سوالات و مشكلات در مورد دانگريد

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
Eboot

PSP Firmware 1.50 File (EBOOT) North America
163_pspbasedefault.jpg

دانلود ایبوت ورژن 1.50 برای امریکای شمالی (با حجم 13.22 مگابایت)
MS:\PSP\GAME\UPDATE\EBOOT.PBP

PSP Firmware 1.50 File (EBOOT) Japanese
163_pspbasedefault.jpg

دانلود ایبوت ورزن 1.50 برای ژاپن (باحجم 13.3 مگابایت)
MS:\PSP\GAME\UPDATE\EBOOT.PBP

آخرین ویرایش:

Julian.Mercer

کاربر سایت
Jul 9, 2006
121
هشدار ....

دوستان عزيز .... اين Downgrader که چند روزی هست در www.qj.net توسط Dark_Alex و رفقاش معرفی شده ، فقط و فقط روی PSP هايی کار می کنه که در ابتدا ورژن 1 ، 1.5 ، 1.51 يا 1.52 و يا 2 داشتند و به طور اتفاقی و يا از روی کنجکاوی به ورژن 2.5 یا 2.6 ارتقاء پيدا کردند ...

پس به هيچ وجه اين Downgrader رو روی PSP هايی که از اول ورژن 2.5 يا 2.6 داشتن امتحان نکنيد ، که به احتما زياد PSP شما رو Brick می کنه .... (یعنی عملا به آجر پاره تبديل می شه)

پيشنهاد می کنم به سايت qj.net بريد و به طور کامل مطالبی که در اين باره اومده رو بخونيد ...

در ضمن دوستانی که دنبال PSP ورژن 1.5 با قیمت پايين تر از بازار هستند ، به من PM بزنند ...

با تشکر ...

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,541
نام
محمدرضا
بهتره بدونید این دانگریدر روی Psp هایی با ورژن های 2.01 و 2.5 هم اجرا میشه به شرطی که آپگرید کنید به 2.6.
فعلا 92% دانگرید هایی که تو جهان گزارش کردن درست دانگرید شده و فقط 8 درصد دانگرید نشده.

king pozitron

کاربر سایت
Jun 2, 2006
120
نام
morteza
داداش زنگ زدم یگانه گفتم GTA (قدیمیش) چند حدس بزنید گفت چند؟( 45 43 50 ....)
هیچ کدوم گفت 84 هزار تومان :eek: :eek: :eek: :eek:
گفتم دانگرید می کنی کفت اره گفتم چند گفت 30 هزار چونه زدم اخرش گفت 20 هزار :eek:

CRASH

کاربر سایت
Sep 24, 2005
383
نام
مهدی
اقا اخرش این قضیه eboot چی شد؟باید حتما 1.5 باشه یا نه؟
اون برنامه ای که صفحه اول میلاد گذاشته بود ای بوتش 1.1 است اشکالی داره لون برنامه یا نه؟میشه با اون برنامه دان گردی کرد یا نه ورزن 2.5 رو؟؟:confused:

keyvan_zh

کاربر سایت
Oct 10, 2005
206
نام
keyvan
نوشته شده توسط keyvan_zh:
من یه مشکلی دارم وقتdown date test انتخاب می کنم خود به خودمیشهrestart چی کار کنم:(
کسی نمی تونه به من کمک کنه :((
در ضمن هرکیUMDجی.تی.ای می خواد بهش می دم

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
طریقه ی شناخت Umd جی تی ای ورژن قدیمی از جدید !

طریقه ی شناخت UMD جی تی ای ورژن قدیمی از جدید !
همان طور که میبینید عکس صفحه اول ورزن قدیمی و جدید فرقی با هم ندارن , فقط در صفحه ی دوم BoxShot عکس ورزن جدید با قدیمی فرق داره :
ورزن جدید بازی GTA :

1znmtmv.jpg

ورژن قدیمی بازیGTA :

lcsboxart_qjgenth.png

UMD های ورزن جدید و قدیمی هم با هم متفاوت هستند
- مشخصات UMD ورزن جدید :
پشت زمینه ی قهوه ای با عکس تفنگ
لوگو به رنگ قرمز NO 18
ULUS-10041 روی UMD

1znmusm.jpg

- مشخصات UMD ورزن قدیمی :
پشت ضمینه ی سیاه
لوگو به رنگ قرمز +18
ULES-00151# روی UMD

1znmuth.jpg

درضمن این دانگرید بیشتر روی PSP هایی جواب میده که اول ورزن اونها 2.01-2.00 و ... بودن که بعد به ورزن های 2.60 یا 2.50 آپگرید شدن !
بعد آقا کیوان شما به من گفته بودید که UMD برای 2-3 ماه پیشه , العان در حدود 9 ماه که بازی جی ای ای بیرون اومده احتمال اینکه ورزن جدید باشه بیشتره !
حالا ببین UMD قدیمی هست یا نه !؟

CRASH

کاربر سایت
Sep 24, 2005
383
نام
مهدی
من دیروز هر چی خواستم دانگرید کنم نشد هی موقعی که روی گزینه downgradetest میزدم پی اس پی یهو ری استارت میشد و بعد که بالا میاومد نوشته بود can not read disk .تو بگو ورژن جی تی ا جدید بوده....:((

CRASH

کاربر سایت
Sep 24, 2005
383
نام
مهدی
فكر كنم ورژن جديد باشه
از اون اموزشي كه ميلاد گفته ببين ديگه !
اره دیگه خودم هم که میگم یو ام دی جی تی ا ورژن جدید بود...بعد که این تاپیک رو دوباره دیدم و اموزش میلاد رو دیدم فهمیدم یو ام دی ورزن جدیده...

CRASH

کاربر سایت
Sep 24, 2005
383
نام
مهدی
من یه مشکلی دارم وقتdown date test انتخاب می کنم خود به خودمیشهrestart چی کار کنم

کسی نمی تونه به من کمک کنه
در ضمن هرکیUMDجی.تی.ای می خواد بهش می دم
احتمالا یو ام دی جی تی ا شما ورژن جدید باشه چون برای من هم همین مشکل پیش اومده...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر