سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
من تا همین 1ماه پیش از دیسکهای aeon استفاده میکردم ولی جدیدا ورباتیم استفاده میکنم اما امروز که خواستم بازیهایی که روی aeon هستن رو اجرا کنم پیغام unreadable disc میداد:((البته تمام بازیهایی که روی aeon هست رو اجرا نمیکنه):mad: ولی بازیهایی که روی ورباتیم هستن رو بدون هیچ مشکلی اجرا میکنه اشکال از چیه؟;):confused:
دستگاه هم مدل core 2005 هستش.:biggrin1:

حتما که نباید اخر پستم بنویسم:تورو خدا-جون هر کی دوست داری-التماس میکنم و.......:mad:
یکی نیست جواب مارو هم بده:confused::evil:

دسته من یک مشکلی پیدا کرده.بعد از مدتی بازی کردن(حدود یک ساعت) ارتباطش با کنسول قطع میشه و باید دوباره دکمه وسط دسته را بزنم تا دوباره وصل بشود.در ضمن باتری دسته هم تنها یک خانه کمتر از پر است.کسی می تونه به من کمک کنه؟

با تشکر
به احتمال زیاد باتری کم هست.به اون خطوط اعتماد نکن.;)

حتما که نباید اخر پستم بنویسم:تورو خدا-جون هر کی دوست داری-التماس میکنم و.......:mad:
یکی نیست جواب مارو هم بده:confused::evil:

بهترین dvd ورباتیم است بنابراین مشکلات ضعیف شدن لنز را نشان نمیدهد

بهتر است لنز شما سرویس شود نه تنظیم تا مشکلتان بر طرف شود

Maniac Gamer
دوست عزیز بدترین dvd برای درایو لایتون همان مالزی است چون دور موتور را بالا میبرد وامکان صدمه دیدن لنز یا شکستن بازی داخل درایو پیش می آید

بهترین باتری هم همان باتری است که روی دستگاه های halo edition بود که تا یک هفته بدون شارژ جواب میدهد البته با 8 ساعت بازی در طول روز

سلام دوستان
یک درخواست دارم اگه میشه یکم سریع جواب منو بدید ممنون میشم
من بازیه guitar hero metallica رو گرفتم ولی وقتی میخوام وارد بازی بشم لوگوی 360 میاد و اونو عین موقعی که فیلم تو دستگاه میزاریم میخونه
از فروشنده ی بازی سوال کردم گفت ورژن i xtream دستگاه پایینه
مدل درایو کنسولم هم hitachi هستش....به نظر شما اشکال از دستگاه هستش؟
میشه کسی لینک i xtream 1.4 یا 1.5 رو برای درایو هیتاچی بده ممنون میشم
کسی نیست جواب بده؟؟؟
باید درایو رو عوض کنم یا تنظیم کنم؟

Maniac Gamer
دوست عزیز بدترین dvd برای درایو لایتون همان مالزی است چون دور موتور را بالا میبرد وامکان صدمه دیدن لنز یا شکستن بازی داخل درایو پیش می آید

سلام دوست عزیز...
ممنون که منو مطلع کردی....
دقیقا همونطور که گفتی موقعی که dvd مالزی رو گذاشتم تو درایو ، با یه سرعتی شروع به چرخیدن کرد که گفتم الان کنسول از جو خارج میشه.... یه صدای خرخر بدجوری هم داد...
حالا به نظر شما لنز مشکلی پیدا کرده...؟؟؟!!!... یا فقط اتفاقی اون دو دفعه اومده بیرون...؟؟؟
چون دیروز حدود 4 ساعت Halo3 بازی کردم و خدا رو شکر آخ نگفت و از بازی نیومد بیرون...:smile:
از یکی دیگه از دوستان هم شنیدم که گفت این مشکل (از بازی بیرون اومدن) بعضی مواقع روی Lite-On پیش میاد و یه چیزه معمولیه.... نظر شما چیه...؟؟؟!!!
بازم مرسی....:)

لایتون به مدل dvd حساس است
بهتر است از dvd های ورباتیم و t-gate استفاده بکنید بقیه مدل ها با دیگر درایوها مشکل ندارند فقط با لایتون مثل data life که با قیمت زیر 1000 تومان به فروش میرسد
دوستتان درست گفتند این امر در لایتون معمولی است بهتر است روی هارد بریزید
دارم روی روشی کار میکنم که روی دستگاه های آرکید هارد 120 داخلی بگذارم
sata3_engadget_howto.jpg

satahd-mb_engadget_howto.jpg

این هم عکس هاش

لایتون به مدل dvd حساس است
بهتر است از dvd های ورباتیم و t-gate استفاده بکنید بقیه مدل ها با دیگر درایوها مشکل ندارند فقط با لایتون مثل data life که با قیمت زیر 1000 تومان به فروش میرسد
دوستتان درست گفتند این امر در لایتون معمولی است بهتر است روی هارد بریزید
دارم روی روشی کار میکنم که روی دستگاه های آرکید هارد 120 داخلی بگذارم

ممنون...
من از dvd های فیلیپس وست گیم استفاده میکنم....
یه بار گفتم چرا رو dvd ها عکس چاپ نمیکنین...؟؟؟
گفت چاپ عکس وزن dvd رو چند گرم زیاد میکنه و برای لنز ضرر داره....!!!
حالا به نظر شما درست گفته یا چون میخواستن چاپ نکنن یه چیزی پرونده و خالی بسته...؟؟؟!!!
اینو پرسیدم چون اینطور که شنیدم رو dvd های ورباتیم و تی-گیت عکس داره.... خواستم بپرسم که مطمئن بشم.... فکر کنم بهترین جا برای خرید ورباتیم و تی-گیت نکست جن باشه.... درسته...؟؟؟
بازم مرسی از راهنمایی های خوبت.....:)
امیدوارم تو کاری که میکنی موفق باشی.............;)

ایکس باکس من وقتی به تلویزیون وصلش میکنم صدا میاد اما تصویر نمیاد کابلش رو هم عوض کردم یه مدت درست شد اما بعدش تصویر تار میشه بعضی وقتا الان هم که صدا میاد اما صفحه سیاه هست و تصویر نمیاد مدل ایکس باکس من هم پرمیوم 20 گیگ هست یو سی هم هست در ضمن میدونم که کابلش یه دگمه داره که برای اچ دی هست اما برای من مطمعن هستم که ایراد از کابل نیست و ایراد از ایکس باکس هست نمیدمنم چه قطعه ای ایراد داره من را راهنمایی کنید در ضمن درایو ایکس باکس من هم توشیبا سامسونگ میباشد 2 سال پیش هم خریدم تو رو خدا من را راهنمایی کنید به نظر شما چقدر هزینه داره برای تعمیر؟

مشکل با مانیتور

سلام
دوستان من وقتی دستگاهمو با کابل VGA به مانیتور SAMSUNG SyncMAster Cw1931 وصل میکنم مانیتور روشن نمیشه(یعنی تو Standby میمونه ولی Xbox روشنه و صحیح و سالم کار میکنه:((.
به نظرتون مشکل بجزکابل ممکنه از چی باشه؟
کسی مانیتور سامسونگ داره که تست کرده باشه شاید مشکل از مانیتورمه؟؟؟

کسی نیست جواب بده؟؟؟
باید درایو رو عوض کنم یا تنظیم کنم؟

باید IXtremeجدید بریزی
تا درست بشه تا الان 1.5.1 اومده که کارت رو راه میندازه
یا خودت بکن یا بده بچه های سایت یا فروشگاههایی مثل نکس جن:biggrin1:
http://bazicenter.com/forums/showthread.php?t=2367&page=65

برو تو لینک بالا اونجا بهت کمک میکنند

دوستان یه مشکلی برای من پیش اومده هارد ایکس باکسمو به PC وصل کردم و وقتی که دوباره گذاشتمش روی ایکس باکس دیگه شناساییش نکرد!
حالا باید چی کار کنم؟
مشکل از کجاست؟
لطفا زودتر جواب بدید دارم سکته میکنم :((:((:((:((:((:((:((:((

سلام دوستان كنسول من اركيده فالكون بود 9 ماه پيش گرفتم تاريخ ساختشم 4/2008 بود اصلا مشكل گرمايي نداشت زياد هم باهاش بازي نميكردم تا اينكه سره geow2چند بار فريز كرد تصوير هم به هم نريخت چند بار ريستارت كردم و بعد 3 چراغ شد با اروره 0020 مي خواستم بدونم اگه بدم تعمير بعدش درست كار ميكنه البته نمي خوام خيلي ازش كار بكشم يا باز زود 3 چراغ ميشه راستي محيطي كه 360 رو گذاشته بودم پر گردوخاك بود ميتونه واسه اين بوده ياشه؟ ممنون

سلام همگی:
چند روزه این ایکس باکسم رو به تی وی وصل میکنم صفحه بهم میریزه.یعنی یه حاله ی قرمز یا سبز بعضی جاهای صفحه رو میگیره.دو سه بار هم که روشن کردم تصویر نیومد.بعد که هم تی وی رو و هم 360 رو خاموش کردم اومد.مشکل چیه؟داره 3 چراغ میشه؟:(آخه زیاد هم باهاش کار نکردم؟:confused:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or