سوالات متداول درباره ی خرید 3ds

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
سلام
قصد دارم نینتندو تری دی اس معمولی بگیرم. میشه توضیح بدید گیت وی چیه؟ بدون گیت وی میشه بازی کرد؟ ریجن چیه؟ میشه هر ریجنی رو کپی خور کرد؟ فریمور چیه؟ قضیه ی هکش چیه؟هک بشه چه اتفاقی میوفته؟قیمت مناسبش چنده؟(ممنون)

گیت وی یک کاتریج شبیه بازی های ارجینال 3ds هست که بازی های 3ds رو داخل اون میزارید و بازی ها رو از روی اون اجرا میکنید
ریجن یک نوع قفل منطقه ای هست که us برای امریکا و Eu برای اروپت و J برای ژاپن هستش توی کنسول های نینتندو بازی و کنسول باید هم ریجن باشند و الا نمیتونید بازی رو اجرا کنید
بله میشه کپی خور کرد
فریمور در واقع همان سیستم عامل دستگاه هستش که روی حافظه ی اصلی دستگاه نصب میشه و وظیفه انجام دستور العمل های شما رو داره
هک بشه شما میتونی یک سری کدهای غیر مجاز رو روی کنسول اجرا کنید کپی خور شدن شامل هک هم میشه
الان آکبند کپی خور رو یک جا میدخ 600 خواستید پیام خصوصی بدید بهتون ادرس بدم قیمتش تو همین حول و حوش میچرخه

ze|da

کاربر سایت
Mar 17, 2015
18
نام
مهدی
ممنون بابت پاسخ

چند سوال دیگه !

الان هک تضمین شدست؟ یعنی دستگاه رو گرفتم با هر فریمور و ریجنی که باشه میشه هکش کرد؟ گیت وی فیک هم هست؟(اگه اره مشخصات اصل و فرع چیست؟)

مموری که داره به چه دردی میخوره؟ فقط عکس و فیلم و اهنگ؟

داشتم صفحه های اول تاپیک 3ds hack رو میخوندم نوشته بودن دوستان 'روی گیت وی فقط میشه 1 بازی اجرا کرد' ایا این درسته؟

بهترین شیوه ی اجرا بازی ها به صورت کپی چجوریه؟ امکان بریک شدن هست؟

درصورت بریک شدن میشه انبریک کرد؟

بازی انلاین میشه انجام داد؟

ممنون !

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
دوستان الان خرید یک 3ds xl با یک گیت وی و رم ۳۲ خوبه؟لطفا راهنمایی کنید ؟ بنده زیلد بلد نیستم
به چی توجه کنم
و این که گیت وی همه بازیارو اجرا میکنه؟

• Like
Reactions: che-jaleb

ps4man

کاربر سایت
Jan 10, 2014
19
سلام من گتیوی دارم عالیه بازیهارو دانلود میکنم میریزم تو رم اجرا میکنم بازی های ds هم اجرا میکته من تا الان هرچی بازی ریختم اجرا کرزه

• Like

LoverAll

کاربر سایت
Dec 26, 2011
341
نام
علی
سلام دوستان عزيز.
الان xl فقط مدل جديد داره يا قديمي اش هم هست؟ چون توي آمازون يك new xl ديدم به ٢٠٩ دلار و يك xl خالي به ١٦٠ دلار!!!
ممنون از پاسختون.

• Like

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
سلام دوستان عزيز.
الان xl فقط مدل جديد داره يا قديمي اش هم هست؟ چون توي آمازون يك new xl ديدم به ٢٠٩ دلار و يك xl خالي به ١٦٠ دلار!!!
ممنون از پاسختون.

New 3DS هم هست ، New 3DS XL هم هست
منتها برای آمریکا New 3DS خالی نیست ، فقط New 3DS XL هست
New 3DS برای همه جا هست جز آمریکا ، اگه برید آمازون استرالیا یا انگلیس و ... New 3DS رو می بینید

photo1.jpg

• Like

LoverAll

کاربر سایت
Dec 26, 2011
341
نام
علی
New 3DS هم هست ، New 3DS XL هم هست
منتها برای آمریکا New 3DS خالی نیست ، فقط New 3DS XL هست
New 3DS برای همه جا هست جز آمریکا ، اگه برید آمازون استرالیا یا انگلیس و ... New 3DS رو می بینید
خوب حالا يك سوال:
اين كنسول كي توي ايران اومده ك اينقدر اختلاف قيمت داره با قيمتي كه بايد داشته باشه؟ چرا ٢٠٠ دلار ٩٠٠ و خورده اي هست؟! به خاطر جديد بودن و حبابي بودن قيمتش هست يا چون هك شده؟!
سوال ام رو واضح بپرسم: اگه صبر كنم به قيمت اصلي اش كه ٦٠٠ تومن هست مي رسه ( يا نزديك ميشه)؟
ممنون مي شم جواب بديد دوستان عزيز.

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
خوب حالا يك سوال:
اين كنسول كي توي ايران اومده ك اينقدر اختلاف قيمت داره با قيمتي كه بايد داشته باشه؟ چرا ٢٠٠ دلار ٩٠٠ و خورده اي هست؟! به خاطر جديد بودن و حبابي بودن قيمتش هست يا چون هك شده؟!
سوال ام رو واضح بپرسم: اگه صبر كنم به قيمت اصلي اش كه ٦٠٠ تومن هست مي رسه ( يا نزديك ميشه)؟
ممنون مي شم جواب بديد دوستان عزيز.

توی ایران New 3DS XL من دیدم فقط که گرون تر هست از 200 دلار
بعدم شما قیمت آمریکا رو هیچ وقت نباید مدنظر بگیری ، جنس های توی ایران از دبی میان و قیمت هاش از بازار آمریکا بالاتره

LoverAll

کاربر سایت
Dec 26, 2011
341
نام
علی
توی ایران New 3DS XL من دیدم فقط که گرون تر هست از 200 دلار
بعدم شما قیمت آمریکا رو هیچ وقت نباید مدنظر بگیری ، جنس های توی ایران از دبی میان و قیمت هاش از بازار آمریکا بالاتره
حالا كي حرف از آمريكا زد؟! توي خود ساينت نينتندو هم زده ٢٠٠ دلارnew 3ds xl رو!!!
در ضمن قيمت پلي ٤ توي همه جا الان ٤٠٠ دلاره و قيمتش توي ايران حدود يك و سيصد . حالا با همين دلار ( كه با احتساب گمرك و سود مغازه دار و .. هست) قيمت new 3ds xl رو حساب كنيد بايد حدود ٦٠٠ و خورده اي دربياد!!! حالا چرا در نمياد؟!!؟!؟! ( به نظر من كه به خاطر هك شدنش هست). اگه ما يه مدتي از خريدش دست بكشيم همون ٦٠٠ و خورده اي ميشه ولي متاسفانه يك قشري از مردم به فكر بقيه نيستن و كار خودشون رو مي كنن!!!!

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
سلام
1.الان 3ds معمولی چنده؟اصلا هنوز پیدا میشه؟
2.هنوز برای هک و کپی خور کردنش باید یه سخت افزار جدا بخریم یا نه میشه با دانلود نرم افزار و نصب روش.. کپی خورش کرد؟
3.بعد از کپی خور شدن تمام بازی های ds رو هم اجرا میکنه؟

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
سلام
1.الان 3ds معمولی چنده؟اصلا هنوز پیدا میشه؟
2.هنوز برای هک و کپی خور کردنش باید یه سخت افزار جدا بخریم یا نه میشه با دانلود نرم افزار و نصب روش.. کپی خورش کرد؟
3.بعد از کپی خور شدن تمام بازی های ds رو هم اجرا میکنه؟

1- پیدا می شه ، قیمتش 600-650 می چرخه
2- با Pasta CFW می شه یک کارایی کرد ، یکمی بلدی می خواد
3- DS رو باید با فلش کارت DS اجرا کنی ، ربطی به هک 3ds نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر