wait هنگ ميکنه و گير ميکنه همونجا و مجبورم يه دور دستگاه رو خاموش و روشن کنم ؟!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or