سوالات و مشکلات PSP

Legend MAR

کاربر سایت
Dec 10, 2008
12
جواب سوال قبلی رو که ندادین (اگه بدین ممنونتون میشم)
حالا
من یه اسلیم دارم. (از همون قدیمیا که کپیخور دائم میشه). یه اتفاقاتی افتاد که بریک شد. با پاندورا برش گردوندم به 4.1. بعدش طبق آموزش یکی از تاپیکای همین قسمت فریمور آپدیتش کردم به 5.50 GEN-d فول. الان بازی سول کالیبور رو که می ریزم (فایل ایزو 870 مگی) اجرا نمیشه. با ریپکیت مخصوص سول کالیبور که تو تاپیکش هست فایل CSO ساختم باز هم اجرا نشد. طبق آموزش تاپیک اجرای بازی های 5.55 و 6.00 و با استفاده از game dycrypter و UMDgen فایل رو تغییر دادم. باز هم اجرا نشد. فکر نمی کنم مشکل از بازی باشه. چون دانلودی نیست. از وست خریدم. الانم منتظر دانلود AC:BL و LBP هستم. اگه اینا هم قرار باشه اجرا نشن که ...
چیکار کنم حالا؟؟؟
تو رو خدا جواب بدین. (کامل و دقیق)
ممنون

دوست عزیز امکان داره UMD Mode شما روی Sony NP9660 نباشه که نمی تونه بازیها رو اجرا کنه و بهتر است که به GEN-D2 آپدیت کنید

Legend MAR

کاربر سایت
Dec 10, 2008
12
با عرض سلام خدمت دوستان.
من یه PSP Slim دارم که بریک شده و هیچ جوری ام نمی تونم درستش کنم حتی با پاندورا. ورژنی هم که برای پاندورا استفاده می کنم 3.80 هست، البته با ورژنهای دیگه هم تست کردم ولی فقط این ورژن بالا میاد و وقتی هم که می خوام کپی خور کنم با پیغام خطای 80020321 رو می ده و تنها کاری که به فکر می رسه اینه که ار nand dump Phisically استفاده کنم( می دونم که کاره خطرناکی هست ولی تنها راه است) پس از دوستانی که PSP Slim کپی خور دائم دارند می خوام که فایل nand-dump.bin رو برای من آپلود کنند که ظرفیت اش 66 مگابایت است ( PSP Fat 33 مگابایت است) و اگر راه دیگه هم به نظرتون می رسه خوشحال می شم که به من بگید.
ممنونم :smile:

با سلام
نمی دونم چرا هیچ کس جواب ما رو نمی ده:(. شاید دوستان عزیز نمی دونند فایل nand dump چیه! خوب یه توضیحی می دم
این فایل مربوط به حافظه Nand DDR می شه که مانند bios برای PSP هست این حافظه برای تمام PSP یک مدل خاص یکسان است ولی در بعضی از آدرس دهی ها و سریال ها با هم تفاوت دارند که گفته می شود نباید nand dump یک PSP رو، روی یک PSP دیگر ریخت(ممکنه مثلا وایرلس کار نکند...)
اما همان طور که گفتم PSP بنده جوری بریک شده که حتی برنامه کپی نمی تواند مدل دستگاه مرا شناسایی کند پس از دوستانی که PSP Slim دارند خواهش می کنم که این فایل را برای من قرار بدهند، در ضمن اگر برنامه این کار را ندارید می توانید از لینک زیر استفاده کنید:
دانلود
با اجرای آن برنامه بصورت خودکار از حافظه Nand شما یک کپی تهیه می کند و در root مموری شما می ریزد که برای PSP Slim66 مگابایت است(می دونم توقع زیادی است ولی ممنون می شوم اگر مشکل بنده را حل کنید)
با تشکر

آخرین ویرایش:

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی
umd mode رو هر چی می ذارم جواب نمیده. چه جالب gen-d2 هم اومده؟! نمی دونستم. ولی هرچی گشتم لینک این d2 رو پیدا نکردم که آپدیت کنم. بی زحمت یکی لینکشو بده.

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
سلام دوستان يه سوال :خواستم ببينم برنامه pdf خوان psp روي 5.03 gen b مياد يا نه؟؟چون روي 5.03 امتحان كردم نيومد(دستگاه هنگ كرد بعد خاموش)ممنون ميشم كسايي كه تست كردند بگن..ممنون

Legend MAR

کاربر سایت
Dec 10, 2008
12
umd mode رو هر چی می ذارم جواب نمیده. چه جالب gen-d2 هم اومده؟! نمی دونستم. ولی هرچی گشتم لینک این d2 رو پیدا نکردم که آپدیت کنم. بی زحمت یکی لینکشو بده.

لینک
اگر باز جواب نداد برید تو قسمت Recovery>Advanced>Advanced configur و در اونجا دو گزینه اول رو غیر فعال کنید.

آخرین ویرایش:

imanmafia

کاربر سایت
Nov 23, 2009
57
نام
ایمان
میدونم خیلیا این سوال رو پرسیدند ببخشییید من پی اس پیم 3000 فریمور 5.03 gen-b هست مشکلم اینه که هر چی بازی میریزم اجرا نمیکنه ارور 800--- رو میده

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,823
خوب میدونم میشه بازی کرد ، یکی اینکه emulator که تو سایته لینکش خرابه ، بعدشم اینکه آموزشه کار باهاشم هیچ جا نیست.
اگه کسی لینک برنامه و آموزشش رو بزاره خیلی حال داده

cafe_game

کاربر سایت
Oct 9, 2009
169
من با بازي tekken 6 مشكل دارم!
وقتي يك مقدار بازي ميكنم يهو كم كم صفحه سياه ميشه بعدش هيچي نشون نميده و فقط صدا مياد!
بعد يا بايد psp رو كامل خاموش كنم يا standby كنم بعدش دوباره روشنش كنم درست ميشه ولي باز بعد از چند دقيقه همون جوري ميشه! چي كار كنم؟
راستي بازي هاي ديگه رو اجرا ميكنه مثلا الان جك & دكستر رو اجرا كرد ولي اينجوري نشد!

mikail

کاربر سایت
Dec 2, 2009
37
من psp با فریم5.00M33 6 (از اون سری2000 های قدیمی)داشتم که به gen5.5 تغییرش دادم حالا منو ریکاوری دارم ولی منو دکمه select رو ندارم و هیچ بازی هم اجرا نمی شه چیکار می تونم بکنم؟
مموری رو هم فرمت کردم ولی نشد.در system infomation هم ورژن رو 5.50 Gen-D نشون میده
.
.
.
.
.
بلاخره درستش کردم . از تنظیمات منو ریکاوری بود.

آخرین ویرایش:

mikail

کاربر سایت
Dec 2, 2009
37
سلام دوستان.
اقا من یه تاپیک دیدم که نوشته بود کنترل و نشان دادن صفحه ویندوز در psp

در اون تاپیک زده بو که 2 راه وجود دارد .
1.wifi max
access point.2
خوب حالا من میخوام بدونم منظر از access point این هست که مثلا مودم وایرلس دار داشته باشیم؟
یعنی می تونیم با مودم WLAN دار این کار رو با psp انجام بدهیم؟

دیدم اون تاپیک سوت و کور هست گفتم اینجا بپرسم.

من مدتی که دارم با استفاده از یک مودم وایرلس از طریق پی اس پی pc رو کنترل میکنم برای بازی مناسب نیست اما برای اینترنت خوبه.

Royal

کاربر سایت
Nov 30, 2009
101
نام
ロイヤル
سلام
من تقریبا تمام پستهای مربوط به هک psp رو خوندم
اما هنور مشکل دارم ;)
من 1ماه پیش یک psp 2004 خریدم
وقتی خریدم برام کپی موقت کرد
و ورژنش شد 5.03 mhu