سوالات و مشكلات در مورد دانگريد

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
سلام دوستان من یک pspبا قیمت 320 یک سال گارانتی بخرم یا gigaپک بدون گارانتی 1 گیگ هم مموری در ضمن هر دو کپی خور شده در ضمن دومی 290 میگه

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
[=godfatherQUOTE]سلام دوستان من یک pspبا قیمت 320 یک سال گارانتی بخرم یا gigaپک بدون گارانتی 1 گیگ هم مموری در ضمن هر دو کپی خور شده در ضمن دومی 290 میگه [/QUOTE]
هیچکدوم!!!
گارانتی توی چیزی مثل PSP اصلا مهم نیست.رایج ترین بلایی که سرش میاد اینه که از دستت بیفته و خرد و خاکشیر بشه که اونم شامل گارانتی نیستش!! :D
با مموری یک گیگ هم کار کسی راه نمیفته.تازه در عجبم که اون دومی چرا انقدر ارزونه.
به نظر من اگر دور و برت UMD GTA نیستش برو دومی رو بخر همراه با یک مموری 2 گیگ که 3 گیگ مموری داشته باشی.من الان 2 گیگ که دارم بدجوری حس کمبود میکنم چه برسه به شما!!
باتشکر...

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
خوب دومی ارزونه دیگه.در نظر داشته باش که دانگرید شده و گیگاپک هم هستش.گیگاپک چیزی لازم نداره الا یک مموری 2 گیگ.
آخه قبلا گیگاپک رو میدادن 350 .الان دیگه دوره زمونه عوض شده انگار!
همین.دیگه نپرش که خیلی واضح گفتم.
باتشکر....

king pozitron

کاربر سایت
Jun 2, 2006
120
نام
morteza
خرید Gta قدیمی

آقا من حاضرم GTA قدیمی رو 50 تومان بخرم (پولش نقد :cool: ) .
هر کی فروشندس جواب بده .
شرایت:
1- شماره تماس میدین .
2- با شما تماس میگیریم .
3- شماره حساب میدین .
4-پول واریز می شه به حسابتون . :eek:
5-جنس ارسال می شه ساری . :cheesygri
6-خیلی نامردین اگه دودرم کنین . :((

آخرین ویرایش:

warrior

کاربر سایت
Jul 29, 2006
2
نوشته شده توسط Julian.Mercer:
دوستان عزيز .... اين Downgrader که چند روزی هست در www.qj.net توسط Dark_Alex و رفقاش معرفی شده ، فقط و فقط روی PSP هايی کار می کنه که در ابتدا ورژن 1 ، 1.5 ، 1.51 يا 1.52 و يا 2 داشتند و به طور اتفاقی و يا از روی کنجکاوی به ورژن 2.5 یا 2.6 ارتقاء پيدا کردند ...

پس به هيچ وجه اين Downgrader رو روی PSP هايی که از اول ورژن 2.5 يا 2.6 داشتن امتحان نکنيد ، که به احتما زياد PSP شما رو Brick می کنه .... (یعنی عملا به آجر پاره تبديل می شه)

پيشنهاد می کنم به سايت qj.net بريد و به طور کامل مطالبی که در اين باره اومده رو بخونيد ...

در ضمن دوستانی که دنبال PSP ورژن 1.5 با قیمت پايين تر از بازار هستند ، به من PM بزنند ...

با تشکر ...
سلام.
من که تازه می خوام یه پی.اس.پی بگیرم ورژن پایین تر از 2 که گیر نمیارم.
پس باید بی خیال دانگرید بشم؟
آخه گفتید که روی آن دسته از پی.اس.پی ها که از اول 2.5 یا 2.6هستند این برنامه جواب نمیده.
اگه میشه کمکم کنید چون میخوام یکی بگیرم!
با تشکر.

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
ایشون اصولا خیلی حرف بیخودی زده و شما اصلا بهش توجه نکن.
فقط مدلهای TA_082 که مادربردشون کد c_1003 داره این قابلیت رو نداره.همچنین ورژن 1007 که حداقل این یکی از روی جعبه اش معلومه.
چند وقتیه که انجمن PSP هرکی هرکی شده....هرکی دلش میخواد تاپیکهای فوق بیربط میزنه هرکی هرچیز میشنوه فکر میکنه درسته و میاد اینجا و نظریه میده و جالب اینکه بقیه هم سریع سمتش موضع میگیرن و حرفهای قبلی همه.....کشک.
سواهای بیربط که تبدیل به اپیدمی شده.80% سوالاهایی که پرسیده شده لا اقل 100 دفعه جوابش گفته شده.
باتشکر....

roptor_psp

کاربر سایت
Jul 22, 2006
40
نام
mehdy
دوستان عزيز

PSP هاي 1006 و 1007 كه مال ژاپن و هنگ كنگ هستند همه با دانگريد 2.5/ 2.6 دانگريد مي شن
فقط نبايد T82E ياشند وگرنه بريك مي شن و البته دارن براي اين ورژن هم كار مي كنن

من خودم 5 تا PSP را دانگريد كردم
1006 و1007 1001 و 1004
ولي يكي به من زنگ زد گفت كه من 1004 دارم و از easy Downgrade استفاده كزدم و خراب شد
من توصيه مي كنم از اين فايل استفاده نكنيد همونطور كه من هم استفاهد نكردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر