سوالات و مشکلات برنامه PSX Download Helper

mehdimmz

کاربر سایت
Oct 2, 2016
122
راهی نیست منم این مشکلو دارم
سلام من یه مشکلی دارم هروقت میخوام بازی با PSX بریزم یکم دانلود میکنه ولی بعد یه مدت ارور میده
برای بازی های هکی ارور CE-37732-2 میداد
برای یک بازی که دمو بود pes 2017 هست ارور CE-35663-3 میداد
هکی که نمیتونم پاک کنم ولی این قانونی رو حذف کردم دوباره گذاشتم نشد
دوباره حذف کردم خاموش کردم روشن کردم گذاشتم نشد
راه حلی بلدید?
جدیدا این مشکل اومده !
اگر با نصب مجدد مشکلت حل میشه بگو بهت بگم هکی رو چه جوری نصب کنی !

s_silent

کاربر سایت
Sep 28, 2012
139
راهی نیست منم این مشکلو دارم
سلام من یه مشکلی دارم هروقت میخوام بازی با PSX بریزم یکم دانلود میکنه ولی بعد یه مدت ارور میده
برای بازی های هکی ارور CE-37732-2 میداد
برای یک بازی که دمو بود pes 2017 هست ارور CE-35663-3 میداد
هکی که نمیتونم پاک کنم ولی این قانونی رو حذف کردم دوباره گذاشتم نشد
دوباره حذف کردم خاموش کردم روشن کردم گذاشتم نشد
راه حلی بلدید?

برای من هم همین مشکل پیش اومد پاک کردم و دوباره نصب کردم باز همین پیغام رو داد بعدا متوجه شدم اگه از اول ارتباط با Psx برقرار باشه این مشکل پیش میاد . واسه همین ارتباط رو قطع کردم ، بازی رو پاک کردم ، دوباره زدم برای نصب ، گذاشتم حدود 100 مگ دانلود بشه . بعد ارتباط با psx رو برقرار کردم .

• Like
Reactions: mamadian

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
629
لینک آپدیت بازیارو چجوری در بیاریم دوستان من دیتایه bloddborn نسخه goty رو لینکش رو بهم داد و لی لینک اپدیتش رو چجوری پیدا کنم

Behnamtt2222

کاربر سایت
Apr 29, 2017
1
منم همین مشکل دارم
دوستانی که مشکل nput String Was Not in a Correct Format دارند همگی بدونن این ارور هیچ تاثیری در روند کار ندارد . واین ارور طبیعی .
ولی اگر با این وجود با بخش اینتر نت کانکشن به مشکل می خورید . اول همه انتی ویروس ایست رو روی کامپیوتر نصب کنید تا فایروال سیستمتون به طور کار به دست ایست واگذار شه . بعد که این کارو کردید از کادر کوچیک پایین صفحه روی ایکون ایست راست کلیک کرده و روی Disable firewall کلیک کنید و همچنین روی گزینه ی pause protection و اونو روی Until reboot قرار بدید و برنامه ی psx رو به روند معمولی از روش run as admin...باز کنید ارور رو نادیده بگیرید . و تمام عملیات رو انجام داده و در نهایت تست کانکشن . من هم این مشکلو داشتم ولی با غیر فعال کردن خود فایروال درست شدنی نیس چون با این که غیر فعال نظارت داره . ولی شما با نصب ایست اختیارو از دست فایروال به دست ایست میس پورید و بعد ایست رو متوقف می کنید که کاملا از حالت امنیت خارج شود .موفق باشید

.:Arth@s:.

کاربر سایت
Oct 18, 2011
897
نام
محمد
سلام اقا من تازه ps4 گرفتم هر کاری میکنم تپ ps4 وقتی test internet conection رو میزنم obtain ip رو success میزنه بعدی ک فک کنم ماله اینترنت کانکشن هست رو failed میشه هر کاری میکنم ؛( به دادم برسین

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام اقا من تازه ps4 گرفتم هر کاری میکنم تپ ps4 وقتی test internet conection رو میزنم obtain ip رو success میزنه بعدی ک فک کنم ماله اینترنت کانکشن هست رو failed میشه هر کاری میکنم ؛( به دادم برسین

ویندوز چیه؟

چه طوری وصل کردی کابلهارو؟ مستقیم از لپتاپ به PS4 وصل کردی؟
آنتی ویروس و فایروال سیستم رو حتما خاموش کن

SANR

کاربر سایت
Jul 19, 2006
5
سلام دوستان من روی لپ تاپ روز اول تا سرعت 100 مگ بر ثانیه دیتا میزدم
لپ تاپ رو که یک بار خاموش روشن کردم دیگه حتی psx هم ای پی رو تو دستگاه faild میزنه!!!
انتی ویروس و فایروال خاموشن،ای پی دستی هم دادم نشد،مشکل کار کجاست دوستان؟
در ضمن ویندوز 10 می باشد

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سلام دوستان من روی لپ تاپ روز اول تا سرعت 100 مگ بر ثانیه دیتا میزدم
لپ تاپ رو که یک بار خاموش روشن کردم دیگه حتی psx هم ای پی رو تو دستگاه faild میزنه!!!
انتی ویروس و فایروال خاموشن،ای پی دستی هم دادم نشد،مشکل کار کجاست دوستان؟
در ضمن ویندوز 10 می باشد
اي پي قبول نميكنه؟ :-?
اي پي كه وارد كرديد با بار قبلي يكي بوده يا فرق داشته؟
ممكنه فيلترشكن روشن كرده باشيد و اشتباهي اي پي اون رو داده باشه توي صفحه اي كه psx اي پي ميده كنارش يه فلش هست اون رو بزنبد ببينيد اي پي ديگه اي اونجا نيست؟ اگه بود اون رو وارد كنيد

• Like
Reactions: SANR

SANR

کاربر سایت
Jul 19, 2006
5
اي پي قبول نميكنه؟ :-?
اي پي كه وارد كرديد با بار قبلي يكي بوده يا فرق داشته؟
ممكنه فيلترشكن روشن كرده باشيد و اشتباهي اي پي اون رو داده باشه توي صفحه اي كه psx اي پي ميده كنارش يه فلش هست اون رو بزنبد ببينيد اي پي ديگه اي اونجا نيست؟ اگه بود اون رو وارد كنيد
دقیقآ اینکارها رو انجام داده بودم نه قدشکن داشتم و ای پی لیست psx رو هم عوض کردم حل نشد،امکانش هست team viewer بدم خودتون چک کنین؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر