سوالات و مشکلات عمومی در مورد Nintendo DS

Fenola

کاربر سایت
Apr 23, 2010
245
نام
فربد
با سلام خدمت دوستان
من تا دو روز دیگه صاحب یه DS Lite میشم و می خواستم بدونم چه نکاتی هست که باید در حفظ و نگهداری اون بهشون توجه کنم ؟ :)(درمورد روشن خاموش کردن، آپدیت کردن، از بازی ها اومدن بیرون و ..... خلاصه همه چی)
با سپاس فراوان :)

• Like
Reactions: playstation1

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
با سلام خدمت دوستان
من تا دو روز دیگه صاحب یه DS Lite میشم و می خواستم بدونم چه نکاتی هست که باید در حفظ و نگهداری اون بهشون توجه کنم ؟ :)(درمورد روشن خاموش کردن، آپدیت کردن، از بازی ها اومدن بیرون و ..... خلاصه همه چی)
با سپاس فراوان :)
Ds lite چيز خاصي نداره اگه ضربه نخوره و محافظ داشته باشه خيلي برات ميمونه

• Like

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
در مورد آپدیت کردن دستگاه باید چیزی بدونم؟
فكر نكنم نيازي باشه اپديت كني والا من اصلا يادم نمياد...فقط در اين سطح ميدونم كه اول بايد r4 رو اپ كني بعد دستگاه رو...ب هيچ عنوان دستگاه رو اول اپديت نكن
كه ٣٠ تومن پياده ميشي..راستي كلا نينتندو بره dslite ديگه فكر نكنم اپديت بده..راستي حتما يه مموري سرعت بالا كلاس ١٠ بگير اگه مي خواي gta بازي كني

Fenola

کاربر سایت
Apr 23, 2010
245
نام
فربد
با سلام خدمت دوستان
ببخشید من در بعضی از بازی هایی که دانلود می کنم مشکل اجرا شدن بازی را دارم و یه ارور به نام ارور 4 میده...آیا میشه فریمور رو آپدیت کرد و این مشکل حل بشه؟ اگه مثبت است میشه راهنماییم کنید؟
با سپاس

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
نینتندو

با سلام خدمت دوستانببخشید من در بعضی از بازی هایی که دانلود می کنم مشکل اجرا شدن بازی را دارم و یه ارور به نام ارور 4 میده...آیا میشه فریمور رو آپدیت کرد و این مشکل حل بشه؟ اگه مثبت است میشه راهنماییم کنید؟با سپاس
اگه فلش کارتت قدیمی باشه رم sdhc بزنی روش به مشکل بر میخوره تو اجرا بازی مشکل بر میخوره ... درباره آپدیت باید بری آخرین آپدیت از سایت مارک فلش کارتت برای مدل فلش کارتت بگیری روی رم بریزی

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
سلام
دوستان یه سوال من میخواستم 3ds بگیرم اما انگاری روش نمیشه بازی های قدیمیو بازی کرد(nes,...) چون برای هک میخواستم پس یه سوال
روی dsi xl میشه همه بازی های قدیمیو راحت بازی کرد؟ چه امولاتورایی داره ؟

• Like

Pouriahm

کاربر سایت
Aug 6, 2014
128
سلام دوستان
برای DS Lite شبیه سازهای کنسول های دیگه هم هست؟ و اگه آره چه کنسول هایی ؟ و طریقه اجراش چطوریه؟!
نسخه ی هک شده ی بازی guitar hero برای DS رو (اونی که به گیتار نیاز نداره) رو کسی داره؟!

آخرین ویرایش:
  • Like

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
سلام دوستان
برای DS Lite شبیه سازهای کنسول های دیگه هم هست؟ و اگه آره چه کنسول هایی ؟ و طریقه اجراش چطوریه؟!
نسخه ی هک شده ی بازی guitar hero برای DS رو (اونی که به گیتار نیاز نداره) رو کسی داره؟!

سلام

آره هست بازیا nes . sega mega drive 2 . gbc . gb و ...... هست

طریقه اجرا نداره شبیه ساز ها هم مثل بازی ها پسوندشون .nds هستش میریزی بقل بازیا وقتی از تو فلش کارت اجرا میکنی میگه بازی کجاست بازی انتخاب میکنی اجرا میکنه

بازیهایی که آخرشون اسم گروه دارن پچ شدن پچ شده ها هم نیاز به گیتار ندارن

Pouriahm

کاربر سایت
Aug 6, 2014
128
ممنون. شبیه ساز گیم بوی ادونس رو ساپورت نمیکنه؟ برای بازی ها هر پوشه ای بسازم که مشکلی نداره؟
من بازی گیتار هک شده اش رو سرچ کردم اما چیزی دستگیرم نشد. اصلا ببینم این وسایل جانبی مثل هدفون ، گیتار و غیره رو از کجا میشه خرید؟
دنبال کارتریج هاروست مون گیم بوی ادونس و نینتندو 64 میگردم. شما برای فروش داری؟

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
ممنون. شبیه ساز گیم بوی ادونس رو ساپورت نمیکنه؟ برای بازی ها هر پوشه ای بسازم که مشکلی نداره؟
من بازی گیتار هک شده اش رو سرچ کردم اما چیزی دستگیرم نشد. اصلا ببینم این وسایل جانبی مثل هدفون ، گیتار و غیره رو از کجا میشه خرید؟
دنبال کارتریج هاروست مون گیم بوی ادونس و نینتندو 64 میگردم. شما برای فروش داری؟

مگه شبیه ساز گیم بوی ادونس هم داره؟

ds lite خودش کارت گیم بوی ادونس میخوره

نه مشکلی نداره انتخاب فایل بهت میده

تو این سایت ببین

NDS ROMs | Emuparadise

هدفون که هدفون معمولی میخوره

گیتار این چیزا اونایی که قبلا آوردن باید از دست بخری وگرنه جایی ندارن

نه ندارم ولی ds شیش تا هاروست مون داره که با فلش کارت هک میتونی بازیشون کنی راحت

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
آره داره.
خب من کارت گیم بوی ادونس رو ندارم.
میدونم داداش. من منظورم هاروست مون گیم بوی ادونس بود نه ds

یک سال پیش یه گروه شبیه ساز gba داد بیرون که بتا بود از هر 30 تا بازی یکی اجرا میکنه درست ( گفتن نسخه کامل تا 3 ماه دیگه عرضه میکنیم اما پروژه کنسل شد )

برو پشت شهرداری بازیا گیم بوی ادونس هست بخر دنبال فلش کارت هکش نگرد که نیست اگر هم گیر بیاد از دست بالا 150 هزار قیمت میدن

نه من ندارم

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر