سوالات شما در مورد PlayStation 4

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

farvaha_boy

کاربر سایت
Nov 15, 2013
121
نام
محمد
دوستان ببخشید یه سوال کلیشه ای بازیهای اورجينال ps3روی ps4 اجرا میشه.
آقا یه سوال دیگه این دوربین ps4 رو حتما باید بخری چه کارهای میکنه با بازیهای کنونی لطفا یه عزیز کامل بگه.

نه مثل اينكه فعلا نميشه
دوربين اصلا اجباري نيست يه جورايي مثل كينكت هست ولي هنوز خيلي كارايي نداره

Sent from my iPhone using Tapatalk

tintin

کاربر سایت
Oct 7, 2013
36
اقا یه چیزی میشه الان قیمت دقیق PS4رو بدین به ما ببینیم تو بازار چه خبر؟

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
سلام
این که بازی ها کامل روی هارد نصب میشه ایا برای اجرا باید دیست بازی را قرار بدیم تا اجرا بشه؟
بعد الان که بازی اورجینال اینقدر گرونه بازی مجانی یا دمو در psn هستش؟

آخرین ویرایش:

Matin Cena

کاربر سایت
Dec 7, 2013
403
نام
متین
آقا ما گیر کردیم .
از یه طرف Xone اگه کپی خور بشه اوانو میخرم
از به طرفم Ps4 یه چیز دیگست :d
به نظر شما اول صبر کنم Xone کپی خور بشه اوانو بگیرم 1 سال بعد PS4 بگیرم ؟

Yukimura

کاربر سایت
Aug 15, 2013
1,094
سلام
این که بازی ها کامل روی هارد نصب میشه ایا برای اجرا باید دیست بازی را قرار بدیم تا اجرا بشه؟
بعد الان که بازی اورجینال اینقدر گرونه بازی مجانی یا دمو در psn هستش؟
سلام اره دیسک بازی رو قرار میدی . بازیهای مجانی هم در PSN هست

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آقا ما گیر کردیم .
از یه طرف Xone اگه کپی خور بشه اوانو میخرم
از به طرفم Ps4 یه چیز دیگست :d
به نظر شما اول صبر کنم Xone کپی خور بشه اوانو بگیرم 1 سال بعد PS4 بگیرم ؟
حالا از کجا معلوم تا 1 سال اینده One هک بشه ؟
در کل زیاد به خیال اینکه 360 هک شد نباشه
چون پایه و سیستم کنسولهای نسل جدید به طوره کامل نو و جدید هست و ممکنه مدتی به طول انجامه
ps3 که کلی طول کشید. vita الان 2 ساله که اومده هیچ هکی که بازیهای ویتا رو اجرا کنه عرضه نشده ....
one هم معلوم نیست بشه یا نشه
کلا اگر کنسول میخوای بخری ( مخصوصا نسل جدید ) به هوای اینکه یه روزی هک بشه نخر ... پول کنسول به کنار ترجیحا فعلا هم 500 تومن بزار کنار برای دو تا بازی حداقل
انتخاب خرید هر یک از کنسولهای هم با خودت هست مسلما

systemman

کاربر سایت
Sep 1, 2012
62
نام
Arian
بعد از کلی فکر کردن بجای ارتقاع پی سی پول رئ دادمدیکی از اشناها از انگلیس برام ps4بیاره

ایا بازیهای که در ایران برای این کنسول پخش میشه با سخت افزار سفارش اروپا درست جواب میده

چند مدل داره و بهترین مدل پخش شده توی اروپا چی هست؟

بجز کیل زون چه بازی با ارزشی برای خرید داره انحصاری در حال حاضر

دستگاه با چند دستگیره و کابل چند متر اچدی ام ای تحویل داده میشه؟

Matin Cena

کاربر سایت
Dec 7, 2013
403
نام
متین
حالا از کجا معلوم تا 1 سال اینده One هک بشه ؟
در کل زیاد به خیال اینکه 360 هک شد نباشه
چون پایه و سیستم کنسولهای نسل جدید به طوره کامل نو و جدید هست و ممکنه مدتی به طول انجامه
ps3 که کلی طول کشید. vita الان 2 ساله که اومده هیچ هکی که بازیهای ویتا رو اجرا کنه عرضه نشده ....
one هم معلوم نیست بشه یا نشه
کلا اگر کنسول میخوای بخری ( مخصوصا نسل جدید ) به هوای اینکه یه روزی هک بشه نخر ... پول کنسول به کنار ترجیحا فعلا هم 500 تومن بزار کنار برای دو تا بازی حداقل
انتخاب خرید هر یک از کنسولهای هم با خودت هست مسلما

ولی من فک می کنم زود تر هک بشه حتی از 360 هم زود تر بنا به چند دلیل :

1.چون از ویندوز استفاده می کنه و هکر ها باهاش آشنا ترن
2.همینطور که خودت گفتی معماریشون فرق کرده که اینم میتونه یه کمک بزرگ باشه .
3.این سیاست مایکروسافت هست خودش یه راهی برای هک شدن کنسولش میزاره تا وقتی کنسولش هک شده توی کشور های جهان سوم هم سود کلانی بکنه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بعد از کلی فکر کردن بجای ارتقاع پی سی پول رئ دادمدیکی از اشناها از انگلیس برام ps4بیاره

ایا بازیهای که در ایران برای این کنسول پخش میشه با سخت افزار سفارش اروپا درست جواب میده

چند مدل داره و بهترین مدل پخش شده توی اروپا چی هست؟

بجز کیل زون چه بازی با ارزشی برای خرید داره انحصاری در حال حاضر

دستگاه با چند دستگیره و کابل چند متر اچدی ام ای تحویل داده میشه؟

- والا الان که اکثریت جاها موجودی تموم شده . اگره هم خرده فروشها داشته باشن ممکنه کم بالاتر بدن - نمیدونم اصلا گیر میاد کنسول یا نه
- بعله بازیا region lock نداره ! کار میکنه - ریجن اکانت مهم هست
- هیچی ... killzone هم زیاد ارزش نداره !!! ( نظر شخصی ) ... یک plus رو حتما بگیر اگه میخوای انلاین بزنی .چندتا بازی دیجیتال خوب هست. بازی خوب هم NFS - AC4 - BT4 اینا
-باندلها فعلا sold out هست. خیلی کمیابه . یک باندل killzone هست . یک باندل با دو دسته و دوربین که قیمتش هاشم بالاتره.

- - -ویرایش - - -

ولی من فک می کنم زود تر هک بشه حتی از 360 هم زود تر بنا به چند دلیل :

1.چون از ویندوز استفاده می کنه و هکر ها باهاش آشنا ترن
2.همینطور که خودت گفتی معماریشون فرق کرده که اینم میتونه یه کمک بزرگ باشه .
3.این سیاست مایکروسافت هست خودش یه راهی برای هک شدن کنسولش میزاره تا وقتی کنسولش هک شده توی کشور های جهان سوم هم سود کلانی بکنه

1. به طوره مستقیم نیست . شاید هم بر اساس باشه اما به هر حال برای one تعریف شده و دلیله انچندانی نیست که بگیم چون مثله windwos هست هک سریع بشه
2. طول میکشه اشنا بشن. شما فکر کن با معمارهای قدیمی مثل ps3 انقدر طول کشید و ویتا هم 2 سال که نشد ...
3. ! عجب !

به هر حال من اول و اخره حرفم این بود که اصلا به هوای هک کنسول نخر. همینحا خیلی دوستان ps vita خریدن به فکر اینکه 3-4 ماه هک بشه. هیچی نشد همه فروختن رفت
بهتره کنسول رو بخری به هوای اینکه امادگی برای بازی orig داشته باشی :)

آخرین ویرایش:

Matin Cena

کاربر سایت
Dec 7, 2013
403
نام
متین
- والا الان که اکثریت جاها موجودی تموم شده . اگره هم خرده فروشها داشته باشن ممکنه کم بالاتر بدن - نمیدونم اصلا گیر میاد کنسول یا نه
- بعله بازیا region lock نداره ! کار میکنه - ریجن اکانت مهم هست
- هیچی ... killzone هم زیاد ارزش نداره !!! ( نظر شخصی ) ... یک plus رو حتما بگیر اگه میخوای انلاین بزنی .چندتا بازی دیجیتال خوب هست. بازی خوب هم NFS - AC4 - BT4 اینا
-باندلها فعلا sold out هست. خیلی کمیابه . یک باندل killzone هست . یک باندل با دو دسته و دوربین که قیمتش هاشم بالاتره.

- - -ویرایش - - -

1. به طوره مستقیم نیست . شاید هم بر اساس باشه به هر حال برای one تعریفی شده و دلیله انچندانی نمیشه چون مثله windwos هست هک سریع بشه
2. طول میکشه اشنا بشن. شما فکر کنم با معمارهای قدیمی مثل ps3 انقدر طول کشید و ویتا هم 2 سال که نشد ...
3. ! عجب !

به هر حال من اول و اخره حرفم این بود که اصلا به هوای هک کنسول نخر. همینحا خیلی دوستان ps vita خریدن به فکر اینکه 3-4 ماه هک بشه. هیچی نشد همه فروختن رفت
بهتره کنسول رو بخری به هوای اینکه امادگی برای بازی orig داشته باشی :)

من خودمم اگه هک بشه بازم اورجینال میخرم . حداقل با یه بازی اورجینال میتونم تا یه سال بازی کنم ولی کپی خور فایده نداره

Matin Cena

کاربر سایت
Dec 7, 2013
403
نام
متین
ولی من خیلی بد گیر کردم بین این دوتا . از یه طرف امکانات Xone . از یه طرف تعریف هایی که از Ps4 شنیدم . دارم دیوونه میشم

bazicenter2011

کاربر سایت
Sep 8, 2011
83
ولی من خیلی بد گیر کردم بین این دوتا . از یه طرف امکانات Xone . از یه طرف تعریف هایی که از Ps4 شنیدم . دارم دیوونه میشم

دوست عزیز ببینید بازیهای انحصاری کدام رو بیشتر دوست دارید

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
سلام به همگی بچه های بازی سنتر گل...
منم دستگاه 7 -8 روز دیگه میرسه چند سوال دارم .....
1- به نظر شما بهترین بازی که هم سینگل و هم انلاین بترکونه چی هست....؟
2- دستگاه من ریجن 2 هست خوبه ؟ خرابی رو از کجا بفهمم /؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر