سوالات متداول و مهم قبل از خرید Wii (پست اول حتما خوانده شود)

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
یکی اینکه آیا میشه کنسول wii رو به مانیتور t1900 سامسونگ وصل کرد ؟
این مانیتو جدیده و حتما" امکانش هست ...
سوال بعدیم اینکه یکی از کاربرا چند تا پست بالاتر نوشته بودند که با کابل هم میشه کنسول رو به اینترنت متصل کردم از طریق Wii Connect 24 ؟ این چیه کابل هست یا برنامه ؟ اگه کابل هست داخل جعبه کنسول هست یا باید جداگانه بخریم ؟ قیمتش چند ؟ و اصلا آیا نیاز پیدا میکنیم به اتصال به اینترنت ؟ بازیهای شبکه ایش حال میده؟!
اینجا یه توضیحاتی داده شده بخون اگه مشکلی داشتی بپرس دوستان توضیح بدن
حال دادن هم که حتما" حال میده ! بازی هایی مثل Super Smash Bros یا Mario Kart آنلاینش یه دنیایی داره ...
و سوال آخر آیا اصلا این کنسول برای یه فرد بیست ، بیست و دو ساله که هم اهل بازی های خفن نیست یعنی بازیخور نیست و بیستر برای سرگرمی چند ساعته دنبال کنشوله بدرد میخوره ؟
بستگی به سلیقه فرد داره شاید الان یه 20 ساله بازی کنه عاشقش بشه و یکی دیگه بازی کنه خیلی بدش بیاد
چون کنترل بازی اون حالت کلاسیک رو نداره میتونه خیلی کسایی که تغییر عادت براشون سخته رو زده کنه یا حتی سبک بازی هاش امکان داره به نظر خیلی ها جالب نباشه ...

sghd

کاربر سایت
Nov 5, 2007
13
خیلی خیلی ممنون
چند تا سوال دیگه من میتونم خودم بازیهای این کنسولو دانلود کنم و روی دی وی دی معمولی رایت کنم یا اینکه دی وی دی هاش مثل دو کنسوا دیگه متفاوته؟
راستی من فکر میکردم این کنسول از دو کنسول دیگه اروزنتره ولی از xbox360 آرکاد که حدود 100 تومن گرونتره و نزدیگ قیمت ps3 هست ، تو ایران اینجوره یا کلا قیمتش بالا رفته (حدود 370 قیمت کردم) ؟
ممنون

rpg 8

کاربر سایت
Jun 29, 2008
98
خیلی خیلی ممنون
چند تا سوال دیگه من میتونم خودم بازیهای این کنسولو دانلود کنم و روی دی وی دی معمولی رایت کنم یا اینکه دی وی دی هاش مثل دو کنسوا دیگه متفاوته؟
راستی من فکر میکردم این کنسول از دو کنسول دیگه اروزنتره ولی از xbox360 آرکاد که حدود 100 تومن گرونتره و نزدیگ قیمت ps3 هست ، تو ایران اینجوره یا کلا قیمتش بالا رفته (حدود 370 قیمت کردم) ؟
ممنون
بازیاش به راحتی قابل دانلود هست،و روی دیویدی4 رایت میشن اکثرا
درمورد قیمت هم باید گفت از ایکس باکس گرونتره وبا پی اس 3یه قیمت هست توی ایران(البته قیمت اصلیش نزدیک 200 دلاره توی بازارهای جهانی)که به مقداری به خاطر کپی خور گرون میشه ولی نه اینقدرا که اینجا فروش میره...

sghd

کاربر سایت
Nov 5, 2007
13
بازیاش به راحتی قابل دانلود هست،و روی دیویدی4 رایت میشن اکثرا
درمورد قیمت هم باید گفت از ایکس باکس گرونتره وبا پی اس 3یه قیمت هست توی ایران(البته قیمت اصلیش نزدیک 200 دلاره توی بازارهای جهانی)که به مقداری به خاطر کپی خور گرون میشه ولی نه اینقدرا که اینجا فروش میره...
ممنون بابت راهنمایی :love:

sghd

کاربر سایت
Nov 5, 2007
13
سلام ببخشید یه سوال دیگه D:
من الان یه مانیتور دارم که هم کابل vga داره و هم hdmi که این مانیتورو به سیستمم هم وصل میکنم حالا سوالم اینه که اگه من wii رو به اون یکی ورودی مانیتور مثلا hdmi وصل کنم و هر دو روشن باشند میتونم هر موقع خواستم سویچ کنم روی کنسول یا روی سیستم یا اینکه باید یکیشون خاموش باشه حتما
ممنون

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
سلام ببخشید یه سوال دیگه D:
من الان یه مانیتور دارم که هم کابل vga داره و هم hdmi که این مانیتورو به سیستمم هم وصل میکنم حالا سوالم اینه که اگه من wii رو به اون یکی ورودی مانیتور مثلا hdmi وصل کنم و هر دو روشن باشند میتونم هر موقع خواستم سویچ کنم روی کنسول یا روی سیستم یا اینکه باید یکیشون خاموش باشه حتما
ممنون
اين بستگي به امكانات مانيتورت داره نه وي...

hosseinmet

کاربر سایت
Jul 2, 2009
31
من میخوام بخرم گیج شدم :( الان پرتو وی مودچیپ (d2d یا d2c) ورژن کره ای رو 370 میده در صورتی که جاهای دیگه حدود 300 هست . البته میگه کلی نرم افزار روش نصبه که من فک کنم خودمونم بتونیم نصب کنیم ،درسته؟ مثل backup launcher, hbc ,...

gentleman_ps

کاربر سایت
Dec 4, 2007
114
سلام من می خواستم یک wii بگیرم ولی یه ذره گیج شدم اگه میشه من را راهنمایی کنید
1- بازی های ریجن جی زبانشون انگلیسیه ؟
2- الان این دستگاه هایی که نرم افزاری کپی خور شدن همون کره ای ها هستند ؟ بعد اینا بازی های همه ریجن ها را اجرا می کنند ؟ فرق کپی خور شدن نرم افزاری با کپی خور شدن با mod chip چی هست و کدوم بهتره ؟
ممنون

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
1-مي تونيد تو ريجن جي بازي ريجن يوسي بزاريد زبونش انگليسه.
2-هر ريجني رو ميشه نرم افزاري كپي خور كرد.تقريبا همه ي بازي ها رو اجرا مي كنند.
كپي خور شدن با مود چيپ بازي ها رو راحت از طريق ديسك چنل اجرا مي كنند(البته تو وي با مود چيپ هم ميشه نرم افزار نصب كرد) ولي با نرم افزار بايد از طريق Homebrew Channel يا چنل خود نرم افزار بازي رو اجرا كنيد.

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
سلام به نظر شما اگه از نظر قیمتی مهم نباشه بهتره کپی خور با مود چیپ بگیرم یا این کپی خور نرم افزاری ها هم خوبه ؟ ممنون
100% با مودچيپ.
مودچيپ هم بهتره D2C يا Wiikey اصل باشه.(دومي رو مي توني سفارش بدي واست بيارن بعضي از سايت ها شيپينگ مجاني ميدن)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر