سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Shayan_AC

کاربر سایت
Jun 27, 2008
215
نام
شایان
ببخشید آقا خلیل ولی فکر کنم اون لینکی که تو پروفایلم گذاشتین لینک پروفایل خودمه!
راستی من می خواستم بپرسم که فروشگاه فتحی برای این کار خوبه یا نه چون میگه با گارانتی 2 ماهه تعمیر می کنه ولی مثلا پسردایی خودم کنسولش رو برد داد پیکسل تو گیشا براش تعمیر کنه.( در مورد فروشگاهش چیزی نمی گم فقط خودتون قضاوت کنین کسی که برای فریمور کردن 30 تومن میگیره چجور آدمیه) بعد گفت که درست نمیشه بعد بردش پیش آقا طاهر تو نکست جن ولی ایشونم گفتن که پیکسل هتسینک هاشو کنده و امکان تعمیر نداره مجبور شد بفروشتش. من می ترسم همچین اتفاقی برام بیفته.
البته سوال من بیشتر اینه که این ارور 0103 اصلا قابل تعمیر هست و عمر مفید دستگاه تعمیر شده یا همون فاصله بین دو خرابی اصولا چقدره؟
راستی جایی نیست که از BGA Overflow برای تعمیر استفاده کنه؟
ممنون میشم جواب بدین.

AlirezaLesan

کاربر سایت
Aug 4, 2006
455
نام
عليرضا
سلام اقا خليل شرمنده كه باز مزاحم ميشم فكر كنم از پست هام تو چند صفحهي قبل من رو بشناسيد همونم كه دادم نكست جن بعد دو هفته 0103 داد همون طوري كه شما گفتين سفت كردن پيچ ها و راه اندازي كنسول موقتي هست بعد چند روز 2باره سه چراغ شد بعد خمير سيليكون رو عوض كردم ديگه 3 چراغ نميشه يا گاهي اوقات قفل مي كرد و شطرنجي ميشد يا گاهي بندرت اصلا وقتي روشنش ميكني تصوير نداره و يه خورده خط مياد رو صفحه ي تلويزيون كه ميگه سيگنال موجود نيست كه 1 دقيقه شورد رو بر ميدارم درست ميشه به نظر شما انجام حالت سوم replace ment اثر داره حداقل موقتا تا چند هفته منظورم تا 10-12 روز هست؟ يعني انجامش بدم؟ ريبال چي اون مشكل gpu رو رفع ميكنه ؟ يا كلا بيخيال كنسول شم؟راستي الان مشكلي نداره فعلا كار ميكنه

hulk777

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2
سلام من در حال اجرای بازی به قسمت داشبورد رفتم بعد از این کار dvd بازی یک خش بزرگ افتاد می خام بدونم چشم دستگام به رحمت رفته ولی بعد از این کار بازی دیگری درون دستگاه گذاشتم اجرا شد چشم صدمه جدی دیده به نظر شما:confused: dvd رو هم زدم شکستم

Sweeney

کاربر سایت
Mar 1, 2008
35
سلام

کنسول من ارور 0020 داده!!! , این چیه دیگه؟!:D , قابل تعمیر هست؟

وضعیت کنسول هم بدین صورت هست که اصلا فریز یا اینجور موارد نشده بود. فقط دیروز که اومدم روشن کنم در همون لحظه سه چراغ داد که بعد از کد یابی(!) متوجه شدم که 0020 هست.

Erfan-Elite

کاربر سایت
Sep 9, 2009
14
نام
Erfan
سلام به همه

من 1ماه نیست ایک باکسم رو خریدم
امروز که روشنش کردم هیچ دی وی دی ای نمی خونه فقط دی وی دی های ورباتیم رو می خونه
دی وی دی های معمولی رو یا اصلان نمیشناسه که مینویسه Open try بعضی وقتها هم که میخونه فقط می نویسه Play game ولی آیکن بازی نمیاد.وقتی هم میزنی یه 10 ثانیه ای میشه بعد این پیقم رو میده که یا دی وی دی کثیفه با دستمال نرم پاکش کن یا کنسول رو رستارت کن
دیویدی ها که یه خش ریز هم روش نیست چه برسه که کثیف باشه کنسول رو هم 10 بار خاموش و روشن کردم این مشکل حل نشده.بازم میگم فقط دیویدی های ورباتیم رو باز میکنه . مشکل چیه دوستان؟ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

مرسی عرفان

danesh

کاربر سایت
Aug 13, 2008
427
نام
دانش امیری
به توضیحات آقا خلیل اضافه بکنم که دیدن فیلم با xbox به دلیل اینکه تقریبا سنسورهای حرارتی خوب عمل نمیکنند و دور فن ثابت میماند و بعد از اینکه از فیلم خارج میشوند میتوانند از روی صدای فن ها که زیاد میشوند و باد گرمی که از پشت کنسول می آید فهمید که دیدن فیلم با 360 به هیچ عنوان توصیه نمیشود چون در دراز مدت مشکلاتی را به هم میزند

Erfan-Elite

کاربر سایت
Sep 9, 2009
14
نام
Erfan
سلام به همه

من 1ماه نیست ایک باکسم رو خریدم
امروز که روشنش کردم هیچ دی وی دی ای نمی خونه فقط دی وی دی های ورباتیم رو می خونه
دی وی دی های معمولی رو یا اصلان نمیشناسه که مینویسه Open try بعضی وقتها هم که میخونه فقط می نویسه Play game ولی آیکن بازی نمیاد.وقتی هم میزنی یه 10 ثانیه ای میشه بعد این پیقم رو میده که یا دی وی دی کثیفه با دستمال نرم پاکش کن یا کنسول رو رستارت کن
دیویدی ها که یه خش ریز هم روش نیست چه برسه که کثیف باشه کنسول رو هم 10 بار خاموش و روشن کردم این مشکل حل نشده.بازم میگم فقط دیویدی های ورباتیم رو باز میکنه . مشکل چیه دوستان؟ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

مرسی عرفان

آقا تو رو خدا یکی جواب ما رو بده
از وقتی که اینجوری شده خیلی اعصابم ریخته به هم

Erfan-Elite

کاربر سایت
Sep 9, 2009
14
نام
Erfan
ای بابا درایو نو هستش همش رو هم ایکس باکسم رو یه ماه بیشتر نیست که گرفتم
تازه اونم تو روز همش 2 ساعت بازی میکردم

حالا درایو چنده قیمتش؟

Ebr4him

کاربر سایت
Sep 18, 2007
15
من یه سوال داشتم اما نمیدونم اینجا جاش هست بپرسم یانه؟!! میخواستم بدونم دستگاه های جدید با مادر برد جاسپر باز هم مشکلات قبلیرو دارن؟ یا نه؟ یعنی باز هم 3چراغ میشن؟ یا Errorهای مختلف میدن؟!!!

mehrdadk-jam

کاربر سایت
Aug 15, 2008
59
من یه سوال داشتم اما نمیدونم اینجا جاش هست بپرسم یانه؟!! میخواستم بدونم دستگاه های جدید با مادر برد جاسپر باز هم مشکلات قبلیرو دارن؟ یا نه؟ یعنی باز هم 3چراغ میشن؟ یا Errorهای مختلف میدن؟!!!

از بچه های سایت که مورد سه چراغه بحرانی نداشتیم/
تا اونجایی که من میدونم یه مورد بود که در اثر نوسان برق سه چراغه شد ولی بعدش درست شد بدون تعمیر
چند مورد هم با لنز درایو مشکل پیدا کردن که اونم مسئله حیاتی نبوده/
در کل مشکلات جزئی و قابل جبران بوده
البته همه میدونن که برای بازی با Xbox360 باید تعادل رو حفظ کنید و خیلی خوره بازی در نیارید.
اگر کسی اطلاعات بیشتر داره هم بگه ...

Ebr4him

کاربر سایت
Sep 18, 2007
15
از بچه های سایت که مورد سه چراغه بحرانی نداشتیم/
تا اونجایی که من میدونم یه مورد بود که در اثر نوسان برق سه چراغه شد ولی بعدش درست شد بدون تعمیر
چند مورد هم با لنز درایو مشکل پیدا کردن که اونم مسئله حیاتی نبوده/
در کل مشکلات جزئی و قابل جبران بوده
البته همه میدونن که برای بازی با Xbox360 باید تعادل رو حفظ کنید و خیلی خوره بازی در نیارید.
اگر کسی اطلاعات بیشتر داره هم بگه ...

بله در مورد حفظ تعادل موافقم!!! من روزی 1 ساعت بیشتر بازی نمیکنم، حتی شده چند روز اصلا بازی نکنم!

AlirezaLesan

کاربر سایت
Aug 4, 2006
455
نام
عليرضا
سلام كنسول روباز كردم درستش كنم خمير سيليكون رو هم عوض كنم اما حالا ديگه وقتي كنسول رو روشن مي كني پاور قرمز ميشه و 0001 ميده چه جوري درست ميشه ؟ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر