سوالات و مشکلات PSP

ak343522

کاربر سایت
Sep 21, 2010
53
نام
امیر
با سلام
من آنالوگ پی اس پیم نمیدونم چجوریه توی بعضی بازی ها کار میکنه و تو بعضی بازی ها کار نمیکنه
چیکار کنم؟
باید یه آنالوگ دیگه بخرم یا اینکه میشه یه کاریش کرد که درست بشه؟

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
با سلام
من آنالوگ پی اس پیم نمیدونم چجوریه توی بعضی بازی ها کار میکنه و تو بعضی بازی ها کار نمیکنه
چیکار کنم؟
باید یه آنالوگ دیگه بخرم یا اینکه میشه یه کاریش کرد که درست بشه؟
باید بدید براتون سرویسش کنن!یا عوضش کنن!
باید بدونید که آنالوگ نو وجود نداره و آنالوگ یه پی اس پی مثلا بریک شده روی مالِ شما نصب می شه!

enemy1585

کاربر سایت
Dec 25, 2010
7
آقا این ویندوز xp که گذاشته بودی رو تو پوشه ی game کپی کردم اما این ارور رو میده: Corrupted Data
مشکل از چیه؟ شاید رو فریمور 6.35 نیاد؟!.
ضمنا یه ویندوز ویستا دانلود کردم اما وقتی اجراش می کنم از برنامه میاد بیرون و وقتی حجمش رو از تو psp نگاه می کنم 69kb رو نشون میده در صورتی حجمش 1.6mg است مشکلش چیه؟
در ضمن وقتی با برنامه vlc player رو از تو psp اجرا می کنم بعد از یه مدتی هنگ میکنه و صدای تق میده و خاموش میشه و کپی خورش می پره!.دلیلش چیه؟

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
آقا این ویندوز xp که گذاشته بودی رو تو پوشه ی game کپی کردم اما این ارور رو میده: Corrupted Data
مشکل از چیه؟ شاید رو فریمور 6.35 نیاد؟!.
ضمنا یه ویندوز ویستا دانلود کردم اما وقتی اجراش می کنم از برنامه میاد بیرون و وقتی حجمش رو از تو psp نگاه می کنم 69kb رو نشون میده در صورتی حجمش 1.6mg است مشکلش چیه؟
در ضمن وقتی با برنامه vlc player رو از تو psp اجرا می کنم بعد از یه مدتی هنگ میکنه و صدای تق میده و خاموش میشه و کپی خورش می پره!.دلیلش چیه؟
اگر 6.35 دارید اینا روش اجرا نمی شه!
چون اینا همه برای 5.00 و 5.50 و کمی برای 5.30 طراحی شده و با 6.35 مشکل داره!

Amirscofield

کاربر سایت
Dec 8, 2010
56
سلام من یه مشکلی برای psp پیش اومده:من چند ماه پیش psp رو به Gen-D3 5.50 آپدیت کردم.الان بعضی از بازی ها یا وسط بازی گیر می کنه یا همون اول که تو منو هستم.مثلا تو pes 2010 تو بعضی از موداش گیر می کنه یا تو GOD OF WAR CHAINS OF OLYMPUS بعد از کشتن غول اول گیر می کنه یا تو GOD OF WAR GHOST OF SPARTA تو NEW GAME را که انتخاب می کنم بعد یه صفحه سفید می آد و گیر می کنه و بعد تو BEN 10 تو منوی بازی گیر می کنه.اینارو گفتم که بگم فکر نکنم مشکل از بازی باشه لطفا کمکم کنید.ممنون.قبلش که Gen-D2 5.50 بود بازی ها گیر نمی کرد.

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
سلام من یه مشکلی برای psp پیش اومده:من چند ماه پیش psp رو به Gen-D3 5.50 آپدیت کردم.الان بعضی از بازی ها یا وسط بازی گیر می کنه یا همون اول که تو منو هستم.مثلا تو pes 2010 تو بعضی از موداش گیر می کنه یا تو GOD OF WAR CHAINS OF OLYMPUS بعد از کشتن غول اول گیر می کنه یا تو GOD OF WAR GHOST OF SPARTA تو NEW GAME را که انتخاب می کنم بعد یه صفحه سفید می آد و گیر می کنه و بعد تو BEN 10 تو منوی بازی گیر می کنه.اینارو گفتم که بگم فکر نکنم مشکل از بازی باشه لطفا کمکم کنید.ممنون.قبلش که Gen-D2 5.50 بود بازی ها گیر نمی کرد.
از این پچ استفاده کنید شاید درست بشه!

Amirscofield

کاربر سایت
Dec 8, 2010
56
الان من اینو ریختم.ولی بازم ghost of spartaگیر کرد.آخه خیلی از بازیا گیر می کنه یعنی ممکنه مشکل از بازی باشه؟این ghost of sparta رو من از mihan download دانلود کردم هیچ کس باهاش مشکل نداشت.

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
الان من اینو ریختم.ولی بازم ghost of spartaگیر کرد.آخه خیلی از بازیا گیر می کنه یعنی ممکنه مشکل از بازی باشه؟این ghost of sparta رو من از mihan download دانلود کردم هیچ کس باهاش مشکل نداشت.
والا من با همین پچی که به شما دادم بازی رو تموم کردم!
اون نسخه ای که من دانلود کردم برای یه سایت روسی با لینک مستقیم بود و هیچ دستکاری روش انجام نشده بود!(الانم اون سایت به فنا رفته یعنی فقط روس ها می تونن استفاده کنن!)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر