سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
1 ببخشید منظورتون از کانفیگ فلش و هارد اکسترنال رو نفهمیدم دقیقا چه کار میکنه؟ من بالاخره برای اجرای بازیای 360 از فلش یا اکسترنال به کنسول وصلشون کنم و فرمتشون کنم با کنسول یا نه لازم نیست فقط باید فرمتشون fat 32 باشه؟
2 در مورد بازیه nfs most wanted هم دوباره از اول اکسترکتش کردم از حالت rar و بعدم با برنامه xbox image browser تبدیل به فایلش کردم دوباره همون شد حجمش عکسشم زیر قرار دادم
3 این بازیه star wars دیسکه یکشو که میخوام تو xexmenu اینستال کنم تا وارد هارد داخلی بشه انجام نمیشه اون صفحه 0 تا 100 درصد میاد ولی جلو نمیره بعد از چند ثانیه هم میپره از اینستال بیرون صفحه xexmenu میاد تا حالا به همچین موردی برنخوردم نمیدونید مشکل از کجا میتونه باشه دوستم خیلی این بازیو دوست داره اینم که اینجوری شده نسخه ساده تک دیسکشم هر چی گشتم نتونستم تو نت پیدا کنم همه جا نسخه دو دیسکیش هست
در مورد اجرا کردن بازیا از فلش هم بگم من اصلا نمیخوام این دستگاهو استفاده کنم و چند وقت دیگه به عنوان هدیه میخوام بدمش به دوستم این سوالا رو هم دارم میپرسم تا خودم یاد بگیرم برم به اون یاد بدم دوستم بیشتر عاشق بازیای ریسینگ و فایتینگ و استاروارز هست منم بیشتر از این بازیا دارم براش میریزم داخل هارد داخلی با این حال از روی کنجکاوی دوست دارم یاد بگیرم چطوری میشه بازیا رو از فلش و اکسترنال هم اجرا کرد من کارم با شما تمومه دوست گرامی فقط همین اجرای بازیا از روی فلش مونده و اضافه کردن کاور بازیا تو اورورا چند تا فیلم براش تو نت پیدا کردم اگر تونستم انجام میدم اگر نشد شاید سره همین دو مورد باز مزاحمت بشم خیلی خیلی سپاس گذارم از وقتی که برای من گذاشتید
با خود دستگاه فرمتشون کن.فقط برای هارد اکسترنال باید تک پارتیشن باشه...اگه از هارد اکسترنال استفاده کنی خیلی بهتر از هارد داخلی هست چون موقع ریختن بازی دیگه مستقیم هاردرو به کامپیوتر میزنی و زود بازی هارو میریزی داخلش...2 اون ی چیزی نوشته در اصل همون هشت گیگ....3 xexmenu اگه هم بریزه دقیق نشون نمیده چقدر از بازی رو ریخته ایا کامل ریخته یا نه برای مثال بازی رو داری انتقال میدی از 70 درصد ی دفعه به صدرصد میرسه که نشون دهنده اینه که بازی درست انتقال نداده شده و معلوم نمیشه کجا هنگ کنه یا از بازی خارج بشه....راستش من خودم برای انتقال بازی از فلش به هارد از فایل منیجر ارورا یا فری استایل 3 استفاده میکنم چون وقتی بازی رو هم با ایراد بریزه مینویسه failed اگه هم درست بریز operation complete.....ولی اگه از هارد اکسترنال استفاده کنی بهتر میفهمی چی به چیه .....خواهش میکنم دوست گرامی

مشکله بازیه star wars رو فهمیدم اسم فولدر بازی رو گذاشته بودم star wars the force unleashed the ultimate sith edition که همون اسم کامله بازیه به خاطر طولانی بودن اسم فولدر اینستال نمیکرد بازی رو اسمشو عوض کردم گذاشتم star wars درست شد ریختمش رو هارد داخلی بازیشم کردم ولی مرحله سوم تا شروع شد error داد که disk is unreadable و از بازی خارج شد حالا نمیدونم ایندفعه مشکلش چی بود کلا بازیه اذیت کنی بوده برام
یا بازیت ایراد داره .یا ایگزه منو درست نریخته بهش اشاره کردم

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
یا بازیت ایراد داره .یا ایگزه منو درست نریخته بهش اشاره کردم
ممنون از شما برای پاسخگوییتون والا یه چیزی گفتید در مورد استاروارز فکرمو درگیر کرد من وقتی داشتم میریختمش تا 90 درصد رفت بعد یه دفعه شد 100 درصد احتمالا بازی ایراد دار ریخته شده دوباره دانلودش میکنم و میریزمش ببینم چی میشه

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
ممنون از شما برای پاسخگوییتون والا یه چیزی گفتید در مورد استاروارز فکرمو درگیر کرد من وقتی داشتم میریختمش تا 90 درصد رفت بعد یه دفعه شد 100 درصد احتمالا بازی ایراد دار ریخته شده دوباره دانلودش میکنم و میریزمش ببینم چی میشه
بله بهش اشاره کردم قبلا که دستگاه جیتگ بازی ایراددارو هم اجرا میکنه ولی مشخص نمیکنه کجا هنگ کنه یا از بازی خارج بشه یا اصلا اجرا نشه.باز هم دقت کن اگه هاردت پر باشه این مشکل هم پیش میاد برای مثال بازی 8 گیگ اما فضای هاردت 7.5 گیگ جا داره و ی دفعه از 80/70/90/50 میره رو 100.فکر نمیکنم ایراد از بازی باشه وگرنه همون تا 100 هم میره بازی ایراددار.میتونی از فلش اجراش کن ببین باز همون جا از بازی خارج میشه یا نه

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
بله بهش اشاره کردم قبلا که دستگاه جیتگ بازی ایراددارو هم اجرا میکنه ولی مشخص نمیکنه کجا هنگ کنه یا از بازی خارج بشه یا اصلا اجرا نشه.باز هم دقت کن اگه هاردت پر باشه این مشکل هم پیش میاد برای مثال بازی 8 گیگ اما فضای هاردت 7.5 گیگ جا داره و ی دفعه از 80/70/90/50 میره رو 100.فکر نمیکنم ایراد از بازی باشه وگرنه همون تا 100 هم میره بازی ایراددار.میتونی از فلش اجراش کن ببین باز همون جا از بازی خارج میشه یا نه
ممنون از شما امتحان میکنم درستش میکنم هاردم خالیه بالای 60 گیگ فضای خالی داره هنوز

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
1 قربان من بازیه borderlands 2 رو پاک کردم و طبق اموزش همون سایتی که قبلا ادرسش رو قرار داده بودم رفتم جلو و در اخر هم با ارورا ریختم هم دیسک یکشو تو پوشه گیمز هم دیسک دوم محتویات پوشه content رو تو پوشه content هارد دستگاه و همه چیز درست شد هم بازی کار کرد هم اینکه dlc ها رو بازی شناخت فقط یه مشکله دیگه وجود داره اونم اینکه هر وقت میرم تو بازی میزنه بعضی از dlc ها برای اجرا به نسخه بروز تری از بازی نیاز دارن به عبارتی بازی باید پتچ بشه (اپدیت بشه) همون اموزشی هم که برای اجرای بازی استفاده کرده بودم اخرش گفته بود که بازی باید پتچ بشه میخوواستم بپرسم با ارورا میشه بازیا رو پتچ کرد؟ اگر میشه به اینترنت نیازه براش؟ به نظرتون کاره راحتیه انجامش؟
2 تو بازی borderlands 2 طبق اموزش محتویات پوشه content دیسک دوم باید داخل پوشه ای به نام 00000002 ریخته میشدن که همین پوشه 00000002 هم باید داخل پوشه ای به نام 5454087C قرار میگرفت و بعدم به جای مشخصی از هارد انتقال داده میشدن برای اینستال دیسک دوم forza 4 تحقیق کردم فهمیدم پروسش عین همینه فقط به جای پوشه 5454087C باید اسم پوشه 4d530910 باشه میخواستم بپرسم میدونید این شماره پوشه ها رو چطوری باید فهمید چی باشن؟

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
1 قربان من بازیه borderlands 2 رو پاک کردم و طبق اموزش همون سایتی که قبلا ادرسش رو قرار داده بودم رفتم جلو و در اخر هم با ارورا ریختم هم دیسک یکشو تو پوشه گیمز هم دیسک دوم محتویات پوشه content رو تو پوشه content هارد دستگاه و همه چیز درست شد هم بازی کار کرد هم اینکه dlc ها رو بازی شناخت فقط یه مشکله دیگه وجود داره اونم اینکه هر وقت میرم تو بازی میزنه بعضی از dlc ها برای اجرا به نسخه بروز تری از بازی نیاز دارن به عبارتی بازی باید پتچ بشه (اپدیت بشه) همون اموزشی هم که برای اجرای بازی استفاده کرده بودم اخرش گفته بود که بازی باید پتچ بشه میخوواستم بپرسم با ارورا میشه بازیا رو پتچ کرد؟ اگر میشه به اینترنت نیازه براش؟ به نظرتون کاره راحتیه انجامش؟
2 تو بازی borderlands 2 طبق اموزش محتویات پوشه content دیسک دوم باید داخل پوشه ای به نام 00000002 ریخته میشدن که همین پوشه 00000002 هم باید داخل پوشه ای به نام 5454087C قرار میگرفت و بعدم به جای مشخصی از هارد انتقال داده میشدن برای اینستال دیسک دوم forza 4 تحقیق کردم فهمیدم پروسش عین همینه فقط به جای پوشه 5454087C باید اسم پوشه 4d530910 باشه میخواستم بپرسم میدونید این شماره پوشه ها رو چطوری باید فهمید چی باشن؟
سلام ببخشید شهرستان بودم دیر جواب دادم.بله میشه بازی رو با ارورا اپدیت کرد ولی باید به اینترنت وصل باشی. بعد روی title update بازی رفته و بازی رو اپدیت کن.....2 اینا شماره پوشه نیستند اینا کد اصلی و معرف بازی هستن اینکه میگی باید شمارشو به شماره دیگه تغییر داد نمیشه اول ببین کد اصلی بازیت چیه . تو سایت xbox unity قسمت جستجو کد رو وارد کنی اسم و ریجن بازی اپدیت و کاور برای دانلود میاد البته من ثبت نام کردم.موفق باشی XboxUnity interface | Access to title updates, covers and link rooms rrrrrrrrtrt.PNG

آخرین ویرایش:

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
سلام ببخشید شهرستان بودم دیر جواب دادم.بله میشه بازی رو با ارورا اپدیت کرد ولی باید به اینترنت وصل باشی. بعد روی title update بازی رفته و بازی رو اپدیت کن.....2 اینا شماره پوشه نیستند اینا کد اصلی و معرف بازی هستن اینکه میگی باید شمارشو به شماره دیگه تغییر داد نمیشه اول ببین کد اصلی بازیت چیه . تو سایت xbox unity قسمت جستجو کد رو وارد کنی اسم و ریجن بازی اپدیت و کاور برای دانلود میاد البته من ثبت نام کردم.موفق باشی XboxUnity interface | Access to title updates, covers and link roomsView attachment 243072
با سلام دوباره قربان ببخشید من دوباره مزاحمتون شدم من میخواستم xbox 360 رو با کابل لن و مودم به اینترنت وصل کنم تا بازی border 2 رو بتونم از طریق ارورا اپدیت کنم و همچنین کاور بازیا رو تو ارورا اضافه کنم از اموزش این تاپیک طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش استفاده کردم همون که برای اتصال با کابل lan و مودم هست چون کنسوله من fat هست و نتورک اداپتور هم ندارم متاسفانه تنها راهم همینه ولی هر کاری کردم نتونستم میخواستم بدونم میشه براتون از اطلاعات مودمم تو صفحه تنظیمات مودم و همچنین عددایی که وارد کردم تو تنظیمات xbox عکس بگیرم تو pv بفرستم براتون ؟شاید بتونید بگید کجای کار رو دارم اشتباه میکنم البته اگر خودتون حوصله دارید و هنوز یادتونه باید چکار کرد اینم بگم اپدیت بازی و اوردن کاور اونچنان مهم نیستن برام نشدم نشد اگر حوصله ندارید ولش کنید

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
با سلام دوباره قربان ببخشید من دوباره مزاحمتون شدم من میخواستم xbox 360 رو با کابل لن و مودم به اینترنت وصل کنم تا بازی border 2 رو بتونم از طریق ارورا اپدیت کنم و همچنین کاور بازیا رو تو ارورا اضافه کنم از اموزش این تاپیک طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش استفاده کردم همون که برای اتصال با کابل lan و مودم هست چون کنسوله من fat هست و نتورک اداپتور هم ندارم متاسفانه تنها راهم همینه ولی هر کاری کردم نتونستم میخواستم بدونم میشه براتون از اطلاعات مودمم تو صفحه تنظیمات مودم و همچنین عددایی که وارد کردم تو تنظیمات xbox عکس بگیرم تو pv بفرستم براتون ؟شاید بتونید بگید کجای کار رو دارم اشتباه میکنم البته اگر خودتون حوصله دارید و هنوز یادتونه باید چکار کرد اینم بگم اپدیت بازی و اوردن کاور اونچنان مهم نیستن برام نشدم نشد اگر حوصله ندارید ولش کنید
سلام دوست گرامی شما نیازی به طریقه اتصال به ایکس باکس لایو ندارید اون برای دستگاهای غیر جی تگ از این روش استفاده نکنید ماکروسافت میتونه دستگاتونو بن کنه و دچار مشکل شوید.شما کابل لن رو به ایکس باکس وصل کنید دستگاتونو رستارت کنید در داشبرد ارورا شماره IP تون به نمایش درمیاد وقتی ای پی تونو دیدید رو بازی بروید و هم کاور و هم اخرین اپدیت رو دانلود کنید مثل عکس زیر .بعد از دانلود اپدیت بازی مورد نظر در همون قسمت هارد رو انتخاب و نصب کنید....اگه در داشبرد اصلی از شما خواست اپدیت کنید نه رو انتخاب کنید
download.jpg
pre_1404557635__auroraassetsscreenshot0006.png

• Like
Reactions: Aperture

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
سلام دوست گرامی شما نیازی به طریقه اتصال به ایکس باکس لایو ندارید اون برای دستگاهای غیر جی تگ از این روش استفاده نکنید ماکروسافت میتونه دستگاتونو بن کنه و دچار مشکل شوید.شما کابل لن رو به ایکس باکس وصل کنید دستگاتونو رستارت کنید در داشبرد ارورا شماره IP تون به نمایش درمیاد وقتی ای پی تونو دیدید رو بازی بروید و هم کاور و هم اخرین اپدیت رو دانلود کنید مثل عکس زیر .بعد از دانلود اپدیت بازی مورد نظر در همون قسمت هارد رو انتخاب و نصب کنید....اگه در داشبرد اصلی از شما خواست اپدیت کنید نه رو انتخاب کنید
View attachment 243722
View attachment 243726
ممنون از شما درست گفتید حل شد فقط ببخشید فرق بازیای با فرمت god و فرمت فایل چیه ؟ یعنی چه تفاوتی با هم دارن و در کل کدوم بهتره؟

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
ممنون از شما درست گفتید حل شد فقط ببخشید فرق بازیای با فرمت god و فرمت فایل چیه ؟ یعنی چه تفاوتی با هم دارن و در کل کدوم بهتره؟
خواهش میکنم دوست گرامی فرق انچنانی ندارند.ولی بازیهایی که با فرمت دیفالت ایگزه دارند رو هم میشه از فایل منیجر یا ایگزه منو اجرا کرد ولی بازیهای گاد شده نه

• Like

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
خواهش میکنم دوست گرامی فرق انچنانی ندارند.ولی بازیهایی که با فرمت دیفالت ایگزه دارند رو هم میشه از فایل منیجر یا ایگزه منو اجرا کرد ولی بازیهای گاد شده نه
من دستگاهو دادم به دوستم و همه چی هم اوکی بود فقط یه اشکالی هست دسته های xbox هی خاموش میشن و باید روشنشون کرد و واقعا اعصاب خرد کن میشن وقتی هم دکمه ایکس باکس رو میزنم میبینم 3 تا از 4 تا خطه باتری پره وخبری هم از فلش نور سبز رو دسته که نشونه ضعیف بودن باتریاست نیست حالا به نظره شما باتریا ضعیف میشن و اشتباهی پر نشونشون میده یا درگاه باتریا لق شده یا باتریا اندازشون غیر استانداره و لق میشن و یا مشکل از خوده دسته هستش؟

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
من دستگاهو دادم به دوستم و همه چی هم اوکی بود فقط یه اشکالی هست دسته های xbox هی خاموش میشن و باید روشنشون کرد و واقعا اعصاب خرد کن میشن وقتی هم دکمه ایکس باکس رو میزنم میبینم 3 تا از 4 تا خطه باتری پره وخبری هم از فلش نور سبز رو دسته که نشونه ضعیف بودن باتریاست نیست حالا به نظره شما باتریا ضعیف میشن و اشتباهی پر نشونشون میده یا درگاه باتریا لق شده یا باتریا اندازشون غیر استانداره و لق میشن و یا مشکل از خوده دسته هستش؟
این سوال رو که دادی تا حدی جوابشو دادی.خصوصا در مورد اینکه اگه باطری ضعیف باشه 4 تا چراغ سبز شروع به فلش کردن یا بازی میکنند.البته داخل قاب باتری هم میتونه این مشکل رو به وجود بیاره اگه دقت کرده باشی به ته جای باطری برای هر کدوم ی پایه هست اگه بتونی اونارو با ی چیزی بیشتر بیاری بالا میتونه کمک کننده باشه.ی مشکل در قطع شدن ناگهانی هم به رله پشت قاب باطری میشه اشاره کرد که من بیشتر این رله رو برای مشتریها لهیم کاری میکنم .کار این رله اینه که قاب باید درست داخل دسته جا بگیره بعضی موقع که من این قابهارو باز میکنم میبینم یا کثیف شدند یا زنگ زدند که لحیمش میکنم.البته به قفل هم میشه اشاره کرد در اثر کار کردن زیاد اون خاصیت قفلشونو از دست میدند و با ی تکون قاب باطری ی کم میاد بیرون که میتونه منجر به خاموش شدن دسته بشه
http___images.vintagechenty.com_images_16_11_v_8102615_7.jpg

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
  • Like
Reactions: aha2012

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
با سلام به دوستان گرامی در بازی سنتر.اموزش جی تگ کردن تمامی مدلهای ایکس باکس 360 بجز مدل وینچستر فقط با 2 عدد سیم و ی مقاومت 1 کیلو.بدون نیاز به برد جی تگ.این کار موجب میشه که دستگاتون مثل ی کنسول ادی بوت بشه.در این تاپیک
اموزش جی تگ تمامی مدلهای ایکس باکس بدون نیاز به برد جی تگ
https://forum.bazicenter.com/threads/اموزش-جی-تگ-تمامی-مدلهای-ایکس-باکس-بدون-نیاز-به-برد-جی-تگ.121842/
با سلام قربان ببخشید این روش جدیده؟ من از وقتی دستگاهو rgh کردم مشکلی با بوت ندارم ولی دستگام هنگ زیاد میکنه ممکنه این روش هنگی دستگاه رو کم کنه یا اصلا هنگ نکنه؟ در ضمن من یه xbox one جدیدا گرفتم باتریایی که رو دسته 360 فکر میکردم تموم شدن به دلیل قطعی زیاد دسته رو رو دسته one امتحان کردم همشون کار میکردن و نصفه پر بودن دیگه مطمین شدم که ایراد از خشاب باتریه دستست و نه از باتریا الان میخوام چند روز دیگه برم خونه دوستم که دستگامو بهش دادم همین توصیه هایی که دو پست بالاتر کردید رو ببینم میتونیم با هم اجرا کنیم یا نه اگر نتونیم سه تا راه دارم دسته رو ببرم پیش تعمیرکار تا خشاب باتری رو تعمیر کنه و یا اینکه یه خشاب باتری نو از این سایت درب باتری دسته ایکس باکس 360 بخرم که البته دیجیکالا هم داره ولی انگار کیفیتشون زیاد چنگی به دل نمیزنه و یا برم از اینا فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا بخرم که اینا هم انگار کیفیتی ندارن به اون صورت ولی هم خشاب باتری محسوب میشن و هم باتری میتونم بخرمش خشابشو با باتریای پدر مادر دار جایگزین کنم به نظر شما چه کار کنم؟

آخرین ویرایش:

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
https://forum.bazicenter.com/threads/اموزش-جی-تگ-تمامی-مدلهای-ایکس-باکس-بدون-نیاز-به-برد-جی-تگ.121842/
با سلام قربان ببخشید این روش جدیده؟ من از وقتی دستگاهو rgh کردم مشکلی با بوت ندارم ولی دستگام هنگ زیاد میکنه ممکنه این روش هنگی دستگاه رو کم کنه یا اصلا هنگ نکنه؟ در ضمن من یه xbox one جدیدا گرفتم باتریایی که رو دسته 360 فکر میکردم تموم شدن به دلیل قطعی زیاد دسته رو رو دسته one امتحان کردم همشون کار میکردن و نصفه پر بودن دیگه مطمین شدم که ایراد از خشاب باتریه دستست و نه از باتریا الان میخوام چند روز دیگه برم خونه دوستم که دستگامو بهش دادم همین توصیه هایی که دو پست بالاتر کردید رو ببینم میتونیم با هم اجرا کنیم یا نه اگر نتونیم سه تا راه دارم دسته رو ببرم پیش تعمیرکار تا خشاب باتری رو تعمیر کنه و یا اینکه یه خشاب باتری نو از این سایت درب باتری دسته ایکس باکس 360 بخرم که البته دیجیکالا هم داره ولی انگار کیفیتشون زیاد چنگی به دل نمیزنه و یا برم از اینا فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا بخرم که اینا هم انگار کیفیتی ندارن به اون صورت ولی هم خشاب باتری محسوب میشن و هم باتری میتونم بخرمش خشابشو با باتریای پدر مادر دار جایگزین کنم به نظر شما چه کار کنم؟
با سلام خدمت دوست گرامی.همونطور که قبلا گفتم جی تگهایی که انجام دادند با نصب برد جیتگ انجام میشه.و این برد هست که دستگاه رو کنترول میکنه و احتمال خطاش یا اررورش زیاده.ولی پستی که من گزاشتم بدون برد جی تگ میشه و مسلما مشکلات بسیار کمی خواهد داشت نسبت به برد جی تگ.....اما در نظر داشته باشید که دستگاه جی تگ ی دستگاه غیر طبیعی هست و هر نوع بازی مشکل دارو هم اجرا میکنه که معلوم نیست کجای بازی هنگ کنه. در مورد خشاب باطری تعویض بشند بهتره ولیکن خودتون هم اشاره کردید که کیفیت خوبی ندارند.بله حرف شما درسته این نوع خشابها که بسیار بی کیفیت ساخته شدند من داشتم و دیده شده که موقع بازی یهو خشاب خودبه خود خارج میشه با ی تکون ساده.به نظر من بهتر دسته هارو با خشاب به تعمیر کار نشون بدی یا همونجا خشاب جدید خریداری کنی و تست کنی شاید خشاب با کیفیت خوب هم باشه.با عرض پوزش از اینکه دیر جواب دادم ..با ارزوی موفقیت

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر