سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

masgaty

کاربر سایت
Apr 21, 2009
216
نام
سعید
سلام دوستان
باید ببخشید یکم طولانی هست اما از این خلاصه تر نمی تونستم مشکلم بنویسم
حدودا یک ماه پیش درایو کنسولم خراب شد لنزش ضعیف شده بود درشم باز و بسته نمیشد یکی دو بارم تعمیر کرده بودم بالاخره بردم یه مغازه تو توپخونه (که ای کاش اونجا نمی بردم) طرف گفت درایوت کلا خرابه نمی ارزه درست کنی ورداشت یه درایو LiteOn نو انداخت 80 تومن هم گرفت گفت برو که یک عمر برات کار میکنه (زرشک) یکی دو روز اول خوب بود بازی های rayman و assassin revelation راحت میاورد ولی بعدfifa 12 انداختم open try داد بعد از اون هر بازی دیگه حتی اون بازی هایی که میاورد هم open try میدادند وقتی کنسول چند ساعتی خاموش بود بعد روشنش میکردی اولین بازی که توش بود رو میاورد ولی بقیه بازی ها رو یا نمی اورد یا داخل بازی میرفت پیغام خطا میداد می پرید بیرون .بردم پیش همون مغازه داره چند تا از بازی هایی که نمیاورد هم بردم تستش کرد همه بازی ها رو اورد تعجب کرده بودم حتی یکبارم open try نداد کنسول باز کرد یه گرد گیری کرده گفت هیچ مشکی نداره (فکر کنم که فکر کرد من مشکل دارم).اوردم خونه اولین بازی اورد ولی بازم بقیه بازی ها رو open try میداد بردم پیش رفیقم که مغازه تعمیرات داره lt 2 دوباره ریخت بازی ها رم تست کرد راحت بازی ها رو اورد اونم گفت مشکلی نداره دراوتم نو وسالمه با خوشحالی اومدم خونه که دیگه مشکلش حل شد روشنش کردم این دفعه از همون اول open try داد دیگه چه روشن چه خاموش هیچ بازی نمیاورد اصلا dvd نمی چرخوند انگار dvdv rom خالیه بدتر از قبل شده بود. بردم خونه دوستم تستش کنم (گفتم شاید از برق خونمون باشه ) اونجا از همون اول هیچ بازی نیاورد. با یه پاور کنسول دیگه امتحان کردم بازم درست نشد از پاورشم نبود .من خونم پاکدشت سر کارم میرم نمیتونم هر دقیقه بیام تهران تازه او دوبارم که اورده بودم بازی ها رو راحت میاورد ولی نمیدونم چرا وقتی میارم پاکدشت تو خونه چه مرگش میشه به هر کسی که میگم توش میمونه. اگه یکباره دیگه ببرم مغازه مشکلی نداشته باشه دیگه کاملا دیونه میشم . بازم باید ببخشید که طولانی شد ولی یک ماه که منو اسیر خودش کرده هر کسی بلده راهنمایی کنه که من چه خاکی باید تو سرم بریزم.:((

DNL

کاربر سایت
Nov 4, 2008
8
دوست من شما برای حل مشکل باید اطلاعات داریو دستگاه و مدل دستگاه خود را بدهید
دستگاه شما lt2 نیست پس باید برید و براتون lt2 بریزن
اگر درایو شما تعویضی هست باید درایو اصلی دستگاه خودتون رو تهیه کنید و روی دستگاه بگذارید تا مشکلش برطرف بشه

ممنون که جواب دادین اما از کجا بفهمم تعویضی هست یا نه

Dj Ash

کاربر سایت
Jan 12, 2012
4
نام
امير حسين
با سلام

من يه سوال از دوستان داشتم
دكمه Power دستگاهم Xbox 360 Arcade از كار افتاده و فقط با كنترلرها ميتونم دستگاهو On&Off كنم
ميخواستم بدونم آيا ميتونم خودم تعميرش كنم؟ (من متخصص سخت افزار كامپيوتر هستم و كار تعميرات PC زياد انجام دادم)
اگه نميشه لطفا دوستان يه تعميركار خوب رو بهم معرفي كنن و اگه كسي هم ميدونه اعلام كنه هزينه تعميرش حدودا چقدر ميشه؟

با تشكر از شما

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
سلام دوستان
باید ببخشید یکم طولانی هست اما از این خلاصه تر نمی تونستم مشکلم بنویسم
حدودا یک ماه پیش درایو کنسولم خراب شد لنزش ضعیف شده بود درشم باز و بسته نمیشد یکی دو بارم تعمیر کرده بودم بالاخره بردم یه مغازه تو توپخونه (که ای کاش اونجا نمی بردم) طرف گفت درایوت کلا خرابه نمی ارزه درست کنی ورداشت یه درایو LiteOn نو انداخت 80 تومن هم گرفت گفت برو که یک عمر برات کار میکنه (زرشک) یکی دو روز اول خوب بود بازی های rayman و assassin revelation راحت میاورد ولی بعدfifa 12 انداختم open try داد بعد از اون هر بازی دیگه حتی اون بازی هایی که میاورد هم open try میدادند وقتی کنسول چند ساعتی خاموش بود بعد روشنش میکردی اولین بازی که توش بود رو میاورد ولی بقیه بازی ها رو یا نمی اورد یا داخل بازی میرفت پیغام خطا میداد می پرید بیرون .بردم پیش همون مغازه داره چند تا از بازی هایی که نمیاورد هم بردم تستش کرد همه بازی ها رو اورد تعجب کرده بودم حتی یکبارم open try نداد کنسول باز کرد یه گرد گیری کرده گفت هیچ مشکی نداره (فکر کنم که فکر کرد من مشکل دارم).اوردم خونه اولین بازی اورد ولی بازم بقیه بازی ها رو open try میداد بردم پیش رفیقم که مغازه تعمیرات داره lt 2 دوباره ریخت بازی ها رم تست کرد راحت بازی ها رو اورد اونم گفت مشکلی نداره دراوتم نو وسالمه با خوشحالی اومدم خونه که دیگه مشکلش حل شد روشنش کردم این دفعه از همون اول open try داد دیگه چه روشن چه خاموش هیچ بازی نمیاورد اصلا dvd نمی چرخوند انگار dvdv rom خالیه بدتر از قبل شده بود. بردم خونه دوستم تستش کنم (گفتم شاید از برق خونمون باشه ) اونجا از همون اول هیچ بازی نیاورد. با یه پاور کنسول دیگه امتحان کردم بازم درست نشد از پاورشم نبود .من خونم پاکدشت سر کارم میرم نمیتونم هر دقیقه بیام تهران تازه او دوبارم که اورده بودم بازی ها رو راحت میاورد ولی نمیدونم چرا وقتی میارم پاکدشت تو خونه چه مرگش میشه به هر کسی که میگم توش میمونه. اگه یکباره دیگه ببرم مغازه مشکلی نداشته باشه دیگه کاملا دیونه میشم . بازم باید ببخشید که طولانی شد ولی یک ماه که منو اسیر خودش کرده هر کسی بلده راهنمایی کنه که من چه خاکی باید تو سرم بریزم.:((
خب عزیز دل شما کنسول رو ایستاده و یا خوابیده قرارش میدی؟
کابل پاور رو به کنسول محکم وصل کن.
کنسول رو جوری قرارش بده که کج نباشه.
با سلام

من يه سوال از دوستان داشتم
دكمه Power دستگاهم Xbox 360 Arcade از كار افتاده و فقط با كنترلرها ميتونم دستگاهو On&Off كنم
ميخواستم بدونم آيا ميتونم خودم تعميرش كنم؟ (من متخصص سخت افزار كامپيوتر هستم و كار تعميرات PC زياد انجام دادم)
اگه نميشه لطفا دوستان يه تعميركار خوب رو بهم معرفي كنن و اگه كسي هم ميدونه اعلام كنه هزينه تعميرش حدودا چقدر ميشه؟

با تشكر از شما
خب شما کنسول رو باز کن و برس به پنل جلوی 360 شاید دگمش خراب شده
دگمش همه جا پیدا میشه و فراوونه(نمونه ای هست که کم یاب نیست) تعویضش هم کاری نداره و به هویه خوب احتیاج داری. دگمش خیلی گرون بهت بدن 500 تومنه و میتونی از پنل بعضی کیس های کامپیوتر باز کنی.

hamed5800

کاربر سایت
Oct 18, 2011
7
خب این بازی درایور احتیاج داره به روش بورنر مکس رایت بشه تا مشکلتون حل بشه.
ممنونم که جوابمو دادید اما بعد از آپدیت 14699 این طوری شد.
یعنی با آپدیت قبلی 13604 این طوری نبود و وقتی بازی هارو روی هارد نصب می کردم کار میداد.

erfan_021

کاربر سایت
Aug 26, 2010
353
نام
مـحـمـد
دوستان من xbox ام رو اپدیت کردم الان بازیهای کپی خور رو اجرا نمیکنه
راهی هست برگردونمش به حالت اول؟
یا بتونم بازیهای کپی خور رو روش اجرا کنم؟

Dj Ash

کاربر سایت
Jan 12, 2012
4
نام
امير حسين

دوست عزيز مرسي براي پاسخ
در مورد نحوه قرارگيري من كنسول رو بصورت عمودي قرار دادام..مشكلي كه ايجاد نميكنه احيانا؟

masgaty

کاربر سایت
Apr 21, 2009
216
نام
سعید
خوابیده یا ایستاده هیچ فرقی نمی کنه اصلا dvd ها نمی چرخونه همین که در dvd rom داخل میره open try میده اخه بدبختی وقتی میارمش تهران درستش کنم تو مغازه اصلا open try نمیده همه بازی ها رو میاره خونه که میارمش از اول همش open try میده.
یعنی چی که میگی کاپل پاور وصل کن سوکت پاور کاملا داخل کنسول چفت میشه دیگه. اگه شل باشه کنسول اصلا روشن میشه؟

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
خوابیده یا ایستاده هیچ فرقی نمی کنه اصلا dvd ها نمی چرخونه همین که در dvd rom داخل میره open try میده اخه بدبختی وقتی میارمش تهران درستش کنم تو مغازه اصلا open try نمیده همه بازی ها رو میاره خونه که میارمش از اول همش open try میده.
یعنی چی که میگی کاپل پاور وصل کن سوکت پاور کاملا داخل کنسول چفت میشه دیگه. اگه شل باشه کنسول اصلا روشن میشه؟
شاید تجربش رو داشته باشین که حتی اسلیم ها وقتی کابل برق شل هست وسط بازی 3 چراغ میده، برای این گفتم عمودی و یا افقی چون کنسول شما شاید با این اوصافی که فرمودین به یک حالاتی خاصی حساسیت داره و درست کار نمیکنه:d

RISING

کاربر سایت
Sep 17, 2010
98
سلام بچها یک سوال کوچوک میشه توضیح دهید که ایکس باکس جاسپر هم خراب میشه یعنی سه چراغ قرمز میشه بعد مال من درست جز اولین سری های جاسپر مشکلای بوجود نمیاد؟

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
سلام بچها یک سوال کوچوک میشه توضیح دهید که ایکس باکس جاسپر هم خراب میشه یعنی سه چراغ قرمز میشه بعد مال من درست جز اولین سری های جاسپر مشکلای بوجود نمیاد؟

دوست عزیز این مشکل دیگه از 1000 نفر برای 1 نفر پیش میاد :d
14931784864937879936.gif

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
فعلا که گزارشی از 3 چراغ شدن جسپر به گوش نرسیده
سری اول و دوم نداره که مهم اینه که 65 نانومتری باشه

shghavam

کاربر سایت
Jan 21, 2012
2
نام
Shahram
با سلام٬
من در خارج از کشور زندگی می کنم. چند روز پیش تعدادی بازی جدید که از ایران خریداری شده بود در دستگاهxbox360 گذاشتم .
شروع به آپدیت کرد و نهایتا پیغام خطای
3151-335A-B800-0F00-C000-0059
را داد و قفل شد. از طریق سی دی و یو اس بی هم آپدیت نمیشه و پیغام رو تکرار میکنه.
ضمنا من دستگاه را از ایران خریدم و هیچ مشکلی با بازیهای کپی نداشت.
لطفا راهنمایی کنید که آیا درست میشه ؟ میتونم خودم درستش کنم یا باید بفرستم ایران؟
متشکرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر