سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Gears-Of-War

کاربر سایت
Aug 15, 2007
579
بچه ها من یه Xbox 360 Slim دارم سالم بود و خیلی کم کار کرده بعد آپدیت داشبورد که دیروز آنلاین انجام دادم به مشکل خورده
لطفا راهنماییم کنید اما قبلش یه سری موارد رو توضیح بدم

1- کنسول LT3 بوده و اون آپدیت رو که Firmware درایو هارو دست کاری میکنه رد کرده بود چند وقت پیش GTA V رو تمام کردم باهاش
2- تمام بازی هام Burner Max ـه خودم DL میکنم خودم Write میکنم و 100% ـه مطمئن هستم
3- کنسول بن نشده
4- کنسول NTSC-UC ـه و بازی ها رو هم با Region ـه NTSC-UC دانلود میکنم
5- تا قبل از Update ـه دیروز کنسول تمام بازی هام رو اجرا میکرد

دیروز کنسول رو به اینترنت متصل کردم و به ورژن 2.0.16767.0 آپدیت شده بعدش کنسول قاطی کرده یک سری بازی ها رو اجرا میکنه یه سری رو نه
بیشتر فکر میکنم تو اجرای XGD3 مشکل داره البته Assassin's Crees Brotherhood رو هم اجرا نکرده و Gears of War 3 که XGD3 هم هست رو
اجرا کرد اما تو بازی تکسچر ها لود نشد و هنگ کرد
Error هایی که میده گاهی Unrecognized Disc میده و گاهی Unsupported Disc
وقتی که Unrecognized Disc میده میگه دیسک رو تمیز کن
من قبلا بازیام و رو Verbatim میزدم اما الان رو یه دیسک دیگه زدم اما تا قبل این Update مشکلی نداشتم
لطفا راهنمایی کنید

من چند روز پیش یه مشکل داشتم که بالا مطرح کردم که بچه ها همشون گفتند مشکل لنزه

بازی Assassin's Creed Brotherhood و Call of Duty Modern Warfare که مشکلشون اینه که Write قدیم بودن و LT3 نمیخونه باید دوباره Write بشن
یک سری Game جدید XGD3 سفارش دادم که همه Burner Max 100% روی Tgate با کیفیت بالا Write شده نتیجه کار این جوری شد

--GTA V یک دیسک که باید نصب شه اما دیسک 2 رو نصب نکردم 20 دقیقه بازی کردم بدون هیچ مشکلی
--Sleeping Dogs یه 40 دقیقه ای بدون نصب بازی کردم بدون هیچ مشکلی
--Far Cry 3 نیم ساعت بازی بدون نصب و هیچ مشکلی پیش نیومد
--Halo 4 اول 1 ساعت بدون نصب بازی کردم هیچ مشکلی پیش نیومد بعد نصب کردم کلا بازی رو تموم کردم
فقط یه جا یه افت فریم بسیار زیاد بود 10 15 ثانیه یه کم بعد مردم دفعه بعد روان شد تنها مورد تو کل بازی
--Metro Last Light اول نیم ساعتی بدون نصب بازی کردم مورد خاصی نبود بعد نصب کردم دو ساعتی بازی کردم
اما یه جا کلا کنسول فریز کرد خاموش روشن کردم دیگه اونجا گیر نکرد از Disc هم Image گرفتم دیسک سالمه

با این تست ها باز هم به نظرتون لنزم مشکل داره ؟
اون 1 بار افت فریم و 1 بار فریز کردن کنسول عادیه برای XGD3 ها و این همه ساعت بازی یا نه؟

آخرین ویرایش:

aryan1

کاربر سایت
Sep 18, 2012
370
نام
aryan
من چند روز پیش یه مشکل داشتم که بالا مطرح کردم که بچه ها همشون گفتند مشکل لنزه

بازی Assassin's Creed Brotherhood و Call of Duty Modern Warfare که مشکلشون اینه که Write قدیم بودن و LT3 نمیخونه باید دوباره Write بشن
یک سری Game جدید XGD3 سفارش دادم که همه Burner Max 100% روی Tgate با کیفیت بالا Write شده نتیجه کار این جوری شد

--GTA V یک دیسک که باید نصب شه اما دیسک 2 رو نصب نکردم 20 دقیقه بازی کردم بدون هیچ مشکلی
--Sleeping Dogs یه 40 دقیقه ای بدون نصب بازی کردم بدون هیچ مشکلی
--Far Cry 3 نیم ساعت بازی بدون نصب و هیچ مشکلی پیش نیومد
--Halo 4 اول 1 ساعت بدون نصب بازی کردم هیچ مشکلی پیش نیومد بعد نصب کردم کلا بازی رو تموم کردم
فقط یه جا یه افت فریم بسیار زیاد بود 10 15 ثانیه یه کم بعد مردم دفعه بعد روان شد تنها مورد تو کل بازی
--Metro Last Light اول نیم ساعتی بدون نصب بازی کردم مورد خاصی نبود بعد نصب کردم دو ساعتی بازی کردم
اما یه جا کلا کنسول فریز کرد خاموش روشن کردم دیگه اونجا گیر نکرد از Disc هم Image گرفتم دیسک سالمه

با این تست ها باز هم به نظرتون لنزم مشکل داره ؟
اون 1 بار افت فریم و 1 بار فریز کردن کنسول عادیه برای XGD3 ها و این همه ساعت بازی یا نه؟

من كه فك نكنم مشكلي به اون صورت داشته باشه دستگاهم وقتي لنزش مشكل پيدا كرده بود افت فريمش فك كنم براي injustice gods among us
٥فريم در ثانيه بود. ولي اينطوري كه شما ميگيد مشكل زيادي نداره.

Subscribe to my youtube channel :
aryan namavar

parsa_mohyol

کاربر سایت
Sep 13, 2013
37
کمک فوری

سلام من fifa 15 خریدم میزارم تو دستگاه ارور unrogonazed disc میده تو فلش نصب هم میکنم نمیاد الان چند وقت ک دستگاه واسه بازیای قدیمیم هم همین ارورو میده چرا ؟ممکن لنزش خراب شده باشه من میخوام xbox بفروشم الان ببرم نزن تو سر قیمتش؟؟!!!لطفادکمک کنین مر30

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام من fifa 15 خریدم میزارم تو دستگاه ارور unrogonazed disc میده تو فلش نصب هم میکنم نمیاد الان چند وقت ک دستگاه واسه بازیای قدیمیم هم همین ارورو میده چرا ؟ممکن لنزش خراب شده باشه من میخوام xbox بفروشم الان ببرم نزن تو سر قیمتش؟؟!!!لطفادکمک کنین مر30

لنزت ضعیف شده اگر می خواهی بفروشی برای تعویض لنز از 40 تا 120 می توانه هزنیه تعمییر و تعویض ( کلی گفتم) دی وی دی رام تا لنزدستگاه باشه.

amiravaz

کاربر سایت
Sep 9, 2014
837
نام
امیر
بااسلام .
من دستگاهم رو جی تگ کردم و بعد از اون وقتی خواستم با پروفایل وارد بازی بشم نمیشد و در قسمت پروفایل حافظه هم میزنه پروفایل کروپتید ونمیشه ازش استفاده کرد.
حالا همه سیوها داخل هارد هست ولی پایینشون نوشته پروفایل ناشناخته.پروفایل جدید هم ساختم ولی همچنان بازیها همونطورن.چکار باید کرد؟
راهی هست که بتونم پروفایلمو برگردونم و سیو هامو داشته باشم ؟
اگه لطف کنید پاسخ بدید ممنون میشم با تشکر
ّچه ها کسی مشکل منو نداشته ؟
کسی نمیتونه به من کمک کنه :(

آخرین ویرایش:

gimiamir

کاربر سایت
Aug 31, 2013
32
من يه ايكش باكس ٣٦٠ دارم با هارد اكسرنال
يه واچ داگز خريدم ٩٧%اي هست سيديش
ميزارم سيدي نصبي نصبشه سر ٥٠% ارور ميده
چيكار كنم؟مقازه دار ميگه بيا ١٠٠%شو ببر قبلي رم پس نمي گيره
help me!!!!

Sent from my PI39100 using Tapatalk

Sent from my PI39100 using Tapatalk

ebiblog

کاربر سایت
Apr 16, 2012
88
نام
محمد قمیشی
سلام دوستان
یه ایکس باکس 360 نیو اسلیم خریدم مدل 4 گیگ ! که کپی خور آخرین ورژن هست.... برای هر کاری به جز بازی پیغام می ده که باید آپدیت کنم آیا با آپدیت کردن مشکلی بوجود میاد یا نه ؟و دوم اینکه من هر بازی که روی هارد یا فلش نصب کنم می تونم بدون سی دی اجرا کنم

Alone-Ghost

کاربر سایت
May 27, 2014
441
سلام دوستان
یه ایکس باکس 360 نیو اسلیم خریدم مدل 4 گیگ ! که کپی خور آخرین ورژن هست.... برای هر کاری به جز بازی پیغام می ده که باید آپدیت کنم آیا با آپدیت کردن مشکلی بوجود میاد یا نه ؟و دوم اینکه من هر بازی که روی هارد یا فلش نصب کنم می تونم بدون سی دی اجرا کنم

1. خیر اگر کنسول تون lt3 باشه مشکلی نیست اپدیت کنید
2. اگر کنسول تون lt3 هست که اگر نصب هم کنید سی دی برنر مکس بازی رو باید داشته باشید و داخل کنسول بزارید ولی اگر کنسول تون Jtag هست مشکلی نیست

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

ebiblog

کاربر سایت
Apr 16, 2012
88
نام
محمد قمیشی
1. خیر اگر کنسول تون lt3 باشه مشکلی نیست اپدیت کنید
2. اگر کنسول تون lt3 هست که اگر نصب هم کنید سی دی برنر مکس بازی رو باید داشته باشید و داخل کنسول بزارید ولی اگر کنسول تون Jtag هست مشکلی نیست

خیلی آقایی ممنون از پاسخگوویی سریعت
پس چون واسه من lt3 هست آپدیت کنم کپی خور نمی پره ...؟

Alone-Ghost

کاربر سایت
May 27, 2014
441
خیلی آقایی ممنون از پاسخگوویی سریعت
پس چون واسه من lt3 هست آپدیت کنم کپی خور نمی پره ...؟

نه دوست عزیز ... من با lt3 ایکس باکس لایو بازی میکنم با بازی های کپی مشکلی نیست ولی اگه Jtag یا lt2 داری اپدیت نکن که کنسولت میره هوا

ebiblog

کاربر سایت
Apr 16, 2012
88
نام
محمد قمیشی
نه دوست عزیز ... من با lt3 ایکس باکس لایو بازی میکنم با بازی های کپی مشکلی نیست ولی اگه Jtag یا lt2 داری اپدیت نکن که کنسولت میره هوا

واسه بنده سری new slim هست lt3میشه دیگه؟ آخرین بازی هایی که اجرا کردم فیفا 15 و فورزا هوریزون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر