سوالات و مشکلات PSP

overdose

کاربر سایت
Apr 3, 2011
5
سلام رفقا.
ببخشید مزاحم میشم یه سوال داشتم در همین زمینه میخواستم ببینم کسی میتونه کمکم کنه یا نه.
آقا ما یه psp داریم 3000 v5.03 که بریک شده و روشن نمیشه.هرجام بردیمش دکترا قطع امید کردن !
یه دنیا ممنون میشم کسی اگه بلده کمکم کنه تا دوباره راش بندازیم...

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
سلام رفقا.
ببخشید مزاحم میشم یه سوال داشتم در همین زمینه میخواستم ببینم کسی میتونه کمکم کنه یا نه.
آقا ما یه psp داریم 3000 v5.03 که بریک شده و روشن نمیشه.هرجام بردیمش دکترا قطع امید کردن !
یه دنیا ممنون میشم کسی اگه بلده کمکم کنه تا دوباره راش بندازیم...
باید مادربرد عوض بشه که 120 چوق آب می خوره!

valve

کاربر سایت
Mar 27, 2011
6
سلام به اساتید من PSP slim2000 دارم....

کپی خور دائم با ورژن 5.00 M33-6 هستش تو برنامه PDA بودم داشتم از فایل منجرش استفاده میکردم یه فایل پلاگین و باز کردم
PSP هنگ کرد باطری رو کشیدم بیرون جا زدم دیگه بالا نمیاد PSP روشن میشه (چراغ سبز) ولی نه تصویر هست نه صدا نه تو منوی recover میره...! اساتید لطفا راهنمایی کنن من چی کارش کنم...؟
-------------------------------------------
فکر کنم بریک شده
راحت درست میشه یا نه.....؟
یه جای خوب اگه میشناسید بگید ببرم اونجا

آخرین ویرایش:

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
سلام به اساتید من PSP slim2000 دارم....

کپی خور دائم با ورژن 5.00 M33-6 هستش تو برنامه PDA بودم داشتم از فایل منجرش استفاده میکردم یه فایل پلاگین و باز کردم
PSP هنگ کرد باطری رو کشیدم بیرون جا زدم دیگه بالا نمیاد PSP روشن میشه (چراغ سبز) ولی نه تصویر هست نه صدا نه تو منوی recover میره...! اساتید لطفا راهنمایی کنن من چی کارش کنم...؟
-------------------------------------------
فکر کنم بریک شده
راحت درست میشه یا نه.....؟
یه جای خوب اگه میشناسید بگید ببرم اونجا
روش Recover كردن PSP هاي Semi Brick شده

اين كار براي زماني مورد استفاده قرار ميگيرد كه شما دستگاه خود را Semi Brick كرده ايد يعني دستگاه بالا نمي آيد ولي شما ميتوانيد به منوي Recovery برويد. پس اگر شما دستگاهي Semi Brick شده داريد مراحل زير را پي بگيريد تا دستگاه خود را ريكاور كنيد.

اگر شما از فلش دستگاه خود يك نسخه پشتيبان تهيه كرده ايد ميتوانيد با جايگزين كردن آن دستگاه را به حالت اول برگردانيد. بنابراين PSPرا با استفاده از كابل USB به PC متصل كنيد سپس به منوي ريكاوري و به قسمت Advanced رفته و گزينه Toggle USB (Flash0 را انتخاب كنيد اكنون درايوي در PC ايجاد ميشود كه فلش دستگاه را نشان مي دهد فايل ها را كامل پاك كنيد و نسخه پشتيباني كه داشتيد را جايگزين كنيد و سپس در منوي ريكاوري Back و سپس Exit را بزنيد، دستگاه شما ريست ميشود اگر دستگاه با موفقيت بالا آمد كه مشكل حل شده است بنابراين مراقب باشيد كه ديگر اين اتفاق نيفتد.

اگر دستگاه باز همان مشكل را داشت يا اينكه شما اصلا از فلش دستگاه Back Up تهيه نكرده ايد بايد به فريمور 1.5 آن را ريكاور كنيم بنابراين با ما همراه باشيد:

فايل زير را دانلود كنيد و از حالت فشرده خارج كنيد.
RECOVERY
به منوي ريكاوري برويد و گزينه Toggle USB را انتخاب كنيد (قبل از آن PSP را با كابل به PC متصل كنيد)
فولدر RECOVERY (كه در مرحله 1 دانلود كرديد) را در آدرس X:/PSP/GAME كپي كنيد.
فايل زير را دانلود كنيد از حالت فشرده خارج كنيد و سپس نام آن را به UPDATE.pbp تغيير دهيد و سپس به داخل فولدر RECOVERY كپي كنيد.
(در اين آدرس X:/PSP/GAME/RECOVERY كپي كنيد)
1.50 Eboot
به منوي ريكاوري برويد و گزينه سوم يعني "Run program at /PSP/GAME/RECOVERY/EBOOT.PBP" را اجرا كنيد.
در اين مرحله دستگاه مشغول ريكاور كردن است پس به هيچ عنوان دستگاه را خاموش نكنيد و يا باتري را خارج نكنيد و يا مموري را در نياوريد.
وقتي مراحل كار پايان يافت دستگاه را خاموش كنيد و سپس روشن كنيد.
اكنون شما به فريمور 1.5 برگشته ايد براي تبديل به آخرين فريمور OE يعني 3.40OE-A به آدرس زير برويد نحوه ريختن آن كامل آموزش داده شده است.
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=3552
.....................

Hichkas_kratos

کاربر سایت
May 19, 2007
226
سلام من یه psp fat دارم وقتی رم 8 گیگ میزارم دستگاه بالا نمیاد
قبلا درست بود
گاهی درس میشه بعد 2ماه خرابه مشکل فکر نکنم از رم باشه باید چکار کنم
ورژن psp ام 2.81 است

آخرین ویرایش:

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
قبلا درست بود
ورژن psp ام 2.81 است
یه فرمت بکنید مموری رو

morteza_m2n

کاربر سایت
Apr 27, 2007
211
نام
فضولی؟؟
قبلا درست بود
ورژن psp ام 2.81 است

همونطور دوستمون گفت یه فرمت بکن مموری رو اول رو pc بعد رو psp فریمور ات هم خیلی

قدیمیه، آپدیتش کن حتما، چطور بازیهای جدید رو بازی میکنی با این فریمور!!!

به احتمال زیاد مشکل میتونه از مموری هم باشه،مارکش چیه ؟

valve

کاربر سایت
Mar 27, 2011
6
من بالاخره تونستم از بریک در بیارم PSP رو :d دسته همه اساتید مرسی... فقط 1 سوال دارم
الان ورژن psp من Prome4 - 5.50 هستش ( جابجا بخونید ) تو بعضی بازی های مثل wwe All Star و God Of War Chains Of Olympus رو اجرا میکنم دستگاه اجرا میکنه ولی بعد 10 ثانیه خاموش میشه ... این مشکل از ورژن یا نه ...؟ اگه آپدیت میخواد بگید باز آپدیت کنم...؟ ولی فکر نکنم بالاتر از Prome4 - 5.50 اومده باشه...؟ یه راهنمایی مرسی.... >:d<

Hichkas_kratos

کاربر سایت
May 19, 2007
226
من خیلی اطلاع ندارم من رو جعبه اش رو خوندم L یود الان چجوری میتونم بفهمم فریمم چنده چون 2بار اپدیت کردم و بازی های جدید کردم
PSP با رمه بالا نمید که بتونم رو کامپیوتر فرمتش کنم
SONY

آخرین ویرایش:

TRIDENT

کاربر سایت
Apr 9, 2011
6
من یک پی اس پی فت کپی دائم دارم( Firmware: 5.50 Prometheus-4 ). بازی های جدید رو اجرا میکنه و از این لحاظ مشکلی ندارم ولی از هفته گذشته یک مشکل در اجرای UMD برام پیش اومده.

UMD داخل دستگاه بود و داشتم بازی میکردم که وسط بازی بدون اینکه دکمه Home رو بزنم ,صفحه طوسی رنگ که برای خروج از محیط بازی میاد ظاهر شده( همون صفحه ای که سوال میپرسه برای خروج از بازی, که باید یکی از گزینه های yesیاno رو زد و یا دایره تا برگرده به محیط بازی) .
فکر کردم شاید اتفاقی دستم به دکمه HOME خورده ودوباره دایره رو زدم و شروع به بازی کردم ولی بازهم بدون اینکه دکمه رو بزنم دوباره صفحه طوسی رنگ که با زدن دکمه HOME میاد ظاهر شد؟؟؟

لطفا راهنمایی کنید ,که مشکل از کجا میتونه باشه؟ :((:(

پ.ن: UMD مورد نظر رو روی PSP دیگه تست کردم و مشکلی نبود.

پ.ن2:با UMD های دیگه هم همین حالت پیش میاد؟

TRIDENT

کاربر سایت
Apr 9, 2011
6
من یک پی اس پی فت کپی دائم دارم( Firmware: 5.50 Prometheus-4 ). بازی های جدید رو اجرا میکنه و از این لحاظ مشکلی ندارم ولی از هفته گذشته یک مشکل در اجرای UMD برام پیش اومده.

UMD داخل دستگاه بود و داشتم بازی میکردم که وسط بازی بدون اینکه دکمه Home رو بزنم ,صفحه طوسی رنگ که برای خروج از محیط بازی میاد ظاهر شده( همون صفحه ای که سوال میپرسه برای خروج از بازی, که باید یکی از گزینه های yesیاno رو زد و یا دایره تا برگرده به محیط بازی) .
فکر کردم شاید اتفاقی دستم به دکمه HOME خورده ودوباره دایره رو زدم و شروع به بازی کردم ولی بازهم بدون اینکه دکمه رو بزنم دوباره صفحه طوسی رنگ که با زدن دکمه HOME میاد ظاهر شد؟؟؟

لطفا راهنمایی کنید ,که مشکل از کجا میتونه باشه؟ :((:(

پ.ن: UMD مورد نظر رو روی PSP دیگه تست کردم و مشکلی نبود.

پ.ن2:با UMD های دیگه هم همین حالت پیش میاد؟

منتظر راهنمایی دوستان گرامی هستم.:)

yaghooti

کاربر سایت
Mar 27, 2011
2
لطفا كمك كنيد منpsp3004دارم كه قبلا بازيي كپي را با ورژن 6.35 اجرا ميكرد اپگريدش كردم ورژنش شد6.37حالا بازي كپي را نمي خونه لطفا بگيد راهي وجود داره

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
لطفا كمك كنيد منpsp3004دارم كه قبلا بازيي كپي را با ورژن 6.35 اجرا ميكرد اپگريدش كردم ورژنش شد6.37حالا بازي كپي را نمي خونه لطفا بگيد راهي وجود داره
فعلا باید صبر کنید چون 3000 ها و 1000 ها و 2000v3 ها روی فرم ور 6.37 هک نشدن!

• Like
Reactions: hosein me

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر