سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
سلام. یکی از آشناها به مشکلی برخورده.
کینکت رو وصل کرد و یه آپدیتی می خواست. اشتباهی آپدیت رو قطع کرده. حاالا هی میگه باید به لایو وصل بشی و دانل.دش کنی.
به اینترنت هم دست رسی نداره.
آواتار و کینکت رو کلا نمیشناسه و میگه باید آپدیت کنی تا آواتار بسازی و بتونی با کینکت بازی کنی.
حالا چی کار کنه؟ لینکه دانلود اون آپدیت رو دارین من دانلود کنم و از فلش بریزم توش؟

alcatrez

کاربر سایت
Mar 9, 2011
593
نام
محمد
سلام. یکی از آشناها به مشکلی برخورده.
کینکت رو وصل کرد و یه آپدیتی می خواست. اشتباهی آپدیت رو قطع کرده. حاالا هی میگه باید به لایو وصل بشی و دانل.دش کنی.
به اینترنت هم دست رسی نداره.
آواتار و کینکت رو کلا نمیشناسه و میگه باید آپدیت کنی تا آواتار بسازی و بتونی با کینکت بازی کنی.
حالا چی کار کنه؟ لینکه دانلود اون آپدیت رو دارین من دانلود کنم و از فلش بریزم توش؟
اپدیت چه ورژنی رو میخوای؟؟یکم دقیق تر توضیح بده

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
اپدیت چه ورژنی رو میخوای؟؟یکم دقیق تر توضیح بده
این xboxش اسلیمه.
تازه خریده. کینکت رو که وصل کرد تا بشناستش یه آپدیت می خواست. این آپدیت نکرد و الان دستگاه نه کینکت رو می شناسه نه دیگه آواتارش میاد.
کنسول میگه واسه کینکت و ۀواتارت باید آپدیت کنی و به لایو وصل شی. اینم به اینترنت دسترسی نداره. جالا نمی دونم به چه ورژنی باید آپدیت شه.
کنسول هم LT 2 هستش

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
این xboxش اسلیمه.
تازه خریده. کینکت رو که وصل کرد تا بشناستش یه آپدیت می خواست. این آپدیت نکرد و الان دستگاه نه کینکت رو می شناسه نه دیگه آواتارش میاد.
کنسول میگه واسه کینکت و ۀواتارت باید آپدیت کنی و به لایو وصل شی. اینم به اینترنت دسترسی نداره. جالا نمی دونم به چه ورژنی باید آپدیت شه.
کنسول هم LT 2 هستش
شما ورژن 13599 رو روی usb بریزید
سپس دستگاه رو خاموش کنید
usbرا وصل کنید
دستتون رو روی دکمه sync نگهدارید(کلیدی که برای ست کردن دسته ها هست)
همان طوری که دستتون روی کلید sync هست دستگاه رو روشن کنید
دسستون رو ول نکنید تا پیام آپدیت بیاد
سپس yes بدید و تا آخر آپدیت منتظر باشید

وقتی تمام شد کینکت رو وصل کنید و یک آپدیت دیگه مییاد
حتما yes بزنید

تمام

alcatrez

کاربر سایت
Mar 9, 2011
593
نام
محمد

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
درود ...

من یه 360 Elite Falcon دارم 2-3 ماه پیش چلچراغ شد :d ... بعد ، چند روز پیش باز روشنش کردم باهاش بازی کردم و اینا دیدم هیچ مرگیش نیست خیلی خوب و تر و تمیز کار کرد ، انواع بازی ها هم اجرا شدن :d ... مگه بعد 3 چراغ شدن نباید بسوزه یا حداقل یه چیزیش بشه ؟ الان چه فرقی با قبلش داره کنسول ـم ؟

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
درود ...

من یه 360 Elite Falcon دارم 2-3 ماه پیش چلچراغ شد :d ... بعد ، چند روز پیش باز روشنش کردم باهاش بازی کردم و اینا دیدم هیچ مرگیش نیست خیلی خوب و تر و تمیز کار کرد ، انواع بازی ها هم اجرا شدن :d ... مگه بعد 3 چراغ شدن نباید بسوزه یا حداقل یه چیزیش بشه ؟ الان چه فرقی با قبلش داره کنسول ـم ؟
هر چلچراغی چلچراغ نیست که پسره خوب :d
واسه خیلیا تا 5.6 بار این جوری شده و کار کرده باز
احتماله خیلی خیلی خیلی زیادش اینه که کابل برق رو بد وصل کردی

omid_fakhrayi

کاربر سایت
Aug 10, 2009
144
نام
امید
.xboxمن الان 4 مرتبه تو دوهفته هست که تو وسط بازی میپره و 3 چراغ قرمز میزنه و یه وقتهایی که متوالی شده freez میزنه و با خاموش روشن کردن درست میشه.مشکل از کجاس؟الان درسته و مشکلی نداره ولی میترسم دوباره بشه و بعد شدت بگیره و الفاتحه
البته یه وقتهایی هم با جا زدن دوباره هارد درست میشه
کمکم کنید و یگید که مشکل و راه برطرف کردنش چیه ممنون میشم

g_virus

کاربر سایت
Feb 11, 2007
353
نام
حسین
باسلام و درود دوستان من اول lt1.91 رو ايكس باكسم ريختم بعدبا dead island اپديت دشبورد كردم {13146 } بعد كه بازي bodycout رو داخل دستگاه گذاشتم بازهم اپديت خواست منم رو yes كليك كردم اما در پايان با يه صفحه سياه و ارور e 81 مواجه شدم بردم رو دستگاه lt2 ريختم اما در هنگام اجراي بازيهايي مثل{fifa12 .spiderman .bodycout .batman:arkham city.} بازهم به مشكل يه چراغ قرمز و ارور بالا برخوردم . ايكس باكس من fat و درايو benque است. در ضمن اپديت هاي 13599 رو كه به صورت usb و cd دوستان براي دانلود گذاشتند رو هم امتحان كردم باز هم درست نشد. لطفا و خواهشن به داد من برسيد كه كلي حالم گرفته است . با تشكر از شما دوستان و مديران :d

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
باسلام و درود دوستان من اول lt1.91 رو ايكس باكسم ريختم بعدبا dead island اپديت دشبورد كردم {13146 } بعد كه بازي bodycout رو داخل دستگاه گذاشتم بازهم اپديت خواست منم رو yes كليك كردم اما در پايان با يه صفحه سياه و ارور e 81 مواجه شدم بردم رو دستگاه lt2 ريختم اما در هنگام اجراي بازيهايي مثل{fifa12 .spiderman .bodycout .batman:arkham city.} بازهم به مشكل يه چراغ قرمز و ارور بالا برخوردم . ايكس باكس من fat و درايو benque است. در ضمن اپديت هاي 13599 رو كه به صورت usb و cd دوستان براي دانلود گذاشتند رو هم امتحان كردم باز هم درست نشد. لطفا و خواهشن به داد من برسيد كه كلي حالم گرفته است . با تشكر از شما دوستان و مديران :d
درایو بنکیو اکثرا در هنگام آپدیت با مشکل برخورد می کنن جای نگرانی نیست از دوباره Lt2 را باید بریزید.

solaria

کاربر سایت
Sep 28, 2011
12
نام
ميلاد
اگه ميشه لطف كنيد و زود جواب بديد خيلي حياتيه ........... من ميخوام يه xbox slim 250 باندل كينكت بگم واسم بيارن از اروپا ميخواستم ببينيم واسه كپي خور كردنش مشكلي پيش نمياد؟؟؟؟؟؟؟؟

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
اگه ميشه لطف كنيد و زود جواب بديد خيلي حياتيه ........... من ميخوام يه xbox slim 250 باندل كينكت بگم واسم بيارن از اروپا ميخواستم ببينيم واسه كپي خور كردنش مشكلي پيش نمياد؟؟؟؟؟؟؟؟
همهچیز به خدوت و شانست بستگی داره ممکنه از یه مغازه دروپیت بخری که هنوز سری mxic داشته باشه ممکنه هم هست از یک مغازه بروز بخری داریو هیتاچی داشته باشه

mahyar75

کاربر سایت
Oct 20, 2011
3
سلام من چند روز پیش از آمریکا ایکس باکس اسلیم 4 گیگ خریدم ولی دیروز که به برق شهری وصل کردم بوی سوختن آداپتور اومد حالا که فهمیدم تو آمریکا 110 ولت است آیا به ایکس باکس صدمه ای وارد شده آیا آداپتور سوخته و غیر قابل تعمیر است؟ با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر