سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
کنسولم lt3
خب اگر لنزش ضعیفه باید چی کار کنم تا درست بشه:-/:-/:-/:-/:-/:-/:-/:-/:-/:-/

خب اینم بستگی به خودت داره کنسول رو خراب کنی یا نه :D 1- باید کنسول رو باز کنی 2- باید با یک تکه پارچه ی نازک نازک و تمیز و یک الکل لنز رو تمیز کنی .

فقط حواست باشه در کنسول رو نشکونی.

روش دیگشم اینه که بدی بیرون برات تمیز کنن.

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
سلام دوستان
دستگاه من lt3 هست و میخوام لنزش آسیب نبینه و درایو صدا نده میتونم بهش هارد یا فلش وصل و بازی رو روش نصب کنم؟
هر هاردی میشه؟مثلا هارد های اکسترنالی که هست؟
یا مثلا فلش میشه؟

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
سلام دوستان
دستگاه من lt3 هست و میخوام لنزش آسیب نبینه و درایو صدا نده میتونم بهش هارد یا فلش وصل و بازی رو روش نصب کنم؟
هر هاردی میشه؟مثلا هارد های اکسترنالی که هست؟
یا مثلا فلش میشه؟
کسی نیست؟
74607623616052245802.gif

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
کسی نیست؟
74607623616052245802.gif

هارد اکسترنال هم بزنی تا 16 گیگ شناسایی میکنه برای فلسمموری هم همین جوریه.کار راحتتر اینه که هارد مخصوص خودش رو بگیری.

---------- نوشته در 10:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:20 PM ارسال شده بود ----------

کنسولم lt3
خب اگر لنزش ضعیفه باید چی کار کنم تا درست بشه:-/:-/:-/:-/:-/:-/:-/:-/:-/:-/

شاید خنده دار باشه ولی با یه عدد گوش پاک کن بهترین کاره برای لنز تمیز کردن .در ضمن الکل هم نزن لنزو از بین میبره.بدی بیرون هم پمپ باد مخصوص لنز تمیز کردن هست که اونم کارش حرف نداره

emili

کاربر سایت
Jul 2, 2012
1
سلام.من ایکس باکس برادرم رو به خونمون اوردم و برادرم اونو برام نصب کرد.من چند روزی باهاش بازی میکردم ولی یک بار از فاصله ی 1 متری افتاد زمین.بعد از اون بازهم 1-2 روزی کار میکرد اما امروز که رفتم سراغش یه مشکلی وجود اومده بود....
دسته روشن میشد ولی دستگاه نه...دستگاه هم با دکمه خودش روشن میشد و هردوتا کاملا بی عیب به نظر میرسیدن.اما دسته کار نمیکرد و به طور کلی ارتباط دسته با دستگاه قطع شده بود.حالا باید چیکار کنم؟؟؟کسی تا حالا به همچین مشکلی برخورده؟؟؟:-/

b3da

کاربر سایت
May 20, 2009
703
نام
عـلیـــــرضــا
سلام.من ایکس باکس برادرم رو به خونمون اوردم و برادرم اونو برام نصب کرد.من چند روزی باهاش بازی میکردم ولی یک بار از فاصله ی 1 متری افتاد زمین.بعد از اون بازهم 1-2 روزی کار میکرد اما امروز که رفتم سراغش یه مشکلی وجود اومده بود....
دسته روشن میشد ولی دستگاه نه...دستگاه هم با دکمه خودش روشن میشد و هردوتا کاملا بی عیب به نظر میرسیدن.اما دسته کار نمیکرد و به طور کلی ارتباط دسته با دستگاه قطع شده بود.حالا باید چیکار کنم؟؟؟کسی تا حالا به همچین مشکلی برخورده؟؟؟:-/

با کابل Play & Charge kit که همون usb هست تست کن ببین دسته شناخته میشه یا نه .
اگه شناخت RF دستگاهت که در قسمت جلو وصل میشه و زیر پنل قرار داره آسیب دیده و مشکل خاصی نیستش .
با تعویش مشکل حل میشه . یه کریستال روش داره که ممنه در اثر ضربه آسیب دیده باشه .
اما اگه خدای ناکرده نشناخت باید بررسی شه . ندیده نمیشه نظر داد .

Gabit0

کاربر سایت
Aug 29, 2010
545
نام
گابريل
سلام ؛يه سوال در باره ی ايكس باكس داشتم ؛چندوقت پيش خواستم بازی ويچر2 رو بخرم بهم گفتن بايد دستگاهت آپدیت بشه همینطور گفتن بعد از آپديت بازیهای قدیمی دیگه اجرا نميشن این درسته? بعد میخواستم بدونم بااین آپديت بازيهای جدیدی كه قراره بیان اجراميشه ياباز بايد يه آپديت ديگه بشه؛ممنون میشم اگه راهنمايی كنيد . . .

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام ؛يه سوال در باره ی ايكس باكس داشتم ؛چندوقت پيش خواستم بازی ويچر2 رو بخرم بهم گفتن بايد دستگاهت آپدیت بشه همینطور گفتن بعد از آپديت بازیهای قدیمی دیگه اجرا نميشن این درسته? بعد میخواستم بدونم بااین آپديت بازيهای جدیدی كه قراره بیان اجراميشه ياباز بايد يه آپديت ديگه بشه؛ممنون میشم اگه راهنمايی كنيد . . .

دوست بازی های قدیمی که داری شما روی LT2 بوده زمانی که دستگاهت را به LT3 آپدیت می کنی یا باید بازی ها قدیمی را بصورت پچ شده به LT3 خریداری بکنی یا باید خودت اون ها را پچ گنی و دوباره رایت کنی بازی کنی.بازی های جدید هم که همش برای LT3 است فقط دو حالت داره که بصورت Burner MAX - که قابلیت نصب بروی هارد را داره و گرونتراست و truncate 97% که قیمت معمولی داره و نمیشه روی هارد نصب کرد و بازی از روی دیسک اجرا میشه.

solo8

کاربر سایت
Sep 30, 2010
34
سلام دوستان...

میخواستم ببینم راهی هست بشه از دسته ی کامپیوتر برای Xbox استفاده کرد؟

ممنونم میشم سریع جواب بدید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر