سوالات و مشكلات در مورد دانگريد

به من گفتن اينجا سوال كنم!
من بازي GTA ندارم حالا بايد چيكاركنم كه كپي خور شه؟
ممنون ميشم پاسخ بدين
PSP:version 2.81
منظورت چيه؟ خوب بايد بري يدونه تهيه كني يا از كسي قرض بگيري يا اينكه ببري بيرون برات دانگريد كنن.

راه ديگه اي نيست.

من در UMD رو باز كرردم ولي نتونستم شماره M.Board رو ببينم؟ ميشه بگين دقيقا
كجاست؟
ممنون:p
ديگه واضح تر از اين عكس نميشه پيدا كرد، در UMD رو كه باز كني كاملا مشخص هست.

BaziCenter%20IC1003-1.jpg

اگه چيزي ننوشته يعني TA-082 نيست.

درود بر دوستان گرامی !

من میخواستم بپرسم که :
  1. فریمور دستگاه من الان 1.52 هستش ( البته اونجایی که نوشته برای آپگرید و اینها ) . آیا فرقی با 1.50 میکنه و میتوانم مثل همون 1.50 دستگاهم رو به 3.30 OE-A2 تبدیل کنم ؟
  2. آپگرید کردم ( همین دیروز ) 3.03 بود ارتقاء دادم به 3.30 OE-A . آیا اگر بخواهم بازهم آپگرید کنم به 3.30 OE-A2 اشکالی پیش نمیاد و اصلا" فرقی میکنه یا همین فریمور باشه خوبه ؟
  3. IC دستگاهم هم 1003 هستش و میخواهم بدانم تاثیری در کار داره یا نه یا اصلا" این IC خوبه ؟
ببخشید پرسشها زیاد شد مثل اینکه :blushing:

میخواستم ببینم با توجه به موارد بالا و با توجه به این آموزش کدامیک از فایلها را باید دانلود و از آن استفاده کنم ؟
ممنون

آخرین ویرایش:
من میخواستم بپرسم که :
  1. فریمور دستگاه من الان 1.52 هستش ( البته اونجایی که نوشته برای آپگرید و اینها ) . آیا فرقی با 1.50 میکنه و میتوانم مثل همون 1.50 دستگاهم رو به 3.30 OE-A2 تبدیل کنم ؟
  2. آپگرید کردم ( همین دیروز ) 3.03 بود ارتقاء دادم به 3.30 OE-A . آیا اگر بخواهم بازهم آپگرید کنم به 3.30 OE-A2 اشکالی پیش نمیاد و اصلا" فرقی میکنه یا همین فریمور باشه خوبه ؟
  3. IC دستگاهم هم 1003 هستش و میخواهم بدانم تاثیری در کار داره یا نه یا اصلا" این IC خوبه ؟

میخواستم ببینم با توجه به موارد بالا و با توجه به این آموزش کدامیک از فایلها را باید دانلود و از آن استفاده کنم ؟
ممنون

نه خير هيچ اشكالي پيش نمياد اگه به A2 اپگريد كنيد. در ضمن اين كار اصلا زمان نميبره و زير 30 ثانيه انجام ميشه و فايلي كه بايد دانلود كني هم زير 100 كيلو حجم داره.
بله فرق ميكنه، چند تا باگ كه در OE-A هستن بر طرف ميشن.
IC هم اصلا فرقي نميكنه چي باشه.

درود بر دوست گرامی !

من میخواستم بپرسم که :
  1. فریمور دستگاه من الان 1.52 هستش
  2. میخواستم ببینم با توجه به موارد بالا و با توجه به این آموزش کدامیک از فایلها را باید دانلود و از آن استفاده کنم ؟
ممنون
مهدی جان
من هر دو فایل را دریافت کردم (موقعی که اجرایش میکنیم یک پنجره DOS باز میشه که سیاهه ) آیا فایل را درست دریافت کردم .
شرمنده :blushing: من زیاد سئوال میکنم :love:
شما زحمت آخرین پاسخ بنده را نکشید ( پرسش بنده با توجه به پرسش اول بود ) .
فکر کنم این آخرین سئوالهایم در این مورد باشه و پس از اینکه شما و یا دوستان زحمت کشیدید و پاسخ دادید بروم برای آپگرید کردن .
سپاسگزارم :love:

آخرین ویرایش:
مهدی جان
من هر دو فایل را دریافت کردم (موقعی که اجرایش میکنیم یک پنجره DOS باز میشه که سیاهه ) آیا فایل را درست دریافت کردم .
شرمنده :blushing: من زیاد سئوال میکنم :love:
شما زحمت آخرین پاسخ بنده را نکشید ( پرسش بنده با توجه به پرسش اول بود ) .
فکر کنم این آخرین سئوالهایم در این مورد باشه و پس از اینکه شما و یا دوستان زحمت کشیدید و پاسخ دادید بروم برای آپگرید کردن .
سپاسگزارم :love:
اگه الان 3.30OE-A هست فريمورت و ميخواي A2 رو نصب كني اين فايل رو دانلود كن:
http://www.psp-hacks.com/file/1131

بعد كه بازش كردي داخل مموري استيك و Game150 كپي كن و برو اجراش كن.

يه صفحه ي سياهي باز ميشه و بعد دوباره به XMB برميگرده و بعد برو چك كن كه فريمور '3.30OE-A شده باشه.

درود بر دوست گرامی !

اگه الان 3.30OE-A هست فريمورت و ميخواي A2 رو نصب كني اين فايل رو دانلود كن:
http://www.psp-hacks.com/file/1131
بعد كه بازش كردي داخل مموري استيك و Game150 كپي كن و برو اجراش كن.
يه صفحه ي سياهي باز ميشه و بعد دوباره به XMB برميگرده و بعد برو چك كن كه فريمور '3.30OE-A شده باشه.
دوست من
با سپاس از توجه و پاسخگوئیتان :love:
عملیات با وفقیت بپایان رسید و بنده FW کنسولم را به 3.30OE-A2 تغییر دادم .
هم اکنون درون شاخه PSP بنده به غیر از آن فایل GAMES 150 یک فایل دیگر نیز ایجاد سده بنام GAMES 330 .
دو پرسش دارم : :blushing:
  1. آیا آن فایل را که شما معرفی نمودید را باید پاک کنم و یا برای سیستم مورد نیاز است و نباید پاک شود ؟
  2. میخواستم ببینم که آیا باید GAMES 150 را پاک کن ( با توجه به فایل GAMES 330 که ایجاد شده ) یا خیر ؟
  3. همین عملیات را میتوانم برای ارتقاء به 3.40OE-A انجام بدهم و نحوه کار به همین ترتیبه ؟
با زهم سپاسگزارم :blushing:

آخرین ویرایش:
دوست من
با سپاس از توجه و پاسخگوئیتان :love:
عملیات با وفقیت بپایان رسید و بنده FW کنسولم را به 3.30OE-A2 تغییر دادم .
هم اکنون درون شاخه PSP بنده به غیر از آن فایل GAMES 150 یک فایل دیگر نیز ایجاد سده بنام GAMES 330 .
دو پرسش دارم : :blushing:
  1. آیا آن فایل را که شما معرفی نمودید را باید پاک کنم و یا برای سیستم مورد نیاز است و نباید پاک شود ؟
  2. میخواستم ببینم که آیا باید GAMES 150 را پاک کن ( با توجه به فایل GAMES 330 که ایجاد شده ) یا خیر ؟
  3. همین عملیات را میتوانم برای ارتقاء به 3.40OE-A انجام بدهم و نحوه کار به همین ترتیبه ؟
با زهم سپاسگزارم :blushing:
1. پاكش كن چون ديگه احتياجي بهش نيست.

2.GAME150 رو پاك نكن و كماكان مانند قبل برنامه ها و .. رو داخل همون 150 كپي كن.

3. براي ارتقا به 3.40 هم مراحل كار مانند تبديل فريمور به 3.30 هست. براي اطلاعات بيشتر پست زير رو مطالعه كن.( البته اگه با 3.30 مشكلي نداري پيشنهاد نميشه به 3.40 تبديل كني چون با بعضي از PSP ها مشكل داشته و ممكنه براي PSP شما هم ايجاد مشكل كنه)
http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=161580&postcount=3

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or