سوالات و مشکلات و راهنمای درباره Wii U

• Thread starter Thread starter ashk@n
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
مهدی جان کلا نظرت راجب دستگاه چیه؟!! باحاله؟ چیا روشه؟!! بازیاش چطورن؟!!
آها راستی از کجا و با چه قیمتی خریدی؟!!
الان هیجان زده شدم خیر سرم :d

باندل و محتویات داخلش یک فاجعه هستند باندل هیچ تفاوتی با باندل های معمولی همین کنسول نداره اصلا با کاور بازی ها حال نکردم ولی خوب دفترچه ها اطلاعات کاملی داشتند طراحی بهتری نسبت به باندل داشند من 7 تا عنوان لانچ رو دارم از اینا چندتاشو باید از eShop بگیرم

باندل و محتویات داخلش یک فاجعه هستند باندل هیچ تفاوتی با باندل های معمولی همین کنسول نداره اصلا با کاور بازی ها حال نکردم ولی خوب دفترچه ها اطلاعات کاملی داشتند طراحی بهتری نسبت به باندل داشند من 7 تا عنوان لانچ رو دارم از اینا چندتاشو باید از eShop بگیرم
باو خب یک بازی اضافه شده به باندلت می خوای چه کارش کنن:d
من هم باندل کیلزون رو گرفتم اما فرقش توی بازیش بود همین:|
باو بگو اپدیتش چقدره دیگه

کار کردن با صفحه کنسول روش داره یعنی عادت کردن بهش کمی زمان می بره چون صفحه بزرگه حرکات دست شما کندتر میشه و باعث میشه تو بازی سریع نتونید عکس العمل نشون بدید

کار کردن با صفحه کنسول روش داره یعنی عادت کردن بهش کمی زمان می بره چون صفحه بزرگه حرکات دست شما کندتر میشه و باعث میشه تو بازی سریع نتونید عکس العمل نشون بدید
:((باو حجم اپدیتش رو بگو می خوام برم بگیرم اگر خیلی باشه نخرم بهتره

خب یک سوال دیگه همون موقعی که روشنش کردی می شد ازش استفاده کنی یا نه یا همون موقع گفت باید اپدیت کنی

نه این که اصلا غیر منطقیه میتونی استفاده کنی ولی برا قابلیت ها جدید اپ باید کرد تو یوتیوب طرف اپ نکرده بود ولی منو و همه چی بالا اومده بود

شما ایرانی؟ چه طور اینقد زود به دستت رسیده؟:-o
از لانچ تایتل ها ZombiU رو گرفتی؟:d
بعد قیمتش اگه ایرانی چقد بود؟؟
ایران دیگه خوب می فرستند از اون رو آب:d
7 تا لانچ تایتل که یک سریش رو باید دانلود کنم.
هدیه قیمت نداره:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or