سوالات و مشکلات PSP

eeltauy

کاربر سایت
Jun 26, 2007
12
نام
ایلتای
سلام. من چند ماهی میشه که از یکی از دوستان یه PSP 2000 خریدم که تا همین دیروز هم درست کار می کرد اما امروز هر کاری کردم نه با usb و نه شارژر شارژ نمیشه باتریش! چراغ شارژ روشن میشه ، حتی وقتی روشن ـه چشمک هم میزنه icon ـه باتری اما تا کابل رو در میارم icon ـه خالی ـه باتری رو نشون میده و بعد از چند ثانیه هم error ـه no battery! باتری رو در آوردم و دوباره گذاشتم سر جاش درست نشد! هک ای چیزی هم رووش انجام ندادم ، فقط ممکنه از دستم افتاده باشه! چه کنم؟ باتری نو بخرم؟

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
سلام بچه ها من به تازه گی یه psp 3000 خریدم اما یه مشکل داره در عرض 10دقیقه باطریش پر میشه و در عرض 20 دقیقه باطری تموم میشه باید چه کار کنم تا درس شه با شوک حل میشه ؟؟؟؟؟؟

FALCON6

کاربر سایت
Jul 20, 2009
157
نام
amir
سلام بچه ها من به تازه گی یه psp 3000 خریدم اما یه مشکل داره در عرض 10دقیقه باطریش پر میشه و در عرض 20 دقیقه باطری تموم میشه باید چه کار کنم تا درس شه با شوک حل میشه ؟؟؟؟؟؟
تازه خریدید؟! آکبند بود؟!

FALCON6

کاربر سایت
Jul 20, 2009
157
نام
amir
اقا بدبخت شدم. فایلای flash0 رو با فایلایی که به عنوان تم از نت گرفته بودم replace کردم.بعد رفتم تو منوی ریکاوری گزینه ی registration که پاییناس رو زدم.psp خاموش شد وقتی روشن میکنم چراغ سبزه روشن میشه صفحه سیاه میمونه بعد چراغ خاموش میشه. در ضمن فایلای flash0 خود psp رو کپی کرده بودم تو pc .تورو خدا نگین را نداره.هرکی درست کنه بخدا هرچی بخواد میدم.همش دو روزه گرفتم.:((:((:((:((:((:((:((:((:((
متاسفانه بریک شده پی اس پیتون البته بازم من میگم صبر کنید طاهر بیاد جواب کامل بتون بده;)

FALCON6

کاربر سایت
Jul 20, 2009
157
نام
amir
بله تازه گرفتم
بله مشکل از باطریتونه باید قبل از خرید قبل از اینکه پول رو بدید برید اینفورمیشن باطری تونو ببینید که چند ساعت قبلا مصرف شده ازش من نمیدونم احتمال داره باطری تون بد شارژ شده یا کلا مشکل از باطریتونه فکر کنم باید تعویضش کنید راستی شارژ اولیه رو براش انجام دادید؟!

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,819

شما وقتی میزاری تو شارژر انقدر صبر کن تا چراغ نارنجی PSP خاموش بشه ، بعد از شارژ در بیار...
اگه درست نشد باتریت مشگل داره............;)

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
شما وقتی میزاری تو شارژر انقدر صبر کن تا چراغ نارنجی PSP خاموش بشه ، بعد از شارژ در بیار...
اگه درست نشد باتریت مشگل داره............;)

دم شما گرم دوست گرامی من بار دومم psp میگیرم 12 ساعت تو شارژ بود ولی دل غافل که استفاده کردنی معلوم شد فردا باید از دانشگاه بزنم 2 تا از درسام حذف شه برم خرخره یارو رو بگیرم خوبه که من مشتری چند ساله اشم
بازم میگم دستت درد نکنه راهنمایی کردی اونجا تست کردم چیزی ندیدم

FALCON6

کاربر سایت
Jul 20, 2009
157
نام
amir
دم شما گرم دوست گرامی من بار دومم psp میگیرم 12 ساعت تو شارژ بود ولی دل غافل که استفاده کردنی معلوم شد فردا باید از دانشگاه بزنم 2 تا از درسام حذف شه برم خرخره یارو رو بگیرم خوبه که من مشتری چند ساله اشم
بازم میگم دستت درد نکنه راهنمایی کردی اونجا تست کردم چیزی ندیدم

نه آخه با این حرفی که زدی گفتم شاید اولین بارته!;)
چرا بهت بر میخوره معلومه که نمیدونی مشخصات باطری پی اس پیت کجا هست یا اصلا چی هست چون تو تو مشخصات باطری باید ببینی که قبلا چند ساعت استفاده شده نه اینکه شما بیای چیزی ببینی!

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
حالا یعنی هیچکاری نمیشه کرد؟ تموم شد؟اصلا راهی نداره یا نخواهد داشت؟
شما نوع پی اس پیتون چی هست؟
کپی خور دائم یا موقت؟
اگر دائم خدا رو شکر برای درست کردنش راه هست ولی اگر موقت متاسفانه ..............:(

FALCON6

کاربر سایت
Jul 20, 2009
157
نام
amir
شما نوع پی اس پیتون چی هست؟
کپی خور دائم یا موقت؟
اگر دائم خدا رو شکر برای درست کردنش راه هست ولی اگر موقت متاسفانه ..............:(
داش طاهر تو پستای قبلی گفته که 3004 هست پی اس پیش که منم بهش گفتم که دیگه باید بی خیالش بشه پی اس پیشو!:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر