سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
دوستان یه سوال داشتم راجب شارژ باطری گوشی htc 10 ..ایا این شارژ سریع به باطری اسیب وارد نمیکنه تو بلند مدت ؟
بعد اینکه بهترین نحوه شارژ چطوریه ؟ اینکه 15 درصد برسه بزنیم شارژ تا 100 ؟

• Like
Reactions: Sega_genesis

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
دوستان تو تلگرام نسخه دسکتاپ , 2 نفر با لینک آیدی در حال چت باشی ( شماره ای داده نشده )
حالا بخوای بدون پاک کردن تلگرام 1 یا 2 نفر از همون افراد دسترسیشون به من از بین بره باید چیکار کرد ( غیر از ریپورت و بن کردن )
یکی گفت اون آدرس لیک عوض کنی حله , من کردم فرقی نکردم دوباره پیام میرسه

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
سلام دوستان
من دیتای بازی فال اوت شلتر رو حتما باید روی حافظه گوشی نصب کنم وقتی روی اس دی نصب کنم نمیشناسه و می خواد دانلود کنه!
راهی هست بشه رو اس دی نصبش کرد؟

Sent from my SM-J120F using Tapatalk

• Like

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,820
نام
پدرام
دوستان مشکل باتری پیدا کردم. به شدت باتری گوشیم چند روزه زیادی مصرف میشه.
راه حل چیه ؟
مدل گوشیتون چیه؟
چند وقته گوشی رو استفاده میکنید؟
توی تنظیمات ببینید کدوم پروسس یا برنامتون بیشتر مصرف داشته؟

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
مدل گوشیتون چیه؟
چند وقته گوشی رو استفاده میکنید؟
توی تنظیمات ببینید کدوم پروسس یا برنامتون بیشتر مصرف داشته؟
P9 Lite
۷ ماه. جدیدا من کلش رویال و کلنز رو نصب کردم. خیلی شارژ مصرف میکرد. تا اینکه این اواخر احساس کردم یکم دیگه غیرطبیعی کم میشه.

امروز یه چیزی متوجه شدم. گوشی ۱۷ درصد داشت... گالری رو باز کردم یه عکس نشون بدم شد ۱۲ درصد در آنِ واحد :| بعد تا عکس رو باز کردم، پیام داد 30 ثانیه دیگه گوشی خاموش میشه. :|
خلاصه گذشت تا اینکه یه 10 15 مین دیگه روشنش کردم دیدم 15 درصد شارژ داره. خلاصه دست نزدم شد 8 درصد، الان رسیدم خونه آهنگ گذاشتم بعد دیدم دوباره از 8 شد 4 بعد 1 بعد خاموش :|

میخوام بذارم خالی خالی بشه بعد بزنم شارژ. الان احساس میکنم گوشی کامل شارژش خالی نمیشه و این فقط خاموش میشه.

فکر کنم با ریست فکتوری درست بشه، ولی حالا الان خودم میخوام یه تستی کنم.

اگر راه حلی میدونید بگید لطفا خیلی اذیت داره میکنه.

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
P9 Lite
۷ ماه. جدیدا من کلش رویال و کلنز رو نصب کردم. خیلی شارژ مصرف میکرد. تا اینکه این اواخر احساس کردم یکم دیگه غیرطبیعی کم میشه.

امروز یه چیزی متوجه شدم. گوشی ۱۷ درصد داشت... گالری رو باز کردم یه عکس نشون بدم شد ۱۲ درصد در آنِ واحد :| بعد تا عکس رو باز کردم، پیام داد 30 ثانیه دیگه گوشی خاموش میشه. :|
خلاصه گذشت تا اینکه یه 10 15 مین دیگه روشنش کردم دیدم 15 درصد شارژ داره. خلاصه دست نزدم شد 8 درصد، الان رسیدم خونه آهنگ گذاشتم بعد دیدم دوباره از 8 شد 4 بعد 1 بعد خاموش :|

میخوام بذارم خالی خالی بشه بعد بزنم شارژ. الان احساس میکنم گوشی کامل شارژش خالی نمیشه و این فقط خاموش میشه.

باتریت خراب شده

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,820
نام
پدرام
P9 Lite

شما از مخاطبین و کلیه برنامه های ضروریتون بکاپ بگیرید و یکبار ریست فکتوری انجام بدید و یکی دو روز بدون اینکه بازی نصب کنید تست کنید و ببینید چطور شارژ نگهمیداره
اگر بعد از ریست شدن گوشی دیدید که باز هم روال قبلی ادامه داره , باطری گوشیتون خراب شده و اگر هم درست شده باشه بخاطر مشکل نرم افزاری بوده که حل شده

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
سلام
من میخوام گوشیمو ریست کنم اما عکسام و آهنگام و کلیپام هم خیلی زیادن هم خیلی مهم
راهی هست بتونم ریست کنم ایناهم داشته باشم؟؟

Sent from my MI 5s Plus using Tapatalk

• Like

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
خدایی رفقا نمیدونم چطور این همه اینجا از گوشی های چینی تعریف میکنید :D

دوربین که هیچی رابط کابریها که که هیچی جنس بدنه هم که ...

کندی و باطری هم که بعد یه مدت سراغ اکثرشون میاد!
واقعن هیچ ارزونی بی دلیل نیست.

خوشبختانه تونستم با چند نفر از عشاق گوشی های چینی اشنا شم و از نزدیک با اکثرشون کار کنم و اعتقادم به قبل واسه نخریدن این گوشی ها خیلی بیشترم شد.

در کل بازم میگم به همه سلیقه ها باید احترام گذاشت ولی داستان این موارد واسه من مختومه شد :D

• Like
Reactions: Vonarian

wow.

کاربر سایت
Feb 12, 2012
105
سلام
گوشی سی 4 سونی دارم
الان مدتیه کلا اعصاب برام نذاشته
یکی اینکه صفحه لمسی هنگ میکنی یا اینکه بالاتر از جای که لمس میکنم انتخاب میکنه!!!
باید صفحه رو قفل کنم تا خوب بشه !!!
نمیدونم مشکل چیه . ویروسی نشده ایا؟
رانمای چیزی داشتید بگید ممنونم

• Like

ALIabaee2000

کاربر سایت
Oct 19, 2017
1
اگر نگاهی به مارکت‌های اندرویدی داشته باشید بدون شک حجم بالایی از بازی‌های اندرویدی نظر شما را به خود جلب می‌کند، این امر از این نکته حکایت دارد که پرطرفدارترین بازی‌های اندرویدی توانسته‌اند راه خود را به دل گیمرهای موبایل باز کنند. امروز پرطرفدارترین بازی‌های اندروید در سال ۲۰۱۷ نگاهی می‌اندازیم، تا به انتها با بخشفناوری روزچین همراه باشید.

اگر به دنبال ادامه این مطلب بودین به این آدرس سر بزنید

• Like

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
این گوشی سامسونگ گلکسی A7 اون موقع که خریدم (2 3 سال پیش)طرف میگفت 4G داره،الان که ستینگو نگاه میکنم چیزی نداره ولی تو بعضی سایتا زدن که ممکنه این قابلیت تو یه سری گوشیا مخفی شده باشه.درسته؟میشه با روت کردن این 4G رو فعال کرد؟

• Like

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
سلام
دوستان من یه مشکل اعصاب خوردکنی پیدا کردم ..... موقع پخش موسیقی و کلیپ های ویدئویی خودبه خود پاز میشه! گوشیم htc desire 728 هست. علتش چی میتونه باشه؟ پلیرهای مختلفی رو هم امتحان کردم ولی بازم حل نشد

simandcable

کاربر سایت
May 23, 2018
2
نام
سیمند کابل
سلام و خسته نباشید
بنده گوشی رو یه بار روت کردم و بعدش از روت در اوردم
ولی الان هرچه برنامه بانکی نصب میکنم
به خاطر اون روت ارو میده و از برنامه میاد بیرون خطا امنیتی میده

• Like