سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

▫ϩ₳Ϻ₳ИOϩɄҚƎ▫

کاربر سایت
Aug 27, 2012
21
بچه ها بتون پیشنهاد میکنم هیچ وقت واسه کابل HDMI هزینه نکنید! من TV 3D 6980سامسونگ دارم جدید ترین مدل سامسونگ امساله.
هیچ تفاوتی تو کیفیت چه از نظر رنگ و تصویر چه از نظر تماشای سه بعدی و بالاترین کیفیت فیلم ها که BLUERAY باشه نیست.

اینا همش فیلم مغازه دار ها و شرکت های مختلف هستن که این کابل هارو می سازن گول تبلیغات رو نخورید
کابل HDMI دیجیتال هست یا تصویر رو نشون می ده یا نمی ده مثل انتن دیجیتال یا دایره زنگی .:D
به هر حال انتخاب با خودتونه سایت های انگلیسی زبان معروفی هم سرچ کنید گوگل ازمایشات زیادی با کابل ها گرون قیمت انجام دادن نتیجش رو برید ببنید.

دقیقا!

کسی جواب سوال مارو نمیدنه؟:قاب درب درایو ایکس باکس اسلیم چجوری باز میشه؟

hic.shayan

کاربر سایت
Mar 27, 2012
66
نام
شایان
من خودم کل تابسوتون امسال رو با فلش بازی کردم تازه بازیش هم 97% بود من که مشکلی نداشتم.
امروز امتحان کردم انجام شد.
البته به دو روش:
1. فلشمو با 360 فرمت کردم> بازیو که اصل هم بود نصب کردم رو فلش> از تو my game بازی کردم.
همون طور که گفتم دستگاهم jtag هست و روش 2 با jtag هست:
2. رفتم تو DVD Extract > تو پوشه games رفتم cheng کردم> اسمشم cheng کردم> start > از تو xbox 360 games اجراش کردم!!!
از این به بعد هر بازی که خریدم میریزم اونجا!!!

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
سلام دوستان
من میخوام یه xbox360 بگیرم!لطفا بهم بگید موقع خرید باید به چه نکاتی توجه کنم!
چندتا سوال هم دارم:
1-من میتونم با کنسول کپی خور وارد اینترنت بشم!دقت کنید فقط وارد بشم ولی بازی نکنم!یکی از دوستان قبلا گفته بود گشت و گذار توی اینترنت از طریق xbox360 باعث بن شدن نمیشه!فقط بازی کردنه آنلاینه که ممکنه بن بشیم!
2-من میتونم همزمان هم کپی بازی کنم و هم اورجینال!برای مثال میخوام یه بازی یه رو آنلاین بازی کنم دیسک اورجینال رو میزارم و راحت آنلاین بازی میکنم و بعد از اینکه خسته شدم دیسک اورجینال رو در میارم و دیسک کپی رو وارد دستگاه میکنم و میشینم آفلاین بازی میکنم!یا مثل ps3 تنها باید یکی رو انتخاب کنیم!یا اورجینال یا کپی!
3-آیا من میتونم اچیومنتهایی رو که توسط بازی کپی گرفتم وارد اکانتم بکنم!
4-آیا میتونم با بازی کپی آنلاین بازی کنم!؟
5-فرق دیسکهای burner max با معمولیها چیه؟

▫ϩ₳Ϻ₳ИOϩɄҚƎ▫

کاربر سایت
Aug 27, 2012
21
سلام.
سوال قبلیمو جواب ندادین حداقل اینو جواب بدین.
کنسول من اسلیمه خمیر سیلیکون روی سی پی یو رو پاک کردم حالا میخوام روش یه خمیر تازه بندازم.چه مارکی رو پیشنهاد میکنید و اگه نکاتی هم داره ممنون میشم بگید(نحوه ی گذاشتن).
یه سوال مبتدیانه خمیر سیلیکون واجبه یعنی حتما باید باشه؟چند درجه روی دما تاثیر داره؟

p.h.d

کاربر سایت
Feb 18, 2012
412
نام
Rez
سلام دوستان
من میخوام یه xbox360 بگیرم!لطفا بهم بگید موقع خرید باید به چه نکاتی توجه کنم!
چندتا سوال هم دارم:
1-من میتونم با کنسول کپی خور وارد اینترنت بشم!دقت کنید فقط وارد بشم ولی بازی نکنم!یکی از دوستان قبلا گفته بود گشت و گذار توی اینترنت از طریق xbox360 باعث بن شدن نمیشه!فقط بازی کردنه آنلاینه که ممکنه بن بشیم!
2-من میتونم همزمان هم کپی بازی کنم و هم اورجینال!برای مثال میخوام یه بازی یه رو آنلاین بازی کنم دیسک اورجینال رو میزارم و راحت آنلاین بازی میکنم و بعد از اینکه خسته شدم دیسک اورجینال رو در میارم و دیسک کپی رو وارد دستگاه میکنم و میشینم آفلاین بازی میکنم!یا مثل ps3 تنها باید یکی رو انتخاب کنیم!یا اورجینال یا کپی!
3-آیا من میتونم اچیومنتهایی رو که توسط بازی کپی گرفتم وارد اکانتم بکنم!
4-آیا میتونم با بازی کپی آنلاین بازی کنم!؟
5-فرق دیسکهای burner max با معمولیها چیه؟

1- اگر شما التی 3 داشته باشید هیچ مشکلی نیست ولی بهتره از دیسک های 97 درصد استفاده نکنید
2- بله شما میتونید هم از دیسک اورجینال استفاده کنید هم کپی و بازم هم باید التی 3 داشته باشید
3- شما با برنامه horizen میتونید از اکانتتون بک آپ بگیرید ولی اچیومنت ها رو نمیتونید به اکانت دیگری منتقل کنید
4-بله میتونید ولی باید بازی بصورت برنرمکس رایت شود
5- برنرمکس بصورت کامل رایت 100 درصد رایت میشه ولی ترانکات بصورت 97 درصد رایت میشه و روی هارد نصب نمیشه و برای آنلاین امنیتی ندارن

---------- نوشته در 03:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:16 PM ارسال شده بود ----------

سلام.
کنسول من اسلیمه خمیر سیلیکون روی سی پی یو رو پاک کردم حالا میخوام روش یه خمیر تازه بندازم.چه مارکی رو پیشنهاد میکنید و اگه نکاتی هم داره ممنون میشم بگید(نحوه ی گذاشتن).
یه سوال مبتدیانه خمیر سیلیکون واجبه یعنی حتما باید باشه؟چند درجه روی دما تاثیر داره؟

من کارکاشو نمیشناسم ولی اگر استفاده نکنی بهتره سی پی یو رو بندازی بره

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
سلام.

بله، حتما باید باشه. ولی میشه بگین برای چی خمیر رو پاک کردید؟

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
بچه ها دو تا سوال دارم :
1.اول اینکه برای رایت بازی ها بصورت برنر مکس حتما باید روی دیسک با مارک خاصی رایت کرد؟یعنی نمیشه همین دی وی دی های 9 گیگ معمولی مثل مثلا سیگما رایت کرد>>؟؟؟؟
2.برای رایت حتما باید رایتر لایتون باشه ؟؟؟من درایوم teac دیسک 9 گیگ میخونه ایا میشه با همین رایت کرد؟؟؟ممنون میشم توضیح بدید >:d<

.jozef

کاربر سایت
Jul 9, 2012
396
نام
پارسا
بچه ها دو تا سوال دارم :
1.اول اینکه برای رایت بازی ها بصورت برنر مکس حتما باید روی دیسک با مارک خاصی رایت کرد؟یعنی نمیشه همین دی وی دی های 9 گیگ معمولی مثل مثلا سیگما رایت کرد>>؟؟؟؟
2.برای رایت حتما باید رایتر لایتون باشه ؟؟؟من درایوم teac دیسک 9 گیگ میخونه ایا میشه با همین رایت کرد؟؟؟ممنون میشم توضیح بدید >:d

▫ϩ₳Ϻ₳ИOϩɄҚƎ▫

کاربر سایت
Aug 27, 2012
21
آخرین ویرایش:

p.h.d

کاربر سایت
Feb 18, 2012
412
نام
Rez
بچه ها دو تا سوال دارم :
2.برای رایت حتما باید رایتر لایتون باشه ؟؟؟من درایوم teac دیسک 9 گیگ میخونه ایا میشه با همین رایت کرد؟؟؟ممنون میشم توضیح بدید >:d

مارک خاصی که نمیخواد ولی مارک های متفرقه معمولا میسوزن من روی تی گیت و ورباتیم رایت کردم که بهترین مارک ها هستن

یسری درایو هستن که میتونی روشون کراس فلش کنی توی فروم بگردی هستش . دیسک 9 رو که همه درایو ها میخونن ولی برنرمکس رو نمیتونن بخونن

---------- نوشته در 07:04 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:03 PM ارسال شده بود ----------

پس چرا سایت اینجوری شده نقل قول که میکنم نشون نمیده

▫ϩ₳Ϻ₳ИOϩɄҚƎ▫

کاربر سایت
Aug 27, 2012
21
دوستان من بخوام ایکس باکسم360 بتونه برنر مکس رو بخونه باید کاره خاصی انجام بدم!
باید کنسولت ال تی 3 باشه دوست عزیز همین.

دوستان گرامی دمتون گرم سوال بالایی منو زودتر جواب بدید.باید برم زود وصل کنم بازی کنم.

Tophigh1368

کاربر سایت
Oct 12, 2011
71
نام
توفیق
سلام يه سوال ايكس باكس چند وقتي خاموش بوده اماlt3 هستش بازيبرنر مكس pro evolation ميگذارم ميخونه تا كونامي هم ميره بعدش صفحه سياه مياد ديگه تو بازي نميره البته بگم بازي گذاشتم اپديت كرد دستگاه و به 2.0.15574.0 رفته و اينكه batman game of year edition برنرمكس هم گذاشتم گفت ديسك ناخوانا هستش البته بعد ريست خوندش ميشه بگيد دستگاهم چه اشكالي پيدا كرده يا داره ميكنه بگم قبلا از برنر مكس استفاده نميكردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر