سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

aryan1

کاربر سایت
Sep 18, 2012
370
نام
aryan
سلام.خیلی وقته دارمش ولی لنزو تازه عوض کردم.همون دوبازی دیگه رو رفتم یه جای دیگه خریدم همون جایی که اون بازی اولیه رو خریدممثل آب خوردن کار کرد.بعد رفتم پیش فروشنده گفت بخاطر اینه که سی دیای من برنر مکسن سنگین ترن. راست میگه؟

حرف مفت زده فروشنده. ؛)

Subscribe to my youtube channel :
aryan namavar

no noob

کاربر سایت
May 18, 2014
240
نام
lord dark
من 3 سال یا 4 سال xbox گرفتم وقتی روشن میکنم و بازی که میزارم play که میکنم دستگاه یه صدای خر خر مانندی میده بعضی وقت ها که اصلان بازی هارو نمیاره مثلا دارک سولز 2 رو نیاورد باید چی کار کنم لنز جدید بگیرم یا نه ؟

لنز خوب الان چند هست ؟

راهنمایی کنید ممنون میشم

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
من 3 سال یا 4 سال xbox گرفتم وقتی روشن میکنم و بازی که میزارم play که میکنم دستگاه یه صدای خر خر مانندی میده بعضی وقت ها که اصلان بازی هارو نمیاره مثلا دارک سولز 2 رو نیاورد باید چی کار کنم لنز جدید بگیرم یا نه ؟

لنز خوب الان چند هست ؟

راهنمایی کنید ممنون میشم

مشکل شما هم لنز هست و هم موتور و حدود 90 تومن هزینه دارد

- - -ویرایش - - -

حرف مفت زده فروشنده. ؛)

Subscribe to my youtube channel :
aryan namavar

سنگینی دیسک روی قدرت خواندن اثر داره به یاد دارم 7 سال پیش دستگاه xbox خودم بازی های شرکت dc را نمی خواند بخاطر لیبیل چاپی بود که روی دیسک می چسباند. اکثر لبتاپ ها وقتی دیسک لیبیل دار یا چاپ دار داخلشون میگذارید صدای زیادی میده همین بخاطر اینه که ممکنه یک طرف cd بیشتر جوهر ریخته شده باشد و سنگین تر از طرف دیگر باشد. فکر کنم برای همه پیش آمده چه چرا درایو بعضی وقت ها خیلی صدا می دهد.

aryan1

کاربر سایت
Sep 18, 2012
370
نام
aryan

- - -ویرایش - - -

سنگینی دیسک روی قدرت خواندن اثر داره به یاد دارم 7 سال پیش دستگاه xbox خودم بازی های شرکت dc را نمی خواند بخاطر لیبیل چاپی بود که روی دیسک می چسباند. اکثر لبتاپ ها وقتی دیسک لیبیل دار یا چاپ دار داخلشون میگذارید صدای زیادی میده همین بخاطر اینه که ممکنه یک طرف cd بیشتر جوهر ریخته شده باشد و سنگین تر از طرف دیگر باشد. فکر کنم برای همه پیش آمده چه چرا درایو بعضی وقت ها خیلی صدا می دهد.

مرسي از اطلاعات خوبي كه دادي. ؛). ولي من پارسال از كنج تو پايتخت لنز رو ١٥٠ تومن خريدم...
قيمت اومده پايين يا اون گرون داده؟

parsa sa

کاربر سایت
Jun 9, 2011
154
نام
parsA

- - -ویرایش - - -

ممنون.ولی مشکل من اینه که وقتی همون بازی رو از یه جای دیگه خریدم رو کنسول خودم کار کرد.اگه مشکل از لنز بود نباید اونم کار میکرد.لنزمم تازه عوض کردم تقریبا و یه بازی رو که قبلا با لنز قدیمی کار نمیکرد رو وقتی با لنز جدید امتحان کردم کار میکرد و به خاطر همین بنظرم لنز تقلبی نبوده

AmirSlash032

کاربر سایت
Nov 6, 2014
15
نام
امیرحصین
خسته نباشید دوستان
یه مشکلی واسم پیش اومده:
من ایکس باکسم رو با یه Image Retail میخواستم به حالت اورجینال برگردونم به خاطر اطلاعات غلط یه انجمن، تو اون انجمن نوشته بود برای اینکه کنسول شما که شاید روی حالت آفلاین فلگ شده باشد از این حالت خارج شود باید با استفاده از ناندتون یه Image Retail درست کنید و اون رو روی دستگاهتون بنویسید. بعد از اینکه این کارها رو کردم و Image Retail رو روی دستگاه ریختم (خب نمیدونستم اصن قضیه چیه) وقتی روشنش میکردم چراغش قرمز میشد.
تو اینترنت سرچ کردم و فهمیدم مشکل از ناند کنسوله و همچنین قبلاً ناند اصلی دستگاه رو داشتم.
خلاصه با یه ناند ریدر ماتریکس ناند اصلی رو ریختم رو کنسول و مشکل حل شد.
الان کنسول بالا میاد ولی دسته ها رو نمیشناسه ؟؟؟؟؟
هر چی دکمه Sync کنسول و دسته رو نگه میدارم هم دیگه رو پیدا نمی کنن.
با دسته فابریک خودش و یه دسته که قبلاً خریده بودم امتحان کردم نشد
مشکل از دسته هاست یا کنسول، نرم افزاریه یا سخت افزاری
حتی وقتی RF Module رو هم تعویض کردم مشکل حل نشد
چند تا سوال که ممکنه پیش بیاد :
خوب ریتیلی که شما ریختی رو دوباره ریختی؟
در ضمن فایل اصلی شما بد بلاک داشت یا نداشت؟
و ایتکه قبل از رایت ناند اصلی یک بار فول erase کردید یا خیر؟
و جواب سوالات:
1.نه ریتیل رو فقط یک بار اونم با نرم افزار Nand Flasher ریختم رو ایکس باکس که بعدش که خاموش/روشن کردم چراغ دستگاه موقع روشن شدن قرمز شد و هیچ اروری رو صفحه نمیومد و همینجوری صفحه سیاه میموند (چراغ سبز وسطش تبدیل به قرمز شده بود)
2.اگه منظرتون ناند اصلی کنسوله خیر بد بلوک نداشت، همچنین ایمیج ریتیل هم بدبلوک نداشت.
3. خیر، قبل از رایت ناند اصلی ناند قبلی رو فول Erase نکردم، فک کنم مشکل از همینجاس، چون از یه نفر پرسیدم بهتره ناند قبلی که همون ریتیل بود رو پاک کنم گفت نه و من هم اینکارو نکردم!!
ممنون میشم اگه هر چه سریعتر جوابمو بدید ،
خیلی ضروریه
با تشکر

Reset

کاربر سایت
Oct 21, 2010
93
نام
یوسف
سلام دوستان اون روز فشار برق خونمون یکم قوی شد ایکسباکسم دیگه روشن نمیشه و اون چراغ نارنجی آداپتور دیگه روشن نمیشه حالا ایکسباکسم سوخته یا فقط آداپتور؟؟

parsa sa

کاربر سایت
Jun 9, 2011
154
نام
parsA
سلام دوستان اون روز فشار برق خونمون یکم قوی شد ایکسباکسم دیگه روشن نمیشه و اون چراغ نارنجی آداپتور دیگه روشن نمیشه حالا ایکسباکسم سوخته یا فقط آداپتور؟؟

والا من یه بار همین مشکل شما برام پیش اومد اداپتورم رو عوض کردم درست شد.اگه یه آشنا دارید که ایکس باکس داره با آداپتور اون امتحانش کنید اگه کار کرد احتمالا مشکل آداپتور باشه

AmirSlash032

کاربر سایت
Nov 6, 2014
15
نام
امیرحصین
خسته نباشید دوستان
یه مشکلی واسم پیش اومده:
من ایکس باکسم رو با یه Image Retail میخواستم به حالت اورجینال برگردونم به خاطر اطلاعات غلط یه انجمن، تو اون انجمن نوشته بود برای اینکه کنسول شما که شاید روی حالت آفلاین فلگ شده باشد از این حالت خارج شود باید با استفاده از ناندتون یه Image Retail درست کنید و اون رو روی دستگاهتون بنویسید. بعد از اینکه این کارها رو کردم و Image Retail رو روی دستگاه ریختم (خب نمیدونستم اصن قضیه چیه) وقتی روشنش میکردم چراغش قرمز میشد.
تو اینترنت سرچ کردم و فهمیدم مشکل از ناند کنسوله و همچنین قبلاً ناند اصلی دستگاه رو داشتم.
خلاصه با یه ناند ریدر ماتریکس ناند اصلی رو ریختم رو کنسول و مشکل حل شد.
الان کنسول بالا میاد ولی دسته ها رو نمیشناسه ؟؟؟؟؟
هر چی دکمه Sync کنسول و دسته رو نگه میدارم هم دیگه رو پیدا نمی کنن.
با دسته فابریک خودش و یه دسته که قبلاً خریده بودم امتحان کردم نشد
مشکل از دسته هاست یا کنسول، نرم افزاریه یا سخت افزاری
حتی وقتی RF Module رو هم تعویض کردم مشکل حل نشد
چند تا سوال که ممکنه پیش بیاد :
خوب ریتیلی که شما ریختی رو دوباره ریختی؟
در ضمن فایل اصلی شما بد بلاک داشت یا نداشت؟
و ایتکه قبل از رایت ناند اصلی یک بار فول erase کردید یا خیر؟
و جواب سوالات:
1.نه ریتیل رو فقط یک بار اونم با نرم افزار Nand Flasher ریختم رو ایکس باکس که بعدش که خاموش/روشن کردم چراغ دستگاه موقع روشن شدن قرمز شد و هیچ اروری رو صفحه نمیومد و همینجوری صفحه سیاه میموند (چراغ سبز وسطش تبدیل به قرمز شده بود)
2.اگه منظرتون ناند اصلی کنسوله خیر بد بلوک نداشت، همچنین ایمیج ریتیل هم بدبلوک نداشت.
3. خیر، قبل از رایت ناند اصلی ناند قبلی رو فول Erase نکردم، فک کنم مشکل از همینجاس، چون از یه نفر پرسیدم بهتره ناند قبلی که همون ریتیل بود رو پاک کنم گفت نه و من هم اینکارو نکردم!!
ممنون میشم اگه هر چه سریعتر جوابمو بدید ،
خیلی ضروریه
با تشکر
یعنی تو این انجمن به این بزرگی هیچ کس جواب مشکل منو نمیدونه

Dementia

کاربر سایت
Jun 11, 2010
270
نام
علی کتیرایی
دوستان من کنسولم که جیتگ هست میرم تو بعضی بازی ها همون اولش پیغام اپدیت واسه بازی یا همون Title Update میاد که من هیچ وقت البته اکسپت نمیکنم چون کنسول به فنا میره بعدشم liveblock توی Dashlaunch رو فعال کردم که کلا دیگه قضیه لایو منتفی بشه واسه همیشه. حالا واسم سوال پیش اومد میخواستم ببینم کلا این اپدیت ها که واسه هر بازی جداگانه میاد تا چه حد واقعا ضروری هست؟ اگه ارزش نصب دارن روش نصبشون واسه جیتگ چطوریه؟ خلاصه به دردسرش می ارزه یا نه

البته داشبردم اپدیت هست خودم به 16767 با xebuild ارتقا دادم و بعدش سیستم اپدیت ریختم و هیچ مشکلیم ندارم فقط اهمیت Title Updateها رو میخوام بدونم کلا کارشون چیه...

AmirSlash032

کاربر سایت
Nov 6, 2014
15
نام
امیرحصین
دوستان من کنسولم که جیتگ هست میرم تو بعضی بازی ها همون اولش پیغام اپدیت واسه بازی یا همون Title Update میاد که من هیچ وقت البته اکسپت نمیکنم چون کنسول به فنا میره بعدشم liveblock توی Dashlaunch رو فعال کردم که کلا دیگه قضیه لایو منتفی بشه واسه همیشه. حالا واسم سوال پیش اومد میخواستم ببینم کلا این اپدیت ها که واسه هر بازی جداگانه میاد تا چه حد واقعا ضروری هست؟ اگه ارزش نصب دارن روش نصبشون واسه جیتگ چطوریه؟ خلاصه به دردسرش می ارزه یا نه

البته داشبردم اپدیت هست خودم به 16767 با xebuild ارتقا دادم و بعدش سیستم اپدیت ریختم و هیچ مشکلیم ندارم فقط اهمیت Title Updateها رو میخوام بدونم کلا کارشون چیه...
ارزش اون چنانی نداره، مثلاً باگهای بازی رو برطرف میکنه یا چیزهای جدید به بخش سیگنل پلیر یا مولتی پلیر بازی اضافه میکنه، همچنین اگر بازی مورد نظر رو بخواهید به صورت System Link (روش آنلاین بازی کردن با جی تگ) بازی کنید، نصب آخرین Title Update بازی ضروریه.

W0lverine

کاربر سایت
Jun 12, 2014
1
نام
Ebrahim
سلام دوستان
برای دستگاه من یه مشکلی پیش اومده ، وقتی دیسکو میزارم داخل دستگاه اصلا نمیچرخه رو صفحه هم به جای عکس بازی Open Tray رو میاره ، انگار اصلا هیچی توش نیست یعنی A رو بزنم دوباره باز میشه
مشکل از چی میتونه باشه ؟

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
سلام دوستان
برای دستگاه من یه مشکلی پیش اومده ، وقتی دیسکو میزارم داخل دستگاه اصلا نمیچرخه رو صفحه هم به جای عکس بازی Open Tray رو میاره ، انگار اصلا هیچی توش نیست یعنی A رو بزنم دوباره باز میشه
مشکل از چی میتونه باشه ؟
مشکل خاصی نیست، از وقتی LT3 اومد این مشکل همراهش بود، شما وقتی این حالت پیش میاد همیجور که دیسک تو دستگاه هست یه دور خاموش روشن کن درست میشه.

capitan milan

کاربر سایت
Apr 18, 2008
485
سلام دوستان
برای دستگاه من یه مشکلی پیش اومده ، وقتی دیسکو میزارم داخل دستگاه هست به راحتی ejeact می شود ولی موقعی که dvd بازی داخل داریو نباشه باید چندین بار دکمه داریو بزنم تا باز بشه مشکل چی هست؟

parsa sa

کاربر سایت
Jun 9, 2011
154
نام
parsA
سلام دوستان
برای دستگاه من یه مشکلی پیش اومده ، وقتی دیسکو میزارم داخل دستگاه هست به راحتی ejeact می شود ولی موقعی که dvd بازی داخل داریو نباشه باید چندین بار دکمه داریو بزنم تا باز بشه مشکل چی هست؟

برای منم اینجوری بود فک کنم یه چیز شبیه کش تو دستگاهه که فک کنم اون مشکل داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر