سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
با سلام خدمت اساتید و دوستان گرامی.
من تازگی یه دستگاه Arcade خریدم با مادربرد jasper .
روی دو بازی Evile 5 و PES 2009 تصویرش پرش داره.
دستگاه با کابل HDMI به LCD وصله .
با DVD های دیگه از این دو بازی دستگاه رئ امتحان کردم ولی باز همین مشکل رو داره.
نمیدونم چیکارش کنم اگه لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم.
با تشکر

چندتا کار بکنید ...

تمام فیش را چک و محکم کنید ، به خصوص HDMI ...

شما گفتید با DVD های دیگه هم تست کردید ولی در مورد بازی های دیگه چی؟

اگر بازی های دیگه درست هستند در مورد این بازی ها از شرکتی همچون NextGen بازی بخرید ...

نباید مشکله حادی باشه چون داشبورد جدید همانطور که همیشه گفتم سنگین هست و در مورد لایو نیاز به سرعت بالا داره ...

alishark

کاربر سایت
Jul 10, 2008
38
نام
علی
http://rapidshare.com/files/217883198/Xplorer360.rar.html
از نرم افزار مخصوص 120 استفاده بکن و البته هارد من هم با وصل شدن به کامپیوتر دیگر توسط دستگاه شناسایی نشد ولی چون backup رو داشتم روی یک هارد دیگر ریختم مشکل حل شد اون هارد رو هم با کامپیوتر فرمت کردم که فعلا روی pc باشد
سلام ببخشید باید از کجا کابل وصل شدن هارد 360 به کامپیوتر رو خرید؟

Ashkan84

کاربر سایت
Sep 19, 2008
460
یه سئوال از دوستانی که کنسول رو با hdmi وصل کردن .
تا حالا 2 بار برام اتفاق افتد (تو یک ماهی که
w2261v خریدم ) که 360 روشن شدنی صدا نداشتم مجبور شدم کنسولو reset کنم.
تا حالا واسه کسی اتفاق افتاده .

مشکل نداشتن صدا از مانیتوره.

هر وقت دیدی صدا نداری از بغل مانیتور بزن DVI بعدش برگردون HDMI درست میشه .

QuintUS

کاربر سایت
Nov 10, 2007
76
من 360 پارسال خراب شد بردم تعمیر طرف بعد 2 3 ماه گفت تعمیر نمیشه مینش سوخته.اگه مین سوخته باشه میشه درستش کرد(مین عوض کنم یا راه دیگه)؟کلا بالاتری قیمت تعمیرش چقدر 360؟مین هم لانچ هست.ممنون میشم جوابمو بدین

o_afsharipoor

کاربر سایت
Jan 3, 2008
66
من یه مشکل عجیب دارم
یه آرکید جاسپر دارم که با کابل av راحت تصویر میده ولی وقتی به hdmi وصل میکنم میگه سینگال دریافت نشده. در حالی که وقتی ps3 یا xbox 360 uc بهش وصل میکنم راحت تصویر رو میگیرم ولی این آرکید جاسپر پال اصلا سینگال نمیده !!!
مشکل از hdmi دستگاه هست؟ چون من تا حالا از hdmi دستگاه استفاده نکرده بودم

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
منکه این 360 خرابم رو دادم خیالم راحت شد یه ps3 خریدم خیال خودم رو راحت کردم این مشکلات 360 هم نا تموم هست هم من وهم پسر عموم ضربه خوردیم که 360 خریدیم

mld

کاربر سایت
Apr 10, 2008
120
نام
milad
دوستان دو تا سوال ذاشتمم 1.وقتی360 روشنش میکنم ده دقیقه اول یه بویی از کنسول میاد میخواستم بدونم که طبیعی یا نه2.چطور باید دستگاه رو ریست کنم برای تعویض بازی

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
منکه این 360 خرابم رو دادم خیالم راحت شد یه ps3 خریدم خیال خودم رو راحت کردم این مشکلات 360 هم نا تموم هست هم من وهم پسر عموم ضربه خوردیم که 360 خریدیم

دوست عزیز نیازی نبود که شما این پست رو اینجا بدید ، اینکه شما ضربه خوردید یا نه به خودتون ربط داره نه کس دیگه . ضمنا کنسول من امروز دقیقا دو ساله که داره کار میکنه و ساخت 2006 و بورد لانچه پس چرا من ضربه نخوردم . هر وسیله الکترونیکی امکان خرابی داره پس بهتره پستهای بی محتوا و بی مورد ندید .
در ضمن با خرید ps3 خیالتون راحت میشه ولی جیبتون ناراحت .

دوستان دو تا سوال ذاشتمم 1.وقتی360 روشنش میکنم ده دقیقه اول یه بویی از کنسول میاد میخواستم بدونم که طبیعی یا نه2.چطور باید دستگاه رو ریست کنم برای تعویض بازی

اگه کنسولتونو تازه خریدید که کاملا طبیعیه ولی اگه خیلی وقته که استفاده میکنید میتونه نشونه بدی باشه .ریست یعنی چی؟!!! شما باید برگردی توی داشبورد و دیکس رو عوض کنی .

آخرین ویرایش:

FARAVARTISH

کاربر سایت
Feb 25, 2009
150
نام
از همین اسما
مشکل

سلام
من ایکس باکس آرکید جی دارم با برد فالکون. از بین بازی هایی که خریدم دو تاش که پلی باکس بوده با یک مشکل عجیبی مواجه می شن. یعنی وقتی دیسک رو می زارم تو دستگاه به عنوان یک دی وی دی فیلم می شناسه و وقتی که می زنم بره تو بازی آرم ایکس باکس میاد و محیط اجرای فیلم. که البته هیچ چیزی هم اجرا نمی شه. جالب اینجاست که هر دو بازی رو دوستانم راحت اجرا کردن.
کسی نمی دونه چرا دیسک ها اینطوری می شن.
پیشاپیش هر کس جواب بده ممنونشم.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
کلا بازی های پلی باکس دور چرخش موتور درایو رو زیاد میکنه و کم کم لنز دستگاه رو منفجر میکنه!!!

روز اول اشتباه کردی،پلی باکی رو گرفتی!!!
البته دیسکاش هم کم کم از کار می افتن.

شانس بیاری دیسکاش خراب شده باشن،وگرنه یا باید درایوت رو تنظیم یا تعویض لنز کنی !!

البته با دوتا بازی اتفاق خاصی نمیفته یکمی لنزت ضعیف میشه که بعدا میفهمی نباید از روز اول پلی باکس میگرفتی!!!:biggrin1:

-سعی کن دیگه پلی باکس نگیری و این دوتا دیسک + هر چی پلی باکس داری استفاده نکنی!!!

در ضمن با خرید ps3 خیالتون راحت میشه ولی جیبتون ناراحت .
نمیدونم شانس منه یا اینکه مشکل از جای دیگس
اتفاقات بدی برای PS3های که دیدم افتاده(البته بازم لنز و ابتیک بازی بوده)
البته اینم به خاطر فیلم های بلو ری هست که
خریدن فامیلامون -کیفیت پایین(از همینایی که بهش اشانتیونی میگن):biggrin1::biggrin1::biggrin1:(سر همین خیلی میترسم- البت سر خریدن دستگاه دسته دوم-وگرنه ...)

وگرنه جواب میده -اگه پولش باشه خوبه- ولی اگه حرفه ای باشی و به ریز توین نکات توجه کنی نه!!!
اگه بازی انحصاری خوب میخوای اره!!

خلاصه اینجا جاش نیست ،پول حرف اول رو میزنه:biggrin1:

FARAVARTISH

کاربر سایت
Feb 25, 2009
150
نام
از همین اسما
سلام
ای بابا یکی می گه پلی باکس خوبه و یکی دیگه می گه بده.
من ایکس باکسم رو 5 ماه نمی شه خریدم. (البته فکر کنم!) یعنی سه سوت لنزش ضعیف شد؟! بعد تازه وقتی لنز ضعیف بشه ارور می ده که دیسک رو تمیز کن. اما مال من دیسک رو از همون اول به عنوان یک PLAY DVD می شناسه.

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
سلام
من ایکس باکسم رو 5 ماه نمی شه خریدم. (البته فکر کنم!) یعنی سه سوت لنزش ضعیف شد؟! بعد تازه وقتی لنز ضعیف بشه ارور می ده که دیسک رو تمیز کن. اما مال من دیسک رو از همون اول به عنوان یک PLAY DVD می شناسه.

PlayBox ضعیف ترین نوع دیسک و خرب ترین بین اونها می باشد ... همانطور که از قیمتشون مشخصه این نوع دیسک ها در مقایسه با بقیه ضعیف تر هستند و به مرور زمان لنز درایو را ضعیف می کنه ...

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
سلام
از Verbatim یا Aone میتونی استفاده کنی.

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام
من ایکس باکس آرکید جی دارم با برد فالکون. از بین بازی هایی که خریدم دو تاش که پلی باکس بوده با یک مشکل عجیبی مواجه می شن. یعنی وقتی دیسک رو می زارم تو دستگاه به عنوان یک دی وی دی فیلم می شناسه و وقتی که می زنم بره تو بازی آرم ایکس باکس میاد و محیط اجرای فیلم. که البته هیچ چیزی هم اجرا نمی شه. جالب اینجاست که هر دو بازی رو دوستانم راحت اجرا کردن.
کسی نمی دونه چرا دیسک ها اینطوری می شن.
پیشاپیش هر کس جواب بده ممنونشم.

فکر میکنم بازی ها Stealth نبودن که اینطوری اجرا شدن. دستگاه دوستاتون هم احتمالا iXtreme نبودن که تونستن این بازی هارو اجرا کنن. معمولا بازی های قدیمی این مشکل رو دارن.

King-x360

کاربر سایت
Dec 15, 2006
517
نام
بهزاد
متاسفانه بارها گفته شده که دیسم های پلی باکس باعث ضعیف شدن و آسیب رساندن به لنز میشن و هیچ خوبی هم ندارن با این حال بعضی از دوستان باز هم از این دیسک های بی کیفیت استفاده میکنن
البته الان دیگه شما میتونید بازی رو روی هارد کنسول نصب کنید و دیگه کاری به دیسک هم نداره;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر