سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

coled

کاربر سایت
Oct 5, 2010
226
نام
cpt price
سلام من پورت hd دسگام تصویر نمیده بعد از اینکه با تبدیل hd به dvi استفاده کردم اینجوری شده امکان داره پورت hd بسوزه اگر بسوزه قابل تعمیر هست کمککککککککککک

amrabs57

کاربر سایت
Nov 19, 2007
64
درود بر شما . دستگاه شما مدلش چیه . نمیخام نفوس بد بزنم ولی معمولا چند هفته بعد از این مشکل دستگاه شما سه چراغ خواهد شد که باید ببرید برا تعمیر که بستگی به شانستون مدتی دیگر عمر خواهد کرد . البته امیدوارم دلیل دیگه داشته باشه ولی من دو دستگاه ایکس باکس که رحمت شد با همین مشکل مواجه شدم و به رحمت ایزدی پیوست .

love4fcb

کاربر سایت
Aug 12, 2011
78
نام
فرهاد
قالکون دو بار فریز میشه بار سوم که روشن میکنم 3 چراغ میشه مشکلش چیه؟درست میشه یا نه؟

دوست عزیز مال شما تو کدوم گیم ها فریز میکنه؟؟

درود بر شما . دستگاه شما مدلش چیه . نمیخام نفوس بد بزنم ولی معمولا چند هفته بعد از این مشکل دستگاه شما سه چراغ خواهد شد که باید ببرید برا تعمیر که بستگی به شانستون مدتی دیگر عمر خواهد کرد . البته امیدوارم دلیل دیگه داشته باشه ولی من دو دستگاه ایکس باکس که رحمت شد با همین مشکل مواجه شدم و به رحمت ایزدی پیوست .

اقا دستگاه منم اینجوری میشد اما فقط تو بازی L.A Noie یعنی دستگاه منم کم کم رو به فناست؟؟؟

aramus

کاربر سایت
Nov 1, 2010
93
سلام دوستان

میخواستم تو بخش راهنمای خرید تاپیک باز کنم که اجازه نداشتم
چون امروز میخوام برم Xbox بگیرم یه سری سوال دارم که میخوام بپرسم که بعد خریدن پشیمون نشم
که اگر لطف کنید جواب بدید ممنون میشم
میخوام یه Xbox Slim 250 بگیرم ولی اینطور که من تو فروم چرخیدم همین نوع Xbox هم یه سری چیزاشون با هم فرق داره مثل داشتبور ، درایور ، lite-on ( که خود این چند نوع مختلف داره ) و ...

حالا سوالم اینه که من Xbox رو با چه مشخصاتی بگیرم که سرم کلاه نره و خوب باشه ؟
و راه فهمیدن مشخصاتی که میگید چی هست ؟

ممنون

imanblueboy

کاربر سایت
Dec 18, 2007
43
نام
iman rayegan
سلام دوستان

چون امروز میخوام برم Xbox بگیرم یه سری سوال دارم که میخوام بپرسم که بعد خریدن پشیمون نشم
میخوام یه Xbox Slim 250 بگیرم ولی اینطور که من تو فروم چرخیدم همین نوع Xbox هم یه سری چیزاشون با هم فرق داره مثل داشتبور ، درایور ، lite-on ( که خود این چند نوع مختلف داره ) و ...

ممنون
داداش اول اینکه اسلیم بگیر دوم اینکه اگر میتونی برو دبی بگیر به نفعت هست از ایران نگیر که هیچی سرت کلاه میره

aramus

کاربر سایت
Nov 1, 2010
93
سلام دوستان

ممنون

داداش اول اینکه اسلیم بگیر دوم اینکه اگر میتونی برو دبی بگیر به نفعت هست از ایران نگیر که هیچی سرت کلاه میره

ممنون که جواب دادید
حتما که اسلیم میگیرم
بخوام برم دبی بگیرم بیام یه مقدار هزینش زیاد میشه و اینکه میخوام از یکی از اشنایان با یه چک 3ماهه ازش خرید کنم :d

شما از چه نظر میگید سرم کلاه میره ؟

omid110

کاربر سایت
Aug 24, 2008
122
سلام من بازی dead island گذاشتم دو دستگاه گفت باید آپدیت بشه دستگاه ریست شد ولی داشبرد بالا نمی یاد و پنجره آپدیت استاتوس می یاد . اپدیت هم نمی کنه چیکار کنم ؟

amrabs57

کاربر سایت
Nov 19, 2007
64
درود بر شما والله امیدوارم که هیچوقت سه چراغ نشی هیچوقت ولی اگه فقط و فقط توی سه بازی هنگ میکنه خوب احتمال داره مشکل از چیز دیگه ای باشه ولی اگر تکرار بشه توی بازیهای دیگه مطمئنا مشکل اساسیه مانند دوست دیگه که پرسیدن با مادربرد فاکلون ایشون مشکلشون اساسی هست و ایشان باید دستگاهشون تعمیر بشه امیدوارم کلا مشکلشون حل بشه ولی متاسفانه معمولا بعد از چند وقت اکثر دستگاهها که با این مشکل کلا تعطیل میشن ملی بعضی دستگاهها بعد از تعمیر ممکن خیلی بیشتر کارکنن که امیدوارم دستگاه شما هم همینگونه باشه البته دستگاه های با مادر برد جاسپر که خیلی کم این مشکلات را دارند و خیلی مطمئن هستند و همچنین دستگاههای اسلیم که بهتر . موفق باشید بدرود .

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
دوستان دو تا سوال دارم:
1.من دستگاهم جسپر هستش.اگه دوازده ولتش کنم مشکل و ایرادی به کنسولم وارد نمیشه.تا حالا واسه کسی مشکلی پیش نیومده؟(دوست دارم کنسولم خنک تر باشه).
2.این دو تا فن 360 باید هر دو ساعت گرد بچرخن(اگه از پشت توری نگاه کنیم)؟اخه یه جا شنیدم یا خوندم دو تا فن مخالف هم میچرخن؟یکی هوارو میاره تو یکی میبره بیرون؟درسته یا اشتباه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر