سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Amir_808

کاربر سایت
Sep 18, 2009
11
سلام و خسته نباشید
مدل کنسولم slim lt3
بازی Thewitcher2 را که شامل 2 DVD است را دانلود کرده و هردو را به روش burner max رایت کردم. DVD اول را به اتمام رساندم و برای ادامه بازی DVD دوم را قرار دادم که بعد از دیدن دموی اول DVD دوم بازی، ذر هنگام لودینگ و ورود به بازی ، بازی گیر کرده و به صفحه home دستگاه و یا کنسول میرود .
دستگاه رو هم اپدیت کردم که بازی waxch dog را بدون مشکل اجرا کردم.
لطفا بگید مشکلم در کجاست؟
ایا بد رایت کردم؟ که در این صورت باید DVD اول هم نباید اجرا میشد!
یا DVD دوم را که دانلود کردم مشکل داشته که در این صورت نسخه سالمش رو برام قرار بدید و یا کلا مشکل دیگه ای هست؟

ممنون

mrcback

کاربر سایت
Dec 26, 2014
1
با دورد و احترام بنده یه ایکس باکس دست دوم با مشخصات هارد 120 گیگ و دسته اصلی خریدم و چند تا سوال برام پیش اومده ممنون میشم راهنماییم کنید با تشکر
از کجا باید تشخیص بدم که ایکس باکس هک
شده اگه بازی های کپی شده را اجرا کنه یعنی هک شده ؟؟
تاریخ ساخت دستگاه 2009/11/1 یعنی میشه سری جاسپر درسته چون بعد کلی تحقیق تو گوگول به این نتیجه رسیدم که جاسپر چون 12v dc ,12 ,1A اینو از پشت دستگاه خوندم ایا با این مشخصات شامل برد جاسپر میشه یا نه ؟؟ یه سوال دیگه هم دارم اگه با دکمه ایجکت (باز و بسته شدن درایو ) دستگاه روشن بشه شامل LT3 میشه یا نه ؟؟ یا راه دیگه ای هم برای شناسایی lt3 وجود داره ممنون میشم راهنمایی کنید و اخرین سوالم اینه اگه این اطلاعاتی که گفتم درست باشه و داشبورد دستگاه ابدیت کنم مشکلی واسه LT3 و هک شدنش به وجود نمیاره اصلا چه تاثیری رو دستگاه میذاره اگه داشبورد ابدیت کنم ماله من اینه2.0.16537.0 و اخرین ابدیت هم2.0.17150.0 اخرین سوالم اینه اگه بازی انلاین بکنم بن میشم یا نه بعضی ها میگن هارد از کار میوفته و باید از روش lt3 plus اینکارو انجام بدی تا بتونی انلاین باشی و ایا با نت 2 مگ مغابرات میشه انلاین بازی کرد لک و خش نداره ارزش داره اصلا ؟؟ و بهترین روش برای گرفتن گلد یه ماهه چیه مسیر هند جواب میده الان یا نه شرمنده این همه وسوال پرسیدم ممنون میشم راهنماییم کنید با تشکر فراوان از همه دوستان خوب سایت

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
با دورد و احترام بنده یه ایکس باکس دست دوم با مشخصات هارد 120 گیگ و دسته اصلی خریدم و چند تا سوال برام پیش اومده ممنون میشم راهنماییم کنید با تشکر
از کجا باید تشخیص بدم که ایکس باکس هک
شده اگه بازی های کپی شده را اجرا کنه یعنی هک شده ؟؟
تاریخ ساخت دستگاه 2009/11/1 یعنی میشه سری جاسپر درسته چون بعد کلی تحقیق تو گوگول به این نتیجه رسیدم که جاسپر چون 12v dc ,12 ,1A اینو از پشت دستگاه خوندم ایا با این مشخصات شامل برد جاسپر میشه یا نه ؟؟ یه سوال دیگه هم دارم اگه با دکمه ایجکت (باز و بسته شدن درایو ) دستگاه روشن بشه شامل LT3 میشه یا نه ؟؟ یا راه دیگه ای هم برای شناسایی lt3 وجود داره ممنون میشم راهنمایی کنید و اخرین سوالم اینه اگه این اطلاعاتی که گفتم درست باشه و داشبورد دستگاه ابدیت کنم مشکلی واسه LT3 و هک شدنش به وجود نمیاره اصلا چه تاثیری رو دستگاه میذاره اگه داشبورد ابدیت کنم ماله من اینه2.0.16537.0 و اخرین ابدیت هم2.0.17150.0 اخرین سوالم اینه اگه بازی انلاین بکنم بن میشم یا نه بعضی ها میگن هارد از کار میوفته و باید از روش lt3 plus اینکارو انجام بدی تا بتونی انلاین باشی و ایا با نت 2 مگ مغابرات میشه انلاین بازی کرد لک و خش نداره ارزش داره اصلا ؟؟ و بهترین روش برای گرفتن گلد یه ماهه چیه مسیر هند جواب میده الان یا نه شرمنده این همه وسوال پرسیدم ممنون میشم راهنماییم کنید با تشکر فراوان از همه دوستان خوب سایت
بورد رو نمیدونم
اگه بازی های جدید رو اجرا کنه lt3 هست و اگه وقتی با دکمه اجکت روشن میکنید یه صفحه آبی میاد یعنی جیتگه
آپدیت ها برای بازی آنلاین لازمن ولی در کل کار خاصی نمیکنن و پیش نیاز بعضی بازی های جدید هستن که راحت از روی دیسک نصب میشه
آنلاین هم با داشتن آخرین آپدیت میتونید راحت برید ولی یادتون باشه زودتر از عرضه ی رسمی چیزی رو بازی نکنید
لایو هم قیمتی نداره گلدش و میتونید از ساید "پرشین کی" خریداری کنید

mossidanger

کاربر سایت
May 9, 2014
8
با سلام سوالم اینه که من یک ایکس باکس 360 اسلیم 4 گیگ دارم . یه هارد 500 اکسترنال براش خریدم . ایکس باکس جی تگ هست . توی فیری استایل هاردو کامل 465 گیگ میشناسه اما خود ایکس باکس 32 گیگ بیشتر هاردو نمیشناسه . نمیشه یک کاری کرد که کامل بشناسه؟؟؟ و بازی هایی مثل nfs rivals و battlefied 4 رو چجوریی میشه نصب کرد که هارد اورجینال ایکس باکس میخوان؟؟؟

behro0oz

کاربر سایت
Feb 25, 2009
16
سلام خدمت دوستان عزیز
یه اکس باکس فت الایت دارم
به یه مشکلی برخوردم که dvdrom بعد از گذاشتن دیسک بیخود و بی جهت باز و بسته میشه و این قضیه ادامه داره تا خاموشش کنی
ممنون میشم بگید مشکلش چیه و هزینه تعمیرش چقدره

joykiller360

کاربر سایت
Jun 26, 2009
525
نام
میثم صیام
HDMI کنسول کار نمیکنه راهی هست بشه فهمید مشکل از کجاست

سلام دوست عزیز به مطمین هستید مشکل از کنسول هست؟ یا کامپوزیت یا کامپونت تصویر دارین؟
کابلو عوض کردین؟ یا از سالم بودن ورودی TV مطمین هستید؟

- - -ویرایش - - -

سلام خدمت دوستان عزیز
یه اکس باکس فت الایت دارم
به یه مشکلی برخوردم که dvdrom بعد از گذاشتن دیسک بیخود و بی جهت باز و بسته میشه و این قضیه ادامه داره تا خاموشش کنی
ممنون میشم بگید مشکلش چیه و هزینه تعمیرش چقدره
سلام چیزه خاصی نیست چیزی هم لازم نیست عوض بشه فکر کنم حدودا ۱۵ تومن بیشتر نشه ولی باید ببری پیش تعمیر کار

- - -ویرایش - - -

با سلام سوالم اینه که من یک ایکس باکس 360 اسلیم 4 گیگ دارم . یه هارد 500 اکسترنال براش خریدم . ایکس باکس جی تگ هست . توی فیری استایل هاردو کامل 465 گیگ میشناسه اما خود ایکس باکس 32 گیگ بیشتر هاردو نمیشناسه . نمیشه یک کاری کرد که کامل بشناسه؟؟؟ و بازی هایی مثل nfs rivals و battlefied 4 رو چجوریی میشه نصب کرد که هارد اورجینال ایکس باکس میخوان؟؟؟
پاسخ چندتا از سوالاتونو نمیدونم ولی بهترین راهنماییم برای شما اینه که یه هارد ۸۰ یا ۱۲۰ گیگ یا اصلا ۲۵۰ لپ تاپی بخرین و وصلش کنین جای هارد ایکس باکستون و بعدش وارد ستینگ بشین و هارد رو فرمت کنین و راحت کل هارد رو میشناسه و اون بازی ها هم میتونین روش نصب کنین.

- - -ویرایش - - -

مشکل صدای تقریبا زیاد ایکس باکس در هنگام اجرای بازی از dvd عادیه؟

اگر بازی ها رو روی هارد نصب کنین دیگه مشکل صدا رو ندارین

AmirSlash032

کاربر سایت
Nov 6, 2014
15
نام
امیرحصین
خسته نباشید دوستان
دستگاه من جیتگ هست ... یه چن وقت پیش ( 6 ماه پیش ) بخاطر بد بلوک تو آپدیت ناند دستگاه بالا نمیومد و چراغش قرمز میشد ... خلاصه با یه ناند ریدر ماتریکس ناند سالم رو به دستگاه برگردوندم و مشکل حل شد و دستگاه درست شد ولی حالا یه مشکلعجیب دارم که دسته ها رو نمیشناسه و هر کار میکنم درست نمیشه ... تهرانم که فرستادم واسه تعمیر گفتن باید مادربرو عوض کنیو ... تو هر فرومی مطرح کردم جوابمو ندادن.
خواهش میکنم جوابمو بدین، الان 6 ماهه دستگام خرابه =((

joykiller360

کاربر سایت
Jun 26, 2009
525
نام
میثم صیام
خسته نباشید دوستان
دستگاه من جیتگ هست ... یه چن وقت پیش ( 6 ماه پیش ) بخاطر بد بلوک تو آپدیت ناند دستگاه بالا نمیومد و چراغش قرمز میشد ... خلاصه با یه ناند ریدر ماتریکس ناند سالم رو به دستگاه برگردوندم و مشکل حل شد و دستگاه درست شد ولی حالا یه مشکلعجیب دارم که دسته ها رو نمیشناسه و هر کار میکنم درست نمیشه ... تهرانم که فرستادم واسه تعمیر گفتن باید مادربرو عوض کنیو ... تو هر فرومی مطرح کردم جوابمو ندادن.
خواهش میکنم جوابمو بدین، الان 6 ماهه دستگام خرابه =((

سلام دوست عزیز گفتن کلا مادر برد باید عوض بشه؟ یا فقط اون بردی که دسته رو میشناسه؟

شما با دسته سیم دار تست کردی کنسول رو؟

AmirSlash032

کاربر سایت
Nov 6, 2014
15
نام
امیرحصین

سلام دوست عزیز گفتن کلا مادر برد باید عوض بشه؟ یا فقط اون بردی که دسته رو میشناسه؟

شما با دسته سیم دار تست کردی کنسول رو؟
نه داداش من خودم با یه برد RF Module دیگه امتحان کردم درست نشد بعدش فرستادم تهران یارو گفته بود باید مادربرو عوض کنی ... البته من فکر نمیکنم بخاطر یه همچین مشکلی باید مادربردو عوض کرد.
نه شرمنده هنوز دسته سییمدار گیر نیاوردم، ولی من میخوام وایرلسشو درست کنم دسته سیمدار فاز نمیده.

mossidanger

کاربر سایت
May 9, 2014
8
با سلام من دنبال بازی جی تی ای لایبرتی سیتی بودم که سی دی فروش ها هیچکدوم نداشتن برای دانلود هم هیچکدام از سایت های ایرانی نداشتن تا اینکه یک سایت خارجی پیدا کردم دانلود کردم و فایلش فایلی بود به نام

GTA.xex

حدود 6 گیگ حجمش بود فقطم همین یک فایله و فایل دیگه ای نیست و همین فایل به تنهایی 6 گیگ هست . حالا هرچی میخوام بریزم رو هارد ایکس باکس چون فرمت هارد فت 32 هست نمیریزه و میگه باید

ntfs

بکنی . راه حلی دارید برای حل مشکل؟؟

روی دی وی دی هم رایت کردم نشد

AmirSlash032

کاربر سایت
Nov 6, 2014
15
نام
امیرحصین
با سلام من دنبال بازی جی تی ای لایبرتی سیتی بودم که سی دی فروش ها هیچکدوم نداشتن برای دانلود هم هیچکدام از سایت های ایرانی نداشتن تا اینکه یک سایت خارجی پیدا کردم دانلود کردم و فایلش فایلی بود به نام

GTA.xex

حدود 6 گیگ حجمش بود فقطم همین یک فایله و فایل دیگه ای نیست و همین فایل به تنهایی 6 گیگ هست . حالا هرچی میخوام بریزم رو هارد ایکس باکس چون فرمت هارد فت 32 هست نمیریزه و میگه باید

ntfs

بکنی . راه حلی دارید برای حل مشکل؟؟

روی دی وی دی هم رایت کردم نشد
خب بازیش فرمتش فرق میکنه. همینطور فرمت اون فایل Iso نیست که شما رایت کردید.
یعنی باید دستگاهت RGH باشه و با XexMenu اون فایل GTA.xex رو اجرا کنی تا بازی بیاد.
اگه هم بخوای بازیو بریزی رو هارد باید با همون XexMenu میشه اینکارو کرد.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر