سوالات شما در مورد PlayStation 4

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

pouyapro

کاربر سایت
Nov 23, 2008
224
تلویزیون من تا رزولشن 1080i رو ساپورت می کنه. برای بازی با ps4 که 1080p است مشکلی ندارم. تلویزیون من می تونه بازی ها رو نشون بده؟

شما با 720p میتونی بازی کنی

Sent from my LT26i using Tapatalk 4

پی اس4

کاربر سایت
Sep 28, 2013
494
نام
مهدی
سلام دوستان من چند سوال داشتم لطفا به ان ها پاسخ دهید 1-پی اس4 برای بازی ها
ش
1-پی اس4 برای بازی هاشکیفیت 4kپشتیبانی می کنه یاfullhdو ایااگرfullhd تا اخر fullhdمی مونه؟ 2-وقتی بیاد قیمت بازی های ان حدودا چنده؟ 3- وقتی بیاد قیمت رجین 2 ان حدودا چند است

hrdpc1

کاربر سایت
Oct 28, 2006
207
سلام یه سوال داشتم من ایشالا 2-3 ماه دیگه میرم دبی میخوام از اونجا یه باندل ps4 + kilzoone + 2 ta daste + camera بیارم همون باندل که 499$ هست. حالا 3 تا سوال دارم

1.این باندل به دبی هم میره؟ و میتونم از اونجا تهیه کنم؟

2.گمرک گیر میده بهم بخوام 1 دونه دستگاه بیارم با خودم - یا باید جعبه شو بندازم دور یا بگم هدیه بهم دادن؟

3.آیا فرقی در رجیون هست یعنی بیارم ایران همه ی بازیهارو ساپورت میکنه که در ایران بیاد یعنی بهش میخوره مشکلی بر نمیخورم؟

ممنون از شما

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
سلام یه سوال داشتم من ایشالا 2-3 ماه دیگه میرم دبی میخوام از اونجا یه باندل ps4 + kilzoone + 2 ta daste + camera بیارم همون باندل که 499$ هست. حالا 3 تا سوال دارم

1.این باندل به دبی هم میره؟ و میتونم از اونجا تهیه کنم؟

2.گمرک گیر میده بهم بخوام 1 دونه دستگاه بیارم با خودم - یا باید جعبه شو بندازم دور یا بگم هدیه بهم دادن؟

3.آیا فرقی در رجیون هست یعنی بیارم ایران همه ی بازیهارو ساپورت میکنه که در ایران بیاد یعنی بهش میخوره مشکلی بر نمیخورم؟

ممنون از شما

1: بله ، بله
2: رو جعبه رو بزن هدیه دیگه پول گمرگ بهش تعلق نمیگیره(من خودم یه کنسول gaers of war3 از آمازون سفارش دادم به آشنامون گفتم روش بزن هدیه ،پول گمرکش شد 5 هزارو خورده ای تومن)
3:ریجن 1 یا 2 بگیر چون بازی هاش تو ایران راحت تر گیر میاد

آخرین ویرایش:

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
ريجن كنسول مهم نيست چي باشه. همه ريجن ها هر ريجن بازي رو اجرا ميكنن، فقط توي پخش فيلم هاي Bluray ممكنه فرق داشته باشن.
در مورد گمرك هم پلاستيك و.. باز كنيد تا گير ندن، يه كاري كنيد كه استفاده شده به نظر بياد كه گير الكي ندن. يه سريشون مريضن:d

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
فقط توي پخش فيلم هاي Bluray ممكنه فرق داشته باشن.
بلوری که قفل منطقه ای نداره اون dvd بود که قفل داشت

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,028
این gaikai قضیه اش چیه ؟ یعنی تمام بازی های ps3 رو میشه رو ps4 هم رفت ؟

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,128
این gaikai قضیه اش چیه ؟ یعنی تمام بازی های ps3 رو میشه رو ps4 هم رفت ؟

یه سرویس تحت کلود هستش که میشه باهاش بازی های سه نسل قبل سونی رو باهاش بازی کرد. البته به در ما کلا نمیخوره :D یه ویدیو رو نمیتونیم استریم کنیم، اون وقت بازی... ؟ ولمون کنیدا :D

redsat

کاربر سایت
May 23, 2008
128
quote_icon.png
نوشته شده توسط javani2012

کسی جواب سوال ما رو نداره؟؟؟؟!؟؟؟

بله، بدون شک!

Sent from my C6603 using Tapatalk 2

استاد چی چی رو بدون شک. اگر پیش خرید را اونهم از فروشگاه های خاص انجام میدادین، وقتی که Fifa14 Ignite آمد شما میتونستی با پس دادن دیسک قدیمی با یک تخفیفی ورژن جدیدتر را خریداری کنید وگرنه خیر.

تنها چیزی که منتقل میشه پیشرفت و امتیازهای شما در بازی فیفای PS3 هست.

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
استاد چی چی رو بدون شک. اگر پیش خرید را اونهم از فروشگاه های خاص انجام میدادین، وقتی که Fifa14 Ignite آمد شما میتونستی با پس دادن دیسک قدیمی با یک تخفیفی ورژن جدیدتر را خریداری کنید وگرنه خیر.

تنها چیزی که منتقل میشه پیشرفت و امتیازهای شما در بازی فیفای PS3 هست.
خير، FIFA 14,BF4 ،Watchdogs ,Cod رو ميشه اين نسل از هر جايي خريد و نسل بعد با پرداخت ١٠$ نسخه ي ديجيتاليشو گرفت.

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
سونی اعلام کرده دسته ps4 به pc هم میخوره!
اونوقت در مورد ps3 چطور؟؟؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر