سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Farzad55

کاربر سایت
Nov 17, 2017
2
سلام ب همه ..من ی ایکس باکس مدل e دارم ک دیروز بعد از 10دقیقه بازی صفحه استپ خورد و ایستاد هیچ کاری نمیشد کرد فقط تونستم cd رو دربیارم و دستگاهو خاموش و روشن کنم از جلوی دستگاه .بعد از روشن کردن دوباره دیدم دکمه خاموش و روشن کردن تمامش قرمز شده ..چراغ آداپتورم وقتی دستگاه روشن شد سبز میشه ..کابلهارو جدا کردم دوباره وصل کردم دیدم هیچ فایده ای نداره ..تصویر هم نمیاد فقط درب cd rom بازو بسته میشه ..با راهنمایی سایت کد خطارو پیدا کردم ک 0100 هست ..لطفا راهنماییم کنید ..تشکر

naviddd

کاربر سایت
Jul 25, 2014
1
دقیقا مشکل منم همینه!
کسی جوابی نداره؟

Sent from my SM-J700F using Tapatalk
منم دقیقا این مشکل را دارم!!!!باید چه کار کنم؟؟؟؟؟اگر مشکل از شرکته باید یه کاریش بکنه خوب!!!!!در ضمن همون نیم ساعتی هم که بازی می کنم کنسول شدیدا داغ میکنه و فنش با بالاترین سرعت میچرخه!!من تا الان توی هیچ بازی دیگه ندیدم اینقدر صدای فن زیاد بشه جوریکه میام توی داشبورد یه 10 دقیقه میزارم صدای فن کم بشه بعد کنسولو خاموش می کنم!!!فکر کنم این بازی برای دستگاه خیلی سنگینه دیگه!!!

دوستان کنسول من از همون اوایل یه سری از دیسک ها رو نمیخوند!!و همش ارور unrecogniz disk میده!!که میگه باید تمیز بشه!!!ولی دیسک نو هست و نمیخونه!!خیلی مواقع هم وقتی ی خوام بازی عوض کنم باید چند بار کنسول و خاموش و روشن کنم یا درایوو باز و بسته کنم تا دیسکو بشناسه!!!!به نظر شما مشکل از دیسک هام هست یا لنز کنسول مشکل پیدا کرده؟؟؟؟؟؟تقریبا 6 سالی میشه خریدم slim 250 گیگ

Last edited by a moderator:

Alikill

کاربر سایت
Nov 23, 2017
1
سلام
من 360جیتگ دارم وقتی که میخام گیم روی هارد نصب کنم همه ی مراحلو میرم پیستو میزنم سریع هارد از دسترس خارج میشه دیگه همه ی بازی ها میرن باید دستگاهو خاموش روشن کنی مشکل از کجا میتونه باشه

amirho3en

کاربر سایت
Dec 9, 2017
2
سلام ممنون اع سایت خوبتون من ایکس باکسم طوری شده ک بعضی از بازی هارو میخانه و بغضی ها رو unrecognized disc مینویسه ب تازگی ام لنز رو سرویس کردم

Iman.323

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1
رفقا سلام
من ایکس باکسم رو آپدیت کردم الان بیشتر بازیهای قدیمیم نمی یاد
دلیل آپدیت موقع نصب فیفا و پیس 2018 بود که سر 50 در صد گیر میکرد و میگفت که دیسک کثیفه و اینجور چیزا .
آپدیت هم که کردم همچنان همون مشکل رو داره و بازیهای قبلی هم نمیاد .
بدتر شد که بهتر نشد .
راه واس برگردوندن به حالت قبل رو داره .
ممنون که جواب بدین .

• Like
Reactions: shylord

Amirh2040

کاربر سایت
Feb 5, 2018
3
من یه دستگاه new slim e خریدم کپی خوره فقط میخوام به لایو وصل شم میگه باید آپدیت کنم
اگه آپدیت کنم کپیخورش میپره ؟
اگه ایکس باکست به روش نرم افزاری یا همون lt3 کپی خور شده باشه به لایو وصل بشی هیچ مشکلی برات پیش نمیاد

• Like
Reactions: Angel Of Darkness

Amirh2040

کاربر سایت
Feb 5, 2018
3
رفقا سلام
دلیل آپدیت موقع نصب فیفا و پیس 2018 بود که سر 50 در صد گیر میکرد و میگفت که دیسک کثیفه و اینجور چیزا .
بدتر شد که بهتر نشد .
ممنون که جواب بدین .
میتونی به اپدیت قبلی برگردونی ولی الان چون کنسولم خر
دقیقا مشکل منم همینه!
کسی جوابی نداره؟

دقیقا مشکل منم همینه!
کسی جوابی نداره؟

اگه نسخه ی شرکتی (همون دیسک های بی کیفیت نقره ای) گرفتید صد درصد مشکل از دیسکه سعی کنید نسخه ی کپی برنرمکس از جای قابل اطمینان تهیه کنید سایت گیم بست پیشنهاد میکنم من خودم از اونجا میگیرم قیمتاش یکمی بالا هستش ولی کیفیت رایتش عالیه

shylord

کاربر سایت
Nov 24, 2009
310
نام
حمید
رفقا سلام
بدتر شد که بهتر نشد .
ممنون که جواب بدین .
تو پیس ۱۸ دقیقا منم همین مشکل رو دارم
با اینکه سی دی آکبند گرفتم ولی از جعبه که درآوردم یکم کثیف بود
وقتی می خوام نصبش کنم روی ۴۵ درصد می گه سی دی کثیفه
بدون نصب هم تو لود اول بازی گیر می کنه

دوستان کسی میدونه چجوری مشکل رو حل کنم ؟

رضا ناوی

کاربر سایت
Jul 26, 2011
54
نام
رضا ناوی
سلام دوستان عزیز عذر میخام میشه یه جایی برای جیتگ ایکس باکس آرکید تو تهران به من معرفی کنید ممنون میشم خسته شدم از بس پول سرویس لنز این لعنتیو دادم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر