سوالات و مشکلات عمومی در مورد Nintendo DS

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
عزیز من تهران نیستم.من فقط کارتریج های مزرعه دار گیم بوی ادونس رو میخوام.
دنبال فلش کارت هکش نیستم داداش! :D

به آیدی fishbed تو همین بازی سنتر پیام بده بهش بگو احسان منو معرفی کرده دنبال این کارتج گیم بوی ادونس هستم ( خودش کلکسیون کارتج گیم بوی ادونس داره به احتمال زیاد داره اگه هم نداشت برات پیدا میکنه )

http://forum.bazicenter.com/members/79905/

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
میشناسمشون. خیلی دیر به دیر جواب میده. سابقه تماس باهاشون رو داشتم :D فکر کنم کارتریج ها رو با گیم کیوب رد کرد رفت :D

منو اون باهم زیاد همکاری میکنیم

کار اصلیش این نیست کار اصلیش صنعتیه خارج از شهر محل کارشه بخاطر همین زیاد دسترسی به نت نداره

حتی نداشته باشه بهش بسپاری برات پیدا میکنه کلی کلکسیونر آشنا داره

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
دکمه های R و L دی اس اگر درست کار نکنند چه کار باید کرد ؟ ( البته با فوت کردن موقتا درست می شوند ، ظاهرا علتش گرد و غبار است )

اگر بلدی تعمیرات بازش کنم درست کن اگر بلد نیستی نمیشه زیاد کاری کرد چون لوازم جانبی ds گیر نمیاد

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
خریدار ds lite و dsi هستم
خود کنسول حتما تمیز و کاملا سالم باشه , صفحه نمایش و صفحه لمسی خط و خشی نداشته باشه ایراد نداشته باشه
شارژر اصلی و جعبه داشته باشه , کارتج کپی خور همراهش باشه
دکمه ها مشکل عملکرد نداشته باشن
قیمت کم و مناسب باشه

rezaafsharpoor

کاربر سایت
Jan 28, 2010
29
دوستان میشه راهنمائی کنید بگید بگید ds lite چه قدر باید تو شارژر باشه تا شارژش پر شه و اینکه شارژر اصلیشو از کجا میشه تهیه کرد چون من وقتی خریدم شارژرش فیک بود.

• Like
Reactions: playstation1

gharebaghi

کاربر سایت
Dec 18, 2010
145
نام
میلاد
من امروز یه DSi XL گرفتم رجین آمریکا
میدونم برای شارژش باید از تبدیل 220 به 110 استفاده کرد
فقط میخواستم محض اطمینان بدونم حتما باید از تبدیل استفاده کنم؟

• Like

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
من امروز یه DSi XL گرفتم رجین آمریکا
میدونم برای شارژش باید از تبدیل 220 به 110 استفاده کرد
فقط میخواستم محض اطمینان بدونم حتما باید از تبدیل استفاده کنم؟
اگر شارژر اصلیش اون 2 تا فلز که به برق میخوره شبیه دوشاخه ها ایران نیست اون شارژر اصلیه و باید تبدیل زد

دوستان میشه راهنمائی کنید بگید بگید ds lite چه قدر باید تو شارژر باشه تا شارژش پر شه و اینکه شارژر اصلیشو از کجا میشه تهیه کرد چون من وقتی خریدم شارژرش فیک بود.

ds lite باید حدود 2.5 ساعت کامل شارژ شه
من شارژر اصلیشو خیلی وقته جایی ندیدم , چون شارژا اصلیش معمولا 110 ولتن خریدارم باید یه ترانس مبدل میخریدن بخاطر همین فروشنده ها آداپتورا 110 ولتی برم میداشتن 220 ولتی غیر اصلی میذاشتن

آخرین ویرایش:

mehdids

کاربر سایت
Feb 10, 2017
25
کسی میتونه راهنمایی کنه ؟ دکمه Y کنسول NINTENDO DSI انگار خیلی نسبت به بقیه فرو رفته . میترسم مشکلی واسش پیش بیاد . خیلی بهش حساسم :( 1000 کیلومتر از خونه دور شدم واسش:((:( میگم کسی هست که مخصوص دستگاه محافظ صفحه لمسی بفروشه ؟ همینکه خریدمش انگار یکی داشت که قشنگ معلوم بود یک لایه پلاستیک از صفحه اومده بالا

• Like

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
کسی هست که مخصوص دستگاه محافظ صفحه لمسی بفروشه ؟ همینکه خریدمش انگار یکی داشت که قشنگ معلوم بود یک لایه پلاستیک از صفحه اومده بالا

من خودم برای DS به همین مغازه های محافظ صفحه فروشی گفتم یه محافظ مخصوص موبایلهای بزرگ یا تبلتها رو اندازه ی DS برام برید و چسبوند بهش. هیچ مشکلی هم نداره.

• Like

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
کسی میتونه راهنمایی کنه ؟ دکمه Y کنسول NINTENDO DSI انگار خیلی نسبت به بقیه فرو رفته . میترسم مشکلی واسش پیش بیاد . خیلی بهش حساسم :( 1000 کیلومتر از خونه دور شدم واسش:((:( میگم کسی هست که مخصوص دستگاه محافظ صفحه لمسی بفروشه ؟ همینکه خریدمش انگار یکی داشت که قشنگ معلوم بود یک لایه پلاستیک از صفحه اومده بالا

نگران نباش چیزی نمیشه سال ها واست کار میکنه
تازه تعمیرشم کاری نداره کسی که کارتعمیرات تلویزیونم هست نوشن بدی پشتش جاشو درست میکنه
تازه اگر خواستی 2 جا میشناسم قاب بدنه کامل کامل dsi نو دارن همه پیچ ها و متعلقاتش - دکمه ها و ..... همراهشه قیمتی هم نداره
تازه ds lite ام قباش گیر میومد

من خودم برای DS به همین مغازه های محافظ صفحه فروشی گفتم یه محافظ مخصوص موبایلهای بزرگ یا تبلتها رو اندازه ی DS برام برید و چسبوند بهش. هیچ مشکلی هم نداره.

من یکی میشناسم کارش فقط محافظه اما هر وقت کنسول بردم قبول نکرد نیدونم چرا
بردم پیش یکی دیگه برام چسبوند
کیان همه چی واسه ds lite و dsi داره چه باتری - چه محافظ صفحه - چه قلم اضافه و ................

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر