سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

MiL4D.CoYG

کاربر سایت
Aug 28, 2010
640
نام
MiL4D
می خواستم ببینم این سیو هایی که unkown profile هستند رو میشه یه کاری کرد که مال یک پروفایل بشن ؟ نمیشه از طریق کامپیوتر و برنامه xtaf این کار رو کرد ؟ ( سیو های من برای بازی red dead هستن ):(

s-nima

کاربر سایت
Sep 8, 2009
124
نام
نیما
سلام دوستان من چند وقت پیش که بازی dragon age II اومده بود گرفتمش و گذاشتم رو دستگاه یک پیغام آپدیت داد منم آپدیت کردم ورژن داشیورد دستگاه به 12625 تغییر کرد ولی الان بازی هایی مثل cod black ops و cod mw 2 و godfather 2 رو بالا نمیاره میگه this disk is unreadable و LT+ رو هم نصب نکردم مشکل دستگاه چیه؟

jaras_azadi

کاربر سایت
May 24, 2010
9
نام
مصطفی
سلام دوستان من یه مشکلی دارم که وقتی فلشم رو فرمت میکنم و تو کنسول کانفیگ میکنم،تو کنسول نشون میده 7.2 خالی هست(فلشم 8 گیگه)،اما همون فلشو میزنم به کامپیوتر،لپ تاپ هر دوشون نشون میدن حدود 2مگ خالی هست فقط!!!
بعد توشو که از طریق اکسپلورر کامپیوتر نگاه میکنم میبینم 5تا فایل 1.03 گیگی انداخته توش که البته میدونم این فایلا چی هستن ولی نمیدونم چطور از طریق کنسول تو فلش ریخته میشن!!
کسی همچین موردی رو دیده؟
حتی وقتی با نرم افزارهایی مثله :modio,xplorer,USB XFAT هم فلشو باز میکنم همچین فایلایی رو نمی بینم!
کسی میتونه راهنمایی کنه؟

deception.drak

کاربر سایت
Jul 4, 2011
10
سلام دوستان من چند وقت پیش که بازی dragon age II اومده بود گرفتمش و گذاشتم رو دستگاه یک پیغام آپدیت داد منم آپدیت کردم ورژن داشیورد دستگاه به 12625 تغییر کرد ولی الان بازی هایی مثل cod black ops و cod mw 2 و godfather 2 رو بالا نمیاره میگه this disk is unreadable و LT+ رو هم نصب نکردم مشکل دستگاه چیه؟

سلام.
عزیز باید دستگاهت رو lt + کنی.
بازی های زیر هم باید پچ شده بخری.
assassins creed broderhood
need for speed hut pursuit
cod mw 2
cod black ops
halo reach

حیف که شهرستانم وگرنه برات همه رو Ok میکردم.

deception.drak

کاربر سایت
Jul 4, 2011
10
سلام دوستان من یه مشکلی دارم که وقتی فلشم رو فرمت میکنم و تو کنسول کانفیگ میکنم،تو کنسول نشون میده 7.2 خالی هست(فلشم 8 گیگه)،اما همون فلشو میزنم به کامپیوتر،لپ تاپ هر دوشون نشون میدن حدود 2مگ خالی هست فقط!!!
بعد توشو که از طریق اکسپلورر کامپیوتر نگاه میکنم میبینم 5تا فایل 1.03 گیگی انداخته توش که البته میدونم این فایلا چی هستن ولی نمیدونم چطور از طریق کنسول تو فلش ریخته میشن!!
کسی همچین موردی رو دیده؟
حتی وقتی با نرم افزارهایی مثله :modio,xplorer,USB XFAT هم فلشو باز میکنم همچین فایلایی رو نمی بینم!
کسی میتونه راهنمایی کنه؟

عزیز من متوجه نشد میخوای چی کار کنی.
اما اگر فلشت رو به عنوان مموری ایکس باکس شناسایی کردی نمی تونی از کامپیوتر داخلش اطلاعات کپی کنی.

atnn.tk

کاربر سایت
Jan 28, 2010
64
سلام دوستان

می شه من رو به تایپیک تغییر ریجن کنسول راهنمایی کنید؟
اصلا" این تایپیک وجود داره؟
و این کار به صورت سخت افزاری انجام می شه یا نرم افزاری و یا هر دو؟:d

ممنون.

Viktor Reznov

کاربر سایت
Nov 28, 2010
192
نام
علی
اقا سه تا بازی black ops , mw2 و nfs : hot pursuit رو که می ذارم تو دستگاه بعد از 5 ثانیه چرخیدن و اومدن صفحه سیاه میگه : this disc is underable مشکل چیه ؟؟!!

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
می خواستم ببینم این سیو هایی که unkown profile هستند رو میشه یه کاری کرد که مال یک پروفایل بشن ؟ نمیشه از طریق کامپیوتر و برنامه xtaf این کار رو کرد ؟ ( سیو های من برای بازی red dead هستن ):(
با نرم افزار 360Revolution و یا Modio یا ProfileEditor v2 کار کن ببین جواب میگیری

احتمالا بازیهات باید پچ بشن.

کسی همچین موردی رو دیده؟
کسی میتونه راهنمایی کنه؟

اینها فایل سیستمی های کنسول هست که فلش رو طبق کارکرد فرمت کرده، و توی PC پر نشون میده و توی کنسول خالی.عادیه.
اقا سه تا بازی black ops , mw2 و nfs : hot pursuit رو که می ذارم تو دستگاه بعد از 5 ثانیه چرخیدن و اومدن صفحه سیاه میگه : this disc is underable مشکل چیه ؟؟!!

شما هم مشکلت مثل بالایی هست باید پچ بشه.
بازی هارو پچ شده بخرین. به فروشنده بگین پچ شده بده.

ahp4

کاربر سایت
Aug 1, 2009
159
نام
امین
سلام
2 روزه کنسول رو مانیتورم تصویر نمیده در حالی که روی tv تصویر میده(با همون کابل)و ps3 و لپ تاپم هم روی مانیتور تصویر میدن(باز با همون کابل).
قبلا اصلا مشکلی نداشتم.نمیدونم مشکل از چیه!!!
در ضمن از HDMI استفاده میکنم-مدل مانیتور lg-w2261vp و مدل tv sony-ex700.
resolution کنسول رو هم reset کردم اما بازم درست نشد.
ممنون میشم کمک کنید.
آقا کسی نمیدونه؟:-/

bigsmoke

کاربر سایت
Jun 19, 2011
165
نام
مصطفی
با سلام.من یه مدت بود به خاطر امتحانات xbox بازی نمیکردم.الان بعد از دو ماه شروع به بازی کردم دسته مدام ارتباطش با کنسول قطع میشه و این پیام رو میده please recconect the controler .باطری نو هم توش گذاشتم.به نظرتون مشکل از چیه؟لطفا جواب بدید .خیلی حالم گرفته شده

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
با سلام.من یه مدت بود به خاطر امتحانات xbox بازی نمیکردم.الان بعد از دو ماه شروع به بازی کردم دسته مدام ارتباطش با کنسول قطع میشه و این پیام رو میده please recconect the controler .باطری نو هم توش گذاشتم.به نظرتون مشکل از چیه؟لطفا جواب بدید .خیلی حالم گرفته شده
این مشکل به چند علت پیش میآد.
باطری ضعیف
دستگاه دیگری در کار دسته خلل ایجاد میکند: مثل مایکروویو-تلفن بیسیم،روتر وایرلسwireless router.
جسم فلزی بین دسته و کنسول قرار دارد.
شل بودن پوشش محافظ باطری
هماهنگ نبودن دسته کنسول(دسته را با کنسول دوباره هماهنگ کنید)
کنسول رو ریستارت کن
عوض کردن باطری با نو و داشتن آمپر مناسب

bigsmoke

کاربر سایت
Jun 19, 2011
165
نام
مصطفی
مرسی از راهنماییتون.یه سوال دیگه هم داشتم.آیا کابل hdmi به تمام مانیتور ها وصل میشه یا فقط به مدلهای خاصی وصل میشه؟مانیتور من lcd هست و مثل بقیه مانیتور ها یه ورودی داره.باید مبدل بگیرم یا ...؟

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
مرسی از راهنماییتون.یه سوال دیگه هم داشتم.آیا کابل hdmi به تمام مانیتور ها وصل میشه یا فقط به مدلهای خاصی وصل میشه؟مانیتور من lcd هست و مثل بقیه مانیتور ها یه ورودی داره.باید مبدل بگیرم یا ...؟
نه به تمامی مانیتور ها وصل نمیشه، باید مانیتور این قابلیت رو داشته باشه، و بتونه تصاویر رو با اون کیفیت مذکور پخش کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر