سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

joykiller360

کاربر سایت
Jun 26, 2009
525
نام
میثم صیام
سلام خدمت دوستان عزیز.
من موقعی که داشتم بازی می کردم ........ یدفه صفحه بههم ریخت( خط خطی شد مثل حاشور زدن) بعد سریع خاموشش کردم. ولی وقتی روشنش کردم E74 (یک چراغه) شد. دادم بیرو تعمیرش کردن و هم 61.ixtrem1 نصب کردن ولی وقتی آوردمش خونه یه 10-20 دقیقه بازی کردم(کال آو:مدرن2) دوباره یک چراغه شد.( تو مغازه تست کرده بودم... سالم بود)*
صاحب مغازه می گه که اشکا از آ داپتوره. از کجا بفهمم که آداپتورم خرابه؟( چون شک دارم که خراب باشه و می ترسم که از روشه 3 حوله استفاده کرده باشن )
*(در ضمن کنسولم 1 بار 3 چراغه شده بود)
کنسول: (elite 120 2007(falcon
با تشکر فراوان.

دوست عزیز اگه ارور از اداپتور بود وقتی دستگارو روشن میکردید 3 چراغ میداد.
ولی شما میفرماید که e74 ظاهر شده پس...

شما کنسولتو روشن کن بزار همینجوری روشن باشه ببنید بعد از چند دقیقه دوباره ارور میده.

Mahdi.M

کاربر سایت
Dec 21, 2006
496
نام
مهدے
با سلام... یه مشکل کوچیک! بعضا وقتی کنسول رو به صورت عمودی می ذارم چراغ سبزی که مربوط به شماره کنترلر هست (چراغ روی کنسول) خود به خود جا عوض می کنه! بین شماره 1 و 2 ! وقتی افقی می ذارم این مشکل رو نداره! مشکل کجاست؟ فکر کنم این چیپی که وظیفش تشخیص حالت عمودی و افقی برای نشون دادن چراغ هست مشکل داره!

joykiller360

کاربر سایت
Jun 26, 2009
525
نام
میثم صیام
با سلام... یه مشکل کوچیک! بعضا وقتی کنسول رو به صورت عمودی می ذارم چراغ سبزی که مربوط به شماره کنترلر هست (چراغ روی کنسول) خود به خود جا عوض می کنه! بین شماره 1 و 2 ! وقتی افقی می ذارم این مشکل رو نداره! مشکل کجاست؟ فکر کنم این چیپی که وظیفش تشخیص حالت عمودی و افقی برای نشون دادن چراغ هست مشکل داره!

سلام چیز خاصی نیست. کنسول من 2 سال اینجوری بود خودش درست شد.
جای نگرانی نیست
که بخواد بعد ها دردسر درست کنه.

Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,605
نام
alireza
دوست عزیز اگه ارور از اداپتور بود وقتی دستگارو روشن میکردید 3 چراغ میداد.
ولی شما میفرماید که e74 ظاهر شده پس...

شما کنسولتو روشن کن بزار همینجوری روشن باشه ببنید بعد از چند دقیقه دوباره ارور میده.

joykiller360

کاربر سایت
Jun 26, 2009
525
نام
میثم صیام
من وقتی دستگاهو تکون میدم یه صدایی مثل ساچمه یا پیچ میده مادربوردم هم جاسپره مشکلی داره یا نه؟
حتما موقعی که خواستن دستگاه رو ببندن یه پیچ جا تو دستگاه جا مونده.
مشکل از چیزی نیست فقط کافیه قاب رو باز کنی و یه تکونی بدی به دستگاه.

SONY1

کاربر سایت
Dec 15, 2007
178
نام
حسن
تصویر

من در حین بازی دستگاهم یه صدای جیزی داد :biggrin1: بعد تصویر پرید بعد که خاموش روشن کردم فقط صد ا داشت تصویر نبود چه قسمتی از دستگاه صدمه دیده ؟

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
من وقتی دستگاهو تکون میدم یه صدایی مثل ساچمه یا پیچ میده مادربوردم هم جاسپره مشکلی داره یا نه؟

اون صدای که مثل ساچمه شنیده میشه، مربوط به این بخش از برد کنسول هستش (تصویر زیر)

new-xbox-motherboard1.jpg

تا اونجایی که اطلاع دارم این قسمت وظیفه ی بررسی وضعیت عمودی و یا افقی بودن کنسول رو داره

P.S:
خبری هم از پیچ جا مونده نیست....

من در حین بازی دستگاهم یه صدای جیزی داد :biggrin1: بعد تصویر پرید بعد که خاموش روشن کردم فقط صد ا داشت تصویر نبود چه قسمتی از دستگاه صدمه دیده ؟

کابل تصویر و ورودی TV رو با دقت بررسی کنید...کابل تصویر دیگری رو استفاده کنید...اگر مشکل حل نشد

مشکل میتونه سخت افزاری باشه و مربوط به Chipset خروجی تصویر هستش که معروف به HANA هستش که اون از نظر BGA مشکل پیدا کرده باشه (تصویر زیر)

new-xbox-motherboard1.jpg

البته در بعضی از موارد سخت افزاری دیده شده که مشکل از GPU بوده به جای HANA

فعلاً شما همان کابل تصویر و ورودی TV رو بررسی کنید

joorab

کاربر سایت
Jul 13, 2006
212
نام
امین
سلام احتمالا جای این سوال اینجا نباشه اما خب زود رفع زحمت میکنم. من با این بازیای جدید مشکل دارم همشون با هارد اجرا نمیشن و
هی آپدیت می خوان هارد رو که در میارم اجرا میشن اما جایی برای ذخیره ندارم کنسولم هم لانچ تشریف داره یه کمکی بکنین زورم میاد مموری بخرم:cheesygri

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
سلام احتمالا جای این سوال اینجا نباشه اما خب زود رفع زحمت میکنم. من با این بازیای جدید مشکل دارم همشون با هارد اجرا نمیشن و
هی آپدیت می خوان هارد رو که در میارم اجرا میشن اما جایی برای ذخیره ندارم کنسولم هم لانچ تشریف داره یه کمکی بکنین زورم میاد مموری بخرم:cheesygri

پست اول رو بخونید....و آپدیت آفلاین کنید به آخرین ورژن داشبورد
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=23585

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
من وقتی میخوام بازی کنم میگه اپدیت کن دریوا هم ال تی کردم بازم میگه اپدیت کن ولی بدون هارد این مشکل رو نداره تازه وقتی یه هارد دیگه روی دستگاه میزارم اپدیت نمی خواد مشکل از چی هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر