سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

timemachine2029

کاربر سایت
May 18, 2008
543
نام
......................
6

سلام دوستان یه سوال داشتم من ارکید جاسپر رو که خریدم بعضی اوقات (یک بار در 20 بار) وقتی لوگوی xbox بالا میاد واسه حدود نیم ثانیه صفحه شطرنجی میشه بعدشم درست میشه.

اشکالی چیزی داره یا عادیه؟؟؟؟
ممنون اگه زود جواب بدین

از این به بعد خواستی کنسول بخری حضوری خرید کن و تست شده تحویل بگیر که دیگه از این مشکل ها برات پیش نیاد;)

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,806
نام
مراد حلیمی
شما توی چندین سایت این مشکل را گفتید ! ولی فعلا توی ایران مورد دیگه ای دیده نشده و این استثنا هستش ...

با آمارهای رسمی می شه درباره چاسپر نظر داد ...

بی خودی تاپیک را شلوغ نکنید !

دوست عزیز من تاپیک رو شلوغ نکردم من مشکل خودم رو مطرح کردم و همه هم لطف کردن کمک کردن اگه قراره سوالمونو نپرسیم تا احیانا کسی نگران نشه یا نترسه اونوقت این تاپیک به چه دردی میخوره؟؟؟؟؟

حالا اصلا از کجا میدونی که نو بوده و 1 ساعت هم کار نکرده؟!خدای نکرده به کسی توهین نمیکنم.ولی بعضی نامردا پیدا میشن که دستگاه چند سال کار کرده رو به جای نو میفروشن.قابشو عوض میکنن و...
به هر حال انشالله درست بشه.

دوست عزیز شما راس میگی ولی من از فروشنده های همین bc گرفتم که همه قبولشون دارن

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
اگه مورد از دستگاه باشه اقا مجید برات عوض میکنه-
بهش یک زنگ بزن- مشکلت حل میشه- الکی نمیخواد از کسی سوال کنی:biggrin1:
تا مجید رو داری غم نداری:love:
تو تاپیکش رو هم بخون- دستگاهی بوده برای کسی فرستاده مشکل داشته-
گفته یا پولت رو میدم-یا دستگاه جدید:-"خیالت راحت باشه

joopiter

کاربر سایت
Jun 28, 2006
58
نام
آرش
سلام
من ایکس باکسمو با کابلvga احتمالا تقلبی چون فلزش زرد رنگ است به مونیتور وصل کردم

من در حال بازی کردن بودم که ناگهان تصویرم دچار افت کیفیت شد و یک حالت مثلا بصورت 16 bit پیدا کرد
بعد از یک مدت خوب شد و دویاره خراب شد البته در این بین یکم با سیم کابل vga هم ور رفتم
دوباره خراب شد واز بازی بیرون اومدم محیط داشبوردمم خراب و بی کیفیت بود باز هم یک لحظه خوب شد و دوباره خراب که تصمیم گرفتم کنسول رو خاموش و روشن کنم!!!
بعد از روشن کردن کنسول دیگه تصویر نمیاد و مونیتور سیاه است
ولی دستگاه کارش را میکند و صدا هم میاد
مونیتور هم سالمه

حال 2 حالت داره؟؟
یا کابلم خراب شده؟
یا اینکه ایا این امکان دارد که پردازشگر گرافیکی کنسول بسوزد ولی کنسول کار کند ولی بدون تصویر ؟

لطفا راهنمایی کنید

در ضمن در این بین هیچ گونه اروری هم نداد

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
من تا همین 1ماه پیش از دیسکهای aeon استفاده میکردم ولی جدیدا ورباتیم استفاده میکنم اما امروز که خواستم بازیهایی که روی aeon هستن رو اجرا کنم پیغام unreadable disc میداد:((البته تمام بازیهایی که روی aeon هست رو اجرا نمیکنه):mad: ولی بازیهایی که روی ورباتیم هستن رو بدون هیچ مشکلی اجرا میکنه اشکال از چیه؟;):confused:
دستگاه هم مدل core 2005 هستش.:biggrin1:

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
سلام دوستان
یک درخواست دارم اه میشه یکم سریع جواب منو بدید ممنون میشم
من بازیه guitar hero metallica رو پرفتم ولی وقتی میخوام وارد بازی بشم لوگوی 360 میاد
از فروشنده ی بازی سوال کردم گفت ورژن i extream دستگاه پایینه
مدل درایو کنسولم هم hitachi هستش....به نظر شما اشکال از دستگاه هستش؟
میشه کسی لینک i xtream 1.4 یا 1.5 رو برای درایو هیتاچی بده ممنون میشم

AlirezaLesan

کاربر سایت
Aug 4, 2006
455
نام
عليرضا
من يك اركيده فالكون دارم كه 9 ماه باش كار ميكنم مشكل حرارتي نداشت زيادم باش كار نمي كردم تا اينكه امروز صبح 3 چراغ شد و اصلا تصوير نمياد ارور0020 م هست وقتي روشن كردم اينطوري شد چيكار كنم؟

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
نوشته شده توسط joopiter:
من در حال بازی کردن بودم که ناگهان تصویرم دچار افت کیفیت شد و یک حالت مثلا بصورت 16 bit پیدا کرد
بعد از یک مدت خوب شد و دویاره خراب شد البته در این بین یکم با سیم کابل vga هم ور رفتم
دوباره خراب شد واز بازی بیرون اومدم محیط داشبوردمم خراب و بی کیفیت بود باز هم یک لحظه خوب شد و دوباره خراب که تصمیم گرفتم کنسول رو خاموش و روشن کنم!!!
بعد از روشن کردن کنسول دیگه تصویر نمیاد و مونیتور سیاه است
ولی دستگاه کارش را میکند و صدا هم میاد
مونیتور هم سالمه
روی یه تلوزینو امتحان کردی؟اگر رو تلوزیون هم اینجوریه gpu دستگاه مشکل پیدا کرده.

[=Mr.bossQUOTE]من تا همین 1ماه پیش از دیسکهای aeon استفاده میکردم ولی جدیدا ورباتیم استفاده میکنم اما امروز که خواستم بازیهایی که روی aeon هستن رو اجرا کنم پیغام unreadable disc میدادالبته تمام بازیهایی که روی aeon هست رو اجرا نمیکنه) ولی بازیهایی که روی ورباتیم هستن رو بدون هیچ مشکلی اجرا میکنه اشکال از چیه؟[/QUOTE]

اشکال از درایوته دیگه.اگر اشتباه نکنم دیسکهای aeon کیفیت خوبی ندارند.

نوشته شده توسط AlirezaLesan:
من يك اركيده فالكون دارم كه 9 ماه باش كار ميكنم مشكل حرارتي نداشت زيادم باش كار نمي كردم تا اينكه امروز صبح 3 چراغ شد و اصلا تصوير نمياد ارور0020 م هست وقتي روشن كردم اينطوري شد چيكار كنم؟

بده تعمیر،کار دیگه ای هم میتونی بکنی؟

mehrdadk-jam

کاربر سایت
Aug 15, 2008
59
مشکل نداشتن تصویر با کابل HDMI to HDMI

دوستان من Xbox ام Arcade جاسپره و با کابل HDMI to HDMI به تلویزیون وصل کرده بودمش همه چیز عالی بود تا دیروز که خواستم با کابل HDMI to DVI به مونیتور وصلش کنم نتیجه اش هم شد تصویر افتضاح زیر که پر از نویز هم هست(جالبه بدونین فرکانس مونیتور شده بود 33هرتز)
1.jpg

2.jpg

3.jpg

بعد از اینکه از مونیتور جداش کردم وقتی سعی کردم مجددا به TV با کابل HDMI to HDMI وصلش کنم روشن میشه ولی دیگه تصویر نداد البته با کابل Composite AV تصویر میاد ولی چه فایده کیفیت PS2!!! راستی مونیتورم SAMSUNG CW1931 و تلویزیونمم Panasonic 42-PV80 هست کابل هم سالمه
من حتی اینترنتم زیر و رو کردم تو سایت مایکروسافت یه روش برای Output Reset گفته بود(نگه داشتن کلید Y به همراه RT با دسته اول و بدون سیدی)که اون کارم کردم دستگاه ریست میشه ولی همچنان از خروجی HDMI تصویری نمیاد.
اگه دوستان نظر یا پیشنهادی دارن خوشحال میشم بگن و پیشاپیش ممنونم چون حسابی حالمو گرفته:((

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,778
نام
مارشال
دوستان سلام...
یه سوال برام پیش اومده...
راستش من الان 14 روزی هست که 360 گرفتم... از آقا مجید گل هم گرفتم.... آقا مجید اگه میخونی به داد ما برس.... تا 10 روز اول راحت بازی میکردم و مشکلی نبود... ولی روز دهم یکی از دوستام بازی Golden Axe رو بهم داد که روی این dvd های مالزی (همون که روز نوشته PlayBox) بود... وقتی dvd رو گذاشتم تو دستگاه یه صدای خرخر داد و یه لحظه تصویر سیاه شد که فکر کردم رفت تو بازی.... ولی بعدش یه ارور داد که سه خط اولش نوشته بود...:
The disk is unreadable
please clean the disk
restart the console
و یه سری چیزه دیگه پایینش نوشته بود... با خودم گفتم لابد خرابه...
ولی فرداش وسط بازی Fifa09 باز هم همین ارور رو داد و امروز هم وسط Resident Evil 5 این ارور رو داد از بازی اومد بیرون.... یعنی در واقع باید ok میکردم و میومد بیرون....
میخواستم بپرسم مشکل از چیه....؟؟؟
اتفاقی اینجوری شده یا مشکل جدی داره....؟؟؟؟
ممنون میشم کمک کنید.... مرسی...

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
Maniac Gamer
شاید از دیسکهات باشه،یه نوع دیگه امتحان کن اگر همینطوریه درایوت مشکل پیدا کرده.هزار دفعه گفته شد که از دیسکهای مالزی استفاده نکنید.

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,778
نام
مارشال
Maniac Gamer
شاید از دیسکهات باشه،یه نوع دیگه امتحان کن اگر همینطوریه درایوت مشکل پیدا کرده.هزار دفعه گفته شد که از دیسکهای مالزی استفاده نکنید.

سلام...
دیسک های دیگه ای که دارم PHILIPS هست و از وست گیم میگیرم...
به غیر از اون دیسک مالزی که گذاشتم، بقیه ی بازی هایی که گذاشتم همش فیلیپس بوده و دوبار اون مشکل پیش اومده.... هم تو فیفا09 هم تو اویل5.....:(
حالا شما میگی چی کار کنم...؟؟؟!!!...:confused:
راه درست شدنش چیه...؟؟؟!!!...:((
لطفا کمک کنید...
مرسی...

Bianconeri

کاربر سایت
Feb 25, 2008
611
نام
مهران
دسته من یک مشکلی پیدا کرده.بعد از مدتی بازی کردن(حدود یک ساعت) ارتباطش با کنسول قطع میشه و باید دوباره دکمه وسط دسته را بزنم تا دوباره وصل بشود.در ضمن باتری دسته هم تنها یک خانه کمتر از پر است.کسی می تونه به من کمک کنه؟

با تشکر

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,778
نام
مارشال
درایو شما اگر لایتون باشد از این جور مشکلات دارید روی هارد بریزید بعد بازی بکنید

بله Lite-On هست ولی من آرکید دارم و هارد ندارم....(البته شاید بعدا بگیرم ولی فعلا...:()
منظور شما اینه که این مشکلات رو Lite-On طبیعیه..؟؟؟!!!
یعنی اگه اون دیسک مالزی رو هم نمیذاشتم ممکن بود اینجوری بشه...؟؟؟!!!
آخه حدود 10 روز بدون این مشکل بازی کردم و دقیقا بعد از اونکه اون دیسک مالزی رو گذاشتم اینجوری شد....
حالا چی کار کنم...؟؟؟!!!
البته این مشکل بعضی وقت ها پیش میاد و مثلا بعد از 3-4 ساعت بازی این مشکل پیش میاد... تازه بازم یه وقتایی... نه همیشه... مثلا امروز حدود 3 ساعت فیفا09 بازی کردم و اتفاقی نیفتاد و به خوشی و سلامتی از بازی اومدم بیرون....
حالا به نظر شما چی کار کنم بهتره...؟؟؟!!!
ایرادش جدیه یا نه...؟؟؟!!!
بازم ممنون...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر