سوالات شما در مورد PlayStation 4

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

sadra_Gamer

کاربر سایت
Sep 20, 2013
465
نام
sadra
سلام دوستان قراره امشب ps4 ریجن 2برام بیارند فقط یک سوال مهم داشتم اینکه از کجا بفهمم ریجن 1 هست یا 2؟ ممنون میشم توضیحتون با عکس باشه (اگه تو جعبه نوشته باشه )

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
1- به نظر شما بهترین بازی که هم سینگل و هم انلاین بترکونه چی هست....؟
اسسینز و فیفا!
2- دستگاه من ریجن 2 هست خوبه ؟ خرابی رو از کجا بفهمم /؟​

خرابی کنسول 2 نوعه! یا چراغ آبی مدام میزنه و سفید نمیشه(سفید یعنی کنسول بدون مشکل روشن شد) یا led کنسول قرمز میشه که امکان نداره به شما بخوره(بخاطر گرمای بیش از حده!)
سری اول رو هم که hdmi ـتو میزنی با دقت بزن چون یه سری مشکلات هم از کج شدن فلز داخل سوکت hdmi هست!
از کجا بفهمم ریجن 1 هست یا 2
روی جعبه کنسول عکس یه کره زمین هست که کنارش ریجن رو مینویسه!
در ضمن بین ریجن 2 و 1 تفاوتی نیست زیاد نگران این چیزا نباشید

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
سلام دوستان قراره امشب ps4 ریجن 2برام بیارند فقط یک سوال مهم داشتم اینکه از کجا بفهمم ریجن 1 هست یا 2؟ ممنون میشم توضیحتون با عکس باشه (اگه تو جعبه نوشته باشه )

برای اروپا جعبه این شکلی است و پشت آن اوگوی کره زمین با شماره ۲

-----------------------------------------
برای امریکا

کره زمین با شماره ۱

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
قیمت PS4 در کشورهای مختلف از گران ترین تا ارزان ترین

آخرین ویرایش:

ebiblog

کاربر سایت
Apr 16, 2012
88
نام
محمد قمیشی
از همه بچه های گل تقاضا دارم به محض ورود کنسول ها به ایران خریداری نکنن و اطلاع رسانی کنن بقیه هم نخرن به دو دلیل:
1.دلال ها قیمت کنسول ها رو الکی بالا می برن و دقیقا می شه بازار سیاه ماشین الآن،پس سعی کنید چند ماه خریدتون رو عقب بیاندازید تا مجبور بشن قیمت رو پایین بیارن
2.ممکنه کنسول ها فعلا خیلی مشکلات داشته باشن پس خواهشا دقت کنید

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
از همه بچه های گل تقاضا دارم به محض ورود کنسول ها به ایران خریداری نکنن و اطلاع رسانی کنن بقیه هم نخرن به دو دلیل:
1.دلال ها قیمت کنسول ها رو الکی بالا می برن و دقیقا می شه بازار سیاه ماشین الآن،پس سعی کنید چند ماه خریدتون رو عقب بیاندازید تا مجبور بشن قیمت رو پایین بیارن
2.ممکنه کنسول ها فعلا خیلی مشکلات داشته باشن پس خواهشا دقت کنید
داداش کجای کاری سودشون رو کردند وتمام تازه چند روزی ps4به قیمت خوبش رسیده

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
مگه به طور رسمی هم ایران میاد؟

نحیر، به صورت رسمی وارد ایران نخواهد چون سونی نمایندگی در ایران نداره.
منظورشون این بود که به تولید انبوه تری می رسه کنسول و وارد بازارهای رسمی امارات و نقاط دیگر خواهد شد و این باعث افت شدید قیمت و رسیدن به یک قیمت منطقی در ایران خواهد شد.

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
اون قیمتی که شما فکر میکنید تو ایران دیگه مرد تو ایران همون طور که نصل قبل ارزون نشد اینم ارزون نمیشه
امیدتون به چیزای الکی نباشه
وقتی بانک مرکزی ایران میگه نمیزاریم دلار از ۳۰۰۰ ارزونتر بشه پس نمیشه کنسولم ارزون نمیشه

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
اون قیمتی که شما فکر میکنید تو ایران دیگه مرد تو ایران همون طور که نصل قبل ارزون نشد اینم ارزون نمیشه
امیدتون به چیزای الکی نباشه
وقتی بنک مرکزی ایران میگه نمیزاریم دلار از ۳۰۰۰ ارزونتر بشه پس نمیشه کنسولم ارزون نمیشه

دوستان یه لطفی کنید و در مورد قیمت کنسول در این تاپیک صحبت نکنید ( قیمت اعلام نکنید )، تا باز شدن دوباره تاپیک " قیمت PS4 " صبر کنید.
دلیلش هم قیمت پرانی دوستانیه که مشخص مقصودشون از این کار چیه. پس به نفع همه ماست فعلاً در مورد قیمت صحبتی نشه.

آخرین ویرایش:

R!HANNA

کاربر سایت
Apr 22, 2012
352
نام
فهیمه
درود
یه سوال
یکی از اقوام داره میه مکه . اونجا برای خرید ps4 مناسب هست ؟ :-/

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
به نام حضرت پاسخ :d
دوستان احتمال وجود این مشکلات ( همین مشکلات که تو لانچ ریجن 1 بود ) تو ریجن 2 هم هست ؟ فروشنده تست کنه بعدش تحویل بده بازم ممکنه مشکل داشته باشه ؟

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
به نام حضرت پاسخ :d
دوستان احتمال وجود این مشکلات ( همین مشکلات که تو لانچ ریجن 1 بود ) تو ریجن 2 هم هست ؟ فروشنده تست کنه بعدش تحویل بده بازم ممکنه مشکل داشته باشه ؟

این مشکلات برای هر دو هست

برای من ۶ ساعت کار کرد .برای یک نفر دیگه گفت همان ثانیه اول که کنسول را روشن کرد کار نمیکرد کلا شانسی است از یک ثانیه تا چند سال ممکنه دستگاه ایراد پیدا کنه

payam_mazkouri

کاربر سایت
Dec 20, 2009
929
نام
پیام مذکوری
یه بزرگواری که الان کنسول رو داره میتونه به من ابعاد دقیق جعبه کنسول رو اعلام کنه لطفا.

X x Y x Z؟

جسارتا برا محاسبه هزینه پست میخوای ؟ پیشتازش 20-25 تومن میشه

نه چون باید برای تحویل گرفتن کنسول ها به شهر دیگه ای برم میخوام محاسبه کنم با سواری برم با وانت برم با کامیون برم با چی برم :d

بار فیزیکی زیاد مهم نیست ، بار احساسی روی اون کنسولا حمل کردنش ناوگان نیاز داره

آره واقعا خودم که این چند وقته هر وقت خوابیدم، خواب اونروزو میبینم که اینا میرسه.

آخرین ویرایش:

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
یه بزرگواری که الان کنسول رو داره میتونه به من ابعاد دقیق جعبه کنسول رو اعلام کنه لطفا.

X x Y x Z؟
درود پیام جان
طبق گفته آمازون در لینک زیر :
Amazon.com: PlayStation 4: Video Games

مشخصات وزن و ابعاد به شرح زیر هست :

Code:
[B]Product Dimensions:      [/B]     18.8 x 13.4 x 4.2 inches ; 9.2 pounds

جسارتا برا محاسبه هزینه پست میخوای ؟ پیشتازش 20-25 تومن میشه :d

نه چون باید برای تحویل گرفتن کنسول ها به شهر دیگه ای برم میخوام محاسبه کنم با سواری برم با وانت برم با کامیون برم با چی برم
yahoo_4.gif

بار فیزیکی زیاد مهم نیست ، بار احساسی روی اون کنسولا حمل کردنش ناوگان نیاز داره :d

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر