سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Mahdi93999

کاربر سایت
Nov 22, 2020
219
آقا من امروز ماینکرافت نسخه Xbox 360 edition رو ریختم
بازی رو شناخت
ولی وقتی میخوام با XM360 بازی رو آنلاک کنم (چون بازی وقتی میرم داخلش نسخه آنلاک شده نیست و تو اینترنت گشتم همه جا زده بود چون بازی آرکید هست باید با XM360 آنلاک شه) بازی رو به عنوان بازی ARCADE نمیشناسه و نمیتونم آنلاکش کنم
مشکل از کجاست؟
در ضمن بازی رو تو کامپیوتر تبدیل به GOD کردم و ریختم تو همون فولدر 0000000000000000 و Aurora شناختش
کمکی اگه هست لطفا بگید
برو از سایت نسخه جیتگ رو بگیر نیازی به این چیزا نیست

aa842

کاربر سایت
Oct 3, 2020
85
سلام
من بازی call of duty Black ops 2 رو ریختم
همه‌چیش درست بود
بخش داستانی و آفلاین درست کار کرد و سالم بود
فقط نمیدونم چجوری تو بخش مولتی‌پلیر وارد یه هاست (سرور) شم
تو xboxunity زده ۱۲ نفر عضو اون سرور هستن ولی تو بازی نمیدونم چیکار باید بکنم
کسی راهنمایی داره؟

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام
همه‌چیش درست بود
کسی راهنمایی داره؟
سلام دوست عزیز به دلیل بالا بودن پینگ مودم ایرانسل شما قادر به بازی کردن رومها یا هاستها نخواهید شد....در ضمن اگه از مودم تی پی لینک استفاده میکنید مطمعا باشید که هاست ها شخصی نباشند در غیر اینصورت نمیتونید باهاشون بازی کنید موفق باشید

• Like
Reactions: alicobra

aa842

کاربر سایت
Oct 3, 2020
85
سلام دوست عزیز به دلیل بالا بودن پینگ مودم ایرانسل شما قادر به بازی کردن رومها یا هاستها نخواهید شد....در ضمن اگه از مودم تی پی لینک استفاده میکنید مطمعا باشید که هاست ها شخصی نباشند در غیر اینصورت نمیتونید باهاشون بازی کنید موفق باشید
از مودم دی‌لینک استفاده میکنم
یه دست بازی کردم
ولی بقیه لابی ها رو نشون نمیده
به هر حال ممنون

کسی سایتی برای دانلود تایتل آپدیتا میشناسه؟

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
کسی سایتی برای دانلود تایتل آپدیتا میشناسه؟
سلام عزیزم باید در سایت xbox unity ثبت نام کنی بعد با داشبرد ارورا دانلودش کنی .بعد به اینترنت وصل شو و روی بازی مورد نظر تایتل اپدیتو دانلود کن بعد خودش نصبش میکنه اخرین شماره رو انتخاب کن/در ضمن حتما هاردتو enable کن در اون قسمت تا درست نصبش کنه/موفق باشی دوست عزیز

• Like

aa842

کاربر سایت
Oct 3, 2020
85
سلام عزیزم باید در سایت xbox unity ثبت نام کنی بعد با داشبرد ارورا دانلودش کنی .بعد به اینترنت وصل شو و روی بازی مورد نظر تایتل اپدیتو دانلود کن بعد خودش نصبش میکنه اخرین شماره رو انتخاب کن/در ضمن حتما هاردتو enable کن در اون قسمت تا درست نصبش کنه/موفق باشی دوست عزیز
مشکل اینه که وقتی از تو آرورا و خود ایکس باکس دان میکنم تا آخراش میره ولی دانلود نمیشه
۱ ساعت هم وایسادم
دستی نمیشه ریخت ؟
چون تو ایکس باکس یونیتی میشد آپدیت ها و کاور بازی ها رو دانلود کرد

مشکل اینه که وقتی از تو آرورا و خود ایکس باکس دان میکنم تا آخراش میره ولی دانلود نمیشه
۱ ساعت هم وایسادم
دستی نمیشه ریخت ؟
چون تو ایکس باکس یونیتی میشد آپدیت ها و کاور بازی ها رو دانلود کرد
درست شد
باید تو پوشه خود بازی یه فولدر به اسم 000B0000 درست کنی و فایل آپدیت رو که از یونیتی دانلود کردی بریزی اون تو

aa842

کاربر سایت
Oct 3, 2020
85
سلام
من بازی Popcap hits vol. 2 رو دیسکش رو داشتم
ایمیج‌ش رو رو برداشتم ، بعد با iso2God تبدیل به فایل GOD کردم و ریختم تو ایکس باکس
وقتی ریختم ، زدم رو آیکون بازی ولی تا میره داخل بازی دستگاه خاموش میشه و مجبور میشم دوباره روشنش کنم
مشکلش از کجاست؟
فقط کارم فوریه
برای کسی دارم میریزم

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام
من بازی Popcap hits vol. 2 رو دیسکش رو داشتم
ایمیج‌ش رو رو برداشتم ، بعد با iso2God تبدیل به فایل GOD کردم و ریختم تو ایکس باکس
وقتی ریختم ، زدم رو آیکون بازی ولی تا میره داخل بازی دستگاه خاموش میشه و مجبور میشم دوباره روشنش کنم
مشکلش از کجاست؟
فقط کارم فوریه
برای کسی دارم میریزم
بهترین کار اینه که سی دی بازی رو با فری استایل اکسترکت کنید که بازی اماده اجرا میشه بدون مشکل /ایمیج گیری دردسر داره/بعد بازی رو منتقل کنید به دستگاهی که دوست دارید/ببخشید دیر جواب دادم/موفق باشید

• Like

alirasoolixbox360

کاربر سایت
Dec 26, 2020
106
سلام
همه‌چیش درست بود
کسی راهنمایی داره؟
اگه دی لینک هستی اوکیه.

aa842

کاربر سایت
Oct 3, 2020
85
بهترین کار اینه که سی دی بازی رو با فری استایل اکسترکت کنید که بازی اماده اجرا میشه بدون مشکل /ایمیج گیری دردسر داره/بعد بازی رو منتقل کنید به دستگاهی که دوست دارید/ببخشید دیر جواب دادم/موفق باشید
مشکل اینه که لنزم کار نمیکنه

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
مشکل اینه که لنزم کار نمیکنه
امیدوارم که مشکل لنز دستگاتون زود برطرف بشه/البته اینم بگم اگه سی دی هم خش داشته باشه بازی درست اجرا نمیشه/ی چیز دیگه موقع اکسترکت حجم بازی نشون داده میشه باید حجم بازی بعد از اکسترکتر فری استایل یکی باشه در غیر این صورت یا بازی با مشکل ریست شدن مواجه میشه یا مشخص نمیشه در کجا و در چه مرحله بازی هنگ کنه یا اصلا بازی اجرا نشه/موقع اکسترکت حجم بازی نمایش داده خواهد شد /اگه درست اکسترکت بشه به شما سکسسفول نمایش داده میشه در غیر اینصورت فیلد نمایش داده میشه/با ارزوی موفقیت عزیزم

• Like

aa842

کاربر سایت
Oct 3, 2020
85
امیدوارم که مشکل لنز دستگاتون زود برطرف بشه/البته اینم بگم اگه سی دی هم خش داشته باشه بازی درست اجرا نمیشه/ی چیز دیگه موقع اکسترکت حجم بازی نشون داده میشه باید حجم بازی بعد از اکسترکتر فری استایل یکی باشه در غیر این صورت یا بازی با مشکل ریست شدن مواجه میشه یا مشخص نمیشه در کجا و در چه مرحله بازی هنگ کنه یا اصلا بازی اجرا نشه/موقع اکسترکت حجم بازی نمایش داده خواهد شد /اگه درست اکسترکت بشه به شما سکسسفول نمایش داده میشه در غیر اینصورت فیلد نمایش داده میشه/با ارزوی موفقیت عزیزم
لنز که چند ساله خرابه...
من با آرورا کار میکنم
میشه برای آرورا توضیح بدید ؟

Ruvik Victoriano

کاربر سایت
Jan 17, 2021
65
سپهر جان سلام
چون میدونم تعمیر کار هستی یه سوال داشتم احیانا مموری کارت ps1 این روزا گیر میاد خودت داری یا جایی میشناسی بفروشن ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر