سوالات و مشکلات عمومی در مورد Nintendo DS

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
رم هاي 1gb با dstt مشكل داره حواستون باشه .اگر dstt داريد فقط 2gb استفاده كنيد.

اتفاقا برعکسه, سریعترین مموری, 1گیگ هستش که تو 3-4 تا بازی مثله Castlevania : PoR اگه مموریت سریع نباشه, همون اول هنگ میکنه.
سریع شایعه درست و پخش میشه. سریع.

ممنون لطف کردی
همون که اول پاساژه از همه هم زودتر کنسول ها رو میاره؟
البته خدارو شکر فعلا که احتیاجی نیست
برای روز مبادا گفتم من احتمالا با DSi عوض کنم
میگن ممکنه یه سری بازی اختصاصی واسه DSi بیاد که با دوربینش کار میکنه:(
یه خبرایی هم هست که مثل اینکه DS2 هم تو راهه
البته فعلا شایعه هست
ولی .... معمولا این شایعه ها درست از آب در میان:biggrin1:

شما یه نیگاه به WarioWare جدیده بندا

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
دوستان یک مشکلی برام ایجاد شده . !
DSlite گرفتم با Dstt اما مموری که گزارشتم روش از روی یک Dstt دیگه گزاشتم هیچ مشکلی نداشت اما بعدش مموری پر کردم دیگه Filemanager اجرا نمیشود موقع اجرا هنگ میکرد بعدش فریمور اپدیت کردم دیگه وقتی دیستگاه روشن میکنم کلا هنگ میکنه . ! ممنون میشم دوستان کمک کنید . !

• Like
Reactions: playstation1

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
DSlite گرفتم با Dstt اما مموری که گزارشتم روش از روی یک Dstt دیگه گزاشتم هیچ مشکلی نداشت اما بعدش مموری پر کردم دیگه Filemanager اجرا نمیشود موقع اجرا هنگ میکرد بعدش فریمور اپدیت کردم دیگه وقتی دیستگاه روشن میکنم کلا هنگ میکنه . ! ممنون میشم دوستان کمک کنید . !
یکبار مموری رو فرمت کن. شاید درست شد.

xomixxonix

کاربر سایت
Feb 21, 2009
301
100 بار فرمت کردم . !
شما كدوم فرمور رو رو مموريتون ريختيد؟ چون اگر 1.16 يا 1.17 رو ريخته باشيد ، اين فرمور ها DSTT ها تقلبي رو خراب ميكنند و ديگه نميشه ازشون استفاده كرد. البته اگر DSTT كه استفاده كرديد تقلبي بوده باشه.
الان بهترين كاري كه ميتونيد بكنيد اينه كه يك مموري آماده بگيريد و تو DSTT خودتون امتحان كنيد اگر جواب گرفتيد كه مشكل از مموريتون هست و اگر نه ميتونيد مطمئن باشيد كه DSTT پريده.
خبرش رو بديد تا ببينيم چيكار ميشه كرد:confused:

Ali_Reza

کاربر سایت
Sep 25, 2005
538
نام
علیرضا
سلام
من میخوام یه مموری 8 گیگ بگیرم برای DSTT. مشکلی که نداره؟
راستی قضیه این GTA چیه؟ هنوز دانلودش نکردم ولی مثل اینکه با DSTT روی مموریهای بالا اجرا نمیشه.قضیش چه جوریاست؟

• Like

xomixxonix

کاربر سایت
Feb 21, 2009
301
سلام
من میخوام یه مموری 8 گیگ بگیرم برای DSTT. مشکلی که نداره؟
راستی قضیه این GTA چیه؟ هنوز دانلودش نکردم ولی مثل اینکه با DSTT روی مموریهای بالا اجرا نمیشه.قضیش چه جوریاست؟
مشكلي نيستش و با خيال راحت خريد كنيد.
مشكل GTA هم به مموري ربطي نداره و با اجراي يك كد مشكلش حل ميشه.:smile:

• Like

Vahiddreamer

کاربر سایت
Jul 1, 2007
80
کجا هنگ میکنه ؟ چطوز هنگ میکنه ؟آخه من یه DSTT گرفتم ایدین جان میدونه روی لودینگش هنگ میکرد....بعد فهمیدم سوکت مموری کارت DSTT خورده شده بود :eek:

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
اتفاقا برعکسه, سریعترین مموری, 1گیگ هستش که تو 3-4 تا بازی مثله Castlevania : PoR اگه مموریت سریع نباشه, همون اول هنگ میکنه.
سریع شایعه درست و پخش میشه. سریع.

يعني سرعت مموري 1 گيگ با 2گيگ تفاوت داره؟

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
کمک! من DSi دارم با DSTTi. تا دیروز هیچ مشکلی نداشتم. امروز GTA اجرا کردم تو مرحله Save قبل از وارد شد به بازی گیر کرد. ریست کردم هربازی ای رو الان اجرا میکنم هنگ میکنه سیستم....

xomixxonix

کاربر سایت
Feb 21, 2009
301
کمک! من DSi دارم با DSTTi. تا دیروز هیچ مشکلی نداشتم. امروز GTA اجرا کردم تو مرحله Save قبل از وارد شد به بازی گیر کرد. ریست کردم هربازی ای رو الان اجرا میکنم هنگ میکنه سیستم....

اين كارا رو بكنيد ببينيد چي ميشه:

اول از همه مطمئن بشيد كه DSTTi شما اصل هستش چون فرمورهاي جديد ، تقلبي ها رو ميپرونه.
اين لينك برنامه براي چك كردن : http://download.ndstt.com/download/tools/TTiCheck_v1.0.zip

1-بعد از اطمينان پيدا كردن از اصل بودن از سيو هاي روي مموريتون بكاپ بگيريد و با اين برنامه مموريتون رو فرمت كنيد:http://panasonic.jp/support/global/cs/sd/download/sd_formatter.html

نكته: هرگز مموريتون رو با ويندوز فرمت نكنيد چون ممكنه كار خرابي كنه و در ظمن بعد از نصب برنامه در قسمت آپشن Format Type رو روي Full Erase On قرار بديد و به Format Size Adjustment هرگز دست نزنيد و بزاريد رو OFF باشه.

2- بعد از فرمت كردن ، آخرين فرمور كه در اين آدرس ميشه پيداش كرد رو تو مموريتون بريزيد.

3- آخرين چيت كدهاي كارتتون رو از اين آدرس بگيريد. ( براي اجراي بعضي از بازي ها بايد چيت زد مثل همين GTA تا هنگ نكنه )

4- دوباره بازي هاي خود رو به مموريتون انتقال بديد به همراه سيوهاي بكاپ گرفته شده.

5- بازي ها رو اجرا كنيد ببينيد چي ميشه.

موفق باشيد.:smile:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر