سوالات و مشکلات برنامه PSX Download Helper

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,253
نام
AliDEvil
آقا ممنون میشم ما رو هم راهنمایی کنین خیلی کلافه شدم هر چی اکانت میگیرم تا 5/6 گیگ خوب نصب میشه بعد ارور میده و دیگه هر کار کنم بازی منتقل نمیشه آنتی ویروس ندارم ویندوز هم تازه عوض کردم نت فرمورک رو هم نصب کردم خود برنامه psx رو هم توی درایوی c نصب کردم ولی موقه اجراش یه ارور میده چند جا پرس و جو کردم میگن ربط نداره
این هم عکس ارور
تو رو خدا اگه میدونین کمک کنین
do.php

اول اینکه این ارور نادیده بگیر، هیچی نیست :)

داداش ببین چنتا نکته

1- بروی توی Setting برنامه، همه پارتهارو بریز تو یه پوشه، تیک Auto Replace file رو بزن و آدرس فولدر رو هم بهش بده،اینطوری را خودش همه لینکهارو اتوماتیک میده :)
2 - اگه میبینی بعد از یه مقدار انتقال مشکل داره و دیگه انتقال نمیده، حتما پارت اشتباه یا فایل میخاد که نداری(آپدیت)، به لینکهایی که میده دقت کنی مشکلی پیش نمیاد

• Like
Reactions: saminshop

saminshop

کاربر سایت
Apr 25, 2016
28
اول اینکه این ارور نادیده بگیر، هیچی نیست :)

داداش ببین چنتا نکته

1- بروی توی Setting برنامه، همه پارتهارو بریز تو یه پوشه، تیک Auto Replace file رو بزن و آدرس فولدر رو هم بهش بده،اینطوری را خودش همه لینکهارو اتوماتیک میده :)
2 - اگه میبینی بعد از یه مقدار انتقال مشکل داره و دیگه انتقال نمیده، حتما پارت اشتباه یا فایل میخاد که نداری(آپدیت)، به لینکهایی که میده دقت کنی مشکلی پیش نمیاد
ممنون از پاسخگویی تون الان 3 تا بازی دارم نصب میکنم همی مشکل هست
مثلاً اساسینز رو مجدداً نصب کردم باز بعد از 6 گیگ ارور داد لینک ها رو چک کردم دیدم یه لینک داده حجم فایل 700 مگ هس دارم دانلود میکنم ببینم چی میشه فقط یه سوالب فایل دانلودیم اسم چندتا عدد هست باید تغییرشون بدم یا همونا رو توی قسمت local معرفی کنم ؟؟؟؟
باز bloodborne 13 گیگ که نصب شد نصب تموم شد ولی توی قسمت نصب اپلیکیشن دیتا ارور میده اینم باز باید آپدیت دانلود کنم ؟؟؟

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
517
مثلاً اساسینز رو مجدداً نصب کردم باز بعد از 6 گیگ ارور داد لینک ها رو چک کردم دیدم یه لینک داده حجم فایل 700 مگ هس دارم دانلود میکنم ببینم چی میشه فقط یه سوالب فایل دانلودیم اسم چندتا عدد هست باید تغییرشون بدم یا همونا رو توی قسمت local معرفی کنم ؟؟؟؟
باز bloodborne 13 گیگ که نصب شد نصب تموم شد ولی توی قسمت نصب اپلیکیشن دیتا ارور میده اینم باز باید آپدیت دانلود کنم ؟؟؟
قبل از دانلود با اين نرم افزار مشكل نشان دادن عدد ب حاي اسم فايل را درست كن
معرفی و دانلود PSX Link Fixer --نرم افزاری برای رفع مشکل اخیر برنامه PSx

• Like

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,253
نام
AliDEvil

هر بازی که میخای نصب کنی، یه مقدار از بازی که نصب شد آپدیت بازی رو توی PSX میخاد، به خاطر همین باید آخریت آپدیت بازی رو هم همراه با بقیه لینکها داشته باشی

نه باید اسمشو تغییر بدی به این صورت : قبل از دانلود البته

http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n...b132a68d2c9e903002110a44a0e3b548106efa4007fb&serverIpAddr=178.79.242.128

این قسمت رو که بلد کردم باید پاک کنی

• Like

Furion

کاربر سایت
Aug 2, 2015
21
با سلام

دوستان من دیگه کلافه شدم بعضی ار بازی ها مثل witcher .fallout.ops3.Uncharted 4 و ... واقعا اذیت میکنن.مثلا همبن Fallout راحت نزدیک به صد بار قطع میشه و مجبورم به نت وصل کنم یه کم دانلود کنه و دوباره ادامه بدم!! آیا همه این مشکلو دارین ؟؟ اینقدر زیاد ؟؟؟ GTA V اصلا گیر نکرد ولی نمیدونم این بازیا چشونه!!! راهی هست ؟؟

locomotive

کاربر سایت
Jan 22, 2012
6
سلام اقای علی. من همون اول که با کابل پ اس 4 رو به مودم وصل کردم و کاستوم کانکشین رو میزنم( با پورت های psx) فیلد میشه. من دیتا رو از بیرون گرفتم. واقعا کلافه شدم.

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,253
نام
AliDEvil
سلام اقای علی. من همون اول که با کابل پ اس 4 رو به مودم وصل کردم و کاستوم کانکشین رو میزنم( با پورت های psx) فیلد میشه. من دیتا رو از بیرون گرفتم. واقعا کلافه شدم.

آنتی ویروس لپتاپ خاموش کن

فایروال سیستم رو هم کلا خاموش

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,253
نام
AliDEvil
با سلام

دوستان من دیگه کلافه شدم بعضی ار بازی ها مثل witcher .fallout.ops3.Uncharted 4 و ... واقعا اذیت میکنن.مثلا همبن Fallout راحت نزدیک به صد بار قطع میشه و مجبورم به نت وصل کنم یه کم دانلود کنه و دوباره ادامه بدم!! آیا همه این مشکلو دارین ؟؟ اینقدر زیاد ؟؟؟ GTA V اصلا گیر نکرد ولی نمیدونم این بازیا چشونه!!! راهی هست ؟؟

بعضی از بازیهای حجم بالا اینطوری میشه، واسه منم GTA اینطوری میشد

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,253
نام
AliDEvil
ببینید من الان همه چیز رو خاموش کردم، با لن لپ تاب رو به ps4 وصل کردم. وقتی با تمامی ip هایی که psx داده امتحان میکنم باز فیلد میشه ولی بدون وارد کردن ip وصل میشه.
والا کاری نمونده که انجام نداده باشم.
با لن باید PS4 به مودم و با یک لن دیگه لپ تاپ به مودم وصل کنی

alirez4

کاربر سایت
Mar 28, 2016
95
نام
AlirezA
سلام
یه سوال خیلی مهم دارم
البته جوابش اینجا بود ولی متوجه نشدم
من امکان اینو ندارم که کابل بزنم به PS4
ولی لپ تاپم با LAN به مودم وصله و PS با وای فای
اینجوری انتقال بازی دانلود شده از PC به PS4 طول میکشه؟
میشه یه توضیح کامل بهم بدید

سپاسگذارم

ALIREZA A.T.A

کاربر سایت
Jun 5, 2016
5
سلام دوستان من پريروز به صورت واي فاي در حال نصب ديتا انچارتد بودم كه يهو سرعت افت كرد و ديگه درست نشد تا ديشب مه با تنظيم مردن sharing تو كامپيوتر رو اتصال كنسول به لپتاب،واقعا هم درست شد و جاش ديتا بتل هاردلاين رو زدم.
وقتي ٦ گيگش رفت يهو وايستاد و رفتم رو حالت wifi و easy و ٥ مگ زدم رفت و اومدم دوباره بزنم كه نشد هي ميزنه ٧٠ ساعت مونده(البته قبلا ميزد +٩٩ بعدش كه كارهاي بالارو مردم درست شد زمانش حداقل)

حالا بايد چي كار كنم درست شه؟(انتي ويروس هم خاموش و فايروال خاموش run as adminstor هم ميكنم ويندوز هم ٧ )
ممنون ميشم كمك كنيد

اينم بگم موقع تست كانكشن گزينه playstation network sign-in همش faild ميده

Last edited by a moderator:

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,253
نام
AliDEvil
سلام
یه سوال خیلی مهم دارم
البته جوابش اینجا بود ولی متوجه نشدم
من امکان اینو ندارم که کابل بزنم به PS4
ولی لپ تاپم با LAN به مودم وصله و PS با وای فای
اینجوری انتقال بازی دانلود شده از PC به PS4 طول میکشه؟
میشه یه توضیح کامل بهم بدید

سپاسگذارم

آره اینطوری سرعت انتقال خیلی میاد پایین

Alireza.msr

کاربر سایت
Jun 8, 2016
6
دوستان لطفا سریع کمکم کنید من دیتای battlefront رو از اینترنت دانلود کردم ولی تا حدودای 3.8 رفت بعدش گیر کرد و دیتا رو پس میزنه گزاشتم یه گیگ از PSn دانلود شه بعدش امتحان کردم بازم همونجوریه چیکار کنم کلافه شدم کمکم کنید لطفا
wvinz8qaarpl0ve52y42.jpg
965lulhjuqb573w6len5.jpg

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,253
نام
AliDEvil
دوستان لطفا سریع کمکم کنید من دیتای battlefront رو از اینترنت دانلود کردم ولی تا حدودای 3.8 رفت بعدش گیر کرد و دیتا رو پس میزنه گزاشتم یه گیگ از PSn دانلود شه بعدش امتحان کردم بازم همونجوریه چیکار کنم کلافه شدم کمکم کنید لطفا
wvinz8qaarpl0ve52y42.jpg
965lulhjuqb573w6len5.jpg

لینکهارو خودت دستی بهش دادی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر